نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با همسر بهانه گیر و سلطه جوی خود چه کنم؟

948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24122
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با همسر بهانه گیر و سلطه جوی خود چه کنم؟

مدت 7 ماه از ازدواجم میگذره همسرم پدر و مادرش رو در سن کم از دست داده و با دو خواهرش زندگی میکرده ما تقریبا 7 سال با هم در ارتباط بودیم و نهایتا تصمیم به ازدواج گرفتیم همدیگرو هم دوست داریم الان یکی از خواهراش ازداواج کرده و یکی دیگه شهرستان درس میخونه و ما تنها زندگی میکنیم همسرم مدتیه بهانه گیر شده احساس تنهایی میکنه و همش تو کارای خونه اذیتم میکنه چون خواهراش خیلی حامیش بودن ونمیذاشتن هیچ کار خونه انجام بده احساس میکنم افسردگی گرفته یکم اوضاع مالیش بهم ریخته شده چون هم مخارج عروسیه خودشو و هم جهیزیه خواهرشو پرداخت کرده همش میگه می خوام خودمو بکشم راحت شم از دنیا و روزگار؛ بعضی وقتا خیلی زور گو میشه دوست داره همیشه خونه باشیم و با کسی در رفت و آمد نباشیم خودشم یکم گوشه گیر و با کسی از فامیلشون در ارتباط نیست دار حالیکه قبا از ازدواج میدونست که من چقدر به خانوادم وابسته هستم , من خیلی درکش میکنم چون گذشته خیلی سختی داشته ولی اون همیشه جوری صحبت میکنه که منو متهم میکنه و منو مقصر میدونه تو این مدت 3 بار قهر کردم و خونه بابام رفتم من خودم کارمندم و اون میگه تو که خودت کارمندی و در خونه بابات اینا هم که همیشه به روت بازه و مستقلی دیگه منو میخوای چیکار الانم باهاش قهرم و خونه بابامم دیشب بهم پیام داده که قید خانوادتو بزن تا بیام دنبالت تا یه چیزی هم میشه بحث طلاقو پیش میکشه ولی مطمئنم که از ته دلش اینو نمیخواد لطفا راهنماییم کنید که چیکار کنم.
    مچکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : با همسر بهانه گیر و سلطه جوی خود چه کنم؟

چرا باید قید خانوادت رو بزنی مگه دخالتی دارن در زندگی مشترکتون .

ایشون باید شما رو با خانوادت بخواد .یه مدت طول می کشه تا پدر ومادر شما رو به عنوان پدر ومادر خودش بپذیره .

یه حسی شبیه به حسادت در مورد شما داره .همسر منم شرایطی شبیه به همسر شما داشته ولی پدر ومادر من با محبت هاشون به

همسرم ثابت کردن که اون رو به عنوان پسر بزرگ تر قبول دارن .

در این میان وظیفه پدر ومادر شما سنگین تره .گذشت زمان همه چی رو حل می کنه .شما هم از قهر به عنوان حلال مشکلتون استفاده نکن .

اگر ایشون شما رو بیرون کرده که هیچ وگرنه اگه قهر از جانب شما بوده بهتره یه کم که اروم شدی به همراه مادر یا پدرت به خونه برگردی .

بهش ثابت کن که اومدی یه بار از روی دوشش برداری نه اینکه مشکلاتش رو سنگین تر کنی .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24122
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با همسر بهانه گیر و سلطه جوی خود چه کنم؟

نه خانواده من نه بی احترامی بهش تا حالا کردننه دخالتی تو زندگی مشترکمون دارن اون منو بیرون نکرده من رفتم سرکار دیگه برنگشتم خونه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)