نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره شغلی

1193
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22386
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره شغلی

با سلام واحترام
    اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی هستم از ارشد دانشگاه ازاد رشته مهندسی کشاورزی با گرایش مدیریت کشاورزی قبول شدم از طرفی موقعیت شغلی برام افتاده که با مدرک دیپلم به صورت شرکتی خدماتی در موسسه اعتباری ثامن الائمه قبولم دارن مشورتهایی که کردم میگن شرایط جامعه ای در حال حاضر هست ارشدو نخون برو موسسه کاردانی یا لیسانس حسابداری بخون که موقعیت استخدامی واست افتاد بری . بعدشم اگه موقعیت استخدام واسه لیسانس کشاورزیت افتاد میتونی بری و بانکو ول کنی .در ضمن 25 سال سن دارم دو ماهه از سربازی تموم شدم .خواستم نظرتونو درباره این شرایطم بدونم با تشکر فراوان از سایتتون .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشاوره شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط salar20 نمایش پست ها
    با سلام واحترام
    اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی هستم از ارشد دانشگاه ازاد رشته مهندسی کشاورزی با گرایش مدیریت کشاورزی قبول شدم از طرفی موقعیت شغلی برام افتاده که با مدرک دیپلم به صورت شرکتی خدماتی در موسسه اعتباری ثامن الائمه قبولم دارن مشورتهایی که کردم میگن شرایط جامعه ای در حال حاضر هست ارشدو نخون برو موسسه کاردانی یا لیسانس حسابداری بخون که موقعیت استخدامی واست افتاد بری . بعدشم اگه موقعیت استخدام واسه لیسانس کشاورزیت افتاد میتونی بری و بانکو ول کنی .در ضمن 25 سال سن دارم دو ماهه از سربازی تموم شدم .خواستم نظرتونو درباره این شرایطم بدونم با تشکر فراوان از سایتتون .
    بدون فوت وقت باید استخدام بانک رو قبول کنید

استخدام در بانک و داشتن شغلی پایدار از ادامه تحصیل در حال حاضر مهمتره

بعد میتونید رشته ای رو در حسابداری و یا مدیریت ادامه بدید پس خودتون رو محدود به رشته کشاورزی خودتون نکنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد