نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: نگاه شوهرم به خانمها

2059
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24890
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نگاه شوهرم به خانمها

سلام.من وقتی کنار همسرم در خیابان قدم میزنم نگاه خانمها به همسرم یا بالعکس مرا آزار میده و باعث میشه همون موقع واکنش نشون بدم یا بد اخلاق بشم.این موضوع که شوهرم با خانمی صحبت کنه یا بهش نگاه کنه خیلی اذیتم میکنه.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نگاه شوهرم به خانمها

سلام، شوهرتون قبل از ازدواج چه جوری بودن؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24680
    تشکـر
    7
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم منم اینجور بودم اوایل خیلی گیر میدادم و خیلی اذیت میشدم از نظر روحی خیلی بهم ریخته بودم ولی الان دیگه بیخیالم البته نگاه با نگاه فرق داره نگاه ایشون سطحی و زود گذر هست واسه همین کم کم خودم کنار اومدم به سلامتت فکر کن و بیخیال باش چون خودم روزای خیلی سختی رو سر این قضیه طی کردم و تجربه دارم

4. کاربران زیر از سحر67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر67 نمایش پست ها
    سلام عزیزم منم اینجور بودم اوایل خیلی گیر میدادم و خیلی اذیت میشدم از نظر روحی خیلی بهم ریخته بودم ولی الان دیگه بیخیالم البته نگاه با نگاه فرق داره نگاه ایشون سطحی و زود گذر هست واسه همین کم کم خودم کنار اومدم به سلامتت فکر کن و بیخیال باش چون خودم روزای خیلی سختی رو سر این قضیه طی کردم و تجربه دارم
    بعد تغییرم کردن یا هنوز همونطورن؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24914
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سیما☺ نمایش پست ها
    سلام.من وقتی کنار همسرم در خیابان قدم میزنم نگاه خانمها به همسرم یا بالعکس مرا آزار میده و باعث میشه همون موقع واکنش نشون بدم یا بد اخلاق بشم.این موضوع که شوهرم با خانمی صحبت کنه یا بهش نگاه کنه خیلی اذیتم میکنه.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.ممنون
    ببین منم دو ساله ازدواج کردم و از وقتی علاقم به شوهرم بشتر میشد این حس هم بیشتر اذیتم میکرد حساس تر و حساس تر میشدم ولی به قول سحر نگاه داریم تا نگاه.نگاه ها سطحی هستن و منم رفته رفته برام جا افتاده که اینجور نگاه ها عادین خوب معلومه وقتی یکی از کنارت رد میشه یه نگاهت بهش بیوفته اگرم که طرف یکم به خودش رسیده باشه و جلب توجه کنه دیگه بیشتر...

این چیزا خصوصا تو مردا عادین ونمیشه کاری کرد و این خصوصیت عادیه فقط کم و بیش داره.من توجه کردم و این رو فهمیدم که مردا تو اوایل جوونی و دوران پیری یکم چشم چرونیشون بیشتر میشه مثلا از دوره بلوغ تا وقتی ازدواج میکنه و در آخرم وقتی سنش 50رو میگذرونه.یکم حساس بودنت بد نیستا اینجوری همسرت میدونه که روش حساسی و بیشتر مواظب رفتارش میشه و شایدم یکم خوشش بیاد که حسودی میکنی ولی این در حدی خوببه که باعث دعوا و دلخوریتون نشه و فقط در حد یه چند کلمه تذکر باشه

7. کاربران زیر از زیبا75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24680
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

دقت که کردم دیدم نگاههای ایشون سطحی اند من زیادی حساس بودم به این موضوع و واقعا داشتم عذاب میکشیدم تو خیابون که میرفتم وقتی که تنها بودم به نگاههای مردای دیگه به خودم دقت می کردم یا حتی نگاه مردا به خانومای دیگه دیدم واقعا بعضی مردا نگاههای کثیفی دارند و نگاه سطحی ایشون چیزی نیست که بخوام به سلامت خودم آسیب برسونم

9. کاربران زیر از سحر67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط ghazal1 : 12-15-2015 در ساعت 02:06 PM

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24680
    تشکـر
    7
    میزان امتیاز
    0

صراحتأ همین صحبت ها رو باهاشون درمیون بزار شخصأ هیچ مشاوری رو قبول ندارم به نظرم بهترین شخصی که میتونه تو مشکلات به ادم کمک کنه خودمون هستیم من الان ارامشی که دارم هم تلاش خودم بوده هم اینکه وقتی با طرفم درمیون گذاشتم ایشون گفتن که بیشتر رعایت میکنم تو نگاه کردن اگه اذیتت میکنه که واقعا هم گاهی دقت میکنم میبینم توجهی به کسی ندارند تو خیابون یا اگه به قول زیبا جون کسی به خودش رسیده باشه یا تیپ خاصی زده باشه سریع مسیر نگاهشون رو عوض میکنه نه جنگ کن نه دعوا با سیاست در کمال ارامش باهاش صحبت کن بگو که داری اذیت میشی - زیاد سخت نگیر اگر قبلا اینجور نبوده من احتمال میدم که ایشون قبل از ازدواج یا اوایل ازدواج حس خجالت و معذبی نسبت به جنس مخالفشون داشته الان که چند ساله در زندگی مشترک قرار گرفته نسبت به محیط اطرافش اون معذبی رو دیگه نداره البته این نظر شخصی من هست شاید اصلا این طور نباشه شما بیشتر روحیات همسرتون رو میشناسید! با توجه به توضیحاتی که دادین من اگه جای شما بودم اصلا خودم رو اذیت نمیکردم ببخشید که طولانی شد

12. کاربران زیر از سحر67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سیما☺ نمایش پست ها
    زیاد سخت نگیر بابای من که مرد قدیمه یه وقتایی دزدم که نگاه میکنه دیگه چ برسه به پسرا حالا البته همه جوره داریم آقایون بعد جبهه نگیرن اما اگه نگاهای شوهرت ادامه داره یا مثلا جوریه که حواسشو پرت میکنه مثلا جوریه که یادش میره چی میخواست بگه یا به حرف شما گوش نده یا مثلا بگه فلان دختره لباسش خوس رنگه وهزار چیز دیگه باید یکم حساس شد درغیر اینصورت نه حساس نشو چون زندگیتو بیخود خراب میکنی

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24914
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    والا منم چن وقت پیش همچین تایپیکی زدم و سوال کردم راجع به همین نگاه اقایون ...منم به نگاه همسریم خیلی حساس شدم .حساس نبودم چون اصلا خانوم های کنارش یا روبروش رو نمیدید ..چشمش کف خیابون و بی تفاوت بود ولی بعد از چند سال به همه خانوم های کنارش یا روبروش یهنگتاه مینداخت و من اولش جا میخوردم بعد کم کم حساس شدم بعدم ناراحت و بعدم حساس ترو همینطوراین حسم وجود داره ..با اینکه شاید اکثر اوم ها اینطور باشن ولی همسرم تینطور نبود .مثلا از راپله رد بشه سرشو برگردونه سمت راست و چپشو نگاه بندازه ..با هر کی از روبروش رد بشه یه نگاه به صورتش بندازه ..من میگم چه لزومی داره برا یه مرد متاهل .
    به نظرم وقتی ادم حس کنه که فرد روبرو یا کناریش یک خانومه دیگه باید سرشو بندازه پایین رد بشه نه که خیلی عادی به چهرشم نگاه بندازه ..
    نمیدونم بهش فکر میکنم بیشتر اعصابم خرد میشه ولی بروش نمیارم.
    شوهر منم بیشتر مواقع اگه حس کنه خانومی از کنارش رد میشه سرشو میندازه پایین یا اونور،ولی بعضا هم میبینم که یه لحظه در حد یک ثانیه سرشو چرخوند و کسی رو نگاه کرد که یه تیپ خاصی داره منم غیرتی و ناراحت میشم ولی با حالت تمسخر بهش میگم چرا برگشتی اونو نگاه کردی؟اون از من قشنگ تر بود؟
    مثلا اونم میگه بابا ندیدی چقدر بتونه کاری کرده بود؟ندیدی چه تیپ مزخرفی زده بود؟خجالتم نمیکشه!
    اونوقت منم میگم عزیزه من خوب غاینکارا رو کرده که توجه مردا رو به خودش جلب کنه و برگردن حداقل یه نگاهی بهش بندازن،هر چی هم باشه تو نباید نگاش کنی وگرنه اینجوری ارزش منو کم میکنی

• البته بعضا به روم نمیارم بعضا هم با یه نگاه اخمو ی کوتاه بهش تذکر میدم...
      خلاصه مردا خوششون نمیاد ما زنا رو یه موضوعی گیر بدیم و هی بگیم تا کلیشه ای بشه با اینکارا هم دیگه حرفمون براش تکراری میشه و اهمیتی نمیده هم اینکه ممکنه با خشونت هم جواب بده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد