نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: فیلم های ماهواره

1269
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22491
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

فیلم های ماهواره

سلام.
    میخاستم ازتون بپرسم چطور میتونم مامان بابامو متقایدکنم که فیلم ترکی ماهواره رو نبینن؟؟
    پدرمن وقتی که شب از سرکا میاد سریع میشینه پای تلویزیون و گوشی و یه سریال ترکی تقریبا یه ماهی هست که میبینه مامانم هم علاقه مند شده به دیدنش و من هم چندقسمتش رو دیدم ولی این قسمت هایی که دیدم خودم نخاستم ینی اونا داشتن میدیدن منم دیدم و اصولا زمان خوردن شام با زمان فیلم یکی هست. من یه برادر 5سال و نیم دارم. خیلی نگرانشم . چون وقتی خانوادم اون سریال رو میبینن برادرمم که پیش اونا هست وداره میبینه. این فیلم خیلی صحنه و حرفای بدی دارن مثلا تن فروشی میکنن و...
    من خودم میتونم زمان شام یا هروقت که خانوادم دارن اون فیلم رو میبینن من کنارشون نباشم و نبینم ولی داداشمو چطوری میتونم از اونا دور کنم که وقتی فیلم میبینن کنارشون نباشه!؟ به این دلیل نگرانشم چون چندین بارشده که داداشم وقتی صحنها عشقی و حرفای محبت امیز میبینه عین همون حرکات و حرفارو برای من یا برای دخترخالش انجام میده!!و دلیل دیگه اینکه حالا حتی کارتون حیوانات هم عاشقی شده من میتونم بهش بگم که اینا فقط کارتون و نقاشی هست ولی درمورد فیلم نمیتونم بگم چون قشنگ داره میبینه که ادم واقعی هستن.
    حالا بنطرتون چیکار کنم؟!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : فیلم های ماهواره

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrins نمایش پست ها
    سلام.
    میخاستم ازتون بپرسم چطور میتونم مامان بابامو متقایدکنم که فیلم ترکی ماهواره رو نبینن؟؟
    پدرمن وقتی که شب از سرکا میاد سریع میشینه پای تلویزیون و گوشی و یه سریال ترکی تقریبا یه ماهی هست که میبینه مامانم هم علاقه مند شده به دیدنش و من هم چندقسمتش رو دیدم ولی این قسمت هایی که دیدم خودم نخاستم ینی اونا داشتن میدیدن منم دیدم و اصولا زمان خوردن شام با زمان فیلم یکی هست. من یه برادر 5سال و نیم دارم. خیلی نگرانشم . چون وقتی خانوادم اون سریال رو میبینن برادرمم که پیش اونا هست وداره میبینه. این فیلم خیلی صحنه و حرفای بدی دارن مثلا تن فروشی میکنن و...
    من خودم میتونم زمان شام یا هروقت که خانوادم دارن اون فیلم رو میبینن من کنارشون نباشم و نبینم ولی داداشمو چطوری میتونم از اونا دور کنم که وقتی فیلم میبینن کنارشون نباشه!؟ به این دلیل نگرانشم چون چندین بارشده که داداشم وقتی صحنها عشقی و حرفای محبت امیز میبینه عین همون حرکات و حرفارو برای من یا برای دخترخالش انجام میده!!و دلیل دیگه اینکه حالا حتی کارتون حیوانات هم عاشقی شده من میتونم بهش بگم که اینا فقط کارتون و نقاشی هست ولی درمورد فیلم نمیتونم بگم چون قشنگ داره میبینه که ادم واقعی هستن.
    حالا بنطرتون چیکار کنم؟!
    دوست عزیز خودت چند سالته؟
    چرا داداشتو نمیبری باهاش بازی کنی؟ که این فیلم ها رو نبینه؟

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

خیلی جالبه !!!!!!!

پدرو مادر بیخیالن ولی فرزندشون داره به هر دری میزنه که ازین برنامه ها و فیلما دور شنو خودشم دوری میکنه !!!

بچه ها تو این سن چون نمیدونن این حرفا و حرکات چیه ، زود تقلید میکننو اجراش میکنن ، تو سنی هم هست که تقلید کردن از بزرگا و دیگران رو راحت انجام میده ...

