نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: شکایت از شوهر

2241
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

شکایت از شوهر

سلام دوستان یه سؤال داشتم دیشب بعد از بحثی که با شوهرم داشتم حسابی کتکم زد تا حالا بعد از دوازده سال زندگی بار دومی بود که این کارو میکرد. دفعه پیش شش ماه قبل بود گذشت کردم ولی این دفعه میخوام حداقل برم پزشکی قانونی تا مدرکی از کارش دستم باشه. روند انجام کارو نمیدونم. اول باید برم کلانتری ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شکایت

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین1 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سؤال داشتم دیشب بعد از بحثی که با شوهرم داشتم حسابی کتکم زد تا حالا بعد از دوازده سال زندگی بار دومی بود که این کارو میکرد. دفعه پیش شش ماه قبل بود گذشت کردم ولی این دفعه میخوام حداقل برم پزشکی قانونی تا مدرکی از کارش دستم باشه. روند انجام کارو نمیدونم. اول باید برم کلانتری ؟
    تنظیم شکایت کاری اسان است
    ولی بهتره یکمی به بعد از شکایت فکر کنید
    ایا میخاین به صورت کامل ازش جدا بشین؟
    مشکلتون سر چیه؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نه من فعلا قصد شکایت یا طلاق ندارم فقط میخوام برای احتیاط مدرکی ازش داشته باشم. موضوع از یک سال پیش شروع شده.بهانه میگرفت سر هر چیزی بحث میکرد تا اینکه بهش شک کردم. تلفنشو چک کردم دیدم روزی سه چهار ساعت تلفن صحبت میکنه ولی تماسا رو پاک میکرد. اول تو خونه یواشکی بعد که متوجه شد فهمیدم بیرون صحبتا رو ادامه داد. هر چی میگفتم انکار میکرد و طلبکار بود که چرا به من اعتماد نداری ؟!ناچار شدم صداشو ضبط کنم چون در عذاب بودم و مدرکی نداشتم. و فهمیدم با خانوم یکی از اقوام دور روزانه دو سه ساعت حرف میزنه البته حرف زشتی نبود قربون صدقه و دوستت دارم و... قول داد تمومش میکنه چون اون یه شهر دیگه است خیالم راحت بود دسترسی بهم ندارن یه مدت بی خیال شدم ولی دیدم ادامه داره. دو تا بچه دارم بخاطر اونا به طلاق فکر نمیکنم. ولی خیلی اذیتم میکنه .هر کار بگین براش کردم ولی به چشمش نمیاد. اون زنه مخشو شستشو داده فکر میکنه خیلی ادم خوبیه و حروم شده در حالیکه من و خانوادم از هر لحاظ سرتریم. خیلی خسته ام.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

نه من فعلا قصد شکایت یا طلاق ندارم فقط میخوام برای احتیاط مدرکی ازش داشته باشم. موضوع از یک سال پیش شروع شده.بهانه میگرفت سر هر چیزی بحث میکرد تا اینکه بهش شک کردم. تلفنشو چک کردم دیدم روزی سه چهار ساعت تلفن صحبت میکنه ولی تماسا رو پاک میکرد. اول تو خونه یواشکی بعد که متوجه شد فهمیدم بیرون صحبتا رو ادامه داد. هر چی میگفتم انکار میکرد و طلبکار بود که چرا به من اعتماد نداری ؟!ناچار شدم صداشو ضبط کنم چون در عذاب بودم و مدرکی نداشتم. و فهمیدم با خانوم یکی از اقوام دور روزانه دو سه ساعت حرف میزنه البته حرف زشتی نبود قربون صدقه و دوستت دارم و... قول داد تمومش میکنه چون اون یه شهر دیگه است خیالم راحت بود دسترسی بهم ندارن یه مدت بی خیال شدم ولی دیدم ادامه داره. دو تا بچه دارم بخاطر اونا به طلاق فکر نمیکنم. ولی خیلی اذیتم میکنه .هر کار بگین براش کردم ولی به چشمش نمیاد. اون زنه مخشو شستشو داده فکر میکنه خیلی ادم خوبیه و حروم شده در حالیکه من و خانوادم از هر لحاظ سرتریم. خیلی خسته ام.
    خب دیشب چی شد که ماجرا به کتک کاری کشید؟
    چند ساله ازدواج کردین؟
    تو ایام بارداری و یا بعدش شده بود شوهرت به خاطر اینکه بهش نمیرسی و یا باهاش سردی ازت شکایت کنه؟
    چقدر بهش علاقه مند هستی ؟ منظورم بوسه و بغل و از این قبیل کارها چقدر دارین تو زندگیتون؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23840
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

همون جور که شما نمیتونی با نامحرم صحبت کنی اون هم نباید اینکار و میکرد
    اگر از کرده خودش پشیمون شد برید مشاوره در غیر انی صورت زندگی با این آذم مشکل و برای خودت زجر آوره چون دیگه نمی تونی بهش اعتماد کنی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مدت خودمو خیلی درگیر کار کرده بودم و قبول دارم خوب بهش رسیدگی نکردم. همین موقعها بود که این زنه برای یه کار اداری به شوهرم زنگ زد تا براش کاری انجام بده و از همون موقع ارتباطشون شروع شده من بعد از شش ماه فهمیدم که کیه و جریان چیه. چون هر بار که شک میکردم چنان خودشو طلبکار میگرفت که عذاب وجدان میگرفتم چرا به شوهرم بی اعتمادم. البته بگم وقتی همون یکسال قبل توقعاتشو گفت من از کارم دست کشیدم خیلی تلاش کردم که همون چیزی باشم که میخواد ولی انگار بهش وابسته شده. به هیچ عنوان زیر بار نمیره که کارش اشتباه بوده و میگه کاری بوده. بعد باز گفت یه کم برا زندگیمون ازش مشاوره گرفتم. اونا یه بار خونمون اومدن و دیدم که از اون زنای لوند زندگی خراب کنه برای همین با رفت وآمد باهاشون مخالفت کردم البته نمیدونستم تلفنی در ارتباطن. همینو همش تو سرم میزنه که تو اهل رفت وآمد نیستی. مردمو دوست نداری ,...

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوازده ساله ازدواج کردیم. هر وقت حرفمون میشه همش میگه تو از اول منو دوست نداشتی و منو به عنوان مرد زندگیت قبول نداری. در حالیکه بارها گفتم و نشون دادم دوستش دارم.الان ولی دیگه شک دارم که دوستش داشته باشم.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست خوبم
    به نظر شخصي خودم
    الان ششماه هرچي بهش مي گي كار خودش رومي كنه بزار كار خودش روبكنه وحتي انقدر راحتش كن جلوي خودت زنگ بزنه شايد كاري كه يواشكي وبا دل هوره داره انجام مي ده براش خوشايند فقط صبر كن وگذشت كن فقط بخاطر يه زنيكه احمق فكر طلاق نباش
    بامهربوني وگذشت مطمين باش همچي درست ميشه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

یه مدت خودمو خیلی درگیر کار کرده بودم و قبول دارم خوب بهش رسیدگی نکردم. همین موقعها بود که این زنه برای یه کار اداری به شوهرم زنگ زد تا براش کاری انجام بده و از همون موقع ارتباطشون شروع شده من بعد از شش ماه فهمیدم که کیه و جریان چیه. چون هر بار که شک میکردم چنان خودشو طلبکار میگرفت که عذاب وجدان میگرفتم چرا به شوهرم بی اعتمادم. البته بگم وقتی همون یکسال قبل توقعاتشو گفت من از کارم دست کشیدم خیلی تلاش کردم که همون چیزی باشم که میخواد ولی انگار بهش وابسته شده. به هیچ عنوان زیر بار نمیره که کارش اشتباه بوده و میگه کاری بوده. بعد باز گفت یه کم برا زندگیمون ازش مشاوره گرفتم. اونا یه بار خونمون اومدن و دیدم که از اون زنای لوند زندگی خراب کنه برای همین با رفت وآمد باهاشون مخالفت کردم البته نمیدونستم تلفنی در ارتباطن. همینو همش تو سرم میزنه که تو اهل رفت وآمد نیستی. مردمو دوست نداری ,...
    دوست عزیز پس حدس من درست بوده
    یادمون باشه که اولین کار تو زندگی زناشویی انجام وظایف زن و شوهری هست و بعد کار
    نهایتا کاری هست که شده و الان شما دنبال راه حل برای موقعیت فعلیتون هستین
    چند روز یبار رابطه جنسی دارین؟
    بوس و بغل اینها چطور؟؟

ویرایش توسط ALI.ENG : 11-09-2015 در ساعت 02:22 PM

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23851
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام نازنین جون
    شما از پزشکی قانونی میتونی گواهی بگیری که بدنت به دلیل ضرب و شتم کبود شده اما دادگاه همیشه از شما چند شاهد عاقل و بالغ که جزو خانواده نباشند میخواد که ثابت کنید این کبودی ها کار شوهر شماست

میتونی تهدیدش کنی اگر دست از کارات بر نداری به شوهر اون زن میگم و یه جنگ ناموسی راه میندازم (این فقط برای ترسوندن طرف هست)اما باید بدونید اگه از اون ببره میره سمت یکی دیگه
    چون متاسفانه خیانت شیرین و لذت بخش هست و شخص میدونه این کار اشتباه هست اما همش توی ذهنش مقایسه میکنه
    پس باید از روانشناس حاذق نه مشاور کمک بگیرید که این مسئله رو اساسی حل و فصلش کنید
    و نگذارید ادامه دار شود
    یه کار دیگه هم میتونید بکنید البته با شورت گرفتن از روانشناس که آیا این درست هست که رقیبتون رو تهدید کنید

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23840
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    بوس و بغل اینها چطور؟؟

شرمنده این و میگم ولی شما کاملا معلومه طرفداره مرد ها هستی
    مردهایی که بعضی وقتها زنهاشون نمیتوانند از لحاظ جنسی تامینشون کنن خیلی پست و نامرد هستن که سریع دنبال ی زن دیگه میرن.
    خوبه زن ها هم تلافی کنن

12. 2 کاربران زیر از sarab.eli.1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sarab.eli.1370 نمایش پست ها
    شرمنده این و میگم ولی شما کاملا معلومه طرفداره مرد ها هستی
    مردهایی که بعضی وقتها زنهاشون نمیتوانند از لحاظ جنسی تامینشون کنن خیلی پست و نامرد هستن که سریع دنبال ی زن دیگه میرن.
    خوبه زن ها هم تلافی کنن
    من هیچ وقت طرفدار مردها نبودم
    بلکه به خاطر تفاوت جنسیتی که وجود داره حرف میزنم
    و اگه هرکدوم از طرفین نتونه اون یکی رو از لحاظ جنسی تامین کنه میتونه درخواست طلاق بده و حدا بشه
    من اگه میگم کوتاه بیاین و مقابله به مثل نکنید به این دلیله که زندگیتون خراب نشه
    اگه یه اقا هم بیاد تو انجمن ازم مشاوره بخاد من همینارو بهش میگم

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23840
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    بوس و بغل اینها چطور؟؟

شرمنده این و میگم ولی معلومه شما طرفدار مرداهایی
    اگه مردی به خاطر اینکه بعضی وقتا زنش بهش نمیرسه بره سراغه زنه دیگه خیلی نامرده
    اگر قضیه جوره دیگه بود خوب بود زن ها هم همین کارو کنن

15. کاربران زیر از sarab.eli.1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sarab.eli.1370 نمایش پست ها
    شرمنده این و میگم ولی معلومه شما طرفدار مرداهایی
    اگه مردی به خاطر اینکه بعضی وقتا زنش بهش نمیرسه بره سراغه زنه دیگه خیلی نامرده
    اگر قضیه جوره دیگه بود خوب بود زن ها هم همین کارو کنن
    دوست عزیز من هیچ وقت اینکه مرد به این دلیل بره پیش یه زن دیگه رو تایید نکردم
    بلکه گفتم بهتره کاملا به همسرتون برسین تا این اتفاقات نیفته
    اگه قرار باشه زن و شوهر کاملا مقابله به مثل کنند باور کن زندگی هیچ دوومی نمیاره
    اگه حرفمو قبول ندارین خب امتحانش مجانیه

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه اول از خودتون بوده ک زیاد بهش رسیدگی نکردین.مردها مثل بچه ها میمونن منتظرن ک یه کاری رو براشون انجام ندی و با کاری ک میدونن خوشت نمیاد تلافی کنن.اگر الان بهش میگین و به حرفتون گوش نمیکنه ب نظر من بهتره ک رهاش کنین.این طبیعت انسان ک اگر از چیزی منع بشه بیشتر به سمتش کشیده میشه.پس بهدتره زیاد در این مورد باهاش صحبت نکنید واگر دید دوباره بهانه میگیره و شمارو کتک میزنه باید به روانشناس مراجعه کنید چون ما ب عنوان یک آدم معمولی ک هیچ تجربه و تخصصی نداره نمیتونم به طور صحیح به شما کمک کنیم.اگر هزینه رتن پیش روانشناس رو ندارین میتونین شمارشون رو از اینترنت بردارین و باهاشون تماس بگیرین.موفق باشین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)