نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: چطوری اشتی کنم

992
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question چطوری اشتی کنم

سلاامم....
    الان نامزدم با من قهره چون تو عروسیه دیشب گفته بود شال بپوش جلو مردا و من گوش نکردم بعدم ازم پرسید شال پوشیدی گفتم نه و دعوام کرد و بعدم قهر کرد
    حالام اعصبانیه...نمیدونم عذر خواهی کنم ک میگه تو منو مسخره کردی هرکار دلت بخواد میکنی بعدم با مسخره بازی فکر میکنی تموم میشه...اگرم هیچی نگم میگه براش اصلا مهم نیست ک من ناراحت شم یا نه....
    میدونم من اشتباه کردم اخه تو فامیله ما ک خودم عمری این شکلی بودم سخته حجاب گرفتن توی این فامیل...حالا ب نظر سما چجوری باهاش اشتی کنم چی بهش بگم؟؟
    در ضمن ما 3ساله همو میشناسیم و اصلا اعتقادات مذهبی نداره اما نمیدونم چرا روی پوشش من اینقدر حساسه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چطوری اشتی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط بنی صدر نمایش پست ها
    سلاامم....
    الان نامزدم با من قهره چون تو عروسیه دیشب گفته بود شال بپوش جلو مردا و من گوش نکردم بعدم ازم پرسید شال پوشیدی گفتم نه و دعوام کرد و بعدم قهر کرد
    حالام اعصبانیه...نمیدونم عذر خواهی کنم ک میگه تو منو مسخره کردی هرکار دلت بخواد میکنی بعدم با مسخره بازی فکر میکنی تموم میشه...اگرم هیچی نگم میگه براش اصلا مهم نیست ک من ناراحت شم یا نه....
    میدونم من اشتباه کردم اخه تو فامیله ما ک خودم عمری این شکلی بودم سخته حجاب گرفتن توی این فامیل...حالا ب نظر سما چجوری باهاش اشتی کنم چی بهش بگم؟؟
    در ضمن ما 3ساله همو میشناسیم و اصلا اعتقادات مذهبی نداره اما نمیدونم چرا روی پوشش من اینقدر حساسه
    سلام
    اینجوری که شما میگید بنظر من دوستید نه نامزد درسته ؟

اگر نامزدید که مقصرید و عذر خواهی کنید و دیگه تکرار نکنید چون زن باید به سلیقه همسرش لباس بپوشه

اگر دوستید که به ایشون فعلا ارتباطی نداره ، می تونید اگر قصد ازدواج دارید راجب پوشش صحبت کنید

و به توافق برسید اینکه در اینده بخواید هروز سر این مسله قهرکنید زندگیتون تلخ میشه پس بهتره یکیتون کوتاه بیاد
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نامزدیم امادعقد نیستیم هنوز و دیگه کار از صحبت گذشته.....من قبول کردم ک پوششمو درست کنم اما ...تقصیر منه میدونم...اما عذرخواهی اخه معنی نداره ک...میگه برو هرکار دوست داری بکن بعد بیا معذرت بخواه...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22983
    تشکـر
    3
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

باید تلاش کنی بعداز قبول کردن مسؤلیت زندگی مشترک یه تغییرات اساسی درخودت بوجودبیاری سعی کن نگران حرف دیگران نباشی واونطورکه همسرت میخاد رفتارکنی اینطور موفق ترخواهی بود.تو وقتی یک نفروبه عنوان شریک زندگیت انتخاب میکنی باید من من نکنی وبه ما تبدیل بشی درضمن غرورت هم برای همه حفظ کن جز شوهرت.

5. کاربران زیر از saba74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23030
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اره ....منم اول شال سرم بود اونا شالمو دراوردن منم ک از خدا خواسته....میدونم تقصیر منه....الان ب شوهرم چی بگم بهترین حرفه...
    این 2 3 روزه با کلی خجالت زنگ زدم خیلی کوتاه حرف زدیم اما من نمیدونم چی بگم بهتره...خودم هیچ ایده ای ندارم....عذرخواهی ب نظرم مسخره میاد ....الان اصلا خجالت میکشم برم ببینمش حتی..نمیدونم چجوری باید این گندمو پاک کنم...بدبخت 60بار سر این موضوع باهام دعوا کرده هااا...باز منه کم عقل جلو دماغمو دیدم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط بنی صدر نمایش پست ها
    اره ....منم اول شال سرم بود اونا شالمو دراوردن منم ک از خدا خواسته....میدونم تقصیر منه....الان ب شوهرم چی بگم بهترین حرفه...
    این 2 3 روزه با کلی خجالت زنگ زدم خیلی کوتاه حرف زدیم اما من نمیدونم چی بگم بهتره...خودم هیچ ایده ای ندارم....عذرخواهی ب نظرم مسخره میاد ....الان اصلا خجالت میکشم برم ببینمش حتی..نمیدونم چجوری باید این گندمو پاک کنم...بدبخت 60بار سر این موضوع باهام دعوا کرده هااا...باز منه کم عقل جلو دماغمو دیدم

خوبه که اشتباهتون رو قبول دارید
    یکمی بهش مهلت بدید تا اروم بشه
    مدام راجب موضوع صحبت نکنید و فقط بهش محبت کنید
    هروقت احساس کردید ارومتر شده
    وقتی کنار همید با مهربونی بگید حق با تو اشتباه از منه که هی حرفت رو گوش نمیکنم اما اینبار قول میدم دیگه تکرار نشه..
    و بقولتون عمل کنید
    شوهر من یبار یه موضوعی رو بهم بگه انجام نده و بعدش من فقط یکباره دیگه انجامش بدم منو خفه میکنه
    چه برسه به اینکه شما بارها اینکارو تکرار کردید

اینبارو اینجور که گفتم رفتار کنید و دیگه تکرارش نکنید
    فکر نکنید هربار میتونید حلش کنید
    بالاخره یکجا صبر ادم تموم میشه
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

8. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)