با مادرت صحبت کن بهش بگو که داداشت این حرکاتو انجام میده ، بهش بگو که حداقل جلو بچه نبینن بهش بگو که برای آینده ی خود داداشت بده ، مطمئنن مامانت تو فکرش هستو انقدر دیگه بیخیال نیست که پشت گوش بندازه تذکره شمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22491
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست عزیز خودت چند سالته؟
    چرا داداشتو نمیبری باهاش بازی کنی؟ که این فیلم ها رو نبینه؟
    من 17سالمه.سال کنکورمه.
    خب من درس دارم.نمیتونم هرشب باهاش بازی کنم.نمیدونم هم با چی این یه ساعتی که این فیلم نشون میده داداشمو سرگرم کنم و بیارمش پیش خودم تو اتاقم!؟چون وقتی بیاد تو اتاقم مامان بابام صداش میزنن که تو اتاق من نباشه من حواسم پرت بشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22491
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    خیلی جالبه !!!!!!!

پدرو مادر بیخیالن ولی فرزندشون داره به هر دری میزنه که ازین برنامه ها و فیلما دور شنو خودشم دوری میکنه !!!

بچه ها تو این سن چون نمیدونن این حرفا و حرکات چیه ، زود تقلید میکننو اجراش میکنن ، تو سنی هم هست که تقلید کردن از بزرگا و دیگران رو راحت انجام میده ...

با مادرت صحبت کن بهش بگو که داداشت این حرکاتو انجام میده ، بهش بگو که حداقل جلو بچه نبینن بهش بگو که برای آینده ی خود داداشت بده ، مطمئنن مامانت تو فکرش هستو انقدر دیگه بیخیال نیست که پشت گوش بندازه تذکره شمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اونا که بیخیال هستن و سرگرم گوشی و ...
    رابطه زناشوییشون هم کنار داداشم انجام میدن. چون داداشم تنها میترسه تو اتاق جدا بخابه کنار مامان بابام میخابه. میدونم داداشم خوابه و چیزی نمیفهمه ولی خب... نمیدونم والا چی بگم...
    حرف زدن من هم فایده نداره میدونم. اونا کارخودشونو انجام میدن.و احتمال میدم اگه بگم اگه تو درسام افت کنم میگن تو فکرت مشغول چیزای دیگه بوده که درست افت کرده.
    ویرایش توسط nasrins : 11-09-2015 در ساعت 10:56 PM

7. کاربران زیر از nasrins بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23370
    تشکـر
    43
    تشکر شده 192 بار در 128 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrins نمایش پست ها
    اونا که بیخیال هستن و سرگرم گوشی و ...
    رابطه زناشوییشون هم کنار داداشم انجام میدن. چون داداشم تنها میترسه تو اتاق جدا بخابه کنار مامان بابام میخابه. میدونم داداشم خوابه و چیزی نمیفهمه ولی خب... نمیدونم والا چی بگم...
    حرف زدن من هم فایده نداره میدونم. اونا کارخودشونو انجام میدن.و احتمال میدم اگه بگم اگه تو درسام افت کنم میگن تو فکرت مشغول چیزای دیگه بوده که درست افت کرده.
    دوست عزیز
    شما وظیفت به عنوان خواهرش اینه که به والدینت یه تذکر توام با احترام بدی و لاغیر
    پس اگه حرفتو گوش ندادند دیگه به روشون نیار چون بیشتر از این گفتن باعث بی احترامی میشه و کاری زشت
    سعی کن بیشتر به درسات برسی
    و اگه دیدی داداشت کار نامناسبی انجام میده مادرتو خبر کن و خودت هم تا میتونی جلو فیلم دیدنشو بگیر

9. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22491
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.ENG نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما وظیفت به عنوان خواهرش اینه که به والدینت یه تذکر توام با احترام بدی و لاغیر
    پس اگه حرفتو گوش ندادند دیگه به روشون نیار چون بیشتر از این گفتن باعث بی احترامی میشه و کاری زشت
    سعی کن بیشتر به درسات برسی
    و اگه دیدی داداشت کار نامناسبی انجام میده مادرتو خبر کن و خودت هم تا میتونی جلو فیلم دیدنشو بگیر
    متوجه شدم. مرسی از راهنماییتون.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد