نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: عوارض قرص فلوکستین

5399
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    تشکر شده 12 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عوارض قرص فلوکستین

سلام. به راهنماییتون نیاز دارم من یک ماه پیش رفتم پیش روانشناس متخصص. ایشون فقط ازم چند تا سوال پرسید و راه حل یا تشخیص خاصی ارائه نداد فقط بهم چند تا قرص تقویتی + فلوکسیتین 20 داد. نمیدونستم فلوکسیتین قرص ضد افسردگیه که بخوام درموردش سوال کنم... خلاصه همینجوری یه سرچ نتی کردم دیدم اوه اوه چه عوارض ناجوری داره!!! از جمله عدم یاداوری و کم شدن حافظه و احساس منگی سرگیجه سردرد و ...حتی نوشته بودممکنه در دوره اول مصرف افسردگی تشدید بشه و افکار مرتبط با خودکشی سراغ آدم بیاد و اگر مصرفش را شروع کنی دیگه نمیشه وسط دوره درمان رهاش کرد چون ممکنه بدتر بشی ... راستش من دانشجو فوق لیسانس هستم اصلا نمیتونم چنین عوارضی را قبول کنم.مخصوصا اینکه خانواده هم درجریان نیستن میترسم این داروها باعث شه رفتارم تغییر کنه و کسی درک نکنه چرا اینجوری شدم...
    اراده زیادی دارم برای هرکاری که بهم پیشنهاد کنید و نهایت تلاشم را میکنم که با احساسات منفی کنار بیام اما خب واقعیتش جنگیدن با این احساس غم همیشگی ازم انرژی زیادی میبره. شما اگه جای من بودین این قرص را میخوردین؟؟؟ اگه کسی تخصص یا تجربه ای در این زمینه داره لطفا اعلام کنه تا حداقل چند تا سوال بپرسم چون دیگه امکانش برام نیست بتونم دوباره برم مشاوره
    ویرایش توسط Elahe.vsn : 10-26-2015 در ساعت 01:20 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : این قرص را بخورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe.vsn نمایش پست ها
    سلام. به راهنماییتون نیاز دارم من یک ماه پیش رفتم پیش روانشناس متخصص. ایشون فقط ازم چند تا سوال پرسید و راه حل یا تشخیص خاصی ارائه نداد فقط بهم چند تا قرص تقویتی + فلوکسیتین 20 داد. نمیدونستم فلوکسیتین قرص ضد افسردگیه که بخوام درموردش سوال کنم... خلاصه همینجوری یه سرچ نتی کردم دیدم اوه اوه چه عوارض ناجوری داره!!! از جمله عدم یاداوری و کم شدن حافظه و احساس منگی سرگیجه سردرد و ...حتی نوشته بودممکنه در دوره اول مصرف افسردگی تشدید بشه و افکار مرتبط با خودکشی سراغ آدم بیاد و اگر مصرفش را شروع کنی دیگه نمیشه وسط دوره درمان رهاش کرد چون ممکنه بدتر بشی ... راستش من دانشجو فوق لیسانس یک رشته خیلی سخت هستم اصلا نمیتونم چنین عوارضی را قبول کنم.مخصوصا اینکه خانواده هم درجریان نیستن میترسم این داروها باعث شه رفتارم تغییر کنه و کسی درک نکنه چرا اینجوری شدم...
    اراده زیادی دارم برای هرکاری که بهم پیشنهاد کنید و نهایت تلاشم را میکنم که با احساسات منفی کنار بیام اما خب واقعیتش جنگیدن با این احساس غم همیشگی ازم انرژی زیادی میبره. شما اگه جای من بودین این قرص را میخوردین؟؟؟ اگه کسی تخصص یا تجربه ای در این زمینه داره لطفا اعلام کنه تا حداقل چند تا سوال بپرسم چون دیگه امکانش برام نیست بتونم دوباره برم مشاوره
    دوست عزیز لطفا مشکلی که به خاطرش پیش مشاور رفته بودین رو به صورت کاملا مفصل دوباره بیان کنید تا ببینم میشه راه حلی پیشنهاد داد برای حل مشکل اصلیتون بدون دارو یا نه....
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. به راهنماییتون نیاز دارم من یک ماه پیش رفتم پیش روانشناس متخصص. ایشون فقط ازم چند تا سوال پرسید و راه حل یا تشخیص خاصی ارائه نداد فقط بهم چند تا قرص تقویتی + فلوکسیتین 20 داد. نمیدونستم فلوکسیتین قرص ضد افسردگیه که بخوام درموردش سوال کنم... خلاصه همینجوری یه سرچ نتی کردم دیدم اوه اوه چه عوارض ناجوری داره!!! از جمله عدم یاداوری و کم شدن حافظه و احساس منگی سرگیجه سردرد و ...حتی نوشته بودممکنه در دوره اول مصرف افسردگی تشدید بشه و افکار مرتبط با خودکشی سراغ آدم بیاد و اگر مصرفش را شروع کنی دیگه نمیشه وسط دوره درمان رهاش کرد چون ممکنه بدتر بشی ... راستش من دانشجو فوق لیسانس یک رشته خیلی سخت هستم اصلا نمیتونم چنین عوارضی را قبول کنم.مخصوصا اینکه خانواده هم درجریان نیستن میترسم این داروها باعث شه رفتارم تغییر کنه و کسی درک نکنه چرا اینجوری شدم...

سلام

عزیز نفس کشیدن هم عوارض داره باور کنید!!

بخدا من نمیدونم چه خبره شما که دانشجوی ارشد هستید دیگه چرا؟ فلوکسیتین یکی از بهترین و کم عارضه ترین داروی ضد افسردگیه و عوارض افسردگی شدید صد در صد صدها برابر بدتر از داروی فلوکسیتینه!!؟؟

اگر افسردگیه شما شدیده حتما نیاز به دارو دارید ولی تاکیدا عرض میکنم دارو بدون مشاور برای از بین بردن افسردگی کافی نیست و قابل بازگشته.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا مشکلی که به خاطرش پیش مشاور رفته بودین رو به صورت کاملا مفصل دوباره بیان کنید تا ببینم میشه راه حلی پیشنهاد داد برای حل مشکل اصلیتون بدون دارو یا نه....
    خدا خیربتون بده، اگه راهی هست بهم بگین
    در حال حاضر مشکلم اینه که همیشه احساس بی تفاوتی و بی حوصلگی و یه نوع غم درونی دارم . دوست دارم همیشه تنها باشم وقتی دور برم شلوغ باشه اذیت میشم، تمایل دارم تمام مدت به صورت افراطی غرق در انجام یکاری بشم که متوجه زندگی نباشم، مثلا موسیقی، درس، فیلم، نت، یا اینکه خواب، وقتی میخوابم با تمام وجود دلم میخواد دیگه ببدار نشم
    نهایت پیشرفتم اینه که گاهی خودم رو مجبور میکنم برخلاف میلم با بقیه حرف بزنم ( اتفاقا باهرکس حرف میزنم جذب شخصیتم میشه چون هوش و اطلاعات بالایی دارم و یه ذره شوخ طبعی گذشته توی وجودم مونده ) اما فقط برای یه مدت محدود توانش را دارم وانمود کنم خوشحالم، سخته، انگار دارم با خودم میجنگم
    از بچگیم این احساس افسردگی را هز از چندگاهی داشتم اما یکسالی هست که همیشگی شده

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

خدا خیربتون بده، اگه راهی هست بهم بگین
    در حال حاضر مشکلم اینه که همیشه احساس بی تفاوتی و بی حوصلگی و یه نوع غم درونی دارم . دوست دارم همیشه تنها باشم وقتی دور برم شلوغ باشه اذیت میشم، تمایل دارم تمام مدت به صورت افراطی غرق در انجام یکاری بشم که متوجه زندگی نباشم، مثلا موسیقی، درس، فیلم، نت، یا اینکه خواب، وقتی میخوابم با تمام وجود دلم میخواد دیگه ببدار نشم
    نهایت پیشرفتم اینه که گاهی خودم رو مجبور میکنم برخلاف میلم با بقیه حرف بزنم ( اتفاقا باهرکس حرف میزنم جذب شخصیتم میشه چون هوش و اطلاعات بالایی دارم و یه ذره شوخ طبعی گذشته توی وجودم مونده ) اما فقط برای یه مدت محدود توانش را دارم وانمود کنم خوشحالم، سخته، انگار دارم با خودم میجنگم
    از بچگیم این احساس افسردگی را هز از چندگاهی داشتم اما یکسالی هست که همیشگی شده
    دوست گلم من معتقدم هیچ وقت با یک جلسه نباید به بیمار دارو تزویج بشه بلکه با گفتار درمانی و پیدا کردن مشکل اصلی میشه به راحتی مشکل رو حل کرد
    متاسفانه امروزه استفاده از داروهای شیمیایی بدجور جا افتاده در حالی که عوارض اینها جبران ناپذیره گاها
    و اما در مورد مشکل شما به نظر میرسه که شما فردی درون گرا هستین و دوست دارین بیشتر تو کارهای خودتون ریز بشید و کسی کاری به کارتون نداشته باشه
    شما فرمودین که تو این یه سال افسرده شدین دلیل اصلیش رو نگفتین.... به چه دلیلی احساس افسردگی میکنید وقتی میتونید به کارهای خودتون برسید و تنها باشید؟
    اهل ورزش و تفریح هستین؟
    شده کاری رو از روی اجبار انجام بدین ولی علاقه ای به اون کار نداشته باشین؟
    سعی کنید بیشتر توضیح بدین در مورد زندگیتون که بهتر بتونم کمکتون کنم
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

8. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

عزیز نفس کشیدن هم عوارض داره باور کنید!!

بخدا من نمیدونم چه خبره شما که دانشجوی ارشد هستید دیگه چرا؟ فلوکسیتین یکی از بهترین و کم عارضه ترین داروی ضد افسردگیه و عوارض افسردگی شدید صد در صد صدها برابر بدتر از داروی فلوکسیتینه!!؟؟

اگر افسردگیه شما شدیده حتما نیاز به دارو دارید ولی تاکیدا عرض میکنم دارو بدون مشاور برای از بین بردن افسردگی کافی نیست و قابل بازگشته.

موفق باشید

سپاس
    dr
    نمیدونم افسردگیم شدیده یا نه! ایشون فقط سریع اسم دوتا دارو رو کاغذ نوشت داد دستم هیچی دیگه نگفت

اتفاقا به خاطر اینکه دانشجو ممتاز یه رشته تاپ یه دانشگاه عالی هستم میگم نمیتونم ریسک کنم قرص اعصاب بخورم، من برا موقعیتم زحمت کشیدم نمیخوام خودمو خراب کنم
    کسی که لازمه برا تحصیلش روزی حداقل 12 ساعت وقت بذاره میتونه با عوارضی مثل اختلال در حافظه و تمرکز کنار بیاد؟ ؟؟ نمیتونه
    تازه از کجا معلوم اصلا خوب بشم؟ تا جایی که فهمیدم انگار خوردنش یه نوع اعتیاد میاره، یعنی بعدا دیگه اگه بخوام نخورم حالم بدتر میشه (اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید؟!)

پول ندارم مرتب برم مشاوره ، همون یبارم به زور رفتم

شما میدونید دوره درمان با این دارو معمولا چقدر طول میکشه؟

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11780
    تشکـر
    65
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست گلم من معتقدم هیچ وقت با یک جلسه نباید به بیمار دارو تزویج بشه بلکه با گفتار درمانی و پیدا کردن مشکل اصلی میشه به راحتی مشکل رو حل کرد
    متاسفانه امروزه استفاده از داروهای شیمیایی بدجور جا افتاده در حالی که عوارض اینها جبران ناپذیره گاها
    و اما در مورد مشکل شما به نظر میرسه که شما فردی درون گرا هستین و دوست دارین بیشتر تو کارهای خودتون ریز بشید و کسی کاری به کارتون نداشته باشه
    شما فرمودین که تو این یه سال افسرده شدین دلیل اصلیش رو نگفتین.... به چه دلیلی احساس افسردگی میکنید وقتی میتونید به کارهای خودتون برسید و تنها باشید؟
    اهل ورزش و تفریح هستین؟
    شده کاری رو از روی اجبار انجام بدین ولی علاقه ای به اون کار نداشته باشین؟
    سعی کنید بیشتر توضیح بدین در مورد زندگیتون که بهتر بتونم کمکتون کنم
    خصوصی توضیح میدم براتون، مرسی که کمک میکنین

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

خصوصی توضیح میدم براتون، مرسی که کمک میکنین
    اشکالی نداره
    خواهش میکنم امیدوارم بتونم مشکلتونو حل کنم
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم افسردگیم شدیده یا نه! ایشون فقط سریع اسم دوتا دارو رو کاغذ نوشت داد دستم هیچی دیگه نگفت

اتفاقا به خاطر اینکه دانشجو ممتاز یه رشته تاپ یه دانشگاه عالی هستم میگم نمیتونم ریسک کنم قرص اعصاب بخورم، من برا موقعیتم زحمت کشیدم نمیخوام خودمو خراب کنم
    کسی که لازمه برا تحصیلش روزی حداقل 12 ساعت وقت بذاره میتونه با عوارضی مثل اختلال در حافظه و تمرکز کنار بیاد؟ ؟؟ نمیتونه
    تازه از کجا معلوم اصلا خوب بشم؟ تا جایی که فهمیدم انگار خوردنش یه نوع اعتیاد میاره، یعنی بعدا دیگه اگه بخوام نخورم حالم بدتر میشه (اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید؟!)

پول ندارم مرتب برم مشاوره ، همون یبارم به زور رفتم

شما میدونید دوره درمان با این دارو معمولا چقدر طول میکشه؟
    سلام

عزیز درمان و دوره دارو بستگی به شدت بیماری و بیمار داره. دوما حتما اشتباه میکنید عوارض بیماری حتما خیلی بدتر از عوارض داروست و گاهی زندگی رو فلج میکنه, چه برسه به درس خواندن و.....

فرمودید مشکل مالی دارید از مراکز NGO شهر و استان خود که کاملا مجانی هستند مدد بجوئید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام

عزیز درمان و دوره دارو بستگی به شدت بیماری و بیمار داره. دوما حتما اشتباه میکنید عوارض بیماری حتما خیلی بدتر از عوارض داروست و گاهی زندگی رو فلج میکنه, چه برسه به درس خواندن و.....

فرمودید مشکل مالی دارید از مراکز NGO شهر و استان خود که کاملا مجانی هستند مدد بجوئید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    مگه فلوکستین قرص مخصوص افسردگیه؟
    میدونم برا افسردگی هگم تجویز میشه ولی فقط افسردگی؟؟؟
    من الان ده روزه دارم میخورمش
    یه دکتز متخصص داخلی برام نوشت .بخاطر بیحالی و کمبود انرژی که داشتم به همراه یک سری قرص ویتامین برام نوشت .گفتم اشتهامم جدیدا زیاد شده گفت این اشتهاتو کم میکنه.منم اومدم خونه دیدم فلوکستینه گفتم این که برا افسردگیه ولی خوب گفتم بزار دارو هامو مرتب بخورم شاید بهتر شدم.الانم میخورمش اشتهام کمتر شده.ولی فک نمیکردم عوارض داشته باشه.ینی دیگه نخورم؟؟

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

مگه فلوکستین قرص مخصوص افسردگیه؟ میدونم برا افسردگی هگم تجویز میشه ولی فقط افسردگی؟؟؟ من الان ده روزه دارم میخورمش یه دکتز متخصص داخلی برام نوشت .بخاطر بیحالی و کمبود انرژی که داشتم به همراه یک سری قرص ویتامین برام نوشت .گفتم اشتهامم جدیدا زیاد شده گفت این اشتهاتو کم میکنه.منم اومدم خونه دیدم فلوکستینه گفتم این که برا افسردگیه ولی خوب گفتم بزار دارو هامو مرتب بخورم شاید بهتر شدم.الانم میخورمش اشتهام کمتر شده.ولی فک نمیکردم عوارض داشته باشه.ینی دیگه نخورم؟؟ سلام شما تشریف بردین پهلوی دکتر عمومی, فرمودید بیحالید و کمبود انرژی دارین ایشون هم به شما فلوکسیتین دادن!!!!؟؟؟ فلوکسیتین داروی بسیار عالی است و کم ضرر برای دیپریشن و منیک دیپریشن, ولی با تشخیص و تجویز روانپزشک و مشاور ایشان. در مورد شما بهتره مصرف نکنید اولا آزمایشات خون و..... گرفته بشه اگر مورد خاصی نبود از لحاظ فیزیکی سپس به یک مشاور و در نهایت به روانپزشک مراجعه بشه. موفق باشید سپاسdr
    امضای ایشان

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

مگه فلوکستین قرص مخصوص افسردگیه؟ میدونم برا افسردگی هگم تجویز میشه ولی فقط افسردگی؟؟؟ من الان ده روزه دارم میخورمش یه دکتز متخصص داخلی برام نوشت .بخاطر بیحالی و کمبود انرژی که داشتم به همراه یک سری قرص ویتامین برام نوشت .گفتم اشتهامم جدیدا زیاد شده گفت این اشتهاتو کم میکنه.منم اومدم خونه دیدم فلوکستینه گفتم این که برا افسردگیه ولی خوب گفتم بزار دارو هامو مرتب بخورم شاید بهتر شدم.الانم میخورمش اشتهام کمتر شده.ولی فک نمیکردم عوارض داشته باشه.ینی دیگه نخورم؟؟ سلام شما تشریف بردین پهلوی دکتر عمومی, فرمودید بیحالید و کمبود انرژی دارین ایشون هم به شما فلوکسیتین دادن!!!!؟؟؟ فلوکسیتین داروی بسیار عالی است و کم ضرر برای دیپریشن و منیک دیپریشن, ولی با تشخیص و تجویز روانپزشک و مشاور ایشان. در مورد شما بهتره مصرف نکنید اولا آزمایشات خون و..... گرفته بشه اگر مورد خاصی نبود از لحاظ فیزیکی سپس به یک مشاور و در نهایت به روانپزشک مراجعه بشه. موفق باشید سپاسdr

بله.دکتر داخلی برام توشت. میدونید احساس میکنم از این حرفم نتیجه گرفت که فلوکستین بنویسه:گفتم من قبلا بیحالی و کمبود انرژی شدید داشتم کا ناسی از کمبود ویتامین bوdبود ولیبا دارو درمانی نتیجا نگرفتم چون بعدش مشخص شد اصلا دلیل جسمی نداره بلکه بیشتر منشا روانی داره که با سرکار رفتن مشکلم حل شد ولی الانم تا بیکار میشم باز بیحال میشم .ازونورم مدتیه پر اشتهاشدم و ناراحتم.با این گفته هام ایشونم یک سری قرص ویتامین مثل جین سین به اضافه فلوکستین نوشتن که گفتن این اشتهاتو کم میکنه.منم الان دو هفتس دارم روزی یدونه میخورمشون.حالا اگر یدفعه قطع کنم میترسم بدتر عوارض داشته باشه.اینطور نیست؟برا نخوردنش چکار کنم ؟برم به دکتر بگم چرا برام نوشتیش؟شبها خیلی بد خوابم میبره .چرکمیزنم ها ولی خوابم عمیق نمیشه .نصف شب هم هی بیدار میشم و دیگه خوابم نمیبره .ینی از این قرصه؟حالا چکار کنم ؟م

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    بله.دکتر داخلی برام توشت. میدونید احساس میکنم از این حرفم نتیجه گرفت که فلوکستین بنویسه:گفتم من قبلا بیحالی و کمبود انرژی شدید داشتم کا ناسی از کمبود ویتامین bوdبود ولیبا دارو درمانی نتیجا نگرفتم چون بعدش مشخص شد اصلا دلیل جسمی نداره بلکه بیشتر منشا روانی داره که با سرکار رفتن مشکلم حل شد ولی الانم تا بیکار میشم باز بیحال میشم .ازونورم مدتیه پر اشتهاشدم و ناراحتم.با این گفته هام ایشونم یک سری قرص ویتامین مثل جین سین به اضافه فلوکستین نوشتن که گفتن این اشتهاتو کم میکنه.منم الان دو هفتس دارم روزی یدونه میخورمشون.حالا اگر یدفعه قطع کنم میترسم بدتر عوارض داشته باشه.اینطور نیست؟برا نخوردنش چکار کنم ؟برم به دکتر بگم چرا برام نوشتیش؟شبها خیلی بد خوابم میبره .چرکمیزنم ها ولی خوابم عمیق نمیشه .نصف شب هم هی بیدار میشم و دیگه خوابم نمیبره .ینی از این قرصه؟حالا چکار کنم ؟م

ببین عزیز, مشخصاتی که فرمودید میتونه از افسردگی باشه منتها چند نکته:

عرض کردم دستورات آزمایشات چکاپ رو بگیرید آزمایشات رو بدید تا مسیر درمان مشخص بشه.

اگر آزمایشات منفی بود, میتونه عوارض شما ناشی از افسردگی باشه که اولا باید به یک مشاور(روانشناس) رجوع کنید و سپس با تشخیص ایشون به یک روانپزشک جهت گرفتن دارو.

فلوکسیتن در بعضی از افراد خواب رو بهم میزنه که بهتره در روز مصرف بشه.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

ببین عزیز, مشخصاتی که فرمودید میتونه از افسردگی باشه منتها چند نکته:

عرض کردم دستورات آزمایشات چکاپ رو بگیرید آزمایشات رو بدید تا مسیر درمان مشخص بشه.

اگر آزمایشات منفی بود, میتونه عوارض شما ناشی از افسردگی باشه که اولا باید به یک مشاور(روانشناس) رجوع کنید و سپس با تشخیص ایشون به یک روانپزشک جهت گرفتن دارو.

فلوکسیتن در بعضی از افراد خواب رو بهم میزنه که بهتره در روز مصرف بشه.

موفق باشید

سپاس
    dr
    اتفاقا با جواب ازمایش رفتم دکتر .افسرده که نییییییییییستم تازه یه متخصص داخلی نباید قرص افس دگی بده که .حالا الان مشکل اینجاس که من میترسم قطعش کنم .ولی به من دو بسته داده .ینی دو بستم تموم بشه مشکلی پیش نمیاد یهو دیگه نخورم ؟

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    اتفاقا با جواب ازمایش رفتم دکتر .افسرده که نییییییییییستم تازه یه متخصص داخلی نباید قرص افس دگی بده که .حالا الان مشکل اینجاس که من میترسم قطعش کنم .ولی به من دو بسته داده .ینی دو بستم تموم بشه مشکلی پیش نمیاد یهو دیگه نخورم ؟
    خیر مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)