صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 67 از 67

موضوع: شروع کسب و کار

15850
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شروع کسب و کار

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    بله 100.000 تومان
    نه میخواد بیمه کنی نه پول اضافی بدی
    ولی من بعید می دونم کسی با این حقوق کار کنه
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط هوگر نمایش پست ها
    همین یک جمله ات ثابت میکنه میتونی وارد کار آزاد بشی و موفق هم باشی چون اولین قدمش باور و ایمان به اینه که بدونی چی از زندگی میخوای و چی ایده آلته یه غذا و یک سقف؟ یا رسیدن به ایده آل های ذهنی؟ فقط اول راه چند تا آزمون وخطا بدی تا بهترین راهتو پیدا کنی ....
    چون موفقیت برای هرکس یه کلید منحصر به فرد خودشو داره ممکنه 4 تا کلید امتحان کنی نشه ولی پنجمی بشه و ممکن تا کلید 30ام باز نشه.باید صبر و تلاش اینو داشته باشی که تا دونه آخر کلیدارو امتحان کنی
    ممنونم از امیدواری که بهم دادين
    امضای ایشان

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    ولی من بعید می دونم کسی با این حقوق کار کنه
    دانشجوی بیکار از خداشم هست... یه تجربه و یه کار سبک
    حالا شما اگه دستون به دهنتون میرسه بیشتر حقوق بدین ثوابم داره

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

دانشجوی بیکار از خداشم هست... یه تجربه و یه کار سبک
    حالا شما اگه دستون به دهنتون میرسه بیشتر حقوق بدین ثوابم داره
    چی بگم والا من سال 86 پایه حقوقم صد هزار تومن بود
    امضای ایشان

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

چی بگم والا من سال 86 پایه حقوقم صد هزار تومن بود
    کار تا کار فرق میکنه
    شما مهدتون 1 تایمه
    8 تا 12
    4ساعت

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

کار تا کار فرق میکنه
    شما مهدتون 1 تایمه
    8 تا 12
    4ساعت
    خوب نصف وزارت کارم که در نظر بگیریم می شه 350
    امضای ایشان

7. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

خوب نصف وزارت کارم که در نظر بگیریم می شه 350

شما توی همه مسایل انقدر قانون مدار هستید؟
    من دیدم که میگم
    هستن خانمهای جوونی که برای سرگرمی میان و بعضی هم برای تجربه کاری
    با ماهانه 120 تومن
    مربی ارشد هم که چندسال سابقه داشته 180
    شما اگه زرنگ باشید و بتونید از نیروی جوون تازه از بند دانشگاه رها شده استفاده کنید دو مزیت داره
    1) شوق و اشتیاق برای پیاده کردن علمش توی کار
    2)راضی بودن به حقوق معمول

8. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

شما توی همه مسایل انقدر قانون مدار هستید؟
    من دیدم که میگم
    هستن خانمهای جوونی که برای سرگرمی میان و بعضی هم برای تجربه کاری
    با ماهانه 120 تومن
    مربی ارشد هم که چندسال سابقه داشته 180
    شما اگه زرنگ باشید و بتونید از نیروی جوون تازه از بند دانشگاه رها شده استفاده کنید دو مزیت داره
    1) شوق و اشتیاق برای پیاده کردن علمش توی کار
    2)راضی بودن به حقوق معمول
    حالا خدا کنه بتوونم مجوز بگیرم واسه استخدام یه کاریش می کنیم
    امضای ایشان

9. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من اصلا نمیدونم به چه کاری علاقه دارم که اونو پیش بگیرم همش به این شاخه به اون شاخه پریدم از کارای هنری بگیر اعم از خیاطی، گلدوزی، پته دوزی، شیرینی پزی، کیف دوزی، گلسازی و کارای اینترنتی و طراحی روزنامه حتی میکس و مونتاژ فیلم ، رانندگی تو آژانس اما تا حالا هر کاری کردم به درآمدی نرسیدم هدفم هم هر چی فکر میکنم نمیتونم تعیین کنم لطفا کمکم کنید هدفم را مشخص کنم به همه کارا که توش پول باشه علاقه مندم اینایی که گفتم به همه علاقه دارم اما درآمدی ندارم

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط melikalove نمایش پست ها
    من اصلا نمیدونم به چه کاری علاقه دارم که اونو پیش بگیرم همش به این شاخه به اون شاخه پریدم از کارای هنری بگیر اعم از خیاطی، گلدوزی، پته دوزی، شیرینی پزی، کیف دوزی، گلسازی و کارای اینترنتی و طراحی روزنامه حتی میکس و مونتاژ فیلم ، رانندگی تو آژانس اما تا حالا هر کاری کردم به درآمدی نرسیدم هدفم هم هر چی فکر میکنم نمیتونم تعیین کنم لطفا کمکم کنید هدفم را مشخص کنم به همه کارا که توش پول باشه علاقه مندم اینایی که گفتم به همه علاقه دارم اما درآمدی ندارم
    سلام دوست عزیز
    در راه اندازی کسب و کار مهمترین عامل ثبات قدم هستش تو هر کاری که ثابت قزم باشی و تلاش کنی به نتیجه میرسی. مضاف بر اینکه شما قبل از راه اندازی کار باید بازار رو تحلیل کنی و کاری راه بندازی که خواستار داشته باشه. اینکه فقط یکار راه بندازی خب معلومه به شکست میرسه.مشورت کنین و بعد کار راه بندازین

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

مهد کودک که نشد بزنم مجوز نمیدن به تهران البته فعلا" خواستم مجوز پیش دبستانی بگیرم که اونم درد سر خودشو داره باید یه فکر دیگه کنم اصلا" شاید تو خونه بشه یه کاری رو شروع کرد
    مثلا" نمایندگی یه شرکت اینترنتی رو بگیرم تو خونه یه خط تلفن می خواد و یه اینترنت و یه آگهی تو همشهری و تبلیغ رایگان تو سایت ها چون کارش فقط تلفنی انجام می شه ، باید از یه جایی شروع کنم اینجوری نمی شه
    نظرتون چیه؟!
    امضای ایشان

13. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    پس چرا خودت هنوز توی عرصه اینترنت فعالیت میکنی و شرکت It داری ؟
    چون ما دیگه پیر اینکار شدیم کار دیگه ای بلد نیستیم

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33417
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

می توانید مشاوره ای در مورد شروع کسب و کارهای اینترنتی مانند کاری که سایت سندباد انجام می دهد به من بدهید ؟
    با سپاس

15. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36283
    تشکـر
    45
    تشکر شده 82 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به همه
    دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم
    من در حال حاضر کارمند فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت هستم از سال 86 هم مشغول به کار شدم ولی احساس می کنم که دیگه باید با دوران کارمندی خداحافظی کنم خسته شدم دلم می خواد خودم یه کاری رو شروع کنم یه سری گزینه هم دارم واسه انتخاب مثل دفتر بیمه ، پیشخوان دولت ، شرکت اینترنتی مثل 5040 و ...
    می خواستم راهنماییم کنید تو بازار فعلی شروع چه کاری بهتره راستی این رو هم بگم که سرمایه کلانی ندارم در حد 40 میلیون راهنماییم کنید آهان یه چیز دیگه کاری رو بهم پیشنهاد بدید که با روحیه خانم ها سازگار باشه
    بنظرم الان بهترین کار اینه که خودت دست به کار بشی و کارافرینی کنی. کار فنی الان خیلی رو بورس هست. برای این منظو هم خیلی از موضوعات برای کارافرینی مربوط ب بانوان هست عزیزم.

16. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    بنظرم الان بهترین کار اینه که خودت دست به کار بشی و کارافرینی کنی. کار فنی الان خیلی رو بورس هست. برای این منظو هم خیلی از موضوعات برای کارافرینی مربوط ب بانوان هست عزیزم.
    راستش الان که بر می گردم به عقب می بینم کلی تجربه کسب کردم ولی همش تو زمینه کارمندی بوده با وجودی که دوره مسئول فنی و موسس مهدکودک و پیش دبستانی رو دارم می گذرونم ولی می دونم که تاسیس مهد کودک تو تهران حداقل ۳۰۰ میلیون سرمایه می خواد که اونم یک سال خواب داره، به قول شما تو فکر کار فنی ام مثل قالی بافی یا خیاطی که علاقه دارم بهشون می دونم علاقم با رشته ای که دنبال کردم خیلی فرق می کنه ولی الان دلم می خواد یه کار عاقلانه انجام بدم، می توونم سرمایه گذار پیدا کنم واسه مهد کودک ولی خوب اونم مشکلات خودش رو داره،تا آخر امسال حداکثر باید تصمیم خودمو بگیرم
    امضای ایشان

18. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

شروع کسب و کار : چگونه یک کسب‌وکار شخصی را آغاز کنیم؟ این بخش توصیه‌هایی در مورد چگونگی آغاز کسب‌وکار می‌کند و راه‌کار‌هایی را ارائه می‌دهد که فرد به‌وسیله آن‌ها می‌تواند در کسب‌وکار خود موفق باشد. برای مثال از نقطه‌ی شروع یک این ایده به‌صورت رویایی در ذهن تا مرحله انجام تحقیقات درخصوص کسب‌وکار و درنظر گرفتن تمام جوانب آن از قبیل: داشتن برنامه مالی، درنظر داشتن منابعی برای تأمین هزینه‌ها، حتی انتخاب ساختار مناسب، انتخاب نام و ثبت آن، گرفتن مجوز و گواهینامه‌های آن، مکان مناسب آن، و حتی سیستم حسابداری مناسب کسب‌وکار را در بر دارد.

تصمیم‌گیری در مورد شروع کسب‌وکار خودتان می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین تصمیمات در زندگی‌ باشد. در این مقاله مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک کسب‌وکار کوچک و یک شروع موفقیت آمیز را به طور اجمالی، بررسی می کنیم.
    یک الهام، یک نقطه‌ی شروع
    همه‌ی کسب‌وکارها از یک نقطه‌ی مشترک شروع می‌شوند: ایده. ممکن است سال‌ها آرزوی شروع کسب‌وکاری را در رویای‌تان داشته باشید، و یا ممکن است که ایده‌ای به طور غیرمنتظره به شما الهام شده باشد. صرف‌نظر از منبع ایده، اولین قدم شروع یک کسب‌وکار خود آن ایده است.

ایده‌ی بزرگ خود را مشخص کرده‌اید و اکنون زمان به واقعیت رساندن آن است. در صورتی‌که ایده کسب‌وکار پتانسیل لازم را داشته باشد، تحقیق در فرایند راه‌اندازی کسب‌وکار، شما را به راه‌حل لازم می‌رساند.
    برای این‌که کسب‌وکارهای کوچک موفق شوند باید یک مشکل را حل کنند، یک نیاز را برآورده سازند و یا پاسخ‌گوی تقاضای موجود در بازار باشند. بعضی سؤالات که باید در تحقیقات بازاری خود پاسخ دهید، عبارتند از:
    • آیا در بازار کار نیازی در ازای کالاها یا خدمات پیش‌بینی شده‌تان وجود دارد؟
    • چه کسانی نیازمند آن هستند؟
    • آیا اکنون شرکت‌های دیگری وجود دارد که کالاها یا خدمات مشابه را عرضه کنند؟
    • وضعیت رقابت در بازار به چه صورت است؟
    • کسب‌وکار شما چه جایگاهی در بازار خواهد داشت؟
    هرگز فراموش نکنید قبل از این‌که درگیر کسب‌وکار شوید، این سوالات را از خودتان بپرسید.

برای واقعیت بخشیدن به رویای کسب‌وکار نیازمند یک برنامه‌اید. اگر قصد دارید به‌دنبال حمایت‌های مالی از یک سرمایه‌گذار یا مؤسسه مالی باشید، باید برنامه‌ای رسمی برای کسب‌وکارتان نوشته باشید. حتی اگر پیگیر حمایت‌های مالی نباشید، باز هم یک برنامه کاری می‌تواند به گام‌های دستیابی به هدف‌تان نظم ببخشد. به‌طور کلی برنامه کسب‌وکارتان باید اهداف کاری و انگیزه انجام‌شان را از قبل تعیین کند. همچنین طرح های مربوط به بازاریابی و تامین مالی را مشخص نماید.

شروع یک کسب‌وکار کوچک پول زیادی لازم ندارد، اما نیازمند برخی سرمایه‌گذاری‌های اولیه است. تعدادی از روش‌های موجود که می‌توانید با استفاده از آن‌ها برای کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی مالی کنید، عبارتند از:

• تأمین مالی
    • وام‌های مربوط به کسب‌وکارهای کوچک
    • امتیازهای مربوط به کسب‌وکارهای کوچک
    • سرمایه‌گذاران
    همچنین می‌توانید کسب‌وکارتان را با استفاده از تکنیک بوت‌استرپینگ به راه بیاندازید. به این ترتیب که با حداقل سرمایه‌ی لازم، کار را شروع کنید و در هر مرحله، بودجه‌ی لازم برای ادامه‌ی کار را از حداقل عواید حاصل از سوددهی مرحله‌ی پیشین کسب کنید.

کسب‌وکار کوچک شما می‌تواند مالکیت تنها (صاحب ملک یا مغازه بودن)، شراکت، شرکت با مسئولیت محدود، یا یک شرکت سهامی باشد. ساختار کسب‌وکاری که انتخاب می‌کنید بر عوامل بسیاری از جمله نام کسب‌وکارتان، مسئولیت‌پذیری و چگونگی ثبت امور مالیاتی تأثیر خواهد گذاشت. ممکن است در ابتدا یک ساختار برای کسب‌وکارتان برگزینید، ولی در ادامه تجدیدنظر کرده و با پیشرفت کار و تغییر نیازها، ساختار را تغییر دهید.

یک نام مناسب تقریبأ در همه جوانب کار شما نقش دارد. بنابراین برای‌ ممتاز بودن به آن نیازمندید. هم‌چنان‌که تمام گزینه‌های‌تان را بررسی می‌کنید و نام کسب‌وکارتان را انتخاب می‌کنید، اطمینان حاصل کنید شما به تمام اثرات بالقوه آن آگاه‌اید. باید مطمئن شوید که نام انتخابی شما قبلا انتخاب نشده باشد. آن‌گاه می‌توانید ثبت‌اش کنید. فراموش نکنید بعد از انتخاب نام، حتما نام دامنه وب‌سایت مربوط به کسب‌و‌کارتان را ثبت کنید.

وقتی کسب‌وکارتان را شروع می‌کنید، امور اداری بخشی از روند کار است. بسته به نوع و محل کسب‌وکار، انواع مختلف گواهینامه‌ها و مجوزهای کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد که ممکن است بنا به وضعیت شما درخواست شود. در طول روند راه‌اندازی، نیازمند تحقیقاتی پیرامون گواهینامه‌ها و مجوزهای لازم خواهید بود.

تعیین جای مناسب در میزان سوددهی تاثیر دارد. خواه یک دفترخانه داشته باشید، خواه فضای اداری شراکتی و یا خصوصی، یا یک مکان خرده‌فروشی، نیازمند بررسی مکان، تجهیزات و به‌طور کلی مقدمات راه‌اندازی آن هستید. اطمینان حاصل کنید که مکان کسب‌وکارتان با نوع کسب‌وکاری که انجام خواهید داد متناسب باشد.

کسب‌وکارهای کوچک اگر به صورت سیستماتیک عمل کنند، موثرتر خواهند بود. یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عملکرد سیستماتیک، داشتن یک سیستم حسابداری است. برای تامین و مدیریت بودجه، تنظیم نرخ‌های مختلف مالی، تعامل تجاری با دیگران و ثبت امور مالیاتی، استفاده از سیستم حسابداری اجتناب‌ناپذیر است.
    انجام این فعالیت‌ها‌، به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌های درستی بگیرید و کسب‌و‌کار موفقی داشته باشید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

19. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40588
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    شما خانم هستید درسته ؟
    چند سالتونه؟
    رگلاژ پنجره دوجداره upvc از جمله موارد خدماتی اساسی و حیاتی است که حتما باید توسط یک تیم خدماتی مجرب و متعهد انجام شود.اما چه زمانی می بایست نسبت به تعمیر و رگلاژ upvc اقدام کرد.موارد زیر عللی هستند که پنجره های دو جداره شما را نیازمند خدمات تعمیرات و رگلاژ می کنند.
    • ورود و خرج گرما و سرما در فصل های تابستان و زمستان که هدر رفت انرژی را به همراه خواهد داشت
    • عدم رعایت قوانین و مباحث نصب اصولی
    • نفوذ اب از درز ها و کناره های پنجره دوجداره
    • گیر کردن دستگیره ها در هنگام باز و بسته نمودن پنجره ها
    • شکستی یا خم در ناحیه لولای بازویی فریم لس
    • خرابی براق الات
    • خرابی و یا سست شدن لاستیک های بکار رفته در اطراف پنجره ها

باید خاطر نشان کنیم روند تولید پنجره دوجداره upvc بسیار پیچیده بوده و همواره کیفیت محصولات تولیدی تحت کنترل کارشناسان فنی زبده می باشد و طول عمر مفید این پنجره ها توسط شرکت های سازنده تضمین شده هستند.اما چه کنیم تا دیگر نیاز به تعمیرات پنجره دوجداره upvc نداشته باشیم و یا حداقل در فاصله های زمانی کوتاه به سراغ تیم خدماتی تعمیر و رگلاژ پنجره upvc برویم.این سوالی است که شاید ذهن خیلی از شما عزیزان را به خود مشغول کرده باشد ، موارد زیر نکات مهم و کاربردی برای تعمیر و نگهداری پنجره های یو پی وی سی توسط مصرف کنندگان می باشند.رعایت این نکات توصیه ای کارشناسان شرکت خدماتی صدرا می تواند نیاز شما را به خدمات تعمیر پنجره دوجداره یو پی وی سی کاهش دهد.
    • از باز کردن بیش ازحد اندازه پنجره های بازشو فریم لس پرهیز نماید و درصورت وقوع باد های شدید پنجره ها را به طور کامل ببنیدید تا از ورود اسیب به لولا های ان جلوگیری شود.
    • شستشوی منظم پنجره ها به خصوص قسمت های لاستیکی ان با پارچه مخصوص حاوی صابون مایع می تواند عمر و دوام ان را افزایش دهد.
    • در زمانی که تعمیرات ساختمانی انجام می دهید سطح پنجره دوجداره upvc را کاملا بپوشانید تا از بروز صدمه به پنجره جلوگیری شود.
    • اختصاص دوره های زمانی معین برای روغن کاری قطعات مکانیکی
    • در صورتی که دستگیره پنجره ها به مرور زمان شل شده باشند به ارامی ودقت بالا ان را در جای خود سفت نماید.

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)