نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کدام دانشگاه؟

1199
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24483
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کدام دانشگاه؟

کدوم دانشگاه برای مقطع ارشد از لحاظ مدرک و استخدام بهتره؟ پیام نور تهران یا ازاد زنجان؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کدام دانشگاه؟

به نظر من هیچ کدام! البته رشتتون رو من نمیدونم، ولی من خودم کامپیوترم و شرکت های خصوصی اگر دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیرو ... باشی، شاید راحت تر قبولتون کنن، در کل واسه استخدام دانشگاه خیلی به نظر من مهم نیست! البته این نظر منه
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24483
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    به نظر من هیچ کدام! البته رشتتون رو من نمیدونم، ولی من خودم کامپیوترم و شرکت های خصوصی اگر دانشگاه های شریف و تهران و امیرکبیرو ... باشی، شاید راحت تر قبولتون کنن، در کل واسه استخدام دانشگاه خیلی به نظر من مهم نیست! البته این نظر منه
    رشته مدیریت مالی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خانوم می خواین چند میلیون پول خرج کنین و دو و سه سال هم عمرتون تلف کنید اخرش هم هیچی به هیچی . اگر کسی دارین شمارو استخدام سازمان های دولتی کنه با همون مدرک کارشناسسی هم می کنه ولی به امید این باشین که با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی پیام نور یا ازاد شمارو استخدام می کنن احتمالش کم هست مراکز خصوصی هم خودتون بهتر اطلاع دارین . به نظر بنده اگر می تونید حداقل برا دانشگا های دولتی بخونید و قبول بشید ویا کلا یک رشته کاربردی که استخدام هم نداشت بشه بیرون یک کاری سرهم کرد اعم از کارگاه و غیره دوباره ازنوع بخونید .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24483
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    خانوم می خواین چند میلیون پول خرج کنین و دو و سه سال هم عمرتون تلف کنید اخرش هم هیچی به هیچی . اگر کسی دارین شمارو استخدام سازمان های دولتی کنه با همون مدرک کارشناسسی هم می کنه ولی به امید این باشین که با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت مالی پیام نور یا ازاد شمارو استخدام می کنن احتمالش کم هست مراکز خصوصی هم خودتون بهتر اطلاع دارین . به نظر بنده اگر می تونید حداقل برا دانشگا های دولتی بخونید و قبول بشید ویا کلا یک رشته کاربردی که استخدام هم نداشت بشه بیرون یک کاری سرهم کرد اعم از کارگاه و غیره دوباره ازنوع بخونید .
    من کارشناسی معماری دارم و قصد دارم ارشد مدیریت بخونم بین دانشگاها موندم. دولتی که نمیتونم چون تخصصی ندارم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نمی دونم منظور شما از تخصص چیه ، ولی کتب مربوط به کنکور ارشد مدیریت خوب بخونین قبول میشین به هر حال باید یه چیزای بخونین تا در مقطع ارشد به مشکل برنخورید به خاطر اینکه رشته خود شما نیست .واگر منظورتون شرکت کردن در کنکور هست می تونین شرکت کنین برا ارشد دولتی چون وزارت علوم هیچ محدودیتی نداره ،

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24680
    تشکـر
    7
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم من ارشد دانشگاه ازاد زنجان بودم ولی رشته ام با شما متفاوته به نظرم اگه به فکر استخدام و کار هستی با همین مدرک لیسانست تلاش کن در کل ارشد اونم ازاد فقط پول خرج کردنه شخصا به عقب برگردم چنین هزینه ای نمیکردم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد