نمایش نتایج: از 1 به 32 از 32

موضوع: توهم دختر برای ازدواج

4148
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

توهم دختر برای ازدواج

دوستان سلام
    ببخشيد مستقيم ميرم سر اصل مطلب

من در جايي كلاس ميرم.دختري از من خوشش اومده و حدود 2 ماه از اين موضوع ظاهرا ميگذره.حالا اين براي خودش كلي فكر و خيال بافته.ما با هم تناسخي نداريم به هيچ عنوان.حداقل من خوشم نمياد.نميخوام باهاش حرف بزنم.حالا ي واسطه فرستاده و واسطه خيلي برام ارزشمنده و به خاطر اون دارم ميرم صحبت كنم اخر هفته.چي بگم كه اين خانم هم بفهمه نظرمو و هم ناراحت نشه.
    سن ما كم نيست ولي اين عمل اين خانم برام غريبه كه خودش عاشق شده...
    من 28 هستم و اون خانم 27
    هميشه سعي كردم جوري رفتار كنم كه از كسي دلبري نكنم.ولي متاسفانه مثل اينكه همين رفتار باعث اين موضوع شده.
    اين خانم برام مهم نيست اما ميفهمم دل يك خانم رو شكستن يعني چي...
    لطفا فوري كمك كنيد....ترجيحا ابجي هاي عزيز هم بهم كمك كنن.نظر اونا در واقع برام جامعه اماريه...
    ممنون از همه

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوستان خواهشا كمك

دوستان من همه جوره جرات حرف دارم
    حتي ميتونم بگم خيلي بيخود كردي به من فكر كردي
    اما طرفم ي دختره كه عاشق شده
    ومن نميخواي دلشو به درد بيارم
    كمكم كنيد خانمها
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

خوب محترمانه میتونید بگید شخص دیگه ای تو زندگیتونه و همه فکرت پیش اونه
    دورغ مصلحتیه دیگه - فعلا این به ذهن من اومده
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

4. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

دوستان براي من ي اتفاق نا گوار پيش اومده كه اعصاب عين بچه ادم حرف زدنو ندارم
    اين مشكل منه
    اين خانم خيلي بد موقع پيشنهاد داده
    درست موقعي كه من عزيز ترين دختر دنيا رو از دست دادم
    نميدونم چي بگم فشار رومو متوجه بشيد
    واسطه فردي هست كه نميتونم بهش بگم نه
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    دوست عزیز شما که نمیتونید بخاطر واسطه ای که فرستاده نظرتون و نگید ، بنظر من شما به واسطه بگین که من با خودشون صحبت میکنم ممنون که وقت گذاشتی این موضوع رو بسپر به من و اون خانم .
    بعدم با خانوم مورد نظر روبه رو بشید و بهشون بگید من فعلا نه آمادگی ای برای ادامه این رابطه دارم نه فرصتی ،
    و بهتره عاقلانه پیش بریم ، و اگر اون خانوم و دوست ندارید رابطه رو قطع کنید کم کم ، توجه تون کم بشه از سمت شما تماسی نباشه بالاخره اون خانوم هم متوجه میشه علاقه ای وجود نداره و کنار میکشه.
    موفق باشی
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

7. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط (تبسم) نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزیز شما که نمیتونید بخاطر واسطه ای که فرستاده نظرتون و نگید ، بنظر من شما به واسطه بگین که من با خودشون صحبت میکنم ممنون که وقت گذاشتی این موضوع رو بسپر به من و اون خانم .
    بعدم با خانوم مورد نظر روبه رو بشید و بهشون بگید من فعلا نه آمادگی ای برای ادامه این رابطه دارم نه فرصتی ،
    و بهتره عاقلانه پیش بریم ، و اگر اون خانوم و دوست ندارید رابطه رو قطع کنید کم کم ، توجه تون کم بشه از سمت شما تماسی نباشه بالاخره اون خانوم هم متوجه میشه علاقه ای وجود نداره و کنار میکشه.
    موفق باشی
    اجي من الان و قبلا هيچ رابطه اي نداشتم.اصلا بينمون حتي نگاه خاصي هم نبوده
    موضوع من اينه من الان عزيزي رو از دست دادم
    حالم دگرگونه
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

یعنی بخاطر اینکه شخصی رو از دست دادین نمی تونید وارد این رابطه بشید؟ درست متوجه شدم؟
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

10. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام
    همونطور که خودتون اشاره کردید اگر هیچ علاقه و تناسخی با این خانم ندارید و مطمئن هستید که پاسختون منفی هست پس این شک و تردید رو کنار بزارید
    و بدون هیچ ترسی و البته در کمال ادب و احترام با اون خانم صحبت کنید و کاملا منطقی و عاقلانه بهشون پاسخ منفی و اینکه علاقه ای هم ندارید رو بگید...
    دروغ هم نگید.در اینجور موارد احتیاجی به دروغ مصلحتی هم نیست.با صداقت و عاقلانه باید تصمیم گرفت.احتیاجی هم نیست به اینکه کسی رو از دست دادید اشاره ای کنید
    فقط در مورد اینکه احساسی به ایشون ندارید و بهم نمیخورید و یا اینکه فعلا قصد و برنامه ای برای زندگی مشترک ندارید کاملا محترمانه و صادقانه صحبتهاتون رو بیان کنید.
    به هیچ عنوان هم نگران دل شکستن و ناراحت شدن طرف مقابل نباشید هرچند که عشق و علاقه هست و کاملا قابل احترام و ما هم تاکید میکنیم که نهایت احترام رو به
    ایشون و احساسشون بزارید.اما بالاخره عشق یکطرفه هست و هر انسانی باید بدونه عشق یکطرفه نتیجه و آینده ای نداره و نباید از پیش خودش برای اون رویاپردازی کنه
    شما کاری که به عهده ی خودتون هست رو از راه درستش انجام بدید و پاسختون رو بدید.دیگه اینکه ایشون با این موضوع کنار بیان و یا دلشون نشکنه و اینها تمامش به
    عهده ی ایشون هست و مشکل ایشون.بالاخره انسان عاقل و بالغ باید بدونه که ممکنه پاسخ مثبت باشه ممکنه هم منفی و هر انسانی حق داره آزادانه طرفش رو انتخاب کنه
    پس شما به هیچ عنوان خودتون رو بابت این قضیه ناراحت یا سرزنش نکنید چون اینکه ایشون نتونن با این قضیه کنار بیان مشکله ایشونه و باید به این میزان از درک و پختگی در زندگی برسن
    و در مورذ واسطه هم ایشون کارشون رو به عنوان واسطه و پیغام رسان انجام دادن و دیگه از اینجا به بعد نباید هیچ گونه نقشی داشته باشن.شما هم هرچند در شرایط سختی هستید
    اما یاد بگیرید و فراموش نکنید که همیشه تصمیمات زندگیتون با خودتون باشه و تحت تاثیر حرف و رفتار دیگران برای زندگیتون قدم برندارید.مشورت بگیرید اما نذارید دیگران بجاتون تصمیم بگیرند
    مخصوصا اگر تصمیمی کاملا اشتباه باشه.حالا رابطه ی اون واسطه با شما هرچقدر هم که بخواد صمیمی باشه و بهم نزدیک باشید اما دیگه بعضی چیزها مشخص هستند که اشتباهن
    واسطه به شما گفت بپر تو چاه شما باید بپری ؟ پس با ایشون هم کاملا عاقلانه و منطقی صحبت کنید و بگید که هیچ احساسی به اون شخص ندارید و اینکه از اینجا به بعدش رو خودتون
    مستقیما به عهده میگیرید و حرفتون رو به اون خانوم میزنید.شما در پست دومتون گفتید که جرات زیادی دارید و اگه پاش بیوفته به اون خانوم میگید که به چه حقی همچین فکری کرده.
    مسلما ما به هیچ عنوان از شما نمیخوایم که همچین کاری کنید و اصلا هم درست نیست.تاکید کردم هر حرفی که میزنید در کمال احترام و ادب و همینطور صادقانه و عاقلانه باشه
    و در مورد جرات و شجاعت هم اگر واقعا جرات انجام کاری رو دارید پس برای کار درست و در راه درست از اون جرات استفاده کنید.اونهم گفتن حقیقت و اتمام حجت با واسطه هست
    و همینطور اون خانم.و اگر اون واسطه ی شما هم میخواد از محبوبیتش نزد شما تا این حد استفاده کنه که در تصمیمات کاملا شخصی و مهم زندگی شما هم دخالت کنه و
    تاثیر مستقیم بزاره و یا پاسخ منفی شمارو ایشون هم قبول نکنه پس مشخصا ایشون هم صلاحیت و درک لازم رو ندارند و معلوم میشه که انسان دنیادیده و زیاد قابل اعتمادی نیستند.
    پس ختم کلام اینکه در تصمیماتتون نه تنها در مورد این مساله بلکه همیشه و در تمامی مشکلات زندگی قاطع و صریح باشید و بهترین و درست ترین راه رو انتخاب کنید...
    امیدوارم که قضیه بخوبی حل بشه... سلامت و سربلند باشید.
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

12. 2 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ببخشيد مستقيم ميرم سر اصل مطلب

من در جايي كلاس ميرم.دختري از من خوشش اومده و حدود 2 ماه از اين موضوع ظاهرا ميگذره.حالا اين براي خودش كلي فكر و خيال بافته.ما با هم تناسخي نداريم به هيچ عنوان.حداقل من خوشم نمياد.نميخوام باهاش حرف بزنم.حالا ي واسطه فرستاده و واسطه خيلي برام ارزشمنده و به خاطر اون دارم ميرم صحبت كنم اخر هفته.چي بگم كه اين خانم هم بفهمه نظرمو و هم ناراحت نشه.
    سن ما كم نيست ولي اين عمل اين خانم برام غريبه كه خودش عاشق شده...
    من 28 هستم و اون خانم 27
    هميشه سعي كردم جوري رفتار كنم كه از كسي دلبري نكنم.ولي متاسفانه مثل اينكه همين رفتار باعث اين موضوع شده.
    اين خانم برام مهم نيست اما ميفهمم دل يك خانم رو شكستن يعني چي...
    لطفا فوري كمك كنيد....ترجيحا ابجي هاي عزيز هم بهم كمك كنن.نظر اونا در واقع برام جامعه اماريه...
    ممنون از همه

دلتون هميشه سبز

سلام داداش سهیل
    به به مبارکه
    انقدر سختش نکنید چیزه مهمی نیست
    بنظر من اگر نظرتون منفی هست به همون واسطه بگید نظرتون منفیه و نرید رودرو به خودش بگید
    چون غرورش میشکنه
    اینم بدونید قضیه شکستن دل ایشون به شما ارتباطی نداره چون خودشون دل بستند و شما نقشی نداشتید
    فقط قضیه غروره که سعی کنید رودرو بهش نگید به واسطه بگید
    اما اگر باز قبول نکرد و گفت که می خواد باهاتون صحبت کنه خیلی محترمانه صحبتهاش رو گوش بدید و بگید متاسفم
    همین
    صاف و ساده
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

14. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط (تبسم) نمایش پست ها
    یعنی بخاطر اینکه شخصی رو از دست دادین نمی تونید وارد این رابطه بشید؟ درست متوجه شدم؟

نه در واقع اولا بخاطر اينكه اون شخص رو از دست دادم شرايط صحبن رو ندارم و اينكه در وضعيت عادي هم اصلا به چنين فردي با اين وضعيت فكر نميكنم.ببينيد من ملاك هايي براي خودم دارم مثلا حجاب و اخلاق و غيره...اين فرد حتي نزديك ملاك هاي منم نيست...اينو به اين موضوع اضافه كنيد كه بخاطر اون عزيزي كه از دست دادم اصلا رو اعصابم تسلط نسبي ندارم....

حالا بايد چيكار كنم؟
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    همونطور که خودتون اشاره کردید اگر هیچ علاقه و تناسخی با این خانم ندارید و مطمئن هستید که پاسختون منفی هست پس این شک و تردید رو کنار بزارید
    و بدون هیچ ترسی و البته در کمال ادب و احترام با اون خانم صحبت کنید و کاملا منطقی و عاقلانه بهشون پاسخ منفی و اینکه علاقه ای هم ندارید رو بگید...
    دروغ هم نگید.در اینجور موارد احتیاجی به دروغ مصلحتی هم نیست.با صداقت و عاقلانه باید تصمیم گرفت.احتیاجی هم نیست به اینکه کسی رو از دست دادید اشاره ای کنید
    فقط در مورد اینکه احساسی به ایشون ندارید و بهم نمیخورید و یا اینکه فعلا قصد و برنامه ای برای زندگی مشترک ندارید کاملا محترمانه و صادقانه صحبتهاتون رو بیان کنید.
    به هیچ عنوان هم نگران دل شکستن و ناراحت شدن طرف مقابل نباشید هرچند که عشق و علاقه هست و کاملا قابل احترام و ما هم تاکید میکنیم که نهایت احترام رو به
    ایشون و احساسشون بزارید.اما بالاخره عشق یکطرفه هست و هر انسانی باید بدونه عشق یکطرفه نتیجه و آینده ای نداره و نباید از پیش خودش برای اون رویاپردازی کنه
    شما کاری که به عهده ی خودتون هست رو از راه درستش انجام بدید و پاسختون رو بدید.دیگه اینکه ایشون با این موضوع کنار بیان و یا دلشون نشکنه و اینها تمامش به
    عهده ی ایشون هست و مشکل ایشون.بالاخره انسان عاقل و بالغ باید بدونه که ممکنه پاسخ مثبت باشه ممکنه هم منفی و هر انسانی حق داره آزادانه طرفش رو انتخاب کنه
    پس شما به هیچ عنوان خودتون رو بابت این قضیه ناراحت یا سرزنش نکنید چون اینکه ایشون نتونن با این قضیه کنار بیان مشکله ایشونه و باید به این میزان از درک و پختگی در زندگی برسن
    و در مورذ واسطه هم ایشون کارشون رو به عنوان واسطه و پیغام رسان انجام دادن و دیگه از اینجا به بعد نباید هیچ گونه نقشی داشته باشن.شما هم هرچند در شرایط سختی هستید
    اما یاد بگیرید و فراموش نکنید که همیشه تصمیمات زندگیتون با خودتون باشه و تحت تاثیر حرف و رفتار دیگران برای زندگیتون قدم برندارید.مشورت بگیرید اما نذارید دیگران بجاتون تصمیم بگیرند
    مخصوصا اگر تصمیمی کاملا اشتباه باشه.حالا رابطه ی اون واسطه با شما هرچقدر هم که بخواد صمیمی باشه و بهم نزدیک باشید اما دیگه بعضی چیزها مشخص هستند که اشتباهن
    واسطه به شما گفت بپر تو چاه شما باید بپری ؟ پس با ایشون هم کاملا عاقلانه و منطقی صحبت کنید و بگید که هیچ احساسی به اون شخص ندارید و اینکه از اینجا به بعدش رو خودتون
    مستقیما به عهده میگیرید و حرفتون رو به اون خانوم میزنید.شما در پست دومتون گفتید که جرات زیادی دارید و اگه پاش بیوفته به اون خانوم میگید که به چه حقی همچین فکری کرده.
    مسلما ما به هیچ عنوان از شما نمیخوایم که همچین کاری کنید و اصلا هم درست نیست.تاکید کردم هر حرفی که میزنید در کمال احترام و ادب و همینطور صادقانه و عاقلانه باشه
    و در مورد جرات و شجاعت هم اگر واقعا جرات انجام کاری رو دارید پس برای کار درست و در راه درست از اون جرات استفاده کنید.اونهم گفتن حقیقت و اتمام حجت با واسطه هست
    و همینطور اون خانم.و اگر اون واسطه ی شما هم میخواد از محبوبیتش نزد شما تا این حد استفاده کنه که در تصمیمات کاملا شخصی و مهم زندگی شما هم دخالت کنه و
    تاثیر مستقیم بزاره و یا پاسخ منفی شمارو ایشون هم قبول نکنه پس مشخصا ایشون هم صلاحیت و درک لازم رو ندارند و معلوم میشه که انسان دنیادیده و زیاد قابل اعتمادی نیستند.
    پس ختم کلام اینکه در تصمیماتتون نه تنها در مورد این مساله بلکه همیشه و در تمامی مشکلات زندگی قاطع و صریح باشید و بهترین و درست ترین راه رو انتخاب کنید...
    امیدوارم که قضیه بخوبی حل بشه... سلامت و سربلند باشید.

عالللللي
    ممنون از وقتي كه برام گذاشتيد
    فقط اگه ممكنه در اين مورد هم بفرماييد كدوم راه مناسبه؟
    ظاهرا اين خانم خيلي به من فكر ميكنه اينجوري كه اين واسطه ميگه.بنظرتون درسته به واسطه ديگه بگم تا به اين خانم بگه پيامتو رسوندم به فلاني ولي نظرم ارزوي موفقيت بود براي تو و تمايلي نداشت؟
    اينجوري شايد به قول ابجي سميرا غير مستقيم بفهمه و غرورشم نشكنه
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

17. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22201
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به نظرم من بهش کاملاً واضح توضیح بدید نذارید دیگر اون خودش بیشتر به شما وابسته کنه بذارید تکلیف خودش کاملا بدونه اگر نخواهید واضح توضیح بدهید اون بذام امیدوار میمونه

19. کاربران زیر از فاطی2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطی2 نمایش پست ها
    سلام به نظرم من بهش کاملاً واضح توضیح بدید نذارید دیگر اون خودش بیشتر به شما وابسته کنه بذارید تکلیف خودش کاملا بدونه اگر نخواهید واضح توضیح بدهید اون بذام امیدوار میمونه
    يك دنيا ممنون
    اگه ممكنه در اين مورد هم بفرماييد كدوم راه مناسبه؟

ظاهرا اين خانم خيلي به من فكر ميكنه اينجوري كه اين واسطه ميگه.بنظرتون درسته به واسطه ديگه بگم تا به اين خانم بگه پيامتو رسوندم به فلاني ولي نظرم ارزوي موفقيت بود براي تو و تمايلي نداشت؟
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

عالللللي
    سلام عزیزم ببین من یه دخترم وبه نظر من غیر مستقیم پیش خودش خیال پردازی میکنه که حتما روش نمیشه بگه دوستم داره یا مشکلی داره و فک میکنه دروغه به نظر من شما خودتون قرص ومحکم برید جلو اصلا هم دلتون نسوزه وبا ادب بهشون اینو بگید که شما مردی نیستید که بخوای با احساسات یک خانم بازی کنید پس به همین دلیل صراحتا میگید هیچ تناسخی ندارید و علاقه ای هم به ایجاد رابطه ندارید بعداز این ماجرا اگر این خانم قصد داشت ادامه بده و واسطه بفرسته شما دیگه اصلا محلش نزارید وامثلا ازش خواهش نکنید مزاحم نشه اصلا جوابشو ندید اصلا وبه رابطتون یجور بفهمونید که علاقه به ادامه جریان ندارید بازم میگم بعداز اون جلسه حتی یه سر ت************ دادن هم باعث میشه اون دختر به خودش بگیره البته امیدوارم طرفتون منطقی باشه وبا برخورد قاطع شما همه چیزو قبول کنه راستی بهش بگین اصلا دوست ندارید غرورش خورد بشه به نظرم خیلی موثره وبعد در مورد اینکه شرایطتون مناسب نیست بحرفید درضمن دروغ اکیدا ممنوع

22. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

از همه ي بزرگواران تشكر ويژه
    اگه كسي نظر ديگه اي هم داره خوشحال ميشم بدونم
    ممنون
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببین این مسئله فوق العاده مهمه چون بحث علاقه یه دختر دخیله

به نظرم باید محکم بهش بگی که دیدگاهی راجع بهش نداری تا کامل علاقتو از ذهنش پاک کنه حتی اینجا صلاحه خودتو در مقابل اون دختر کوچیک کنی مثلا بگی تو فلان مزیت را داری من ندارم و من لیاقت تورو ندارم و از این حرفا

اگه محکم حرفتو نزنی ممکنه محبتت تو دلش رخنه کنه و بعد چند ماه دوباره سرباز کنه

25. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

برام یه سوال پبش اومده ..این واسطه ای که میگید انقدر براتون مهمه که نمیتونید جوابش کنید چطور حال الان شما رو درک نکرده و چنین پیشنهادی به شما داده تا اینقدر بهتون فشار بیاد ؟

ببینید عشق و تنفر دوروی یک سکه هستند و خانم ها خیلی زود تغییر حالت میدن متاسفانه ..پس شما بهشون بگید که علاقه ای بهشون ندارید ولی تین دو تا حرف رو اصلا نزنید 1:من فعلا به ازدواج فکر نمیکنم و شرایطش رو ندارم 2:ملاک های من برای ازدواج فلان و فلانه که شما ازش دورید
    ینی به این دو مورد به هیچ وجه اشاره هم نکنید ..چون مورد اول باعث امیدوار موندنش میشه و مورد دوم باعث میشه که اگر عاشقتون باشه سریع خودش رو شبیه ملاک هاتون کنع تا مورد توجه قرار بگیره ...
    پس هر چه زودتر باهاش صحبت کنید و هم خیال خودتدن رو راحت کنید هم اون بنده خدارو ..نیازی به توضیحات اضافی هم نیست ..فقط عدم علاقه رو بهش بگید نا هم خیال شما راحت شه هم اون دلش سرد شه و ازفکرتون بیرون بیاد ..دلی هم شکسته نمیشه نگران نباشید دل یک خانوم از عشق دروغین بیشتر میشکنه .ف

27. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

عالییییییییییییي
    خواهش...
    بله این روش هم در کل میشه گفت درست تر هست از همین نظر که غیر مستقیم و از همون طریقی که واسطه پیام رو آورده حالا پاسخ پیام رو هم به شخص مورد نظر میرسونه و اینطوری شاید غروری هم
    شکسته نشه و اگه اون خانم بر فرض ترس و خجالت زیادی از روبرو شدن با شخص داشتن اینطوری حداقل از چیزی هم ترسی نداشته باشن.اما با توجه به صحبتهایی که شما در ابتدا در مورد واسطتون کردین
    و اینکه رفتار ایشون مثل اینکه به نحوی هست که انگار فقط به عنوان یک پیغام رسان نیستن و اینطور بنظر میاد که از همون اول اومدن که یکدفعه جواب مثبت رو از شما بگیرن( حداقل تصور ما از صحبتهای شما
    این هست )برای همین و بخاطر تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی که این واسطه دارن روی تصمیم شما میزارن بنده اینطور صلاح دیدم که بهتره ایشون به کل از قضیه کنار بره و شما مستقیما خودتون عمل کنین
    اما بازهم ما مثل شما شرایط و شخص واسطه رو نمیشناسیم.خودتون تمامی نکات و مواردی که گفته شد و همینطور شرایطی که درش هستید رو در نظر بگیرید و با دقت فکر کنید که آیا اگر تمامی این نکات
    و حرف دلتون رو صادقانه و قاطعانه به شخص واسطه بزنید حرف شمارو قبول میکنن و بدونه هیچ دخالتی و هیچ کم و کاستی حرفها و پیغام شمارو به اون خانم منتقل میکنن یا خیر؟ اگر قبول کردند و قابل اعتماد
    بودند که چه بهتر. اما اگر باز هم دیدید ذره ای در تلاش هستند که روی تصمیم شما تاثیری بزارند پس همونطور که در بالاتر اشاره شد خودتون مستقیما با اون خانم صحبت کنید و فراموش نکنید که با احترام
    و کاملا مودبانه و منطقی حرفتونو بزنید و کوچکترین روزنه ای برای امیدوار بودن ایشون نزارید تا مطمئن بشن که تصمیمتون قاطعانه هست...در مورد واسطه هم مشخصا تصمیم و انتخاب فقط با شماست
    سلامت و سربلند باشید.
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 09-28-2015 در ساعت 07:20 PM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

29. 3 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    راستش نظر من اینه که با خود دختر خانوم مستقیما صحبت کنید بهتره
    به قول دوستان اگه با احترام و منطقی موضوع رو عنوان کنید دلیلی نداره غرور طرف مقابل بشکنه،

اگه قبول نکنید با ایشون صحبت کنید و به واسطه بگید جواب منفی را برسونه، فکر میکنم به دختر خانوم بیشتر بر میخوره
    چون ممکنه "به نظر بیاد" درخواست ایشون حتی ارزش یکبار صحبت کردن هم نداشته!
    و حتی پیش واسطه که این پیغام رو بهش میرسونه یجورایی احساس حقارت بهش دست بده
    اگه بتونید بگید "صحبت کردیم اما به نتیجه نرسیدیم" بهتر نیست؟

قرار ملاقات رو قبول کنین،
    حرفای ایشون را خوب بشنوید،(البته به هیچ وجه اجازه ندین صحبت احساسی بشه)
    و بعد نظرتون را مستقیما بگین

لازم نیست که جزئیات رو توضیح بدین
    همینکه بگید "باوجود ویژگی های مثبت شما و احترام زیادی که برای شخصیتتون قائل هستم فکر میکنم ما زوج مناسبی برای هم نمیتونیم بشیم"
    و آرزوی موفقیت و خوشبختی کنید کافیه

و اگه به هر دلیلی شرایط روحی مناسب برای قرار گذاشتن را در حال حاضر ندارین زمان ملاقات رو مدتی عقب بندازین

البته این دید من به داستان شما بود...
    شما خودتون آدم بادرایتی هستین، مطمئنا هر تصمیمی بگیرین طوری درست و بجا رفتار میکنید که اون خانوم تا حد امکان اذیت نشه
    امضای ایشان

31. کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    خواهش...
    بله این روش هم در کل میشه گفت درست تر هست از همین نظر که غیر مستقیم و از همون طریقی که واسطه پیام رو آورده حالا پاسخ پیام رو هم به شخص مورد نظر میرسونه و اینطوری شاید غروری هم
    شکسته نشه و اگه اون خانم بر فرض ترس و خجالت زیادی از روبرو شدن با شخص داشتن اینطوری حداقل از چیزی هم ترسی نداشته باشن.اما با توجه به صحبتهایی که شما در ابتدا در مورد واسطتون کردین
    و اینکه رفتار ایشون مثل اینکه به نحوی هست که انگار فقط به عنوان یک پیغام رسان نیستن و اینطور بنظر میاد که از همون اول اومدن که یکدفعه جواب مثبت رو از شما بگیرن( حداقل تصور ما از صحبتهای شما
    این هست )برای همین و بخاطر تاثیر مستقیم و غیر مستقیمی که این واسطه دارن روی تصمیم شما میزارن بنده اینطور صلاح دیدم که بهتره ایشون به کل از قضیه کنار بره و شما مستقیما خودتون عمل کنین
    اما بازهم ما مثل شما شرایط و شخص واسطه رو نمیشناسیم.خودتون تمامی نکات و مواردی که گفته شد و همینطور شرایطی که درش هستید رو در نظر بگیرید و با دقت فکر کنید که آیا اگر تمامی این نکات
    و حرف دلتون رو صادقانه و قاطعانه به شخص واسطه بزنید حرف شمارو قبول میکنن و بدونه هیچ دخالتی و هیچ کم و کاستی حرفها و پیغام شمارو به اون خانم منتقل میکنن یا خیر؟ اگر قبول کردند و قابل اعتماد
    بودند که چه بهتر. اما اگر باز هم دیدید ذره ای در تلاش هستند که روی تصمیم شما تاثیری بزارند پس همونطور که در بالاتر اشاره شد خودتون مستقیما با اون خانم صحبت کنید و فراموش نکنید که با احترام
    و کاملا مودبانه و منطقی حرفتونو بزنید و کوچکترین روزنه ای برای امیدوار بودن ایشون نزارید تا مطمئن بشن که تصمیمتون قاطعانه هست...در مورد واسطه هم مشخصا تصمیم و انتخاب فقط با شماست
    سلامت و سربلند باشید.

ممنون
    تمامي مطالبتون كاملا معقول و قابل تامل هست
    بكار مي بندم
    ممنون از لطفتون

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

33. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme نمایش پست ها
    سلام
    راستش نظر من اینه که با خود دختر خانوم مستقیما صحبت کنید بهتره
    به قول دوستان اگه با احترام و منطقی موضوع رو عنوان کنید دلیلی نداره غرور طرف مقابل بشکنه،

اگه قبول نکنید با ایشون صحبت کنید و به واسطه بگید جواب منفی را برسونه، فکر میکنم به دختر خانوم بیشتر بر میخوره
    چون ممکنه "به نظر بیاد" درخواست ایشون حتی ارزش یکبار صحبت کردن هم نداشته!
    و حتی پیش واسطه که این پیغام رو بهش میرسونه یجورایی احساس حقارت بهش دست بده
    اگه بتونید بگید "صحبت کردیم اما به نتیجه نرسیدیم" بهتر نیست؟

قرار ملاقات رو قبول کنین،
    حرفای ایشون را خوب بشنوید،(البته به هیچ وجه اجازه ندین صحبت احساسی بشه)
    و بعد نظرتون را مستقیما بگین

لازم نیست که جزئیات رو توضیح بدین
    همینکه بگید "باوجود ویژگی های مثبت شما و احترام زیادی که برای شخصیتتون قائل هستم فکر میکنم ما زوج مناسبی برای هم نمیتونیم بشیم"
    و آرزوی موفقیت و خوشبختی کنید کافیه

و اگه به هر دلیلی شرایط روحی مناسب برای قرار گذاشتن را در حال حاضر ندارین زمان ملاقات رو مدتی عقب بندازین

البته این دید من به داستان شما بود...
    شما خودتون آدم بادرایتی هستین، مطمئنا هر تصمیمی بگیرین طوری درست و بجا رفتار میکنید که اون خانوم تا حد امکان اذیت نشه

ممنون از محبتتون
    لطف كرديد
    نظراتتون بسيار ارزشمند و فاخر بود و هست
    استفاده ميكنم

دلتون هميشه شاد
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

35. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

به نظرم باید محکم بهش بگی که دیدگاهی راجع بهش نداری تا کامل علاقتو از ذهنش پاک کنه حتی اینجا صلاحه خودتو در مقابل اون دختر کوچیک کنی مثلا بگی تو فلان مزیت را داری من ندارم و من لیاقت تورو ندارم و از این حرفا

ممنونم sam
    اگه اشتباه نكنم هم رشته ايم
    من فن بيانم خوبه فقط ي دختر رو خوب نميشناسم
    همين
    سنشم از محدوده ي احساسي صرف گذشته
    27 هست
    اما نميدونم چرا اينجوري شد
    بقول تو بايد محكم و نرم برخورد كنم درسته
    اين حقمه كه بگم اره يا نه
    فقط نميخوام دلي رو بشكونم
    اونم ي خانم محترم

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

37. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam551 نمایش پست ها
    سلام عزیزم ببین من یه دخترم وبه نظر من غیر مستقیم پیش خودش خیال پردازی میکنه که حتما روش نمیشه بگه دوستم داره یا مشکلی داره و فک میکنه دروغه به نظر من شما خودتون قرص ومحکم برید جلو اصلا هم دلتون نسوزه وبا ادب بهشون اینو بگید که شما مردی نیستید که بخوای با احساسات یک خانم بازی کنید پس به همین دلیل صراحتا میگید هیچ تناسخی ندارید و علاقه ای هم به ایجاد رابطه ندارید بعداز این ماجرا اگر این خانم قصد داشت ادامه بده و واسطه بفرسته شما دیگه اصلا محلش نزارید وامثلا ازش خواهش نکنید مزاحم نشه اصلا جوابشو ندید اصلا وبه رابطتون یجور بفهمونید که علاقه به ادامه جریان ندارید بازم میگم بعداز اون جلسه حتی یه سر ت************ دادن هم باعث میشه اون دختر به خودش بگیره البته امیدوارم طرفتون منطقی باشه وبا برخورد قاطع شما همه چیزو قبول کنه راستی بهش بگین اصلا دوست ندارید غرورش خورد بشه به نظرم خیلی موثره وبعد در مورد اینکه شرایطتون مناسب نیست بحرفید درضمن دروغ اکیدا ممنوع

ممنون از محبتتون
    بي شك حرفهاتونو بكار مي بندم
    برام مهمه نظراتتون

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22316
    تشکـر
    30
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : توهم دختر برای ازدواج

بنظرمن این موضوعی نیست که بخوای انقد درگیرش باشین ......

40. کاربران زیر از تینا 21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط تینا 21 نمایش پست ها
    بنظرمن این موضوعی نیست که بخوای انقد درگیرش باشین ......
    من هم با حرف ایشون موافق هستم
    این موضوع...
    اینکه اگر شخصی دلبسته ما بشه امری عادیه چون هممون انسانیم و سرشار از احساس
    اونقدر عجیب نیست که درگیرش بشیم خیلی سادست که اگر خواستیم اون شخص رو بپذیریمش
    نخواستیم نپذیریم
    همین
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

42. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam551 نمایش پست ها
    من اولش فکر میکردم که بگم واسطه بهشون بگه نه خودتون !
    اما بیشتر با این کامنت موافقم .
    چون ممکنه فکر کنه که واسطه با شما اصلا صحبت نکرده و از خودش در اورده یا فکر کنه شما با واسطه رودربایستی داشتید و نتونستید حرف دلتونو بزنید
    مستقیم براش توضیح بدید که من دوست دارم با عشق ازدواج کنم و متاسفانه حسی به شما ندارم و بهتره منو فراموش کنید
    اینجوری شاید چند روزی عذاب بکشه ولی سریع حس تنفر میگیره و راحت فراموشتون میکنه و اگه تونستید در محلهایی باشید که این خانوم نباشه
    ویرایش توسط خانوم خانومای گل : 09-29-2015 در ساعت 04:03 PM
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

نه اصلا پیشنهاد نمیکنم این کارو بکنن چون اون خانوم امیدوار میشه
    امضای ایشان
    ﯾﮑـﯽ ﺑـﻬـﻢ ﮔـﻔﺖ: ﺧـِﯿﻠـی َاﺫﯾﺘِـت کـردَﻥ؟؟؟

ﮔُـﻔﺘَـﻢ ﭼـِﻄـــﻮﺭْ؟

ﮔـُﻔﺖ: ﺁﺧِــه خـیـلی قَـﺸـنـﮓ ﻣـﯿـﺨَـﻨْـﺪﯼ!!!

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12274
    تشکـر
    444
    تشکر شده 347 بار در 199 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا نظرتون منفيه؟ چه اشكالي داره خانم اول بياد جلو؟ مگه همسر اول پيامبر خودشون اول درخواست نكردند؟ پيامبر هم رفتن تحقيق كردن ديدن خانم خوبيه رفتن خواستگاري
    شما اول يه اشنايي بقرار كن

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط .:: عباس ::. نمایش پست ها
    چرا نظرتون منفيه؟ چه اشكالي داره خانم اول بياد جلو؟ مگه همسر اول پيامبر خودشون اول درخواست نكردند؟ پيامبر هم رفتن تحقيق كردن ديدن خانم خوبيه رفتن خواستگاري

دوست عزیز مشکل سهیل این نیست که خانم پیشنهاد داده !!

مشکلش اینه که حسو علاقه ای به دختره نداره و سنخیتی با هم ندارنو ، اصلا به معیاراشون نزدیک هم نیست .

47. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط .:: عباس ::. نمایش پست ها
    عزیزم مشکل این نیست مشکل اینه که این آفا میگه به نظرش با این خانم تناسخی نداره ودر حقیقت رابطه یک طرفس یه بار دیگه موضوع را با دقت بخون

49. 3 کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب برید بهش بگید تو ملاکه های منو نداری دیگه

51. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nansi نمایش پست ها
    خوب برید بهش بگید تو ملاکه های منو نداری دیگه
    عزیزم این تایپیک مال 2015 ست
    تایپیکای قدیمیو بالا نیارید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)