نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شک در ازدواج

850
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22755
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک در ازدواج

باسلام پسری هستم 28ساله که قبل از شروع به کار در اداره ،د کلاسهای بدو خدمت با یکی از همکارانم اشنا شدم و تا قبل از شروع بکار تلفنی خیلی محترمانه با هم راجع به مصاحبه و...صحبت میکردیم ،بهش علاقه من. شدم وحالا نامزدهستیم از انجا که کمی تعصبی هستم وقتی به ارتباطمون قبل از شروع بکار فکر می کنم یه حسی بهم دست میده ناخوشایند،الان درمواردی با این خانم مشکل دارم مثل زمان بچه. دار شدن تحصیلاتش که میخواد ادامه بده در دوره دکترا ومن مخالف هستم ،خودم،لیسانسم اون خانم فوق هست، علاقه دو طرفه هست ولی خیلی میترسم از این مسائل که بینمون هست ،لطفا پاسخ راهنماییتون رو به ایمیلم بفرستید ،تشکر،من واقعا میترسم که این اختلافات و این نحوه تفکر من باعث مشکل بشه وازش هم نمی‌تونم دل بکنم.راهنمایی کنیدتشکر
    sajadpro1366@yahoo.com

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک در ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط sohel1 نمایش پست ها
    باسلام پسری هستم 28ساله که قبل از شروع به کار در اداره ،د کلاسهای بدو خدمت با یکی از همکارانم اشنا شدم و تا قبل از شروع بکار تلفنی خیلی محترمانه با هم راجع به مصاحبه و...صحبت میکردیم ،بهش علاقه من. شدم وحالا نامزدهستیم از انجا که کمی تعصبی هستم وقتی به ارتباطمون قبل از شروع بکار فکر می کنم یه حسی بهم دست میده ناخوشایند،الان درمواردی با این خانم مشکل دارم مثل زمان بچه. دار شدن تحصیلاتش که میخواد ادامه بده در دوره دکترا ومن مخالف هستم ،خودم،لیسانسم اون خانم فوق هست، علاقه دو طرفه هست ولی خیلی میترسم از این مسائل که بینمون هست ،لطفا پاسخ راهنماییتون رو به ایمیلم بفرستید ،تشکر،من واقعا میترسم که این اختلافات و این نحوه تفکر من باعث مشکل بشه وازش هم نمی‌تونم دل بکنم.راهنمایی کنیدتشکر
    sajadpro1366@yahoo.com

دوست عزیز ارسال به ایمیل برای سایت مقدور نیست

ولی باید بدونید اشنایی در دنیای امروز و با گسترده شده ارتباطات متفاوت شده

خیلی ساده و روشن میگم اگر نمیتونید با تعصب خودتون کنار بیایت بهتره با احساسات خودتون و یک دختر بازی نکنید

و راه دیگه ای رو برای ازدواج در پیش بگیرید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22755
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید منظورتون اینکه در زمانی که ما هستیم این یک چیز معموله ارتباط قبل از ازدواج ؟البته من خودم و اون خانم هر دو نیت به ازدواج داشتیم و داریم،شاید من در تفکراتم غرق شدم..،تشکر از شمل

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

نظر شخصی من اینه جدا شید
    نه به صلاح اون خانمه نه شما
    یعنی چی تعصبی هستید ؟؟ اگر اینقد حساسین اصلا نباید از اول پیش قدم میشدین
    درضمن شما میخواین بخاطر خودتون نذارین اون خانم پیشرفت کنه ! چرا ؟ چون حوصله ندارین تحصیلاتتونو بالا ببرین
    دقیقا همین حرفا رو به نامزدتون بزنید ببینید نظرش چیه و به اونم حق انتخاب بدین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد