نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک در رابطه دوستی

883
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17636
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک در رابطه دوستی

سلام اسم من سهیلاست نمیدونم از کجا شروع کنم ولی این روزا خیلی گیج شدم ببینید از همه طرف روفشارم من یه دفتر بیمه دارم که با یه اقا که چند ساله باهاش دوستم وبرنامه ازدواج داریم کار میکنم همه جوره امتحان شده تو دفتر همه فک میکنن زن وشوهریم حدود 1ماه پیش چند تا دختر استخدام کردیم که فوق العاده فوضول بودن برای شرایط کاریمون این اقا که اسمش محمد مجبور میشد گوشیه موبایلشو بده به کارمندا که این خانما از سر فضولی میرن وچت من وایشون میخونن وتو دفتر سوال میشه که اینا زن وشوهر نیستن و....
    تا اینکه چند روزه پیش منشیم که دوستمم هست گفت که یکی از این خانما اومده گفته که محمد بهش پی ام میده ودختره اومده به منشیم گفته منم نتونستم جلو خودموبگیرم وبه محمد گفتم که چرا به فلانی پی ام دادی محمد زیر بار نرفت ورو در رو کرد امروز منشیم اومده میگه دختره زنگ زده که اره شب قبلش فلانی زنگ زده که سوتی ندی
    الان من گیج شدم چیکار کنم بفهمم کی دروغ میگه کی راست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    با منشیم هماهنگ کردم که زنگ بزنه به دختره بحث پیش بکشه صداشو ضبط کنه بنظرتون درسته

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک در رابطه دوستی

نقل قول نوشته اصلی توسط s1366 نمایش پست ها
    سلام اسم من سهیلاست نمیدونم از کجا شروع کنم ولی این روزا خیلی گیج شدم ببینید از همه طرف روفشارم من یه دفتر بیمه دارم که با یه اقا که چند ساله باهاش دوستم وبرنامه ازدواج داریم کار میکنم همه جوره امتحان شده تو دفتر همه فک میکنن زن وشوهریم حدود 1ماه پیش چند تا دختر استخدام کردیم که فوق العاده فوضول بودن برای شرایط کاریمون این اقا که اسمش محمد مجبور میشد گوشیه موبایلشو بده به کارمندا که این خانما از سر فضولی میرن وچت من وایشون میخونن وتو دفتر سوال میشه که اینا زن وشوهر نیستن و....
    تا اینکه چند روزه پیش منشیم که دوستمم هست گفت که یکی از این خانما اومده گفته که محمد بهش پی ام میده ودختره اومده به منشیم گفته منم نتونستم جلو خودموبگیرم وبه محمد گفتم که چرا به فلانی پی ام دادی محمد زیر بار نرفت ورو در رو کرد امروز منشیم اومده میگه دختره زنگ زده که اره شب قبلش فلانی زنگ زده که سوتی ندی
    الان من گیج شدم چیکار کنم بفهمم کی دروغ میگه کی راست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    با منشیم هماهنگ کردم که زنگ بزنه به دختره بحث پیش بکشه صداشو ضبط کنه بنظرتون درسته

دوست عزیز چنین مسایلی رو نمیتونید با مشاوره حل کنید چون شما شرایط کار و رابطه کاری با ایشون رو درک کردید و

میدونید آیا ایشون واقعیت رو میگه یا نه ... ؟

اگر فردی چنین بی فکری رو بکنه که گوشی موبایلشو بدون در نظر گرفتن محتویاتش در اختیار افراد غریبه بگذاره ... واقعا" باید به ایشون از نظر شخصیتی شک کنید

و بحث کردن و رو در رو کردن هم چیزی رو مشخص نمیکنه ... و تمام این مسایل نوعی بازی و توجیح کردنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)