نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: وسواس فکری دوره ای

774
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20339
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

وسواس فکری دوره ای

با سلام و عرض خسته نباشید ......... بنده پسری 21 ساله ام ....... تا اونجایی که یادم میاد از بچگی علایمی از وسواس فکری داشتم مثلا همش یا ذهنم درگیر رویا پردازی بود یا نگران چیزای مختلف میشدم و ذهنم گیر میداد به چیزای مسخره اما اما یکی دو سالی است که وسواس های فکری بسیار شدیدی سراغم میومد طوری که منو از کار و زندگی انداخته بود تا این که تابستون امسال توی اینترنت قهمیدم بیماری ای به اسم وسواس فکری داریم و اونجا بود که پیش خودم گفتم شاید منم وسواس فکری داشته باشم و سعی کردم با فکر نکردن و ورزش خودمو درمان کنم که در نتیجه بهترم شدم اما سوال من اینجاست که آیا وسواس فکری نیز میتونه به صورت مقطعی و دوره باشه ؟ چون الان خیلی وسواس فکری خفیف شده ....... میخواستم بدونم آیا ممکنه دوباره شدید شه ؟ یا کلا از بین رفته ؟ یا اصلا از همون اول وسواس فکری نبوده ؟ممنون میشم کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : وسواس فکری دوره ای

بعله ممکنه
    کلا هرچقدر که حساسیت بیشتری خرج بدی و نگرانیت بیشتر باشه حساسیت فکریت هم بیشتره
    امضای ایشان
    برای تشکرکردن به جای زدن پست میتوانید از دکمه ستاره زیر عکس کاربری استفاده کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)