نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مهریه یا جدایی!!!!

1480
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry مهریه یا جدایی!!!!

سلام من۲۰سالمه و۸ماهه نامزد کردم وبا رابطه قبلم با نامزدم الان ۲۱ماهه که باهم هستیم شب وروزمون یکی بود وهیچ دعواییمون به بیشتراز ۲ساعت جدایی نکشید اما مادرشوهرم هر روز از شکستای فامیلشون وفلانی بدبخت شده زنش مهرشوگذاشته اجرا و فلان کس زنش جلوی اون با حجابه پشت سر خرابه ولیست طلاق گرفته های فامیلشونوبرای نامزدم مرورمیکنه یا مثلا جلوی من میگه افغانیا دختراشونو میفروشن وقیمت میزارن روشون خلاصه سرتونو دردنیارم کاره خودشوکرده ورابطمونوسردکرده جوری که نامزدم ازترسش اینومطمنم دوهفتس میگه دوستت ندارم از زندگیم برو یا۱۱۴تا مهریه اتوببخش تا بهم ثابت کنی منو واسه خودم میخای.منم نمیتونم همچین ریسک بزرگی بکنم واز طرفیم جدایی برام خیلی سخته بدون اون نمی تونم اما من برای درک نامزدم و وضع خانوادش خیلی از خواسته هاموزیرپاگذاشتم واوردم پایین اما وقتی با خانوادش صحبت کردم که کمکمون کنن مادرش گفت بخاطریه سکه ای که مهرصیغه ات بود وگرفتی ازمون چشممون ترسیده تروخدا راهنماییم کنید من نمیخام رابطمون از هم بپاشه.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مهریه یا جدایی!!!!

خیلی متاسف شدم اما جریان اینه که گویا نامزد شما از لحاظ فکری وابستگی شدیدی به مادرش داره و زود تحت تاثیر اطرافیان قرار می گیره. اگه فلانی زده مهریشو گذاشته اجرا چه دخلی به شما داره؟ وقتی ایشون میگه شما رو دوست نداره دیگه براش چه اهمیتی داره که شما دوستش داشته باشی و با بخشیدن مهریت اینو بهش ثابت کنی!!! اگه واقعا دلتون می خواد به این زندگی برگردید راضیش کنید که با هم پیش مشاوره برید. متاسفانه شدید ذچار شست و شوی مغزی شدن
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مهریه یا جدایی!!!!

درجواب به نظرشما=کرانه آسمان
    بله جوری وابسته اس که تمام حرفایی که بهش میزنم به مادرش میگه.دوستم داره مگه میشه بعداز۲۱ماه هیچ حسی نباشه من مطمنم مادرش بهش گفته این حرفو بهم بزنه تا من برم برای همین من هر روز با اینکه اسمو ج نمیده اما خاطراتمونو دلتنگیامو براش مرور میکنم .نامزدم فقط ترسیده نمیدونم چطورباید بهش اطمینان خاطربدم.پیش مشاور رفتیم اما مشاورمیگه:«آدم حرف گوش کنی نیست و فقط با افکار خودش تصمیم می گیر وخوبی بیش از حد طرفو پرو میکنه »حالم خیلی بده لطفا کمکم کنید مشاور شخصیم بهم توصیه کرد که با چندین نفردیگه ام درمیان بزارم مشکلم بخدا دارم دیونه میشم.
    ویرایش توسط saba74 : 10-13-2015 در ساعت 08:50 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)