نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شک به همسر

872
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

سلام شوهرم ۲۵ سالش ۳ سال ازدواج کردیم شغلش آزاده وتا ۱۲ شب باید بیرون منزل باشه.ولی تمام ساعت سرکار نیست وبا دوستاس که اغلب مجرد هستن در سن بالا قرار میذاره جایی غیر از سرکارش میره واینها رو ازم پنهون میکنه حتی وقتی میگم سرکار نیستی برای مطمین کردنم میگه فردا بیا فیلمای دوربین وببین اما وقتی بهش قابت کردم که جاتو روی نقشه دیدم با نرم افزار قبول کرد که دروغ گفته.کلا پنهون کاری ودروغ زیاد داره.منم خ شک میکنم بهش وسوال پیچش میکنم مرتب بهش زنگ میزنم وجاشو روی نقشه چک میکنم خسته شدم دیگه میترسم دوستای نابابش از راه بدرش کن اصلا خونه نیست به جز وقت ناهار وشب برای خوابیدن.از شک کردن خسته شدم چیکار کنم؟ خیای ازم دور شده احساس میکنم دوستم نداره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شک به همسر

سلام.
    شما نمیدونی این زمانش و کجا میگذرونه؟
    عزیزم سعی کن محیط خونت برای همسرت آرامش بخش باشه، یه مدت زیاد همسرتو سوال پیچ نکن اما سعی کن همسرت و به خونه بکشونی حالا با هر سیاست زنونه ای که بلدی ولی با دعوا نه ،
    ببین چه چیزی هست که ناراحتش میکنه تو خونه ، اصلا چیزی وجود داره برای ناراحتی ؟
    چه چیزهایی نظر همسرت و به خودش جلب میکنه/؟
    از این نقط استفاده کن.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22590
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به همسر

زمانشو جاهای مختلف میگذرونه جای خاصی نیست هر جایی غیر خونه.اگه سوال پیچ نکنم یا اعتماد کنم سو استفاده میکنه.حتی از زمانهایی که باهاش قهرم وتماس نمیگیرمم سو استفاده کرده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد