نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: رابطه در دوران دوستی

21316
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه در دوران دوستی

سلام..چند وقتی هست که مشکلی من رو خیلی آزار میده..
    من یه دختر دبیرستانی هستم و الان حدود 1 سال میشه که با پسری دوست شدم..ما واقعا همدیگه رو دوست داریم اون هم 2 سال از من بزرگتره..بعد از گذشت چند ماه از رابطمون شرایطی پیش اومد که کم کم رابطه جنسی بین ما اتفاق افتاد اما نه به طور کامل اما این مسئله تقریبا هر دفعه که همدیگه رو میدیدیم تا حدود کمی اتفاق میوفته و من متاسفانه اصلا نسبت به این موضوع بی میل نیستم ولی هر بار بعد از این کار عذاب وجدان خیلی بدی میگیرم و به خودم میگم که دیگه تکرار نمیشه دوست پسرم هم همین رو میگه اما هر دفعه زیر حرفمون میزنیم..این نیاز من زندگیم رو بهم ریخته همیشه عصبیم و ناراحت ب خاطره این اتفاقات اما خیلی دوسش دارم و نمیتونم ازش جدا بشم..خواهش میکنم راهنماییم کنید..متشکرم

2. کاربران زیر از Bahar j بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رابطه در دوران دوستی

ببینید باید به این فکر کنید که این رابطه به کجا ختم میشه
    شما تا کی میخواین این رابطه رو ادامه بدید تا کی میخواین با ایشون رابطه داشته باشین
    اخرش چی شما بکارتتون رو از دست میدین و بعدش ...
    بین شما هیچ نوع تعهدی وجود نداره که ایشون با شما بمونه و ازدواج کنه باهاتون
    ایشون نه شرایط ازدواج دارند نه چیزی و فقط به خاطر رابطه با شما هستند به خاطر نیازشون
    و چند تا کلمه دوست دارم و این حرفا نشون نمیده که شما رو برای ازدواج میخوان
    شاید تا حالا به فکرشم نرسیده که با شما ازدواج کنه
    رابطه جنسی باعث میشه در شما هورمون سرتونین تولید بشه که باعث وابستگی به ایشون میشه
    و باعث میشه نتونید درست فکر کنید در مورد این رابطه

شما با این کارتون دارید به پدر و مادرتون و خوتون و همسر اینده تون خیانت میکنید
    و رفته رفته به یه دختر بد تبدیل میشید
    شما سنتون کمه و حتی در کشور های غربی هم قانون 18 سال هستش
    حالا ایشون رو نمیدونم با چه فکری و منطقی داره با شما و احساستون بازی میکنه و قصدش چیه
    نیاز جنسی در دختر ها یه نیاز پنهانه که تا اون رو تحریک نکردید نیازتون اذیتتون نمیکنه
    ولی با هر بار رابطه که بین شما ایجاد میشه این باعث میشه این نیاز بیشتر و بیشتر بشه

شما باید از الان از هر گونه تنها بودن با ایشون جلوگیری کنید
    و این شرایط رو که میگید خود شما و به خصوص ایشون فراهم میکنند که فقط نیازشون رو با شما برطرف کنند

امیدوارد که هر چه زودتر این رابطه رو قطع کنید و دیگه به فکر چنین روابطی نباشید
    چون که اینده ای براش نیست و بعدا کلی پشیمون میشید
    و افسوس میخورید که چرا من خودم رو بازیچه و ابزاری برای رفع نیاز دیگران کردم
    ویرایش توسط khoshans : 11-11-2015 در ساعت 11:25 PM

4. 7 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از این که پاسخ من رو دادید..راستش من تمام حرف های شما رو قبول دارم اما نسبت به بازیچه بودن برای طرف مقابلم کمی شک دارم..راستش هر دو میخوایم که دیگه تکرار نشه اما..در ضمن خانواده اون و مادر من از رابطه ما با خبر هستن اما از این که این همه پیشروی داشته خبری ندارن و این دروغ گفتن و پنهان کاری هم برای من واقعا آزار دهندس..من نمیتونم ازش فاصله بگیرم یا جدا بشم چون خیلی دوستش دارم ما حتی چند ساعت هم نمیتونیم قهر باشیم و اگه جدا بشم توی سال تحصیلی از لحاظ روحی خیلی ضربه میخورم و به درسم لطمه وارد میشه..اگه راه حل دیگه ای پیشنهاد کنید ممنون میشم..خیلی درگیرم کرده

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    ببینید باید به این فکر کنید که این رابطه به کجا ختم میشه
    شما تا کی میخواین این رابطه رو ادامه بدید تا کی میخواین با ایشون رابطه داشته باشین
    اخرش چی شما بکارتتون رو از دست میدین و بعدش ...
    بین شما هیچ نوع تعهدی وجود نداره که ایشون با شما بمونه و ازدواج کنه باهاتون
    ایشون نه شرایط ازدواج دارند نه چیزی و فقط به خاطر رابطه با شما هستند به خاطر نیازشون
    و چند تا کلمه دوست دارم و این حرفا نشون نمیده که شما رو برای ازدواج میخوان
    شاید تا حالا به فکرشم نرسیده که با شما ازدواج کنه
    رابطه جنسی باعث میشه در شما هورمون سرتونین تولید بشه که باعث وابستگی به ایشون میشه
    و باعث میشه نتونید درست فکر کنید در مورد این رابطه

شما با این کارتون دارید به پدر و مادرتون و خوتون و همسر ایندون خیانت میکنید
    و رفته رفته به یه دختر بد تبدیل میشید
    شما سنتون کمه و حتی در کشور های غربی هم قانون 18 سال هستش
    حالا ایشون رو نمیدونم با چه فکری و منطقی داره با شما و احساستون بازی میکنه و قصدش چیه
    نیاز جنسی در دختر ها یه نیاز پنهانه که تا اون رو تحریک نکردید نیازتون اذیتتون نمیکنه
    ولی با هر بار رابطه که بین شما ایجاد میشه این باعث میشه این نیاز بیشتر و بیشتر بشه

شما باید از الان از هر گونه تنها بودن با ایشون جلوگیری کنید
    و این شرایط رو که میگید خود شما و به خصوص ایشون فراهم میکنند که فقط نیازشون رو با شما برطرف کنند

امیدوارد که هر چه زودتر این رابطه رو قطع کنید و دیگه به فکر چنین روابطی نباشید
    چون که اینده ای براش نیست و بعدا کلی پشیمون میشید
    و افسوس میخورید که چرا من خودم رو بازیچه و ابزاری برای رفع نیاز دیگران کردم
    آفرین ، جامع و کامل بود . بهترین راهنمایی بود .

و غیر از این

7. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar j نمایش پست ها
    مرسی از این که پاسخ من رو دادید..راستش من تمام حرف های شما رو قبول دارم اما نسبت به بازیچه بودن برای طرف مقابلم کمی شک دارم..راستش هر دو میخوایم که دیگه تکرار نشه اما..در ضمن خانواده اون و مادر من از رابطه ما با خبر هستن اما از این که این همه پیشروی داشته خبری ندارن و این دروغ گفتن و پنهان کاری هم برای من واقعا آزار دهندس..من نمیتونم ازش فاصله بگیرم یا جدا بشم چون خیلی دوستش دارم ما حتی چند ساعت هم نمیتونیم قهر باشیم و اگه جدا بشم توی سال تحصیلی از لحاظ روحی خیلی ضربه میخورم و به درسم لطمه وارد میشه..اگه راه حل دیگه ای پیشنهاد کنید ممنون میشم..خیلی درگیرم کرده

این طور فکر نکنید که چون خانواده ایشون و مادر شما اطلاع دارند اخرش باهم ازدواج میکنید
    شاید بعد چند سال که این دوستی رو ادامه دادید دیگه شما رو نخواد چون هیچ گونه تعهدی بین تون نیست
    اگه خانواده ها اطلاع دارند اصرار کنید به جدی شدن دوستی تا با هم نامزد بشین وگرنه بعدا خیلی دیر میشه

ولی بگم این نوع ازدواج به صلاح شما نیست شما سنتون کمه و به خاطر احساسی که دارین
    نمیتونین تصمیم درست برای ازدواج بگیرید نمیتونید اینده ای که دارید رو ببینید
    چون ایشون هم سنشون کمه و تا ازدواج خیلی خیلی فاصله دارند هیچ گونه شرایطی برای ازدواج نیستش
    شما هنوز هیچ گونه سختی تو زندگی با هم نچشیدید
    انسان ها خودشون رو تو سختی ها نشون میدن وگرنه همه تو خوشی ها خوبند و ایده آل

9. 3 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بله درسته..به نظر شما میشه بدون داشتن رابطه بازم به این دوستی ادامه بدیم؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره به آیندتون فکر کنید.شما یک دخترید و اون پسر پسری ک از شما فقط دوسال بزرگتره شما کی میتونید با هم ازدواج کنید؟تو این رابطه تنها کسی که آسیب میبینه شما هستید.بهتره این رابطه رو قطع کنید و بیشتر از این به روحیه و آینده خودتون آسیب وارد نکنید.هر چقدر هم ک سخت باشه مطمئن باشید ک شما میتونید.مراقب خودتون باشید.یه دفعه یه زمانی میرسه ک کار از کار گذشته و شما موندید و یه گذشته خراب.

12. کاربران زیر از hila18 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    تشکر شده 365 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام..چند وقتی هست که مشکلی من رو خیلی آزار میده..
    من یه دختر دبیرستانی هستم و الان حدود 1 سال میشه که با پسری دوست شدم..ما واقعا همدیگه رو دوست داریم اون هم 2 سال از من بزرگتره..بعد از گذشت چند ماه از رابطمون شرایطی پیش اومد که کم کم رابطه جنسی بین ما اتفاق افتاد اما نه به طور کامل اما این مسئله تقریبا هر دفعه که همدیگه رو میدیدیم تا حدود کمی اتفاق میوفته و من متاسفانه اصلا نسبت به این موضوع بی میل نیستم ولی هر بار بعد از این کار عذاب وجدان خیلی بدی میگیرم و به خودم میگم که دیگه تکرار نمیشه دوست پسرم هم همین رو میگه اما هر دفعه زیر حرفمون میزنیم..این نیاز من زندگیم رو بهم ریخته همیشه عصبیم و ناراحت ب خاطره این اتفاقات اما خیلی دوسش دارم و نمیتونم ازش جدا بشم..خواهش میکنم راهنماییم کنید..متشکرم
    همه چیز درذهن ثبت میشه همه تجربه هایی که ازراه های حس های پنج گانه حس ودرک میشن ثبت میشن.اتش رابطه جنسی بااولین جرقه هادراین خانم داره روشن میشه...لذت ارتباط درجایی درمغز ثبت شده وکم کم فیزیولوژی بدن هم خواهان این رابطه میشه...وقتی دختر وپسر باهم تنها میشن مغز براساس تجربه قبلی که ازلذت درش ثبت شده وسوسه میکنه فیزیولوزی بدن رو که دوباره رابطه رو برقرارکنه...دوباره اون لذت گرمابدن طرف مقابل اون لمس هارو ازطریق حس لامسه حس کنه...همه اینها طبیعی هستن دختر وپسر درسن ارتباط جنسی ان اندام جنسی شون اماده پذیرش رابطه جنسی ان اما واما واما...شهوت از مرگ قوی تره تابه خواسته اش نرسه ول کن نیست...پیشتهاد من گرچه خیلی برادخترخانم سخته قطع ارتباط ودرمان دارویی زیرنظرروانپزشک برای کم یاکند کردن تمایلات جنسی هست تازمان مناسب برا ازدواج

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از این که راهنماییم کردید..واقعا متشکرم

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23953
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اما من چه طور به پزشک مراجعه کنم..خانوادم در جریان نیستن و من نمیتونم به طور حضوری در این باره صحبت کنم خیلی سخته برام..

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23958
    تشکـر
    30
    تشکر شده 365 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    9

اما من چه طور به پزشک مراجعه کنم..خانوادم در جریان نیستن و من نمیتونم به طور حضوری در این باره صحبت کنم خیلی سخته برام..
    شمااون امنیت ی که باید ازنظرخودت داشته باشی اون حس امنیتی که پدرومادربه بچه هاشون میدن رو درپدریامادرت میبینی...مثلا تکیه گاه وپناهگاه امن یک زن شوهرش هست اگر مردی مزاحم زن بشه زن اگر اون امنیت رو درشوهرش ببینه میگه فلان مرد مزاحم من میشه امااگرهمسراین خانم اون حس امنمیت رو به زن نداده باشه زن میگه به شوهرم بگم مزاحم دارم شوهرم هزارویک وصله وتهمت بهم میزنه که تو فلانی خیانتکاری...حالاشمااگر به پدر یامادرتون مشکلتون رو بگید ایااونها منطقی وباراه حل وهمدلی برخورد دارن یانه محکوم میکنن وسرکوفت میزنن...ازقدیم گفتن پاک ماندن درجوانی شیوه پیغمبریست جوونی که الان دراوج شهوت ودنیادوستی ایمانش رو حفظ کنه وپاک بمونه خداقبول میکنه تو پیری همه ناتوان وتوبه کارمیشن...اون درک اون امنیت اون پناه رو درپدرومادرمیبینید بهشون بگید...وگرنه بامشاورمدرسه حرف بزنید وازش بخواهید شمارو به مراکز مشاوره مخصوص دانش اموزان که متعلق به اموزش وپرورش ورایگان هست ارجاع بدن...سعی کنید همه چیز راز بین خودتون وافراد مورد اعتمادتوت باقی بمونهو......هم خدارانخواهید وهم خرمارا...هم پاک زندگی کنید هم دوست پسر یابانامحرم رابطه داشته باشید...یا رومی روم یلزنگی زنگ...

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یه پسر 25 ساله ام که تو این 25 سال فقط عاشق یک دختر شدم که الان 5ساله ما با همیم وقصدمون ازدواجه و خوانواده هامونم از رابطه ما با خبرن ما هر دفعه همدیگرو میدیدیم همدیگرو بغل میکردیم از این کارا تا یک بار این کار اوج گرفتو ما همبستر شدیم ولی دخول انجام نشد بعد این رابطه نامزدم خودش اسرار داره که از خودش و از من زده شده و میخواد رابطمونو تموم کنه ولی من خیلی دوسش دارم اونم منو خیلی دوست داره ولی این اتفاق رنجش میده .حتی خود من دوست نداشتم قبل ازدواج از این کارا کنم ولی نشد میشه به من کمک کنین من نمی خوام از دستش بدم در ضمن من این کارو به زور انجام ندادم با رضایت خودش بود ولی نامزدم معتقده که تقصیر منه که این اتفاق افتاده به من کمک کنین خواهشا
    ویرایش توسط IMI : 02-20-2016 در ساعت 02:20 PM

18. کاربران زیر از IMI بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط IMI نمایش پست ها
    سلام من یه پسر 25 ساله ام که تو این 25 سال فقط عاشق یک دختر شدم که الان 5ساله ما با همیم وقصدمون ازدواجه و خوانواده هامونم از رابطه ما با خبرن ما هر دفعه همدیگرو میدیدیم همدیگرو بغل میکردیم از این کارا تا یک بار این کار اوج گرفتو ما همبستر شدیم ولی دخول انجام نشد بعد این رابطه نامزدم خودش اسرار داره که از خودش و از من زده شده و میخواد رابطمونو تموم کنه ولی من خیلی دوسش دارم اونم منو خیلی دوست داره ولی این اتفاق رنجش میده .حتی خود من دوست نداشتم قبل ازدواج از این کارا کنم ولی نشد میشه به من کمک کنین من نمی خوام از دستش بدم

سلاام دوست عزیز لطف کنید اینجا تایپک جدید بزنید تا کاربران کمکتون کنند
    http://forum.moshaver.co/newthread.p...ewthread&f=180
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30782
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم درکت میکنم خیلی سخته ولی چاره ای نیس باید با بی افت کات کنی یا یمدت همدیگه رونبینین تا حداقل ای رابطه رو تا کسی نفهمیده یا ندیده آبرو ریزی نشه .من آدما زیادی رومیشناسم که مشکل شمارو داشتن ولی متاسفانه این رابطه رو ادامه دادن تااینکه یروز خانوادش فهمیدن و آبروریزی شدو تو شهر شون انگشت نماشد . عزیزم مواظب باش

22. کاربران زیر از zahra0296 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31495
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقتتون بخیر
    من دختری هستم 28 ساله مجرد و یک بار عقد کردم و در دوران عقد طلاق گرفتم. مدتی پیش با پسری آشنا شدم که شدیدا بهشون دلبستم و عاشقش شدم و یک ماه پیش با ایشون رابطه جنسی داشتم برای اولین بارم بود که با نامحرم رابطه داشتم و نیت من ازدواج بود و اصلا نمیدونم چطور اجازه دادم یه جورای تو کار انجام شده قرار گرفتم الان یک ماهه میشه که جدا شدیم و من شدیدا احساس گناه میکنم از این ارتباط جنسی دارم افسرده میشم هرچی توبه میکنم راضی نمیشم خودمو یک دختر بد میدونم اینکه همیشه سالم زندگی کردم الان همش میگم چطور تونستم اجازه بدم .... همیشه دیگران رو نصیحت میکردم الان خودم همون کار رو انجام دادم غرورم ، ایمانم، احساسم و ... خورد شده. تورو خدا راهنمایم کنید چیکار کنم که بدونم خدا منو بخشیده

24. کاربران زیر از homeiraporaziz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط homeiraporaziz نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من دختری هستم 28 ساله مجرد و یک بار عقد کردم و در دوران عقد طلاق گرفتم. مدتی پیش با پسری آشنا شدم که شدیدا بهشون دلبستم و عاشقش شدم و یک ماه پیش با ایشون رابطه جنسی داشتم برای اولین بارم بود که با نامحرم رابطه داشتم و نیت من ازدواج بود و اصلا نمیدونم چطور اجازه دادم یه جورای تو کار انجام شده قرار گرفتم الان یک ماهه میشه که جدا شدیم و من شدیدا احساس گناه میکنم از این ارتباط جنسی دارم افسرده میشم هرچی توبه میکنم راضی نمیشم خودمو یک دختر بد میدونم اینکه همیشه سالم زندگی کردم الان همش میگم چطور تونستم اجازه بدم .... همیشه دیگران رو نصیحت میکردم الان خودم همون کار رو انجام دادم غرورم ، ایمانم، احساسم و ... خورد شده. تورو خدا راهنمایم کنید چیکار کنم که بدونم خدا منو بخشیده
    دوست عزیز شما یه تایپک دیگه ایجاد کنید منم فکر کردم. این تایپک شماست اشتباهی دوستان و دعوت کردم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27408
    تشکـر
    554
    تشکر شده 113 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم من از روی عشق رابطه برقرار کردم قصدم ازدواج بود ضربه خوردم
    تورا خدا اینکار نکن زندگی قشنگ با رابطه دوستی و رابطه جنسی بدون تعهد خرابش نکن
    دعا میکنم پاک بشی من الان با وجودجدا شدن سخت از نظر جنسی ...
    تورا خدا دوست عزیز الان جلوش بگیر تا تنوع طلب نشده
    سخت ولی عالی هست
    دوستت دارم که این میگم رابطه جنسی چیز کمی هست نیروی جنسی ببر تو کارت درست و...
    امضای ایشان
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خب وقتی پنبه و آتیش نزدیک هم بشید طبیعی هستش رابطه جنسی اتفاق میوفته

چون هردو یه مخزن بزرگ از شهوت هستید

ولی مشکلی که هست تو جامعه ایران ما این مسئله واسه پسر فرقی نمیکنه اما واسه دختر مثل اعتیاد به کوکایین میمونه رابطه را انجام میده واسش لذت بخشه ولی از درون نابود میشه بعد از چند وقت میبینه خیلی افول کرده و واسه برگشت باید خیلی سختی بکشه از یه طرف میخواد برگرده از یه طرف عادت کرده به رابطه جنسی سردرگم میشه

شما هنوز در اوایل مرحله اعتیاد هستید اگه نمیخواید فرو برید تو باتلاق باید این رابطه را قطع کنید به این فکر کنید این رابطه دوست پسری دوست دختری قراره به کجا برسه آخر آخرش چی میشه

29. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اشتباه بزرگی کردی خودتو وارد این روابط کردی.سریع کنار بکش و به دوست پسرت بگو اگر دوست داره برای خواستگاری اقدام کنه.موندم واقعا به شما و امثال شما چی بگم.شما اصلا بحث دینیشو بذار کنار.یه بار شده به ذهنت خطور کنه که اگر باهم رابطه برقرار کنید و تو عاشقش بشی بعدازدواج نکنید چقدر اسیب میبینی ؟!که اکثر پسرای ایرانم بیشتر به هدف سرگرمی موقت وارد این روابط میشن حالا نمیدونم طرف شما چجوریه اما من این مسائل رو بین دوستام دیدم .دختر باید اونقدر برای خودش احترام قائل بشه که یه پسر برای بدست اوردنش سختی بکشه و خودشو به اب و اتیش بزنه نه اینکه اینقدر راحت خودشو قربانی هوس لحظه ای طرف بکنه.

31. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    تشکر شده 43 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    8

خانم محترم تا خودت و آینده ت رو خراب نکردی تمومش کن این کار رو........
    یا با پدر و مادر حرف بزن......یا بیخیالش شو....
    این رابطه بیخ پیدا کرده ها..

33. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44134
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من ۲۲سالمه به مدت یکساله با پسری در ارتباطم...
    بعد گذشت دو سه ماه تصمیم گرف بره خدمت که زودتر برای خاستگاری اقدام کنه...یک روز قبل اینک بره خدمت مادرش اورد دیدنم اشنامون کرد، قصدش هم جدیه خانوادش هم گفتن خدمتش تموم شه کارت اوکی بشه میریم جلو...
    چند ماهه اول رابطه هم من اصلا روی خوش نشون نمیدادم خیلی تلاش کرد تا صمیمی بشیم بعد پنج ماه اینطورا حتی بهم دست دادیم...دیگ گذشتو یکم رابطمون فرا تر از دست دادن رفت، بوسیدن و این حرفا چندین بار اول ب شدت مخالفت میکردم مقابله ولی این اواخر یکی دوبار اخر من هم علاقه مند بودم... ولی هر بار بعدش عذاب وجدان میگرفتم..
    رابطه جنسی ما در همین حد، بضی وقتها حرفش پیش میاد من میگم باشه برای دوران نامزدی و این ها...
    ولی خب میگ من تبم تنده نیازه طبیعی در همین حد بمونه رابطمون..
    من موندن چکار کنم واقعا ک دیگه این بحث پیش نیاد بینمون
    هرچند خودم بی میل نیستم ولی خب دوست ندارم اصلا بینمون اتفاق بیفته همین رابطه جنسی نیمه کامل هم...
    حتی الان بخاطر این شرایط نزدیک ب سه ماه هم هست همو ندیدیم...
    ممنون میشم کمکم کنید

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مهسا جان
    احساسات و نیازهای شما قابل احترام هست و داشتن نیاز جنسی برای هردوی شما یک نیاز کاملا طبیعی می باشد اما دقت کنید که تنها به این امید که هدفتان زادواج می باشد نمی توان در روابط دوستی وارد پروسه روابط جنسی شود چون این روابط می تواند با خود آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد و بهتر است در کنار احترامی که برای نیازهای یکدیگر قائل هستید سعی کنید که خط قرزمها و حدود این روابط را حفظ کنید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود .
    دقت داشته باشید که اگر شما بخواهید روابط دوستی را با ازدواج یکسان بدایند دیگر جذابیتی برای زادواج وجود ندارد در کنار اینکه احتمال آسیب نیز بیشتر می شود .
    در این مسیر بهتر است در کنار احترامی که برای نیازهای خود و ایشان قائل هستید سعی کنید از هرگونه رابطه جنسی خوداری کنید و ایشان نیز نیاز است بتوانند نیازهای خود را مدیریت کنند تا در زمان مناسب به آن پاسخ بدهند .
    بهتر است بخاطر ترس از دست دادن وارد اینگونه ورابط نشوید تا فرد مقابل را نگهدارید چون این مسیر دو طرفه می باشد و هردوی شما نیاز است به واقعیت رابطه فعلی توجه داشته باشید .

36. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44134
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله تمام صحبت های شما صحیح و قبول دارم...
    راستش از ابتدای رابطه خودش پافشاری برای ازدواج وحتی تا همین لحظه هم سر حرفش هست و داره تلاشش میکنه...
    من چندین بار منطقی راجب این موضوع حرف زدم و قبول کرد گفت من نمیخام ب کسی ک دوسش دارم آسیبی برسونم و همه چی برای خاستگاری ب بعد.. ولی خب وقتی همدیگرو دیدیم معذرت میخام بوسیدن و این حرفا بود
    من نمیدونم چکار کنم چجوری حرف بزنم
    این هم بگم ک من هیچ وقت هیچ وقت برای از دست ندادنش تن ب خواسته غیر اخلاقی نمیدم و میدونم اونم همچین درخاستی نمیکنه
    ولی خب خودتون بهتر میدونید ادمی زاد هست و شیر خام خورده احتمال هرچیز وجود داره
    و ی جوون ۲۲ ساله ک تبش هم تنده
    دوس دارم کنترلش کنم ولی نمیدونم چجوری

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Sb Mahsa نمایش پست ها
    سلام من ۲۲سالمه به مدت یکساله با پسری در ارتباطم...
    بعد گذشت دو سه ماه تصمیم گرف بره خدمت که زودتر برای خاستگاری اقدام کنه...یک روز قبل اینک بره خدمت مادرش اورد دیدنم اشنامون کرد، قصدش هم جدیه خانوادش هم گفتن خدمتش تموم شه کارت اوکی بشه میریم جلو...
    چند ماهه اول رابطه هم من اصلا روی خوش نشون نمیدادم خیلی تلاش کرد تا صمیمی بشیم بعد پنج ماه اینطورا حتی بهم دست دادیم...دیگ گذشتو یکم رابطمون فرا تر از دست دادن رفت، بوسیدن و این حرفا چندین بار اول ب شدت مخالفت میکردم مقابله ولی این اواخر یکی دوبار اخر من هم علاقه مند بودم... ولی هر بار بعدش عذاب وجدان میگرفتم..
    رابطه جنسی ما در همین حد، بضی وقتها حرفش پیش میاد من میگم باشه برای دوران نامزدی و این ها...
    ولی خب میگ من تبم تنده نیازه طبیعی در همین حد بمونه رابطمون..
    من موندن چکار کنم واقعا ک دیگه این بحث پیش نیاد بینمون
    هرچند خودم بی میل نیستم ولی خب دوست ندارم اصلا بینمون اتفاق بیفته همین رابطه جنسی نیمه کامل هم...
    حتی الان بخاطر این شرایط نزدیک ب سه ماه هم هست همو ندیدیم...
    ممنون میشم کمکم کنید

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی در شرایط کنونی برای شما هرگونه رابطه مناسب ارزیابی نمیشه و بهتره تازمان مشخص و موقعیت شفاف تر در زمان آینده روابط جنسی رو وارد رابطه دوستانه خودتون نکنید
    چرا که ایجاد هرنوع رابطه جنسی تنها به دلیل ازدواج در زمان آینده مجاز نیست
    ایشون بهتره شماو موقعیت رابطه فعلیتون رو درک کنند و نیاز جنسیشون رو به زمان مناسب موکول کنند و تمرکز هردوتون بر روی شناخت کامل از یکدیگر و مدیریت روابط در زمان فعلی معطوف باشه
    دقت کن که تضمین زندگی شما در آینده تا حد زیاد بر روی روابط فعلی و چگونگی این روابط استوار هست و سازندگی روابط آینده با روابط جنسی تضمین و ماندگار نخواهد شد .
    برای بیان اینکه مایل نیستید در زمان فعلی وارد روابط بشین نیاز به فن خاص و بیان خاصی نیست درواقع همین که شما به رابطه وارد نشید و به دور از توهین و بی احترامی دلایلتون رو عنوان کنید کافی هست
    ویرایش توسط Saltanat : 05-16-2020 در ساعت 02:33 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)