نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عذر خواهی دختر مطلقه

998
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

عذر خواهی دختر مطلقه

سلام دوستان.
    من الان 23 سالمه.تو دانشگاه به دختری علاقه پیدا کردم و اواخر سال آخر بهش پیشنهاد دادم که رد کرد(برای اطمینان پیشنهادمو دوباره تکرار کردم).اوایل فکر نمیکردم که واقعا عاشقش شده باشم اما این اتفاق افتاده بود.مثلا وقتی از کنارم رد میشد رنج میبردم یا وقتی اون با پسری صحبت میکرد(حتی اگه دوست صمییم بود) حسابی به هم میریختم آدم بد دلی نیستم و عکس العملی نشون نمیدادم ولی دست خودم نبود.حقیقتش اینه با یجورایی با رفتاراش نسبت به خودم بهش علاقه مند شدم چون حس میکردم رفتارش به من با بقیه فرق داره(چند تا از دوستام هم این حسو داشتن).خلاصه گذشت و ما فارغ التحصیل شدیم اما من همش فکرش بودم یه جورایی افسرده شده بودم.
    برای کنکور ارشد میخوندم که دوباره پیام داد و بهم گفت که حاضره حرفامو بشنوه.منم گفتم که با چند بار تلفن نمیشه حرف زد و بهتره همو ببینیم چون همشهری نبودیم قرار شدبرا تسویه حساب دانشگاه بیام تهران و همو ببینیم که هربار به یه بهانه ای عقب مینداخت اومدنشو. تو این حین هم چند باری با هم صحبت کردیم که متوجه شدم از اونجا که فهمیده توانایی ازدواج فوری رو ندارم خیلی تمایلی نداره حرفامو بشنوه.من میتونستم مثل خیلیا زبون بازی کنم و نرمش کنم اما نمیخواستم با چشم بسته وارد بشه.تو این حین هم شماره چند تا از پسرا رو ازم خواست و گفت که اینا رو برای یه دختر دیگه که یکی از پسرا ازش خواسگاری کرده میخواد و ازم درمورد خودش و دوستاش پرس و جو کرد.خلاصه بعد چند روز به من جواب منفی قطعی داد.
    من موندم یه دنیا ناراحتی و افسردگی.آخه من از اول به خدا توکل کرده بودم و وقتی رابطه با خدا خوب بود واقعا بهش حس خوبی داشتم.بعد چند ماه فهمیدم که اون کمتر از یه ماه بعد جواب کردن من ازدواج کرده.اونم با کسی ازم درموردش سوال کرده بود(یکی از دوستای کسی که گفت از اون دختر خواستگاری کرده).فکر اینکه کل قضیه ساختگی بوده دیوونم میکرد.هی به خودم میگفتم که اون قضیه ربطی نداشته و جریانش فرق داشت.چون از خیلی نظر ها دختر خوبی بود به خودم میگفتم که حتما من یه آدم عوضی هستم خدا خواسته اینقدر اذیت بشم و همش این فکرو تکرار میکردم.از طرفی چون سر کنکور باهام تماس گرفته بود باعث شد کنکورم خوب نشه و جایی که میخوام قبول نشم همه اینها مزید بر علت بود.اما من براش چیز بدی نخواستم و از خدا خواستم خوشبخت شن.
    چند وقت قبل دوباره بهم پیام داد و یه مشکلی براش پیش اومده و خیلی جدی ازم خواست حلالش کنم.منم نپرسیدم برا چی و گفتم که کینه ازش به دلم نیست و براش چیز بدی نخواستم.ازدواجشو هم تبریک گفتم.اما گفت که دارن جدا میشن و فقط میخواد من ببخشمش.من جاخوده بودم گفتم تو هر زندگی این مسائل پیش میاد بهتره تحمل کنه اما گفت که تصمیمش کاملا قطعیه و هر دو طرف مصمم هستن.
    نمیدونم چیکار کنم بعد طلاقش دوباره بهش پیشنهاد بدم یا نه.بعد اینکه فهمیدم ازدواج کرده دیگه بهش فکر نکردم اما هنوز ته قلبم دوستش داشتم. از طرفی نمیدونم سر قضیه ازدواجش ازم سو استفاده کرده بود یانه.از طرف دیگه چون فقط عقد کرده بودن نمیدونم روابطشون تا کجا جلو رفته و هنوز دختر هست یا نه که طبیعتا واسه خانوادم خیلی مهمه.
    منتظر پیشنهاد هاتون هستم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عذر خواهی دختر مطلقه

اصلا بهش فک نکنید ...از قلمتون مشخصه ادم فهمیده و تحصیل کرده ای هستین ..ولی یه چیزی...وقتی کسی که رفته بر میگرده از عشق نیست این یعنی یکی بهترشو پیدا نکرده... شما با این شان و شخصیتتون چرا باید مسخره دست یه ادم بشین که مطمئنن همین حلالیت طلبیدنش به این خاطر بوده که دوباره شمارو به سمت خودش بکشونه یه بازی عین بازیه قبلی....متاسفانه کاملا مشخصه این خانم چی میخواد...شایدم دیه که اون طرفش عین شما اقا نیس...ولی شما دیگه بهش محل نذارید ...ارزش شما مطمئنن خیلی بیشترازین حرفاست...
    شاد و سلامت باشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7244
    تشکـر
    7
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman... نمایش پست ها
    اصلا بهش فک نکنید ...از قلمتون مشخصه ادم فهمیده و تحصیل کرده ای هستین ..ولی یه چیزی...وقتی کسی که رفته بر میگرده از عشق نیست این یعنی یکی بهترشو پیدا نکرده... شما با این شان و شخصیتتون چرا باید مسخره دست یه ادم بشین که مطمئنن همین حلالیت طلبیدنش به این خاطر بوده که دوباره شمارو به سمت خودش بکشونه یه بازی عین بازیه قبلی....متاسفانه کاملا مشخصه این خانم چی میخواد...شایدم دیه که اون طرفش عین شما اقا نیس...ولی شما دیگه بهش محل نذارید ...ارزش شما مطمئنن خیلی بیشترازین حرفاست...
    شاد و سلامت باشین
    خیلی ممنون از لطفتون
    ولی شاید واقعا پشیمون باشه .به نظرتون بخشیدن ایشون کار درستی نیست؟از طرف دیگه متاسفانه یا خوشبختانه من هنوز بهش علاقه دارم.از طرفی یه سری ویژگی های شخصیتی نزدیک به هم داریم که فکر میکنم فارغ از این ماجرا میتونستیم واسه هم مناسب باشیم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20203
    تشکـر
    429
    تشکر شده 847 بار در 477 پست
    میزان امتیاز
    9

من حدی ندارم نظر بدم...ولی چون دیدم این چیزارو تو اطرافیانم...شما با خودتون فک کنید که این عشق انقد موندگار هست که داشتن رابطه با یکی دیگه رو هم خودتون فراموش کنید هم بعدا سر هر مسئله کوچیکی پتک نکنید رو سر اون خانم بزنید؟....اگرم خیلی علاقه دارین که میتونین باهاش کنار بیاید و هیچ وقت تو هیچ شرایطی از این موضوع علیه خانم استفاده نمیکنید یه حرفی دیگه اس...اخه مطمئنن ایشونم از این موضوع رنج میبره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد