نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: ...خیلی دلم گرفته...

614
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

...خیلی دلم گرفته...

سلام بچه ها دیشب تاحالا خیلی دلم گرفته یه ماجرایی دیشب پیش اومد حسابی حالمو گرفت گفتم اینجا پست بزنم مثلا یکم خالی شم :

گفتن نداره ولی ما یکسالیه که هر ماه 80.90 کیلو گوشت میگیریم شریکی با چند تا دیگه از بچه های فامیل و بسته بندی میکنیم و میبریم محله های پایین شهر که شخصی شناسایی کردیم و میدونیم که هم نیازمند واقعی هستن و هم ایرانی هستند درب خونه هاشون و تقسیم میکنیم دیشب هم موعد اینکار بود ولی چون یکم سرمون شلوغ بود به جا اینکه قرار بود 5.6 عصر ببریم 12.1 شب شد وقتی بردیم درب یکی از این خونه ها یه خانمی که شوهرش چند سالیه فوت کرده و 2 دو تا بچه دبستانی یکی پسر یکی دختر هم داره وقتی گوشت را گرفت تندی دوید ببره بار بزاره بهش گفتم خانم بچه هات خوابن میذاشتی صبح عجله نکن دیدم با گریه گف آخه شماها که نیومدید هرچی صبر کردم دیدم دیر شد بچه هامم هی گریه میکردن مامان گشنمونه منم هیچی تو خونه نداشتم که بهشون بدم اومدم چراغا را خاموش کردم واسه اینکه متوجه نشن یه قابلمه آب کردم و یه مقداری هم فلفل و نمک و زردچوبه داشتم ریختم توش و گذاشتم رو گاز و به دروغ بهشون گفتم بچه ها الان دارم سوپ درست میکنم وقتی درست شد دیدم خیلی بدمزه شده ولی به بچه هام دادم خوردن که شاید سیر بشن ولی دیدم هنوز گریه میکنن مامان گشنمونه آخرش با کتک خوابوندمشون.بعدم هم گفت آقا سام آخه من چه گناهی کردم شوهرم چند ساله مرده کل دار و ندار من این خونه 30 متریه که میبینید هرجا هم میخوام برم کار کنم اول میگن بیا صیغمون شو امشب بیا باهامون مهمونی امشب تنهام بیا خونمون.چند جایی هم که درست حسابی بودن تا فهمیدن کسی را ندارم و شوهر ندارم میخواستن ازم کار مجانی بکشن و حقوق خیلی کم بهم بدن مثلا طرف تا فهمید کسیو ندارم و نیاز دارم به پولش بهم گفت خانم روزی 8 ساعت میای فروشندگی میکنی ماهی 100 هزار بهت میدیم میخوای بخوا نمیخوای خداحافظ..منم دوست دارم بچه هام لباس قشنگ داشته باشن خودم لباس نو داشته باشم مگه فرق من چیه با بقیه

===========

راستش بچه ها خیلی دلم گرفته این چه عدالتیه که یه آدم درآمد هر ساعتشون یک میلیونه وقتی هم بهش میگم فلانی به سلامتی درآمد خوب شده ها خدا به زندگیت برکت داده با پررویی میگه خدا کیه خودم عقل داشتم زرنگ بازی در آووردم پولدار شدم و یه عده هم مثل این آباجیمون

2. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : ...خیلی دلم گرفته...

دلم کباب شد سام .

چقدر مادره شرمنده ی بچه هاش شده بود .

آرزومه انقدر داشته باشم که تا میتونم به این خانواده ها کمک کنم که نه پدری شرمنده زنو بچش بشه ، نه مادری اگه سرپرسته شرمنده بچه هاش .

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

خب چرا واسش يه كار مناسب پيدا نميكنين الان شركت ما سرايدار نهصد هزار تومن ميگيره بنظرم يه كار خوب بتونه كمك شه بهشون

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

هر كسي يه جوري امتحان پس ميده
    من كه بخودم قبولوندم اگر دارم سختي ميكشم در اون دنيا حتما زندگي بهتري خواهم داشت.
    بايد صبور بود منم مخصوصا بچه هايي كه تو سطل اشغال دنبال چيزي ميگردند يه گوني اندازه قدشون دستشونه مي بينم اه ميكشم ميگم بقيه بچه ها تو ناز و نعممت با سيسموني سي چهل ميليوني با اسباب بازي اهاي گرون قيمت بازي مي كنند
    قربون خدام برم

7. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام اتفاقتون واقعا اسفناک بود خیلی سخته که جلو بچه هات شرمنده شی .بچه ها ندارم که نمیدونن چیه
    تو محلمون همچین اتفاقی افتاده بود که خانومه بخاطر وضع مالیشون مریض شده بود ووقتی مامانم فهمید بهش کمک کردیم
    واقعا بعضیا خیلی دارا هستند وحقوقشون چن میلیونیه وخرج اضافی میکنن وبعضیا هم خیلی ندارنن که حتی به نون شبشونم محتاجنن
    نمیشه یه عده چن وقت به چن وقتت یه پولیو کنار بزارن وبدن به همچین ادمایی که واقعا محتاج وفقیرنن
    اقا سام کارتون واقعا قابل تحسینه
    قبول باشه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

9. کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    دلم کباب شد سام .

چقدر مادره شرمنده ی بچه هاش شده بود .

آرزومه انقدر داشته باشم که تا میتونم به این خانواده ها کمک کنم که نه پدری شرمنده زنو بچش بشه ، نه مادری اگه سرپرسته شرمنده بچه هاش .
    من یه اعتقادی دارم کمک خیر کردن نیازی نیست که حتما میلیون میلیون درآمدت باشه تو اگه روزی 1000 تومن هم درآمدت باشه روزی 200 تومنشو کمک خیر کن از کم شروع کن و از خدا بخواه که خدا به تو رزق و روزی فراوون بده و تو به بنده هاش

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    خب چرا واسش يه كار مناسب پيدا نميكنين الان شركت ما سرايدار نهصد هزار تومن ميگيره بنظرم يه كار خوب بتونه كمك شه بهشون
    خودم کاری واسش ندارم ولی با پسر داییم صحبت کردم اگه واسه بیمارستانشون خدماتی میخاد این خانم را استخدام کنه قرار شد شنبه خبرم بده

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام اتفاقتون واقعا اسفناک بود خیلی سخته که جلو بچه هات شرمنده شی .بچه ها ندارم که نمیدونن چیه
    تو محلمون همچین اتفاقی افتاده بود که خانومه بخاطر وضع مالیشون مریض شده بود ووقتی مامانم فهمید بهش کمک کردیم
    واقعا بعضیا خیلی دارا هستند وحقوقشون چن میلیونیه وخرج اضافی میکنن وبعضیا هم خیلی ندارنن که حتی به نون شبشونم محتاجنن
    نمیشه یه عده چن وقت به چن وقتت یه پولیو کنار بزارن وبدن به همچین ادمایی که واقعا محتاج وفقیرنن
    اقا سام کارتون واقعا قابل تحسینه
    قبول باشه

بعضی از این جماعت دیدشون اینه : همینطوری که ما عقل داشتیم زرنگ بودیم پولدار شدیم چشمشون کور عقل داشته باشن پولدار بشن

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بعضی از این جماعت دیدشون اینه : همینطوری که ما عقل داشتیم زرنگ بودیم پولدار شدیم چشمشون کور عقل داشته باشن پولدار بشن
    دقیقا همینو میگننن
    یه مقدار از زرنگ بودنشنون بخاطر ضایع کردن حقوق دیگریه که الان وضعش نامناسبه
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خدا عقلشون بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد