نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک در غسل

801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21666
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شک در غسل

سلام دوستان
    من پسری 17 ساله هستم بدلیل استفاده زیاد از خودکار بعضی نقاط از دستانم خودکاری میشود!
    امروز در خواب جنب شدم و در حموم هرچه می خواستم نقاط خودکاری را پاک کنم پاک نمی شدند فقط از رنگ ها کم رنگ تر می شد!
    ولی تلاش خودمو کردم و تااخرین جایی که می تونستم پاک کردم!(بعد از حمام دیدم همه پاک شدند).آیا غسلم صحیح است؟
    و یک سوال دیگه:وقتی سر و گردن را شستیم،باید قسمت راست و چپ بدن خود را نیز بشوریم و سوال من این است که باید از گردن بشوریم یا از زیر گردن؟
    چون که شک کردم در هنگام شستن سمت راست بدن گردنم را نشسته ام!(توجه کنید که من اول سر و گردنم را شستم و یقین دارم که در هنگام شستن سر و گردن صحیح عمل کرده ام ولی شک من در هنگام شستن سمت راست بدن است).
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : شک در غسل

دوست عزیز یکم دارید سخت میگیرید

برای رنگ خودکار که شما تلاشتو کردی برای پاک شدن رنگ ، اگه اثری بمونه اون دیگه جرم نیستو پوستته که رنگ گرفته ( که اونم میگی دیگه اثری نمونده. پس برای غسلت مشکلی نبوده)

برای غسل هم که میگی شما خط گردنو یه خط فرضی درنظر بگیر ، برای شستن سمت راستت از زیر گردن بشور ولی اگه آب به بالای خط گردن هم رسید هیچ اشکالی نداره .

درکل باتوجه به تاپیکای قبلیت ، خیلی حساسیت بی جا به خرج نده که زده بشی که باعث بشه همینا رو هم انجام ندی .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)