نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با پدرشوهر

1286
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل با پدرشوهر

مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشت
    پدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتن

لازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن
    تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشه

نمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل با پدرشوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط negin1313 نمایش پست ها
    مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشت
    پدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتن

لازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن
    تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشه

نمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود

بهتره در این مسایل ارامش خودتون رو حفظ کنید و حساس نباشید هر حساسیت شما موضوع رو طور دیگه ای تفسیر میکنه

به هر حال شما در زندگی مشترک باید طوری رفتار کنید که اعتمادش رو جلب کرده ...به طوری که خودش در این مورد پیش قدم بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

مشکله من با خانواده همسرم پدرشوهرم هست زمان خواستگاری تنها شرط ما داشتن خونه بود و این در شرایطی بود که همسر من دانشجو بود و سربازی و درامدی هم نداشتپدرشوهر من قبول کردند که مغازه و خونه رو در صورت بله من تهیه می کنند و به همین نام و نشون سه سال بعد از عقدمون هیچ کاری نکردن و زمان ازدواج آپارتمان 50 متری رو خریدند و در مراسم عروسی به عنوان کادو اعلام کردند اما با وجود دو سال از ازدواج ما حاضر نیستن خونه رو به اسم خودمون بزنن و میگن باید همیشه محتاج من باشین حتی من با پوله خودم میخواستم خونه رو بزرگتر کنم نذاشتنلازم به ذکر که فوق العاده دروغگو و درو تشریف دارن به هر دری زدم نشده خوبی احترام کلا نمیخوان سر قولشون باشن تا اندازه ای که حاضر به پیشرفت ما هم نیستن و سنگ میندازن با هزارتا بهونه که خودم مغازه میگیرم نذاشتن شوهرم بره سربازی بعد این 5سال که تازه شوهرم رفته سربازی رویه خودشم نمیزاره که قسم خورد که اگه نره کارشو درست میکنم و تنها چیزی که من دیدم اینه که دوست دارن دستمون جلوشون دراز باشهنمیدونم چیکار کنم ایا قید اون خونه رو بزنم و برم یه جای دیگه یا مقاومت کنم؟ اخه تنها شرط ازدواجم بود
    شرطتت رو توی سند ازدواج ثبت کرده بودین؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22959
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه متاسفانه همه ی شروط بر پایه اعتمادگذاشته شد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24390
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

000

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    عزیزم اشتباه شما از اول این بود ک بجای اینکه رو شوهرتون حساب باز کنید رو پدرشوهرتون حساب باز کردین
    این همسرشماهست ک درمقابل شما مسول هست و باید به شما قول دهد و عملی کند
    حالا هم بهتر اون خونه را بیخیال بشین و با چول خودتون حتی اگه شده خونه اجاره کنید و از زیر دین پدرشوهرت بیرون بیاین و خودتون همت کنید و زندگیتون را بسازید و درهمه حال احترام نگه دارید اما زندگی خودتون را باهمت خودت و شوهرت بساز و توکل و دست نیازت فقط پیش خدات دراز باشه

7. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد