نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خجالت کشیدن شوهرم

10768
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خجالت کشیدن شوهرم

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
    یه مشکلی دارم اسمشو مشکل نمیشه گذاشت ولی راه حل میخوام که چطوری برخورد کنم با این موضوع
    من و شوهرم 1سال و 1 ماه که عقدیم
    5 سالم دوست بودیم اما دوستی سالم
    قبل ازدواج بهش گفتم که من نمیام شبا خونتون بخوابم چون خواهرش 17 سالشه و 1 اتاق دارن ولی در کل روم نمیشه اصلا
    اونم گفت منم روم نمیشه بیام چون داداش من 17 سالشه ولی در کل شوهرم آدم پررویی نیست مثل خودم خجالتیه
    قرار بود 6 ماه عقد باشیم وبعد عروسی بگیریم یکی از اقوام شوهرم فوت شد و مجبور شدیم عروسی رو بندازیم واسه عید نوروز
    حالت عادی ممکنه هفته ای یه بار بابت مسائل جنسی پیش هم باشیم اونم در حد چند ساعت ولی هرروز باهم بیرون میریم و همدیگرو میبینیم ولی دوست دارم همیشه پیشم باشه
    حالا طبقه پایین ما خالی شده میگم شبا بیا اینجا یه شب اومد شب بعد گفت من روم نمیشه و خیلی قسم و آیه آورد که بخدا از مامان بابات خجالت میکشم
    نمیدونم چیکار کنم حس میکنم هرچی اصرارکنم خودمو کوچیک میکنم،به نظرتون چطوربرخورد کنم باهاش؟؟؟؟!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : خجالت کشیدن شوهرم

خب لابد راجب مسائل جنسی خجالت میکشه میترسه کسی ببینه...سعی کنید زیاد رابطه جنسی در این دوران برقرار نکنید چون هیچکس از فرداش خبر نداره..
    برای اینکه همسرتون خجالتش کم بشه باهاش صحبت کنید بهش بفهمونید که الان زن و شوهر هستید و اگرم کسی متوجه بشه ایرادی نداره...بیشتر ترسش از اینه کسی ببینه و چون هنوز مراسم عروسی نگرفتید فکر میکنه ممکنه باعث آبروریزی بشه..فقط با صحبت کردن حل میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    خب لابد راجب مسائل جنسی خجالت میکشه میترسه کسی ببینه...سعی کنید زیاد رابطه جنسی در این دوران برقرار نکنید چون هیچکس از فرداش خبر نداره..
    برای اینکه همسرتون خجالتش کم بشه باهاش صحبت کنید بهش بفهمونید که الان زن و شوهر هستید و اگرم کسی متوجه بشه ایرادی نداره...بیشتر ترسش از اینه کسی ببینه و چون هنوز مراسم عروسی نگرفتید فکر میکنه ممکنه باعث آبروریزی بشه..فقط با صحبت کردن حل میشه
    نه تو این مسائل برعکس اونی که خجالتیه منم بعد یه سال اینو هم بگم با هنوز رابطه جنسی کامل اصلا نداشتیم یعنی خودم گفت تا عروسی نکنیم اجازه اینکارو نمیدم بهت و اونم قبول کرد
    بخاطر این مسائلم نیست همش دوست دارم بیشتر کنار من باشه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط دوست خوب نمایش پست ها
    یه مشکلی دارم اسمشو مشکل نمیشه گذاشت ولی راه حل میخوام که چطوری برخورد کنم با این موضوع
    قبل ازدواج بهش گفتم که من نمیام شبا خونتون بخوابم چون خواهرش 17 سالشه و 1 اتاق دارن ولی در کل روم نمیشه اصلا
    اونم گفت منم روم نمیشه بیام چون داداش من 17 سالشه ولی در کل شوهرم آدم پررویی نیست مثل خودم خجالتیه
    قرار بود 6 ماه عقد باشیم وبعد عروسی بگیریم یکی از اقوام شوهرم فوت شد و مجبور شدیم عروسی رو بندازیم واسه عید نوروز
    حالت عادی ممکنه هفته ای یه بار بابت مسائل جنسی پیش هم باشیم اونم در حد چند ساعت ولی هرروز باهم بیرون میریم و همدیگرو میبینیم ولی دوست دارم همیشه پیشم باشه
    حالا طبقه پایین ما خالی شده میگم شبا بیا اینجا یه شب اومد شب بعد گفت من روم نمیشه و خیلی قسم و آیه آورد که بخدا از مامان بابات خجالت میکشم
    نمیدونم چیکار کنم حس میکنم هرچی اصرارکنم خودمو کوچیک میکنم،به نظرتون چطوربرخورد کنم باهاش؟؟؟؟!!!
    سلام

عزیز حتما ارتباط جنسی(دخول) قبل از عروسی و زیر یک سقف رفتن غلطه, البته معاشقه اشکالی نداره.

البته خجالت یک نوع اختلاله که میتونه توسط یکی از همکاران درمان بشه.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24419
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    درسته حق با دوست مون هست رابطه کامل زناشویی در دوران عقد و نامزدی اشتباه بزرگیه البته عشق بازی لازم
    برای راضی کردن همسر تون می تونید چند بار که دعوت شون میکنید و شب می مونن هیچ رابطه ای نداشته باشی سیع کنید با حرف تحریک شون کنید تا عملی با حرف عاشقانه اگر ایشون شروع کننده باشه و در تاریکی این رابطه باشه خجالت از بین میره عجله برای رسیدن بخواسته تو این مسئله اشتباه هست .
    ولی یه توسیه دوستانه زندگی همش سیاست هست البته سیاست پاک و با هدف درست 1 همیشه سیع کنید در نور کم ترجیحا نور شم رابطه داشته باشید یا تاریکی برای ریختن خجالت و رمانیکی و خطای دید چون دو طرف جذاب تر به نظر میان در نور کم 2 اشتباه بزرگ اکثرا خانم ها اینه یا همیشه لخت مادر زاد پیش همسر شون می خوابن یا همیشه با یک فرم و لباس زن باید برای مردش جذابت داشته باشه این جذابیت با دیدن هر روزی بدن زن کمرنگ تر میشه پس سیع کنید تنوع در پوشیدن لباس داشته باشید در وقت خواب ولی به ندرت و کامل لخت بشید ببخید اگر المه مناسبی استفاده نمیکنم چون عصبی و اشفته هستم ولی تجربه زیادی دارم و گفتم بد نیست کمکی کنم
    تجربه من میگه زن نباید همیشه به نیاز شهوانی و جنسی شوهرش جواب مثبت بده چرا چون مردها نیاز به کنکاش تو همسر دارن این دیگه بر میگرده به شناخت شما از همسرتون معمولا بد نیست مثلا هر 4 بار 1 بارش با ناز باشه یه بارش جواب منفی باشه چون برای اکثر مردها بعضی وقت ها تشنگی لازم تا زده نشن یا عادی نشه رابطه
    اخرین تجربه سیع کنید هنگامه رابطه زناشویی اهنگ لایک با صدای پائین تو محیط پخش بشه تاثیرش تو رابطه زناشویی فوق‌العاده هست
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم موفق پایدار باشید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

کمرویی تا حدودی طبیعی است
    پیش از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که با در نظر گرفتن سن پایین همسرتان این کمرویی تا حدودی طبیعی است. دخترها زمانی که ازدواج می کنند، معمولا کمی سردرگم هستند. گسترده شدن روابط اجتماعی، پیش از آن که آن ها به صورت جدی وارد اجتماع شوند، سطحی از اضطراب را در آن ها به وجود می آورد که ناشی از مبهم و ناشناخته بودن شرایط جدید است و به مرور زمان این احساس کاهش می یابد. اما اگر این ویژگی همیشگی شخصیت همسر شماست، موضوع کمی متفاوت است.
    معمولا کمرویی ناشی از یک تجربه ناموفق است

در وهله نخست باید به جست وجوی این نکته پرداخت که چه ویژگی یا ویژگی هایی در همسر شما وجود دارد که به اجتناب از موقعیت ها و برخورد با افراد جدید منجر می شود. کم رویی، توجهی اضطراب آلود به خویش است. درواقع افراد خجالتی در مواجهه با دیگران، اضطراب شان به درجه ای بالاتر از حد متوسط می رسد. سیستم روانی انسان، در مواجهه با پدیده هایی که از نظر روانی آزاردهنده هستند، تغییراتی می کند. درواقع فرد ناخودآگاه برای مواجه نشدن با موضوعی که خیلی آزارش می دهد، با آن مقابله می کند اگرچه این مقابله ها گاهی آزار دهنده هستند و پیامدهایی مانند خجالتی شدن و گریز از روابط اجتماعی را برای فرد به همراه دارند. این که فرد خجالتی در گذشته چه حوادثی را از سر گذرانده یا چه ناامنی هایی را تجربه کرده است، موضوعی مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

درواقع اضطرابی که فرد در مواجهه با افراد جدید تجربه می کند، برای او تداعی کننده روابط ناکام گذشته در خانواده، مدرسه یا گروه های دوستی است. در چنین حالاتی، افراد موقعیت جدید را خطرناک برآورد می کنند و این از ویژگی های ذاتی انسان است که وقتی موقعیتی را خطرناک تشخیص دهد، از قرار گرفتن در آن موقعیت اجتناب می کند.

پیشنهادهایی برای حل مشکل خجالتی بودن
    افراد بسیاری پیشنهادهایی برای حل چنین مشکلاتی به افراد خجالتی می دهند. به طور مثال تمرین در آینه با فرد یا افراد خیالی، تمرکز نکردن فرد بر قضاوت دیگران از خودش، حفظ ارتباط چشمی با مخاطب، دوری از تکلف و ساده و بی آلایش وارد روابط اجتماعی شدن، خندیدن هنگام افزایش اضطراب، پیدا کردن موضوعاتی که فرد درباره آن ها تسلط کافی دارد و صحبت درباره آن مسائل در جمع و تمرین مکرر می تواند به افراد خجالتی کمک کند. اگرچه این تکنیک ها ممکن است در کوتاه مدت تاثیر داشته باشد، اما درحقیقت دردی را از فرد دوا نمی کند.

بازسازی احساس امنیت برای حل همیشگی مشکل خجالت
    این تکنیک ها در واقع نوعی نادیده گرفتن مشکل اساسی و سرپوش گذاشتن بر آن است. فردی که از قضاوت دیگران درباره خودش به شدت مضطرب می شود، خود را کمتر از آنچه هست ارزیابی می کند یا آن قدر ایده آل گراست و از خود توقع کامل بودن دارد که با داشتن کوچکترین نقصی در جمع احساس اضطراب می کند. در چنین وضعیت هایی نیاز است تا به مشکل این افراد عمیق تر و پایه ای تر توجه کرد.این که چه اتفاق یا اتفاقاتی در گذشته و کودکی فرد وجود داشته که ناامنی بنیادینی را در او فعال کرده است، نیاز به تحلیل طولانی مدت دارد. ما اکنون با فردی روبه رو هستیم که مواجهه شدن با موقعیت های جدید اجتماعی سبب برانگیخته شدن اضطرابش می شود و اضطراب بالا سبب می شود رفتارهای ناخواسته ناپخته ای از او سر بزند. این سبک رفتارها سطح اضطراب فرد را بالا می برد و به صورت چرخه معیوب، زنجیروار ادامه می یابد و معمولاً با پیامدهای زیستی-روانی همراه است.

به طور مثال، تشدید ضربان قلب، تغییر رنگ چهره، اشکال در تنفس، لرزش بدن و دستان، تغییر درجه صدا، لکنت، خشکی دهان، انزوا طلبی و فرار از فعالیت ها که بسته به سطح اضطراب، درجه ای از این علامت ها را در فرد می بینیم. درواقع تنها کمک شما به همسرتان، پایین آوردن سطح اضطرابش برای درک بی واسطه احساسی است که پشت اضطرابش پنهان شده است. تجربه خشم یا غم از روابط ناکام گذشته یا اکنون یا هر احساسی که پشت اضطراب یا اعتماد به نفس پایین او، پنهان است. درواقع کار اساسی بازسازی احساس امنیت شکل نگرفته یا ضعیف شکل گرفته در همسر شماست. تجربه کردن فضایی امن در کنار شما باعث می شود همسرتان بتواند این احساس امنیت را به موقعیت های دیگر نیز تعمیم دهد. اگر توجه کنید کودکانی که احساس امنیت مناسبی را در خانه تجربه می کنند و درباره علاقه والدین به خود مطمئن هستند، کنجکاوانه به جست وجوی محیط می پردازند اما کودکانی که احساس امنیت پایینی دارند، به والدین خود می چسبند و لحظه ای از کنار آن ها تکان نمی خورند.

کار اصلی شما بازسازی این امنیت در همسرتان است. این که او پذیرش بی قید و شرط خودش را از جانب شما به عنوان نزدیک ترین فرد زندگی اش احساس کند باعث می شود که به تدریج این احساس را به بیرون از خانه تعمیم دهد و این مشابه اتفاقی است که در اتاق درمان رخ می دهد. هم چنین نیاز است شما به جنبه هایی از وجود و شخصیت همسرتان توجه کنید و آن را برجسته سازید که خودش توانایی دیدن آن جنبه ها را ندارد.

شاید بازگشتن به گذشته و تحلیل و بازسازی زندگی همسرتان در حیطه توانایی شما نباشد، اما به طور قطع ایجاد فضای امن برای همسرتان بر عهده شماست.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24420
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=دوست خوب;141846]سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه
    نمیدونم چیکار کنم حس میکنم هرچی اصرارکنم خودمو کوچیک میکنم،به نظرتون چطوربرخورد کنم باهاش؟؟؟؟!!![/quot

اینکه خجالت میکشه غلط کرده زن گرفته باید همسرداریشو بجا بیاره ولی توام داری تند میریاااااااا

قانون خانواده ما اینه تو عقد دختر قبل غروب خونه باشه .حق موندن نداره
    تو نامزدی بیشتر با خانواده خونه پسر باشن

میخوام که نیاد
    این فردا چطور میخواد بچه درست کنه خیر سرش
    بگو غربال بگی جلوت کسی نبینی ..والا بخدا
    با کی شدیم 72 میلیون نفر

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=farzad16;142504]عجب شوهر نفهمی داری[/QU
    شما اصلا حق ندارین توهین کنین،فکر میکنم شما نظر ندین خیلیییییییییییییی سنگین ترین بااین نظر دادنتون سطح فرهنگ و پختگیه این سایتو پایین میارین،من اجازه نمیدم هیچکس به شوهرم توهین کنه به نظر من شما خودت نفهمی که فکر میکنی دیگران نفهمن

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=shima55;142524]
    نقل قول نوشته اصلی توسط دوست خوب نمایش پست ها
    نمیدونم چیکار کنم حس میکنم هرچی اصرارکنم خودمو کوچیک میکنم،به نظرتون چطوربرخورد کنم باهاش؟؟؟؟!!![/quot

اینکه خجالت میکشه غلط کرده زن گرفته باید همسرداریشو بجا بیاره ولی توام داری تند میریاااااااا

قانون خانواده ما اینه تو عقد دختر قبل غروب خونه باشه .حق موندن نداره
    تو نامزدی بیشتر با خانواده خونه پسر باشن

میخوام که نیاد
    این فردا چطور میخواد بچه درست کنه خیر سرش
    بگو غربال بگی جلوت کسی نبینی ..والا بخدا
    با کی شدیم 72 میلیون نفر
    هرکسی آداب و رسوم خاص خودشو داره خدارو شکر گوش شیطون کر مشکلمون حل شد،لطفا توهین نکنین.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad16 نمایش پست ها
    هر ******* دیگه تو این سایت داره پیدا میشه!...
    خیلیییی بیشعور هستیا

بی تربیت خانواده نداری یا درس تربیتت نکردن که اینجور حرف میزدی
    ویرایش توسط پریماه. : 11-27-2015 در ساعت 06:17 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خواهر عزیزم شوهر شما اصلا مشکل نداره خجالتی هم نیست .

این که رابطه کامل رو به شب عروسی موکول کردید بهترین تصمیمیه که هر دونفرتون گرفتید .

این که هفته ای یکبار هم فرصت میکتید که باهم باشید هم غیرطبیعی نیست .اتفاقا وقتی پیش هم هستید نسبت به زوج هایی که همیشه

با هم هستند شما لحظات شیرین تری رو تجربه میکتی .

به نظر من شوهرتون یه مقدار نسبت به جوونای امروزی حیای بیشتری دارن .همین که از پدر ومادر شما خجالت میکشن نشون دهنده این موضوع است
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

13. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22188
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_110 نمایش پست ها
    خوب شما داری با توهین کردن، ارزش خودتو میاری پایین.
    هر حرفی داری مودبانه بگو چند نفرم خوشحال بشن.
    ممنونم عزیزم
    ولی بعضی از آدم ها سطح فرهنگشون بیشتر از این نیست
    ویرایش توسط دوست خوب : 11-28-2015 در ساعت 09:37 AM

15. کاربران زیر از دوست خوب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد