نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: خیانت شوهر

959
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهر

سلام خسته نباشد من تازه واردم من باشوهرم 5ماه دوس بودم و یک سال و نیم نامزد موندیم و الان هم یک سال و نیمه ازدواج کردیم از 6 ماه بعد عروسیمون یکی همش ب شوهرم پیام میداد و زنگ میزد دختر بود شوهرم قصم میخوره نمیشناستش اما همش دروغه از اون موقع تا الان ادامه داره ما همدیگرو خیلی دوستداریم اما نمیدونم چرا اینکارارو میکنه منم چون شوهرمو دوس دارم تو این مدت اصلا هیچی ب خانوادم نگفتم خیلی وقتا پیش اومده ما یه کاری کردیم که کسی خبر نداره اونوقت تو گوشی شوهرم میبینم اون دختره راجب اون موضوع پیام داده حالا من موندم با این همه دروغ چیکار کنم حتی شوهرم خطشو عوض کرد ب این خطشم زنگ میزنه چند روز پیش هم ب خط من زنگ زده بود و میگفت من بهش زنگ زدم منم گفتم من زنگ نزدم خواهش میکنم کمک کنید دارم داغون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت شوهر

کمکم کنید حالم بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه تنها نمایش پست ها
    سلام خسته نباشد من تازه واردم من باشوهرم 5ماه دوس بودم و یک سال و نیم نامزد موندیم و الان هم یک سال و نیمه ازدواج کردیم از 6 ماه بعد عروسیمون یکی همش ب شوهرم پیام میداد و زنگ میزد دختر بود شوهرم قصم میخوره نمیشناستش اما همش دروغه از اون موقع تا الان ادامه داره ما همدیگرو خیلی دوستداریم اما نمیدونم چرا اینکارارو میکنه منم چون شوهرمو دوس دارم تو این مدت اصلا هیچی ب خانوادم نگفتم خیلی وقتا پیش اومده ما یه کاری کردیم که کسی خبر نداره اونوقت تو گوشی شوهرم میبینم اون دختره راجب اون موضوع پیام داده حالا من موندم با این همه دروغ چیکار کنم حتی شوهرم خطشو عوض کرد ب این خطشم زنگ میزنه چند روز پیش هم ب خط من زنگ زده بود و میگفت من بهش زنگ زدم منم گفتم من زنگ نزدم خواهش میکنم کمک کنید دارم داغون میشم

دوست عزیز این مسایل رو باید با گفتگو حل کنید و باید به همسرتون تا جاییکه میتونید محبت کنید

تا بتونید از این طریق به خودتون جذبش کنید و دیگر اینکه اگر به شما اطمینان داده با کسی نیست باید قبول کنید

رفتار بچه گانه شما فقط ایشون رو به سمت آغوش گرم دیگری میفرسته

فعلا" در این مورد باید با ایشون فقط گفتگو کنید ... هر واکنشی زندگی رو به سقوط میکشونه و شما اگر واقعا" میخوایت اینکارو بکنید انتخاب باشماست
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد