نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: ترس از بی آبرویی

1846
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22626
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از بی آبرویی

ویرایش توسط queen@yas : 10-06-2015 در ساعت 05:58 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : ترس از بی آبرویی

نقل قول نوشته اصلی توسط queen@yas نمایش پست ها
    سلام...بزرگترها....من همون یاسمنم...که تاپیک از خودم بدم میاد رو نوشتم....به کمکتون خیلی احتیاج دارم
    دفعه ی قبل با حرفاتون خیلی آروم شدم...اما بازم به شدت به کمکتون نیاز دارم...خیلی خیلی....
    واستون گفتم که من حدود دو سال جواب یه پسرو فقط به صورت پیامکی دادم...نه هیچ چیز دیگه ...بدون حتی یه قرار از نزدیک....و گفتم که تمام عذابی که میکشم به خاطر اینه که بابام که همه ی دنیامه نمیدونه و این که این اقا بدون اجازه من دوبار از طریق دو نفر به من کادو داد...و منم بهش گقتم بهش علاقه دارم...اینا عذابم میدن ....حالا یه چیز دیگه پیش اومده اونم اینه که دوستام همه فهمیدن ...همه میدونن دوستی که خیلی دوسش داشتم و مث خواهرم بود نشسته واسه همه گفته..همین دوستم شماره ی این پسرو با هزارتا خواهش گرفت تا سربه سرش بزاره...دیگه نمیدونم چی به اون پسر گفته بود که پسره به من میگفت ارتباط با بعضی ادما ابرو ی خانوادگیه ادمو میبره و مواظب دوستات باش...منم با این دوستم قهر کردم ... ولی کلا مشخص بود که حرفای اون پسر راجبش درسته ...اونم پیش همه ی دوستام تعریف کرده ..کم کم داره ابروم میره ...بخدا من وارد ماجرایی شدم که اصلا بهم ربطی نداشت..درس که میخونم همش به خودم میگم دستت درد نکنه جواب زحمتای باباتو اینجوریدادی؟...حالا با این حرفای پشت سرت چیکار میکنی؟...هه...بابام قبلا بهم میگفت که تو دختر نیستی پسرمی...همش میگفتتو اگه حرفایی که پشت سر دخترا میگن پشت سرت باشه من دیوونهمیشم ....دارم دیوونه میشم همین الانم که دارم مینویسم گریه ام گرفته ...بخدا من اهل این بازیا نبودم

ای کاش زمان بر میگشت عقب ... من الان بدون دغدغه درس میخوندم ...همش فک میکنم با این اوضاع و این همه عذاب دیگه پزشکی قبول نمیشم...میترسم ابروم بره و بابام کمرش بشکنه از غصه ...

همیشه در زندگی بپذیر هر کاری در نیا تاوانی داره ... و شما هم از قاعده مستثنی نیستید

بپذیر ضربه هایی رو که در زندگی خواهی خورد از دوستان و نزدیکانت خواهد بود پس در کارها راز دار باشید

بهتره تمام این مشکلات رو دور بریزید و کمی آرامش به خودتون بدید و اماده بشید تا در درس خوندن جبران کرده باشید و گرنه همین دوستان روزی به شما خواهند خندید

پس برای خودتون هدف رو مشخص کنید و با برنامه ریزی بهش برسید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22626
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ترس از بی آبرویی

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    همیشه در زندگی بپذیر هر کاری در نیا تاوانی داره ... و شما هم از قاعده مستثنی نیستید

بپذیر ضربه هایی رو که در زندگی خواهی خورد از دوستان و نزدیکانت خواهد بود پس در کارها راز دار باشید

بهتره تمام این مشکلات رو دور بریزید و کمی آرامش به خودتون بدید و اماده بشید تا در درس خوندن جبران کرده باشید و گرنه همین دوستان روزی به شما خواهند خندید

پس برای خودتون هدف رو مشخص کنید و با برنامه ریزی بهش برسید
    درسته ... دیگه به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)