صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 58

موضوع: آسیب دیدن بکارت

8408
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آسیب دیدن بکارت

باسلام
    من 24 سالمه تا حالا اجازه ندادم کسی بیاد تو زندگیم اما حدود ی سال پیش چنین حماقتی کردم و کسی اومد تو زندگیم واسه رابطمون حد وحدود تعیین کردم و اجازه نمیدادم با من راطه خاصی داشته باشه اما ی بار احساسات بهم غلبه کردو چنین اجازه ای بهش دادم و به ب کارت م اسیب رسیده و الان من موندم و بی ابرویی.دوستان من باید چطور غیرمستقیم بهش بگم مسيولیتشو قبول کنه و بیاد خواستگاریم؟خواهشن کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : اشتباه بزرگ

سلام
    بهش بگو تکلیف این رابطه را معلوم کن و برنامه ات برای آینده چیه؟!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6787
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    بهش بگو تکلیف این رابطه را معلوم کن و برنامه ات برای آینده چیه؟!
    اصلا روم نمیشه اینجور بگم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

روشدن نداره گلم
    حواست هست چه بلایی سرت آورده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

آسيب رسيده ؟ يا كلا برداشته شده؟
    مگه خودش همون لحظه پيشت نبود و اون خون رو نديد كه مطمعن بشه كار خودشه؟
    اگر اسيب كوچيكه و قابل ترميمه پيگير ترميمش باش
    اگر نه كه فكر كنم اگر هم بگي ممكنه قبول نكنه يا فكر ميكني بخاطر يه اشتباه با يه ادمي كه شناخت كافي نداري چطور زندگي كني
    اگر فكر ميكني كه فرد مناسبيه حتما بهش بگو چون ايندت خراب ميشه

6. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18720
    تشکـر
    117
    تشکر شده 142 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    9

باهاش صحبت کن و بگو با کسی نبودی جز خودش و پرده تون پاره کرده حالا تاوانشو بده و باهات ازدواج کنه

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط absh نمایش پست ها
    باهاش صحبت کن و بگو با کسی نبودی جز خودش و پرده تون پاره کرده حالا تاوانشو بده و باهات ازدواج کنه
    مگه ازدواج تاوانه؟!!

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    14058
    تشکـر
    1
    تشکر شده 50 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

ای بابا این چه حرفیه .اول اینکه اگه همو دوست دارین که خوبه و پسره در هر صورت قبول میکنه .واگر نه تاوان و.... که نمیشه حساب کرد. واینکه مگه شما اون پسرو دوست دارین یا وقت به خاطر اتفاق پیش آمده این تصمیم رو گرفتین .چون ارزش نداره یه عمر زندگی خودتو خراب کنی .چون این اتفاق راههای دیگه هم داره که مشکلتون حل بشه مثل جراعی کردن . موفق باشید

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط دلی نمایش پست ها
    باسلام
    من 24 سالمه تا حالا اجازه ندادم کسی بیاد تو زندگیم اما حدود ی سال پیش چنین حماقتی کردم و کسی اومد تو زندگیم واسه رابطمون حد وحدود تعیین کردم و اجازه نمیدادم با من راطه خاصی داشته باشه اما ی بار احساسات بهم غلبه کردو چنین اجازه ای بهش دادم و به ب کارت م اسیب رسیده و الان من موندم و بی ابرویی.دوستان من باید چطور غیرمستقیم بهش بگم مسيولیتشو قبول کنه و بیاد خواستگاریم؟خواهشن کمکم کنید

چرا غیر مستقیم؟
    مستقیم ازش بپرس تصمیمش واسه آینده چیه؟
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6446
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ی بار که باهاش درباره نگرانیم از اینده حرف زدم گفت یا ترمیم کن یا مجبوری در اینده به شوهرت بگی تو ورزش اینجور شده ،اصلا رو خودش نیاورد ک خودش مسیولشه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط روشنک نمایش پست ها
    ی بار که باهاش درباره نگرانیم از اینده حرف زدم گفت یا ترمیم کن یا مجبوری در اینده به شوهرت بگی تو ورزش اینجور شده ،اصلا رو خودش نیاورد ک خودش مسیولشه
    ديدي؟اكثر پسرا همينطورن دخترا ساده ان كه گول ميخورن و سريع دروغها رو باور ميكنن عزيزم قيد اين آقا رو بزن چون همسر خوبي واست نميشه بگو هزينش رو بده حداقل جراحي كني بگو آيندت رو خراب كرده نميتونه به همين راحتي با ياد دادن يه دروغ بكشه كنار ايشون مسئول هستن اون موقع كه داشت اون كارو ميكرد فكر اين چيزها رو ميكرد

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط روشنک نمایش پست ها
    شما هم مشکلتون مشکل استارتره خانم .چرا تاپیک جدا نزدید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

باسلام

سلام

عزیز مشکل نگرش و نگاه شما به انسان و علوم انسانی و اجتمائیه!!! من 24 سالمه تا حالا اجازه ندادم کسی بیاد تو زندگیم اما حدود ی سال پیش چنین حماقتی کردم و کسی اومد تو زندگیم واسه رابطمون حد وحدود تعیین کردم و اجازه نمیدادم با من راطه خاصی داشته باشه اما ی بار احساسات بهم غلبه کردو چنین اجازه ای بهش دادم و به ب کارت م اسیب رسیده و الان من موندم و بی ابرویی!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

این کلمات نشان میده که انسان موجودیست کاملا مکانیکی که هر موقع بخواد میتونه عاشق بشه و بقول شما دریچه قلبش رو به روی کسی ببنده و یا باز کنه و تازه همون هم حماقته!!! و تازه همه بد هستن

و پرده بکارت از پرده گوش مهمتره و اگر از بین بره دیگه آبرو نمیمونه ولی اونها که پرده دارن و رابطه معقدی دارن یا پرده ندارن و میدوزن و یا همسر دارند و حالا چون پرده ندارند آزادند پس مشکلی ندارند که......!!

نه عزیز اینها نا دانیست و جهل....

شما مشکلت عدم حرمت نفس و عزت نفس بوده و هست و چون خودت و بقیه رو بد میدونستی سعی میکردی که دوری کنی و خودت رو حفظ کنی پس در اولین باری که در سن 24 سالگی رابطه ای رو برقرار

کردی وارد رابطه جنسی شدی!!!!!!!! حالا هم اون شخص بیا مسئولیت کاری رو که کرده( نه کرده ایم!!) به عهده بگیره!!؟؟

تازه فکر میکنی ازدواج ایجوری پایدار میمونه!!!؟؟ طلاق بعدش چی ؟؟؟ اگه بچه دار شدی سپس با 1-2 بچه طلاق گرفتی چی؟؟

نه عزیزم شما خیلی کم دانی, حتما به یکی از همکاران خانم ما جهت مشاوره رجوع کن گلم.

موفق باشی

سپاس

dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

15. 5 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    11

من موندم چرا این وسط همه میگن دخترا ساده هستن و پسرا همشون دخترا رو گول میزنن و ...
    ایشون مسئولیتی ندارند ! این یک رابطه خیر اخلاقی بوده و شما هم به اندازه ایشون مقصر هستید پس تمام مشکلات رو گردن ایشون نندازید !
    ایشون به شما تجاوز نکردند و رابطه به اختیار و خواست خود شما بوده
    و وقتی هم شما ازدواج نکردید هیچ مسئولیتی رو برای طرفین ایجاد نمیکنه چون مسئولیت شما وقتی با ایشونه که شما نامزد باشید یا ازدواج کرده باشید
    روابط جنسی قبل از ازدواج یه چیز بی پایه و اساسه و هرکسی که واردش شد دیگه به نظرم نباید گله و شکایتی داشته باشه ...
    من قضاوت نمیکنم که کارتون اشتباه بوده یا درست ، اما وقتی به خواست خودتون بوده دیگه سعی نکنید کسی رو محکوم کنید !

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

17. 6 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط positive نمایش پست ها
    من موندم چرا این وسط همه میگن دخترا ساده هستن و پسرا همشون دخترا رو گول میزنن و ...
    ایشون مسئولیتی ندارند ! این یک رابطه خیر اخلاقی بوده و شما هم به اندازه ایشون مقصر هستید پس تمام مشکلات رو گردن ایشون نندازید !
    ایشون به شما تجاوز نکردند و رابطه به اختیار و خواست خود شما بوده
    و وقتی هم شما ازدواج نکردید هیچ مسئولیتی رو برای طرفین ایجاد نمیکنه چون مسئولیت شما وقتی با ایشونه که شما نامزد باشید یا ازدواج کرده باشید
    روابط جنسی قبل از ازدواج یه چیز بی پایه و اساسه و هرکسی که واردش شد دیگه به نظرم نباید گله و شکایتی داشته باشه ...
    من قضاوت نمیکنم که کارتون اشتباه بوده یا درست ، اما وقتی به خواست خودتون بوده دیگه سعی نکنید کسی رو محکوم کنید !

منم موافقم .

نمیدونم فاز دخترایی که میان میگن دوست پسرم پردمو زده و حالا میخوام ازش شکایت کنم ، یا اینکه طوری درمورد اون پسر حرف میزننو میگن گولمون زدو ازین حرفا !! چیه ?!

مگه غیر از اینه که این دختر با پای خودش رفت ، مگه غیر اینکه هرچقدر این آقا عشق و حال کرده دختر هم عشق و حالشو کرده ، به همون میزان که پسر لذت برده دختر هم لذت برده ، مگه غیر از اینه که دختره میخواسته بره پیش پسره خودشو آماده کرده !! پس دیگه این گله ها واسه چیه ?!?!

یکی نیست به این دخترا بگه تو که میدونستی تحت تأثیر احساساتت قرار میگیری چرا باهاش وارد رابطه ی دوستی شدی ، چرا باهاش تنها شدی.

الان همتون میاید میگید خب دخترا احساساتی ترن ، خب دخترا تحت تاثیر احساسات قرار میگیرن تن به اینکار میدن !!

ببخشیدا ولی پسرا هم تحت تاثیر احساساتشون قرار میگیرن که وارد رابطه ی جنسی میشن . پسرا که سنگ نیستن ، اونا هم وقتی یه دختر و نامحرم کنارشون باشه معلومه که تحریک میشنو احساسات برشون غالب میشه . یعنی این دخترا اینو نمیدونستن که با پسره تنها شدن بعد انتظار داشتن پسره خودشو کنترل کنه ?!?!?!?!

همونطور که دختر نمیتونه خودشو اون لحظه کنترل کنه و تحت تاثیر احساسات قرار میگیره ، پسر هم نمیتونه خودشو کنترل کنه و تحت تاثیر احساسات قرار میگیره !!!

اونوقت هر اتفاقی افتاد هیچکدوم نباید تقصیرو بندازن گردن هم چون هردو با کمک هم این موقعیت و زمینه رو فراهم کردن .

پس اگه میخوان این مشکلات بوجود نیاد از همون اول یا جلوشو بگیرن یا اگه هم وارد رابطه شدن انتظار عواقبشو داشته باشن .
    ویرایش توسط love : 12-06-2015 در ساعت 01:04 PM

19. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    منم موافقم .

نمیدونم فاز دخترایی که میان میگن دوست پسرم پردمو زده و حالا میخوام ازش شکایت کنم ، یا اینکه طوری درمورد اون پسر حرف میزننو میگن گولمون زدو ازین حرفا !! چیه ?!

مگه غیر از اینه که این دختر با پای خودش رفت ، مگه غیر اینکه هرچقدر این آقا عشق و حال کرده دختر هم عشق و حالشو کرده ، به همون میزان که پسر لذت برده دختر هم لذت برده ، مگه غیر از اینه که دختره میخواسته بره پیش پسره خودشو آماده کرده !! پس دیگه این گله ها واسه چیه ?!?!

یکی نیست به این دخترا بگه تو که میدونستی تحت تأثیر احساساتت قرار میگیری چرا باهاش وارد رابطه ی دوستی شدی ، چرا باهاش تنها شدی.

الان همتون میاید میگید خب دخترا احساساتی ترن ، خب دخترا تحت تاثیر احساسات قرار میگیرن تن به اینکار میدن !!

ببخشیدا ولی پسرا هم تحت تاثیر احساساتشون قرار میگیرن که وارد رابطه ی جنسی میشن . پسرا که سنگ نیستن ، اونا هم وقتی یه دختر و نامحرم کنارشون باشه معلومه که تحریک میشنو احساسات برشون غالب میشه . یعنی این دخترا اینو نمیدونستن که با پسره تنها شدن بعد انتظار داشتن پسره خودشو کنترل کنه ?!?!?!?!

همونطور که دختر نمیتونه خودشو اون لحظه کنترل کنه و تحت تاثیر احساسات قرار میگیره ، پسر هم نمیتونه خودشو کنترل کنه و تحت تاثیر احساسات قرار میگیره !!!

اونوقت هر اتفاقی افتاد هیچکدوم نباید تقصیرو بندازن گردن هم چون هردو با کمک هم این موقعیت و زمینه رو فراهم کردن .

پس اگه میخوان این مشکلات بوجود نیاد از همون اول یا جلوشو بگیرن یا اگه هم وارد رابطه شدن انتظار عواقبشو داشته باشن .

حرفاتون كاملا درسته و كل
    حرفاتون رو قبول دارم ولي خب هميشه اكثرا اين پيشنهاد از طرف جنس مذكر داده ميشه دخترا هم كه تو تب و تاب عشق دارن ميسوزن قبول ميكنن به نظر من تو هر دختري يكم حيا ديگه هست كه قبول نكنه ولي خب ميگه عشقمه بذار ازم راضي باشه و تركم نكنه( شايد) و قبول ميكنه ولي كنترل اين رابطه كه تا چه حد وارد حريم دختر بشه دسته پسره البته اين درسته كه پنجاه 50 دو طرف مقصر هستند ولي اون اقا پسري يا دختر خانم هم بايد بدونن كه اينده چي ميشه يا اون اقا پسر وقتي قصد ازدواج با اون خانم رو نداره براي چي پرده دختر رو ميزنه(دختره فرض كنيم بچه و نمي فهمه پسره چي؟بايد شونه خالي كنه و بگه خودتم خواستي)اون كسي كه ضرر ميبينه تو اين رابطه ها هميشه خانمها هستند به نظر من اين يعني سادگي

21. 4 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    حرفاتون كاملا درسته و كل
    حرفاتون رو قبول دارم ولي خب هميشه اكثرا اين پيشنهاد از طرف جنس مذكر داده ميشه دخترا هم كه تو تب و تاب عشق دارن ميسوزن قبول ميكنن به نظر من تو هر دختري يكم حيا ديگه هست كه قبول نكنه ولي خب ميگه عشقمه بذار ازم راضي باشه و تركم نكنه( شايد) و قبول ميكنه ولي كنترل اين رابطه كه تا چه حد وارد حريم دختر بشه دسته پسره البته اين درسته كه پنجاه 50 دو طرف مقصر هستند ولي اون اقا پسري يا دختر خانم هم بايد بدونن كه اينده چي ميشه يا اون اقا پسر وقتي قصد ازدواج با اون خانم رو نداره براي چي پرده دختر رو ميزنه(دختره فرض كنيم بچه و نمي فهمه پسره چي؟بايد شونه خالي كنه و بگه خودتم خواستي)اون كسي كه ضرر ميبينه تو اين رابطه ها هميشه خانمها هستند به نظر من اين يعني سادگي

آره اتفاقا چون تو این رابطه ها این دختر هست که ضرر میکنه ( به خاطر آسیب به پرده ) پس خیلی خیلی خیلی بیشتر باید حواسشو بده ، و از شکل گیریه این دوستی باید تنو بدنش بلرزه و بدونه اگه این دوستی به جاهای باریک بکشه این خودشه که بازنده میشه .

پس نباید شرایطی رو فراهم کنه که با پسر تنها بشه .

میگی کنترل این رابطه که تا چه حد پسر وارد حریم دختر بشه دست پسره !!!!!!

این اشتباهه اشتباهه . اتفاقا دست دختره !

دختر تا پا نده پسر وارد عمل نمیشه ، این دختره که به پسر اجازه میده که تا چه حد جلو بره . این دست دختره که حدو حدود رابطه رو تعیین میکنه .

اگه دختره به پسره یه ترش رویی بکنه پسره دیگه جرأت نمیکنه حرفی از معاشقه و لمسو آخرش زدنه پرده برسه !!

اگه دختر همون اول که پسره خواست بهش نزدیک بشه محکم بایسته پسره جرأت نمیکنه دست بزنه بهش .

درکل حالا که انقدر احساسات و نیاز جنسی قوی هست که قطعا یه دختر نمیتونه اون ترش روییه رو بکنه پس بهتره که وارد رابطه نشه ، چون اگه موقعیت برای تنهاییو معاشقه پیش رفت دختر نمیتونه مقاومت کنه و بقیه ی ماجراها پیش میاد .

منی که دارم این حرفارو میزنم یه دخترم ، چون میدونم احساساته دخترانه چی هستو چطوره ، اینکه مقاومت کردن تو اون لحظه سخته واسه همین میگم این رابطه ها شکل نگیره بهتره که اگه گرفت ضررش با دختره .

23. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

ببخشیدا حرفامو بدون سانسور میزنم آیا امکانش هست من برم تو خیابون از یه خانمی که نه میشناسمش نه تاحالا دیدمش خوشم بیاد برم دستشو بگیرم بگم عزیزم من ازت خوشم اومده بیا بریم با هم ************ کنیم تا حالا شده کسی اینطوری رابطه برقرار کنه یا مثلا تو اداره بره به فلان خانمی که پشت میز نشسته بگه خانم من ازت خوشم اومده درو ببند یه رابطه داشته باشیم ندیده و نشناخته همون اول اول

ولی حالا اگه من با یه خانمی باشم بفهمم دختره خودش بدش نمیاد و داره به قول پسرا طناب میده و اگه یه اشاره کوچیک بکنم خودش زودتر از من شروع میکنه پس میرم تو فاز رابطه باهاش

تو این مسائل خانما هی آه و ناله میکنن پسره گولم زد من احساس دارم من عاشقش بودم گفت باهات امشب بخوابم فردا شب میام خواستگاریت خب منم احساس دارم قبول کردم

اگه توی زن احساس داری من مرد شهوت دارم پس اگه تو احساستو کنترل نکنی ممکنه اون مرد هم شهوتشو کنترل نکنه و فاجعه به وجود بیاد که دختر این مملکت میاد تایپیک میزنه اشتباه بزرگ

ولی اگه احساستو کنترل کنی و بزاری واسه وقتی که اسمش رفت تو شناسنامت و شخصیت داشته باشی مرد هرچقدر هم زبون باز و کثیف و شهوتران باشه جرات نمیکنه با اسم کوچیک صدات کنه چه برسه بخواد بهت دست بزن یا فراتر بشه

شما زنا هر بدبختی که میکشید زیر سر خودتونه خدا عقلتون بده حالا دیگه که با یه جمله دوست دارم عاشقتم زن آیندمی زود خام نشید و بهونه دست پسرا ندید

ای بابا خریت هم حدی داره دیگه دنیا را گشتم از دختر ایرونی ساده تر ندیدم من نمیدونم اینقد شماها عقده و کمبود شوهر کردن و ازدواج دارید که زود خام چهار تا قول میشید؟؟؟
    ویرایش توسط sam127 : 12-06-2015 در ساعت 01:54 PM

25. 7 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : آسیب دیدن بکارت

باسلام

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببخشیدا حرفامو بدون سانسور میزنم آیا امکانش هست من برم تو خیابون از یه خانمی که نه میشناسمش نه تاحالا دیدمش خوشم بیاد برم دستشو بگیرم بگم عزیزم من ازت خوشم اومده بیا بریم با هم ************ کنیم تا حالا شده کسی اینطوری رابطه برقرار کنه یا مثلا تو اداره بره به فلان خانمی که پشت میز نشسته بگه خانم من ازت خوشم اومده درو ببند یه رابطه داشته باشیم ندیده و نشناخته همون اول اول

ولی حالا اگه من با یه خانمی باشم بفهمم دختره خودش بدش نمیاد و داره به قول پسرا طناب میده و اگه یه اشاره کوچیک بکنم خودش زودتر از من شروع میکنه پس میرم تو فاز رابطه باهاش

تو این مسائل خانما هی آه و ناله میکنن پسره گولم زد من احساس دارم من عاشقش بودم گفت باهات امشب بخوابم فردا شب میام خواستگاریت خب منم احساس دارم قبول کردم

اگه توی زن احساس داری من مرد شهوت دارم پس اگه تو احساستو کنترل نکنی ممکنه اون مرد هم شهوتشو کنترل نکنه و فاجعه به وجود بیاد که دختر این مملکت میاد تایپیک میزنه اشتباه بزرگ

ولی اگه احساستو کنترل کنی و بزاری واسه وقتی که اسمش رفت تو شناسنامت و شخصیت داشته باشی مرد هرچقدر هم زبون باز و کثیف و شهوتران باشه جرات نمیکنه با اسم کوچیک صدات کنه چه برسه بخواد بهت دست بزن یا فراتر بشه

شما زنا هر بدبختی که میکشید زیر سر خودتونه خدا عقلتون بده حالا دیگه که با یه جمله دوست دارم عاشقتم زن آیندمی زود خام نشید و بهونه دست پسرا ندید

ای بابا خریت هم حدی داره دیگه دنیا را گشتم از دختر ایرونی ساده تر ندیدم من نمیدونم اینقد شماها عقده و کمبود شوهر کردن و ازدواج دارید که زود خام چهار تا قول میشید؟؟؟
    چه نتیجه گیری بی رحمانه ای
    من نمیگم اون دختر اشتباه نکرد اما این بی انصافیه ک فقط ی طرف مجازات به بی آبرویی بشه و زندگی و آینده اش نابود بشه و پسرا با صدتا دختر باشن و اخرش خیلی راحت برن دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده و هیچوقت آبروشون نره و زندگیشون تباه نشه.
    اگه گناه مال هردوشونه پس مجازات هم مال هردو هست.

28. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

من نمیگم اون دختر اشتباه نکرد اما این بی انصافیه ک فقط ی طرف مجازات به بی آبرویی بشه و زندگی و آینده اش نابود بشه و پسرا با صدتا دختر باشن و اخرش خیلی راحت برن دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده و هیچوقت آبروشون نره و زندگیشون تباه نشه.
    اول از همه بگم که اون مدل پسر ها خیلییییی بی شرف هستند ، این از این
    و دوم اینکه مجازات به بی آبرویی ؟!
    تو قانون کشور ما این کار منع شده و همین طور تو دین ما
    کسی که این کار رو به رضایت انجام میده دیگه مسئول بی آبرویی یا هرچیزی خودش هست و حق گله و شکایت هم نداره چون با رضایت خودش تن به این کار داده
    وقتی برای اون پسر های بی شرف این کار مهم نیست ، برای دختری هم که این کار رو انجام داده نباید مهم باشه ...
    وقتی من به قانون و دین و اخلاق جامعه ی خودم پایبند نباشم ، باید عواقبش رو هم بپذیرم
    بازم تکرار میکنم : این قضیه تجاوز نیست و خواهشا این رو با تجاوز اشتباه نگیرید ، مسئله اون کاملا جداست

30. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من نگفتم پسر مقصر نیست مقصره ولی رفتار دختر باعث میشه که پسر مقصر بشه .فک کن مثلا من با یه گوشی 10 میلیونی ساعت 1 نصفه شب برم تو یه محله خلافکار نشین شهر که معروفه امنیت نداره خب وقتی ازم گوشیمو سرقت کنن اون فرد سارق مقصره ولی من بیشتر مقصرم که رفتم تو چنین محله ای و بهونه دادم دست سارق که ازم سرقت کنه

32. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

اول از همه بگم که اون مدل پسر ها خیلییییی بی شرف هستند ، این از این
    و دوم اینکه مجازات به بی آبرویی ؟!
    تو قانون کشور ما این کار منع شده و همین طور تو دین ما
    کسی که این کار رو به رضایت انجام میده دیگه مسئول بی آبرویی یا هرچیزی خودش هست و حق گله و شکایت هم نداره چون با رضایت خودش تن به این کار داده
    وقتی برای اون پسر های بی شرف این کار مهم نیست ، برای دختری هم که این کار رو انجام داده نباید مهم باشه ...
    وقتی من به قانون و دین و اخلاق جامعه ی خودم پایبند نباشم ، باید عواقبش رو هم بپذیرم
    بازم تکرار میکنم : این قضیه تجاوز نیست و خواهشا این رو با تجاوز اشتباه نگیرید ، مسئله اون کاملا جداست

چرا مجازات بی آبرویی فقط برای دختر هست؟!!!!!! من سوالم اینه فقط
    چهارتا فحش دادن به پسرا ک نشد حکم
    این افراد آخرتشون را جهنم کردن قبول
    چرا تو دنیا باید سهم یکی جهنم باشه و سهم دیگری بهشت.
    این دختر نگفت باصدنفر بود با یک نفر بود درسته اشتباه و گناه هست اما مجازات اون پسرچیه ؟! تو دنیای واقعی.
    طوری شده ک حتی خانواده ها بفهمن ک پسرشون امروز با ی دختر دیده شد بیخیالن اما اگه شک کنن ک دخترشون با ی پسری ممکنه باشه روزگارش سیاه شده ، نه بخاطره اینکه خلاف دین عمل کردن بخاطره اینکه آبروشون میره.
    سوال من فقط ی چیزه
    چرا مجازات فقط ماله دختره؟!!!

34. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

من نگفتم پسر مقصر نیست مقصره ولی رفتار دختر باعث میشه که پسر مقصر بشه .فک کن مثلا من با یه گوشی 10 میلیونی ساعت 1 نصفه شب برم تو یه محله خلافکار نشین شهر که معروفه امنیت نداره خب وقتی ازم گوشیمو سرقت کنن اون فرد سارق مقصره ولی من بیشتر مقصرم که رفتم تو چنین محله ای و بهونه دادم دست سارق که ازم سرقت کنه
    این مثال شما مربوط به تجاوز هست
    نه پسرودختری ک صدبار باهم بیرون رفتن و ی مدت باهم هستن و حرفای عاشقونه میزنن و بعد ک رفتن تو ی فاز دیگه و ازخود بی خود شدن گناهشون با خطای بزرگی همراه میشه و بعدش مجازات دختر میشه بی آبرویی و تباهی آینده (ک بخاطره اشتباه خودشه) اما واسه پسر هیچ تباهی نداشته جز خراب شدن آخرتش ک برای هردوشون هست.

36. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

چرا مجازات بی آبرویی فقط برای دختر هست؟!!!!!! من سوالم اینه فقط
    چهارتا فحش دادن به پسرا ک نشد حکم
    این افراد آخرتشون را جهنم کردن قبول
    چرا تو دنیا باید سهم یکی جهنم باشه و سهم دیگری بهشت.
    این دختر نگفت باصدنفر بود با یک نفر بود درسته اشتباه و گناه هست اما مجازات اون پسرچیه ؟! تو دنیای واقعی.
    طوری شده ک حتی خانواده ها بفهمن ک پسرشون امروز با ی دختر دیده شد بیخیالن اما اگه شک کنن ک دخترشون با ی پسری ممکنه باشه روزگارش سیاه شده ، نه بخاطره اینکه خلاف دین عمل کردن بخاطره اینکه آبروشون میره.
    سوال من فقط ی چیزه
    چرا مجازات فقط ماله دختره؟!!!
    اون رو دیگه میتونید از خدا بپرسید که مجازات پسر تو دنیا چیه و من نمیتونم پاسختون رو بدم !!
    من نگفتم گناه کار اصلی دخترا هستن ، حرف من خیلی ساده و واضحهه
    دختری وقتی با یه شخص رابطه جنسی برقرار میکنه نیاد خودشو مظلوم نشون بده چون به خواسته خودش بوده و هیچ اجباری در کار نبوده
    مگه تو جامعه رابطه جنسی واجبه که می فرمایید روزگارش سیاه میشه و آبروی خانوادش میره !!!!!!
    خب مگه من گفتم که لزوما برو با فلانی رابطه داشته باش !
    میتونست با کسی رابطه نداشته باشه و آبروی خانوادش هم نره و روزگارشون سیاه نشه ...
    این دنیا هم مهم نیست ، خدا اون دنیا حساب جفتشون رو میزاره کف دستشون

یه مثال ساده تر براتون بزنم :
    من برم دزدی ، حق مردم رو پایمال کنم ، مردم آزاری کنم ، مرتکب قتل بشم و ...
    و آخرش برم اون دنیا و وقتی خدا بازخواستم کرد ؛ بیام بگم خب تقصیر من نبوده و شیطان منو فریب داد !!!!
    جواب ساده هست ، شیطان انسان رو ممکنه فریب بده اما اراده و اختیار ما کجا رفته ؟!
    تو اون دنیا مسلما شخص گناهکار مقصره ، یه چیز واضحی هست و انسان کسیه که بگه من گناه کردم و به خواست خودم بوده . شیطان هم اگر منو منحرف کرده منم پیروی کردم ازش ...

دقیقا این مثال رو اینجا تطبیق بدید
    یک کلام ، خودشونو قربانی معرفی نکنند و مسئولیت پذیر باشند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اون رو دیگه میتونید از خدا بپرسید که مجازات پسر تو دنیا چیه و من نمیتونم پاسختون رو بدم !!
    من نگفتم گناه کار اصلی دخترا هستن ، حرف من خیلی ساده و واضحهه
    دختری وقتی با یه شخص رابطه جنسی برقرار میکنه نیاد خودشو مظلوم نشون بده چون به خواسته خودش بوده و هیچ اجباری در کار نبوده
    مگه تو جامعه رابطه جنسی واجبه که می فرمایید روزگارش سیاه میشه و آبروی خانوادش میره !!!!!!
    خب مگه من گفتم که لزوما برو با فلانی رابطه داشته باش !
    میتونست با کسی رابطه نداشته باشه و آبروی خانوادش هم نره و روزگارشون سیاه نشه ...
    این دنیا هم مهم نیست ، خدا اون دنیا حساب جفتشون رو میزاره کف دستشون

یه مثال ساده تر براتون بزنم :
    من برم دزدی ، حق مردم رو پایمال کنم ، مردم آزاری کنم ، مرتکب قتل بشم و ...
    و آخرش برم اون دنیا و وقتی خدا بازخواستم کرد ؛ بیام بگم خب تقصیر من نبوده و شیطان منو فریب داد !!!!
    جواب ساده هست ، شیطان انسان رو ممکنه فریب بده اما اراده و اختیار ما کجا رفته ؟!
    تو اون دنیا مسلما شخص گناهکار مقصره ، یه چیز واضحی هست و انسان کسیه که بگه من گناه کردم و به خواست خودم بوده . شیطان هم اگر منو منحرف کرده منم پیروی کردم ازش ...

دقیقا این مثال رو اینجا تطبیق بدید
    یک کلام ، خودشونو قربانی معرفی نکنند و مسئولیت پذیر باشند

خب اگر آقا پسر اميدواري نميداد كه درآينده هم باهاشون باشه
    يامثلا از همون اول بهش ميگفت رابطه منو تو هيچ وقت شكل جدي به خودش نخواهد گرفت ايا دختره بازم بهش دل ميبست؟؟؟
    درسته من كار دختره رو توجيه نميكنم ولي وقتي اشتباه كرده و خودش ميدونه اشتباه كرده و به قول دوستمون تجربه اولش بوده و تا الان با كسي نبوده كه بگيم دختره خودش خواسته و اين حرفاااا

39. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    خب اگر آقا پسر اميدواري نميداد كه درآينده هم باهاشون باشه
    يامثلا از همون اول بهش ميگفت رابطه منو تو هيچ وقت شكل جدي به خودش نخواهد گرفت ايا دختره بازم بهش دل ميبست؟؟؟
    درسته من كار دختره رو توجيه نميكنم ولي وقتي اشتباه كرده و خودش ميدونه اشتباه كرده و به قول دوستمون تجربه اولش بوده و تا الان با كسي نبوده كه بگيم دختره خودش خواسته و اين حرفاااا
    خب دیگه این چیزا متاسفانه تو جامعه باب شده ...
    پسرا با یک نگاه به ظاهر عاشق میشن و دخترا هم خیلی زود وابسته میشن
    در صورتی که بالای 90 درصد این نوع دوستیا به ازدواج ختم نمیشه و آخرش افسردگی یا ناراحتی یا به روابط جنسی ختم میشه
    فقط امیدوارم اون پسرهای حیوون صفتی که فقط به قصد رابطه جنسی وارد دوستی میشن سر عقل بیان و دیگه دست به این کار نزنند و دخترها هم عقلشون رو بیشتر به کار بندازن و به هیچ کس اعتماد نکنند
    الان دیگه این حرفا دردی از کسی دوا نمیکنه و کاری هست که شده ، اما کاش دوستانی که این متن ها رو میخونند درس بگیرند و اگر تو موقعیت قرار گرفتند تصمیم درستی بگیرند و احساسی عمل نکنند
    اگر هم خدای نکرده پیش اومد این رو بدونید که مسلما هر 2 طرف به یک اندازه مقصر هستند و شاید برای اون پسر های گرگ صفت فرقی نکنه ، اما برای دخترها یه بار روانی سنگینی داره ...

41. 2 کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

بعضی هاتون ولتون کنن انقد ببخشید پرو هستید میشینید جای خدا هم نظر میدید و حکم صادر میکنید و طرف و بهشتی جهنمی هم میکنید

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بعضی هاتون ولتون کنن انقد ببخشید پرو هستید میشینید جای خدا هم نظر میدید و حکم صادر میکنید و طرف و بهشتی جهنمی هم میکنید

خدا گفته دختر این مملکت با چهار تا قربونت برم دوست دارم خودشو بازیچه یه مش گرگ صفت از خدا بی خبر کنه؟؟؟

44. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

این مثال شما مربوط به تجاوز هست
    نه پسرودختری ک صدبار باهم بیرون رفتن و ی مدت باهم هستن و حرفای عاشقونه میزنن و بعد ک رفتن تو ی فاز دیگه و ازخود بی خود شدن گناهشون با خطای بزرگی همراه میشه و بعدش مجازات دختر میشه بی آبرویی و تباهی آینده (ک بخاطره اشتباه خودشه) اما واسه پسر هیچ تباهی نداشته جز خراب شدن آخرتش ک برای هردوشون هست.
    مشکل اینجاست که فکر میکنید خدا خوابه یا دیوار یک لایه کاگل کرده پسری که دنبال این چیزا میره هم دنیاشو از دست میده دختر بی آبرو میشه پسر با بی آبرو ازدواج میکنه هرچقدرم زبون باز باشه آخرش با کسی ازدواج میکنه که خانم محله هستش از بچه 5 ساله تا مرد 50 ساله دستمالیش کردن

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خدا گفته دختر این مملکت با چهار تا قربونت برم دوست دارم خودشو بازیچه یه مش گرگ صفت از خدا بی خبر کنه؟؟؟
    الان چته چته چته من که نظر راجب دخترا ندادم حرفم یه چیز دیگه بود
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

مشکل اینجاست که فکر میکنید خدا خوابه یا دیوار یک لایه کاگل کرده پسری که دنبال این چیزا میره هم دنیاشو از دست میده دختر بی آبرو میشه پسر با بی آبرو ازدواج میکنه هرچقدرم زبون باز باشه آخرش با کسی ازدواج میکنه که خانم محله هستش از بچه 5 ساله تا مرد 50 ساله دستمالیش کردن
    هه دیدم پسری ک حتی با زنداداشش رابطه داشت و ی دختر آفتاب مهتاب ندیده گیرش اومد البته اینقدر کثیف بود ک بعداز عقد هم ادامه داد و دختره فهمید و طلاق گرفت.
    معلوم نیس چندنفر دیگه را میخواد بدبخت کنه.

48. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

الان چته چته چته من که نظر راجب دخترا ندادم حرفم یه چیز دیگه بود
    چم نیست چم نیست چم نیست کلی گفتم

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چم نیست چم نیست چم نیست کلی گفتم
    پاچه پاچه پاچه پاچه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

هه دیدم پسری ک حتی با زنداداشش رابطه داشت و ی دختر آفتاب مهتاب ندیده گیرش اومد البته اینقدر کثیف بود ک بعداز عقد هم ادامه داد و دختره فهمید و طلاق گرفت.
    معلوم نیس چندنفر دیگه را میخواد بدبخت کنه.
    پس ما نتیجه میگیرم این آیه کشک و چرت پرت :

زنان پاک برای مردان پاک و مردان پاک برای زنان پاک

درسته؟

51. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاچه پاچه پاچه پاچه

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

خوب قسمت هم نبودن و جدا شدن دیگه

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب اینطوری انصاف نیست که من تو مجردی هر غلطی بکنم بعد برم با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده پاک ازدواج کنم بعد کصافت کاری هامو ادامه بدم تا دختره عاصی بشه و طلاق بگیره ظلمه در حق اون دختر

چون عدالت اجرا نشده در حقش .اگه واقعا پاکه و بازی در نمیاره حقش یه پسر پاکه که تا آخر عمر در کنارش به خوبی زندگی کنه نه اینکه اول جوونی لقب مطلقه بهش بدن به خاطر یه گاگول

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

پس ما نتیجه میگیرم این آیه کشک و چرت پرت :

زنان پاک برای مردان پاک و مردان پاک برای زنان پاک

درسته؟
    اره کشک
    نه اینکه این ایه کشک باشه

نتونستن قشنگ برا ما تفسیر کنن و مطلب رو باز ترش کنن

فقط گفتن زن و مرد پاک برا هم مرد و زن ناپاک برا هم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اره کشک

بسم الله واسه من تفسیر کن و مطلب را کامل باز کن

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24788
    تشکـر
    32
    تشکر شده 15 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

اره کشک

سلام پریماه جان.
    لطفا صندوق پیامهاتونو خالی کنید.

با تشکر

58. کاربران زیر از poyakhodapanah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بسم الله واسه من تفسیر کن و مطلب را کامل باز کن
    می من عالمم که تفسیر کنم

عالم ها نتونستن مثل ادم تفسیر کنن (اداعاها)

چه برسه به من
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

60. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    سلام پریماه جان.
    لطفا صندوق پیامهاتونو خالی کنید.

با تشکر
    خالی کردم پویا جان
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

61. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

خب اینطوری انصاف نیست که من تو مجردی هر غلطی بکنم بعد برم با یه دختر آفتاب مهتاب ندیده پاک ازدواج کنم بعد کصافت کاری هامو ادامه بدم تا دختره عاصی بشه و طلاق بگیره ظلمه در حق اون دختر

چون عدالت اجرا نشده در حقش .اگه واقعا پاکه و بازی در نمیاره حقش یه پسر پاکه که تا آخر عمر در کنارش به خوبی زندگی کنه نه اینکه اول جوونی لقب مطلقه بهش بدن به خاطر یه گاگول
    الان ازدواج کرده با ی پسر خوب
    ان شاالله ک همیشه خوب باشن
    واقعا زجرکشید و اخرش مهرش هم بخشید

63. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24173
    تشکـر
    30
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام همگی
    عجب آدم هایی هستیم ما هاااااااا ...... میخوایم گره از مشکل ی بنده خدا باز کنیم ... اما باز دنبال مقصر ی رابطه یا بهتر بگم بحث زندگی های دیگه میکنیم .... طرف درد داره شما ها دیگه نمک ب زخمش نپاشید لطفا ... ما هممون بدهکاریم هم به خدا هم بنده هاش همه اینقد ک شعار میدیم خوب نیستیم این در جواب قضاوت نا بجای ما ادم هاس .

64. کاربران زیر از shima.badbakht بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13603
    تشکـر
    1
    تشکر شده 31 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    10

نهااایت حماااقت

66. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    من دیشب با کلی امید بهتون پیام دادم الان میبینم پیامم نیست چه برسه به جوابش!!!!!
    آخه چرا؟؟؟؟

67. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

من دوباره پیامم رو میفرستم امیدوارم زودتر جواب بدین خیلی شرایطم بحرانیه
    من 25 سالمه وقتی دوره راهنمایی درس میخوندم به پشنهاد یکی از دوستام که اون خودشم اطلاعی نداشت دست به خودارضایی زدم درحالیکه نمیدونستم اصلا چیه ولی اون گفت بهت حس قلقلک میده منم با اینکه احساس گناه کردم اما انجام دادم روالش هم زیر فشار آب توی حموم حدودا فک کنم یکی دوسال طول کشید یعنی تقریبا هفته ای یه بار این کارو انجام میدادم و نمازهامم میخوندم بعد ها که بزرگتر شدم دیدم از روی ناآگاهی چه حماقت و اشتباهی کردم قبل اون جریان هم یه بار از دوچرخه بد افتادم و حس درد داشتم بعد از اون چند وقت پیش از یه جدول افتادم و بلافاصله زیر دلم درد گرفت با اینکه 7 یا 8 روز به پریودم مونده بود علائم پریود دیدم اما صبح روز بعد دیدم زیاد شبیه پریود نیست و یه چیزی مثل خونابه هست تا چند ساعت دیگه خون ندیدم یعنی تا آخر اون روز خیلی ترسیدم اما به مادرم گفتم گفت مشکلی نداری اما به خاطر اینکه دکتر زنان رفتن واسم سخته و خجالت و ترس دارم نرفتم دیروز از روی کنجکاوی اندامم رو توی آیینه دیدم یه لحظه متوجه شدم که لبه های داخلی واژن هم اندازه نیستن دقیقا و کناره هاش یه خورده تیره هست از همون لحظه آروم قرارمو از دست دادم نمیدونم باید چیکار کنم یعنی مربوط به اون خودارضایی میشه؟ یعنی من غیر طبیعی ام؟ یعنی بکارتم خدایی نکرده مشکلی پیدا کرده؟؟؟
    توروخدا زودتر بهم جواب بدین دارم از نگرانی میمیرم
    خیلی ممنون از سایت بسیار خوبتون

68. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    من دوباره پیامم رو میفرستم امیدوارم زودتر جواب بدین خیلی شرایطم بحرانیه
    من 25 سالمه وقتی دوره راهنمایی درس میخوندم به پشنهاد یکی از دوستام که اون خودشم اطلاعی نداشت دست به خودارضایی زدم درحالیکه نمیدونستم اصلا چیه ولی اون گفت بهت حس قلقلک میده منم با اینکه احساس گناه کردم اما انجام دادم روالش هم زیر فشار آب توی حموم حدودا فک کنم یکی دوسال طول کشید یعنی تقریبا هفته ای یه بار این کارو انجام میدادم و نمازهامم میخوندم بعد ها که بزرگتر شدم دیدم از روی ناآگاهی چه حماقت و اشتباهی کردم قبل اون جریان هم یه بار از دوچرخه بد افتادم و حس درد داشتم بعد از اون چند وقت پیش از یه جدول افتادم و بلافاصله زیر دلم درد گرفت با اینکه 7 یا 8 روز به پریودم مونده بود علائم پریود دیدم اما صبح روز بعد دیدم زیاد شبیه پریود نیست و یه چیزی مثل خونابه هست تا چند ساعت دیگه خون ندیدم یعنی تا آخر اون روز خیلی ترسیدم اما به مادرم گفتم گفت مشکلی نداری اما به خاطر اینکه دکتر زنان رفتن واسم سخته و خجالت و ترس دارم نرفتم دیروز از روی کنجکاوی اندامم رو توی آیینه دیدم یه لحظه متوجه شدم که لبه های داخلی واژن هم اندازه نیستن دقیقا و کناره هاش یه خورده تیره هست از همون لحظه آروم قرارمو از دست دادم نمیدونم باید چیکار کنم یعنی مربوط به اون خودارضایی میشه؟ یعنی من غیر طبیعی ام؟ یعنی بکارتم خدایی نکرده مشکلی پیدا کرده؟؟؟
    توروخدا زودتر بهم جواب بدین دارم از نگرانی میمیرم
    خیلی ممنون از سایت بسیار خوبتون
    سلام.
    اول اینکه لطفا برای مشکل خودتون تاپیک جدا بزنید تا دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنن. این تاپیک مربوط به تقریبا یک سال پیش و مربوط به مشکل فرد دیگری هست.

در مورد مشکلتون، عوارض خود ارضایی بعد از مدتی ترک اینکار و به مرور زمان کمرنگ و کمرنگ تر میشن.
    در مورد ویژگی ظاهری، مثل صورت افراد، بدن ها هم متفاوت هست و همه مثل هم نیستن. با چیزهایی هم که نوشتین اتفاقی برای بکارت نمیفته.

اما برای اینکه خیال خودتون کاملا راحت بشه و کمترین اضطرابی باقی نمونه به دکتر زنان مراجعه کنید. ترس یا خجالت هم نداره، روزانه افراد زیادی به دکتر مراجعه می کنن و کاملا عادی و طبیعی هست. برای اینکه خیالتون راحت بشه، هم در مورد بکارت (علی رغم اینکه چیزهایی که گفتین باعث از بین رفتن بکارت نمیشه، مگر اینکه زمان خود ارضایی انگشت یا شیئی وارد آلت کرده باشین) و هم ویژگی ظاهری به دکتر زنان مراجعه کنید.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

69. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام چرا پیام های من اینجا ثبت نشدن؟؟؟؟
    تورو خدا کمکم کنین

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)