نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خسته شدن مرد

2200
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23778
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خسته شدن مرد

سلام،من حدودیک سال ونیم هست که عقدهستم وزیادبانامزدم قهروبهانه گیری میکردم وایشون هم گله میکردن ولی به خرج من نمیرفت تااینکه اخرین بارسریه موضوع دعواکردیم والان حدودچهارماه هست که قهریم وازهم دوریم وایشون عنوان میکنن که اززندگی حسته شدن ومیخوان تنهاباشن وبایدجدابشیم ولی من اصلن دلم نمیخوادوبهش هم گفتم که پشیمونم واشتباهاتم روقبول دارم اماتاثیری نداشته حتی توی اون مدت که یه جورایی التماس میکردم بهم توهین هم شدبایک مشاورمجازی هم صحبت کردم وتوصیه ایشون صبوربودن وواکنش نشون ندادن بود،،من ایشون روتوی تمام برنامه های مجازی که باهم درارتباط بودیم بلاک کردم،،میدونم که نامزدم اززندگی ناامیده وهمش احساس تنهایی میکنه ولی حاضرنیست کوتاه بیاد،،،لطفاراهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خسته شدن مرد

نقل قول نوشته اصلی توسط sool نمایش پست ها
    سلام،من حدودیک سال ونیم هست که عقدهستم وزیادبانامزدم قهروبهانه گیری میکردم وایشون هم گله میکردن ولی به خرج من نمیرفت تااینکه اخرین بارسریه موضوع دعواکردیم والان حدودچهارماه هست که قهریم وازهم دوریم وایشون عنوان میکنن که اززندگی حسته شدن ومیخوان تنهاباشن وبایدجدابشیم ولی من اصلن دلم نمیخوادوبهش هم گفتم که پشیمونم واشتباهاتم روقبول دارم اماتاثیری نداشته حتی توی اون مدت که یه جورایی التماس میکردم بهم توهین هم شدبایک مشاورمجازی هم صحبت کردم وتوصیه ایشون صبوربودن وواکنش نشون ندادن بود،،من ایشون روتوی تمام برنامه های مجازی که باهم درارتباط بودیم بلاک کردم،،میدونم که نامزدم اززندگی ناامیده وهمش احساس تنهایی میکنه ولی حاضرنیست کوتاه بیاد،،،لطفاراهنمایی کنید
    سلام

مختصر و مفید با هم یک تست ازدواج بدین البته میدونم عقد کرده اید و احتمالا به درد هم نمیخورید. ولی برای اینکه جای سوال و شکی برای هردوی شما نمونه.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

دوره نامزدی از حساسیت خاصی برخورداره

چون دو طرف برای گرفتن تایید و اعتماد هم تلاش میکنن و در این مدت سعی میکنن به تمام رفتارهای طرف مقابلشون هم دقت کنن

خب رفتارهای بین شما طوری نبوده که جذب کننده باشه و ایشون رو از این رابطه دلزده کرده و باید بدونید در این مواقع بسیار احتمال برگشت کمه

مگر بزرگان وساطت کنن و بتونید در این مورد به نتیجه ای برسید

4. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23778
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم اخیراتماس گرفته بودومن واقعااسترس گرفتم وترسیدم جواب بدم میترسم حرفی بزنه که ناامیدتربشم اخه توشرایطی که من هستم بی خبری برام وضعیت بهتریه نوصیه اطرافیان هم صبرکردن هست نمیدونم واقعاسردرگمم،،حرفش اینه که دوست دارم ولی خسته شدم ونمیتونم زندگی کنم...اخه یه مقدارروحیش هم ضعیفه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نمیدونم اخیراتماس گرفته بودومن واقعااسترس گرفتم وترسیدم جواب بدم میترسم حرفی بزنه که ناامیدتربشم اخه توشرایطی که من هستم بی خبری برام وضعیت بهتریه نوصیه اطرافیان هم صبرکردن هست نمیدونم واقعاسردرگمم،،حرفش اینه که دوست دارم ولی خسته شدم ونمیتونم زندگی کنم...اخه یه مقدارروحیش هم ضعیفه
    ینی ج ندادین؟
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23778
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه عزیزم آخه پنج شش تازنگ بیشترنخوردوواقعااسترس گرفتم اخه تواین مدت پدربزرگ ایشون فوت شدن وگویافامیل همه ازقضیخ ماباخبرشدندومثل اینکه یه جورایی روش تاثیرگذاشتن شاید،،،تواین مدت واقعااذیت شدم چون بارهازنگ زدم اماجوابم ندادوحرفای ناخوشایندی شنیدم که واقعادلخورشدم وبرام این قضیه سنگین بودبرام چون ماواقعاهمدیگه رودوست داشتیم حتی الان هم حاضرنیست بهم بگه دوستت ندارم وفقط میگفت خسته شدم ونمیتونم همین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)