نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رفتار نامناسب وخودخواهی شوهر

810
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23069
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار نامناسب وخودخواهی شوهر

[باسلام.من ۲۶سالمه ۵ساله ازدواج کردم یه پسر ۱۰ ماهه دارم.شوهرم ۲۹ سالشه.کارمند ومدرکش لیسانسه.خیلی خودخواهه.لطف همه رو وظیفه میدونه خلاصه که خیلی ناراحت کننده رفتار میکنه.کاش واسه کسی کاری میکرد بعد انتظار میداشت.اما کاری که نمیکنه هیچ فقط طرف مقابلو فحش میده.بعدم رفت امدشو قطع میکنه باهاشون.حتی اگه جایی ببینه اون فرد هست نمیره.با اکثر فامیل یا قهریم یا نباید بریم خونه اشون.کلا خودش خودش.نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار نامناسب وخودخواهی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط شایان جون نمایش پست ها
    [باسلام.من ۲۶سالمه ۵ساله ازدواج کردم یه پسر ۱۰ ماهه دارم.شوهرم ۲۹ سالشه.کارمند ومدرکش لیسانسه.خیلی خودخواهه.لطف همه رو وظیفه میدونه خلاصه که خیلی ناراحت کننده رفتار میکنه.کاش واسه کسی کاری میکرد بعد انتظار میداشت.اما کاری که نمیکنه هیچ فقط طرف مقابلو فحش میده.بعدم رفت امدشو قطع میکنه باهاشون.حتی اگه جایی ببینه اون فرد هست نمیره.با اکثر فامیل یا قهریم یا نباید بریم خونه اشون.کلا خودش خودش.نمیدونم چکار کنم لطفا راهنماییم کنید.
    اول از همه خودتو باید با مشاوری مجرب مشورت کنید چون رفتار ایشون تاثیر بدی روی شما داشته ....

باید به ایشون بگید که حتما" مراجعه ای به مشاور هم داشته باشه و اینطور مطرح کنید :

بگید چقدر ناراحت هستید که چیزای زیادی در زندگی وجود داره که باعث ناراحتی و نگرانیش میشه و

خیلی متاسف هستید که نمی تونید کمکش کنید و به همین خاطر به مشاوری میخوایت مراجعه کنید که بتونید راهکارهایی برای خوشحال کردنش پیدا کنید

با این نوع دیالوگ راهتون رو پیش ببرید و سعی کنید مجابش کنید مراجعه حضوری داشته باشه ... چون با این اخلاق خودشم از زندگی لذت نمیبره

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23069
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار نامناسب وخودخواهی شوهر

مرسی از راهنماییتون.من هربار راجع به مشکلاتمون حرف زدم گوش نداده.مطمنم که خودش میدونه چقد رفتاراش بده وباعث ناراحتی اطرافیان میشه اما نمیخواد قبول کنه یا به قول معروف نمیخواد غرورشو بشکنه.من واقعا کم اوردم کاش یه معجزه ای بشه که اخلاقش عوض شه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد