نمایش نتایج: از 1 به 21 از 21

موضوع: رفتاربا آدم سمج و به ظاهر عاشق پیشه!

4799
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

رفتاربا آدم سمج و به ظاهر عاشق پیشه!

سلام دوستان
    من چندوقت پیش یه تاپیک زدم که گفته بودم یه نفر تو دانشگاه به من ابرازعلاقه کرده و گفت از من خوشش امده...راستش با جمعبندی نظرات دوستان عزیزی که راهنمایی کردن و فکرای خودم بهش گفتم کلا دیگه مایل نیستم و فقط رابطه در حد همکلاسی......ولی ایشون ول کن ماجرا نیست و میگه که سمج هست و حرفای منو نمیتونه تو ذهنش قبول کنه..واقعا نمیدونم توی این موقعیت چیکارکنم..یه نفر همش داره به من یاداوری میکنه از من خوشش میاد...نمتونم بیخیال باشم...به نظر شما چرا کلیک کرده؟؟...من چیکار کنم؟؟!!!!چون دیگه نمیتونم بیخیال باشم....ممنون از همه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتاربا آدم سمج و به ظاهر عاشق پیشه!

سلام دوست عزیز

این زندگی شما هست که باید تصمیم گیرنده و انتخاب کننده باشین ، خب ایشون واقعا شما رو دوست دارند باید ثابت کنند ، و به قول معروف اگه واقعا برا ازدواج شما رو میخوان زیادی اصرار می کنن بهشون رک بگین ما اصول داریم برا اشنای ازدواج اونوقت ببینید پا پیش می گذاره یا نه ؟!!.
    راستش اون اقا که شما می گین نهایتش یکی ودوسال شهر شما می مونه و اگه بخواین دوستی مخفیانه داشته باشین وخدا نکرده روابط شما رنگ وبو دیگری بگیره ، آینده شما معلوم نخواهد بود چی میشه!!و ممکنه یک عمر پشیمون بشید.

وهمچنین این دوستانه میگم خودمم پسرم برا اونه ، گاها پسرا یه چیزی بخوان به دست بیارن و نتونن ، بهشون بر می خوره و خودش به اب واتیش می زنه به دست بیاره، شاید اصرار بیشتر اون فرد هم به خاطر اینکه بهش بر خورده ، زیادی توجه نکنید ارزش شما بیشتر از اون که بازیچه بشین و خدانکرده مورد سوءاستفاده قرار بگیرین وگرنه واقعا قصد آشنای برا ازدواج داشت قبول میکرد خانواده ها در جریان باشن

3. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18605
    تشکـر
    80
    تشکر شده 26 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    9

بی محلی اصلا باهاش حرف نزنید و نذارید دیگرانم راجب اونم باهاتون حرف بزنن
    هر چی بیشتر بهش توضیح بدین اون بیشتر حریص میشه
    تنها راه دوریه

5. 2 کاربران زیر از sara_1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

از طرف خوشت مياد يا خوشت نميايد ، اخر ما نفهميديم دخترا بايد برن سمت پسرا يا پسرا بايد برن سمت دخترا ، يكي دلش ميخواد پسر بياد سمتش يكي نه

اگه گزينه خوبي هست نگرش دار از دست ميره مثل من

7. 2 کاربران زیر از ali_yas19 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون دوستان.....کم محلی کرذم تا حدی ولی جواب نداد الانم چندان محلی نمیذارم....ولی خداییش هیچ رفتاریم نکرده که ناراحت شم حتی وقتی حدس میزنه که ممکنه ناراحت شم زود معذرت خواهی میکنه...رعایت حالمو میکنه...تنها چیزی هست دیگه منو به اسم صدا میزنه!!!...اینکه بخوام بگم ازش خوشم میاد یا نه هنوز زوده ولی برام حداقل از لحاظ ظاهری قابل قبوله...رفتارشم تا الان خوب بوده....ولی چیزی از خانوادم نمیپرسه...نمیدونم اگه دنبال دوستیه خب چرا نمیره با یکی که راحت باشه؟!!!.....نه اینوریه نه اونوری....ولی با حرفاش داره خودشو به آب و آتیش میزنه!!!!!...تا الان همه میگفتن دخترا پیچیدن ولی من میگم پسرا خیلی پیچیده ترن!!!!

9. 2 کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خب اره این خیلی طبیعی هست که یک پسر بخواد دختری توجه اش جلب کنه محترمانه صحبت کنه ، به اسم زدن شما هم برای اینکه میخواد صمیمیت ایجاد کنه، خوبه
    معلومه بلده چطور نظر یه دختر به خودش جلب کنه، والان به طور احتمال زیاد به شما میگم که این اقا قبلا دوست دخترای داشته یا معاشرت داشته با دخترا و بلده چطور رفتار کنه و فقط باید شما
    بدونید ملاک شما چیه دوستی ویا اشنای برا ازدواج!! خب از شما خوشش اومده و مهم این که برا دوستی و تفریح میخواد یا ازدواج،
    فقط می تونم بگم اگه رابطه صمیمی و عاطفی و خدانکرده روابط دیگه باشما ایجاد کنه و هدفش فقط دوستی باشه شما متضرر می شید، چون اگه قبلا روابط دوستی زیادی داشته باشن بی شک
    شمارو هم می تونه به راحتی پس بزنه. سعی کنید محکم باشید و حرفتون رک بهش بزنید ، قانع کنید که اهل دوستی نیستید واگه واقعا تمایل داره خب چه اشکالی داره خانواده هم خبر دار باشن حالا به ازدواج
    ختم بشه یا نه چون فقط آشنای بوده و اگه احیانا به ازدواج هم ختم نشه شما اسیب روحی نمی بینید و گرنه رابطه پنهانی منجر به رابطه عاطفی و غیره خواهد شد واگه به ازدواج ختم نشه شما اسیب می بینید.
    ویرایش توسط omidd : 11-19-2015 در ساعت 10:08 PM

11. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون....بهش همه چیو گفتم و اینکه چیزی به اسم رابطه دوستانه مخفی برام تعریف نشدست و جالبه گفت همه حرفاتو قبول دارم ولی نمیتونم بهت فکر نکنم...واقعا امیدوارم اگه به صلاح نیست خودش پا پس بکشه...ولی الان که فقط داره پافشاری میکنه!...منم دارم سعی میکنم در برابر حرفاش مقاومت کنم ولی...

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز این اقا از شما خوشش اومده ( حالا بماند هفت ترم عاشق کسی نشده و یهو عاشق شما شده!1) و به شما هم پیشنهاد داده وشما هم شرایط به ایشون گفتین خب این اقا تنها کاری که باید بکنه اینکه به خانواده اش خبر بده واونا هم از خانواده شما اجازه بگیرن تا در مورد ازدواج باهم حرف بزنید .
    حالا چرا این کار نمی کنه دلایل زیادی می تونه داشته باشه ویکیش این می تونه باشه که این اقا شرایط ازدواج نداره ( سربازی و نبود شغل و پول و...) و می ترسه به صورت رسمی پا پیش بزاره و یک دلیل هم این می تونه باشه که این اقا شما فقط به خاطر دوستی میخواد و می خواد جسم تون به دست بیاره واین دوست دارماا و عاشقتم و غیره به خاطر هوس هستش .

ولی در هرصورت نباید خودتون قربانی کنید چون در هر صورت امکان ازدواج شما با این شخص خیلی ضعیف هست و در اینده پشیمون هم نخواهید شد چون شما شرایط گفتین واگه واقعا دوست ون داشت پا پیش میزاشت بنابراین زیادی گول این حرف هارو نخورید از این دست موارد زیاد بوده که فقط دختر قربانی شده و مسیر زندگیش عوض شده. و همینطور تحقیق کنید ببینید این شخص قبل شما عاشق کسای دیگه نشده ؟ اگه مثبت باشه وبا چندین نفر بوده در این صورت این شخص واسه ازدواج هم خوب نیست.

14. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

ممنون......من راستش هیچوقت مستقیم بهش نگفتم که قصدت چیه...چون واقعا روم نمیشه...ولی وقتی اینو گفتم که از دوستیه مخفیانه خوشم نمیاد باید بفهمه منظورمه...هر روز اس میده حالمو میپرسه...خودش 1 بار گفت سربازیو معاف شده و تا قبل از من هیچکی تو فکرش نبوده...نمیتونم تحقیق کنم چون فرد قابل اعتمادی ازش بپرسم نیست اینجوری فقط حرف پخش میشه....ولی خب در هر صورت قبول دارم تا حدی شرایط رو نداره چون هنوز دانشجو هست و گفته میخواد تا ارشد هم ادامه بده....خیلی گیجم...من تا میام بیخیالش شم اون باز یه حرف تازه میزنه...جواب اس ام اساشو خیلی سرد میدم ولی یه وقتایی به نظر خودمم دیگه خیلی سردم

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اون اقا هیچ نسبتی با شما نداره ، نه نسبت فامیلی و نه نسبت خانوادگی پس لوزمی نداره که با اون اقا صمیمی و گرم برخورد کنی و بعدش بین تون رابطه عاطفی و غیره برقرار بشه !! شما با پسر خاله و دایی و غیره گرم برخورد کنین چون فامیل هستین و روابط عادی فامیلی دارین و سو نیت دیگه ندارن و در حد سلام واحوال پرسی و مهمونی و .... ولی این اقا چیکاره هست که با اون برخورد گرم داشته باشین خب ایشون مثل بقیه همکلاسی ها شما هست که از شما خوشش اومده پیشنهاد داده وشما هم جواب دادین که اهل دوستی نیستین و اونم حتما نیت شما رو فهمیده واگه واقعا نیتش ازدواج بود پا پیش میذاشت ولی نیت اون فرد اینکه شمارو با حرف زدن وغیره قانع به دوستی بکنه و با شما دوست بشه و ..... ،،بعد تحصیل هم ممکنه همکار اقا داشته باشین و ممکنه اونجا هم باشن کسای که به شما ابراز علاقه کنند ویا سعی کنند به شما نزدیک بشن به بهانه درد ودل وغیره با شما صمیمی بشن ولی این دلیل نمی شه که شما صمیمی برخورد کنین چون اونا از رو نیت این کار میکنن واین نیت اوناها بیشتر مواقعه خوب نیست وشما هم خوب می دونید.

سعی کنید رابطه عاطفی با کسی شروع کنید که تعهد کتبی به شما داشته باشه ؛
    به قول معروف وقتی به یک دادگاه برین وحق با شما هم باشه ولی نتونین مدرک کتبی رو کنید بازنده خواهید بود. این دنیا قانونش اینه واگه کسی قانون بازی بلد نباشه اخرش متضرر و پشیمون خواهد شد.
    ازدواج تعهد کتبی هست و پسری که به خاطر یک دختر امضا میده دیگه اون دختر ناموس اش میشه و آبرو اون آبرو خودش میشه و تو خوشی وغم هاش شریک میشه و.....، ولی دوستی تعهد کلامی هست که بیشتر اونه ها هم سرانجام نداشته چون کلامی ومخفیانه بوده به راحتی یکی از طرفین زیرش زده، بعد کاسه چه کنم چه کنم دست گرفتن !!
    ویرایش توسط omidd : 11-23-2015 در ساعت 05:02 PM

17. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

من واقعا از شما ممنونم........پس من باید با این آقا کلا قطع رابطه کنم....البته الانم فقط در حد اس هست...پس یعنی هر قدرم باز پافشاری کرد باید بی تفاوت باشم درسته ؟؟دیگه جواب پیاماشو ندم؟؟؟البته منم غیرممکن بود باهاش صمیمی شم

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

من واقعا از شما ممنونم........پس من باید با این آقا کلا قطع رابطه کنم....البته الانم فقط در حد اس هست...پس یعنی هر قدرم باز پافشاری کرد باید بی تفاوت باشم درسته ؟؟دیگه جواب پیاماشو ندم؟؟؟البته منم غیرممکن بود باهاش صمیمی شم

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خواهش می کنم شما لطف دارین.
    خب با همکلاسی های دیگرتون چجور رفتار می کنید با ایشون هم همینجور رفتار کنید.خب اون اقا برا دوستی پافشاری می کنه ونه ازدواج ودر حقیقت این اقا به خاطر ارضا نفس خودش این کار می کنه و حتی ممکنه شمارو به راه کج بکشه ،اصلا نباید ضعف نشون بدید و خجالت بکشید چون با اینده و زندگی شما داره بازی می کنه .و دیدن نیت اش بد هست کلا رابطه همکلاسی هم باهاش قطع کنید. به قول معروف به اسم دوستی وعاشقی آینده و عفت خیلی از دخترا نابود شده ، مراقب باشید خدانکرده شما هم دام اینجور افراد نیفتید.
    نمی دونم حرف عاشقانه می زنه یا نه، ولی خب اغلب دوستی ها اینجوری شروع میشه ؛پسر از اخلاق و اعتقادت و سلیقه و خانواده و ...طرف خبر نداره فقط به خاطر اینکه ظاهرش به دلش نشسته و می خواد تصاحبش کنه اول پیشنهاد دوستی میده ، اگه دختر اهل اینجور کارا باشه یا قبول میکنه یا نه ، ولی می بینه طرف اهل دوستی و اینا نیست ، ادعای عاشقی می کنه ، متاسفانه بعضی از دخترا هم اعتماد می کنن و ....

نگران اینده هم نباشید چون شما با اون اقا صحبت کردید و بهش فهموندید که اگه قصد ازدواج داره رسمی بیاد جلو .خب اومد وشما وخانواده تون هم تحقیق کردین پسر خوبی بوده مبارکه ، ولی اگه نیومد اصلا از کار خودتون پشیمون نشید چون شما نزاشتید بازیچه بشید.

در مورد اینکه در حد اس و پیامک هستش و صمیمی نمی شید؛ این می تونم بگم مراقب باشید وابسته نشید چون شما هم بهتر می دونید، دختر وخانوما زود وابسته میشن به خصوص وقتی پسرا ومرد ها حرفای محبت امیز بزنه و درد دل کنه و خلاصه با حرف زدن توو دلش جا باز کنه، بعد که وابسته شد خود به خود اعتماد پیدا می کنن و بعد صمیمیت و ایجاد روابط عاطفی و غیره....ا این خوبه ولی وقتی تعهد کتبی بینشون باشه و پنهانی نباشه وگرنه اینجور روابط اخرش زیاد خوبه نمی شه اکثرشون.

21. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

بله منم الان واقعا فهمیدم 90 درصد قصدش دوستی بوده....و درسته حرفای عاشقانه هم شروع کرده بود تا جایی میگفت تنها امید زندگیم تویی!!منم به قول معروف تیر خلاص آخرو زدم باز برای سومین بار همه افکارمو البته خیلی مودبانه بهش گفتم....اونم گفت دیگه اس نمیده!!...فعلا که ظاهرا همه چی تموم شده...البته منم نمیخوام فک کنم اون قصد بدی داشته به هر حال شاید مثل خیلیا تو زندگیش احساس تنهایی میکرده مثل خوده من...ولی من نمیخوام به هر قیمتی این تنهایی رو پر کنم..آقای امید از شما هم ممنونم که وقت گذاشتیدو راهنمایی کردید..الان واقعا از تصمیمم راضیم...ولی باز تو بعضی جنبه های زندگیم سردرگمم و تازگیا دکتر برام قرص افسردگی تجویز کرده...هیچ وقت فکر نمیکردم کارم به قرص بکشه..به هر حال کی بدش میاد دوست داشته بشه ولی نه به هر بهایی...یکم دلم پره...ولی دیگه چیکار کنم.......بازم ممنون

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز واقعا متاثر شدم از اینکه افسرده شدین و امید وارم زود از این حالت بیان بیرون ، واز اینکه این تصمیم گرفتین نگران نباشید ، چون این دوستی های زودگذر اگر لمس جسمی نداشته باشه ، ولی لمس روحی و ایجاد روابط عاطفی خواهد داشت وچون اکثرا با جدای هم میشه ضربه روحی سختی وارد میشه و اگر تنهای یک درد باشه ، این جدای طبعات زیادی خواهد داشت، پس تنهای بهتر از اینکه بازیچه و یا شکست روحی در پی داشته باشه، واینکه شمارو درک می کنم خودم که پسرم سخته چه برسه به یک دختر ولی فرقی که هست یک پسر بخواد تنهای خودش با دوستی پر کنه ،تبعات زیادی نخواهد داشت ولی در مورد دختر تبعات زیادی داره و ممکنه سرنوشت اش عوض بشه. خب سعی کنید بادوستان گردش برین و ورزش سبک و پیاده روی ، صحبت کردن با خانواده وآشناها ، حضور همچنین انجمن های و نظردادن وکمک کردن در مورد مشکلات دیگران و انجام کارهای مثبت و خوندن متن های انرژی بخش مثبت و قرات قرآن هم می تونه توو روحیه شما تاثیر خوبی داشته باشه. امیدوارم هر چه زودتر به همدم و عشق واقعی تون برسین واز این تنهای دربیان و زندگی تون سرشار از شادی باشه.

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

خیلی ممنون از شما....خودمم امیدوارم زودتر حال و هوام عوض شه....برنامه های دورهمی دارم...بخاطر ارشد و پایان نامه هم کلی کار ریخته سرم....ولی من توی یه عالم دیگه سیر میکنم انگار....دنیای عجیبیه...خواستگارایی که پسندم میشد رفتن اونایی پسندم نمیشد سیریش میشن....با وجود همه سرگرمیایی که سعی میکنم واسه خودم داشته باشم آخرش این حسا میاد سراغم انگار راه گریزی نیست

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

همینکه امیدوار هستین خیلی خوبه ولی خب این حس و خیالت همه دارن حالا یکی کم و یکی زیاد ولی نباید دوراز منطق هم کاری کرد براتون ارزوی موفقعیت دارم.

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

منم ازینکه وقت گذاشتین خیلی ممنونم......ایشالا همه به خواسته دلشون برسن....شماهم موفق باشید

27. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45524
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    منم ازینکه وقت گذاشتین خیلی ممنونم......ایشالا همه به خواسته دلشون برسن....شماهم موفق باشید
    دوست عزیز ی خواهش دارم ازت بد خلاف دوستان عزیز؛ دقیقا منم مث اون آقا خواستگار سمج هستم من ی دختری رو دوست دارم حرف ها مو باور نمیکنه چون رک و پوسکنده بهش گفتم دوستت دارم این ی کم جبهه گرفته احساس میکنم دوستش بهش مشاوره بد میده؛؛ من واقعا میخوامش منم هیچی در مورد خانواده ش نپرسیدم چون اون برام مهمه که بهم جواب مثبت بده بعدش در هر موردی باشه صحبت میکنیم ولی اون شک داره و مث شما جواب سر بالا بهم میده حتی من میخوام خودمو اثبات کنم اجازه ی اثبات هم بهم نمیده؛ اولاش خوب بود ی جورایی نظرش مثبت بود ولی ی چند روز گذشت فک کنم دوستش نظرشو عوض کرد نمیدونم اصلا چکار کنم منم موندم ولی به نظر من ی فرصت بهش بده خودشو اثبات کنه ببین واقعا اگه برای ازدواج میخواد ک اوکی اگرم برا ازدواج نبود سریع ردش کن بده.

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45524
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اون
    ویرایش توسط Aliaghaei6868 : 04-02-2021 در ساعت 01:25 PM

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا
    من یه آدم سمج مزاحمم شده بود، در قالب یه آدم بافرهنگ و هنرمند. منم متوجه نبودم چه آدم زبون نفهمیه، هرچی براش توضیح دادم سماجت رو بیشتر کرد. آخر سر شمارشو دادم یکی باهاش صحبت کرد بلکه حالیش بشه. حالیش نشد هیچ، سماجتش چندبرابر شد. آخر سر کار به دعوا و توهین کشیده شد تا بیخیال شه. هنوزم میترسم از راه های دیگه برام مزاحمت ایجاد کنه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)