صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 55

موضوع: مشكل عجيب من:خودارضايي درخواب بدون اختيار

52588
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48250
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشكل عجيب من:خودارضايي درخواب بدون اختيار

سلام من هم دقیقا همین مشکل و دارم خیلی سال شما الان مشکلت رفع شده؟

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم
    عین همین ‌. بنظرت باید چیکار کنیم

3. کاربران زیر از Yata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3964
    تشکـر
    50
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Yata نمایش پست ها
    سلام
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم
    عین همین ‌. بنظرت باید چیکار کنیم
    عزیزم تو همون صفحه اول یکی یه راه حل برای ترک هر عملی که برات بده رو گذاشته ،خیلی هم به درد بخوره!همون که گفته قرار نماز و قرآن بذار ،البته به شرط پایبند بودن به برنامه ت
    بعد هم میتونی فعالیتت رو بیشتر کنی،انرژیت رو تخلیه کن،در طول روز و قبل خواب تصاویر تحریک کننده چه تو سایت ها و اپ ها چه توی کانالهای ماهواره نبین
    چیزای که قوای جنسی رو تحریک و افزایش میدن نخور
    فکرت رو مشغول چیزای مهمتر کن
    اگر اینا جواب نداد بعد برو پیش مشاور یا روانشناس و بگو تنهایی از پسش برنیومدی
    اگر مثل ایشون کوچیکی (که البته الان دیگه مردی شده واسه خودش) بیشتر مراقب خودت باش نذار این کار به صورت عادت جنسی دربیاد چون بعدا که بزرگ‌ بشی اثرات منفیش رو تو زندگی زناشوییت‌ میبینی!
    امضای ایشان
    از حکیمی پرسیدند:
    چرا از کسی که اذیتت میکند انتقام نمی گیری؟
    با خنده جواب داد:
    آیا حکیمانه است سگی که گازت گرفته گاز بگیری؟!

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49335
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این مشکل به خاطر اینه که عمل خودارضایی وارد ضمیر ناخودآگاه شده با هیپنوتیزم قابل درمانه
    من هم همین مشکل رو سال های خیلی زیادی داشتم و الان تونستم درمانش رو پیدا کنم، لطفا با دقت بخونید چون حاصل کلی تجربست.
    دلیل این مشکل این هست که به خاطر خود ارضایی های زیادی که قبلا داشتیم و بعد ترکش کردیم ، لذت بردن از این عمل وارد ناخودآگاه ما شده و بهش عادت کردیم و حالا که ترکش کردیم به صورت ناخود آگاه انجام میشه و دلیلش به شیطان و این چیزا خیلی ربطی نداره.
    راه درمان: باید تا یک مدت هرشب قبل از خواب ، وقتی توی رخت خواب میرید به این فکر کنید که(( از این کار متنفرید و از این کار خجالت میکشید و اصلا اصلا دیگه نمیخواید این کار رو انجام بدین ، حتی اگر دوباره وسط خواب بیدار شدم انقدر از این کار متنفرم و انقدر اراده قوی ای دارم که جلوی خودم رو بگیرم و راحت بخوابم)) خلاصه از اینجور فکر ها……..
    خیلی خیلی زود میبینید که درمان شدید و دیگه بیدار نمیشید ، البته لازم باید تا یک مدت این کار رو انجام بدید تا ناخودآگاهتون کم کم عوض بشه.
    من الان بیش از 2 سال هست که با این روش این کار رو ترک کردم ولی چند مدت قبل دوباره اینطوری شدم و دوباره همین کار رو کردم و الان خوب خوبم.

البته قبل از خواب اگر مستحبات قبل از خواب هم انجام بدید خیلی تاثیر داره مستحبات =،شکرگذاری و انرژی مثبت قبل خواب،خواندن قرآن ،با وضو و یاد خدا خوابیدن ،دعا کردن قبل خواب،خواندن سوره نور قبل خواب،خواندن سوره جن قبل خواب،خواندن سوره قدر و آیت الکرسی قبل خواب ، خواندن سوره فلق و ناس قبل خواب،بوسیدن دست پدر و مادر قبل خواب و محبت به آنها ،نماز اول وقت خواندن،

مغزتون رو قبل خواب گرم کنید با خرما،عسل،اسپند،عطر های گرم و....باحال معنوی بخوابید حال اضطراب و استرس به رختخواب نروید
    غسل جنابت را حتما انجام دهید اثر گذار هست

حتما این مشکل رو هر چه زودتر درمانش کنید چون برکت و جذب پول و رزق روزی رو از زندگی میبره و هرروز انرژی بیدار شدن براتون نمیمانه
    اگر شما هم خوب شدید دعا به حال ما بکنید. التماس دعا.

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

Question پاسخ : مشكل عجيب من:خودارضايي درخواب بدون اختيار

خودارضایی طبیعی است و می تواند راهی سالم برای شناخت بدن شما باشد. در واقع، این امن ترین راه برای احساس لذت جنسی است، زیرا خطر بارداری یا ابتلا به بیماری های مقاربتی (STD) وجود ندارد.

آیا خودارضایی مفید است؟
    خودارضایی کاملا سالم و طبیعی است. افسانه های زیادی در مورد خودارضایی وجود دارد که قصد دارند شما را از اینکه فکر کنید خودارضایی بد است بترسانند. با این حال، حقیقت این است که خودارضایی کاملا بی خطر است. خودارضایی باعث کوری شما نمی شود و بر توانایی های ذهنی شما نیز تأثیر نمی گذارد. این به اندام تناسلی شما آسیب نمی رساند، باعث ترکیدن یا توقف رشد شما نمی شود. همچنین مانع ارگاسم شما نمی شود یا شما را از لذت بردن از انواع دیگر رابطه جنسی باز نمی دارد.
    خود ارضایی خطرناک است چون ممکن است به آن اعتیاد پیدا کنید و با دیدن فیلم های پورن دچار تنوع طلبی جنسی شوید و یا از ازدواج دور شوید. لذا در بسیاری از ادیان از جمله اسلام نکوهیده می شود.

در واقع، خودارضایی می تواند برای شما مفید باشد. اینها برخی از مزایای آن است:

خودارضایی از هر نوع رابطه جنسی ایمن تر است. شما نمی توانید از خودارضایی باردار شوید یا به STD مبتلا شوید .

خودارضایی می تواند به شما کمک کند تا بدانید چه چیزی را از نظر جنسی دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید. بنابراین اگر تصمیم دارید با کسی رابطه جنسی داشته باشید، می توانید بدانید که چه کاری می خواهید انجام دهید و چه کاری را انجام نمی دهید.
    مزایای پاداش: احساس راحتی در صحبت کردن در مورد رابطه جنسی و بدن خود با شریک جنسی خود نیز بحث در مورد چگونگی محافظت از خود را در برابر عفونت های مقاربتی (STIs) و بارداری آسان تر می کند .

کاوش در بدن و یادگیری نحوه احساس لذت جنسی می تواند قدرت بخش باشد و به شما کمک کند تصویر بدن خود را بهبود ببخشید.

خودارضایی می تواند سطح استرس را کاهش دهد و به آرامش شما کمک کند. همچنین به برخی افراد کمک می کند تا به خواب بروند.

داشتن ارگاسم باعث ترشح اندورفین می شود که همان مواد شیمیایی در مغز شماست که به شما احساس خوبی می دهد. ارگاسم می تواند به طور طبیعی آرام بخش باشد و ممکن است به دردهای قاعدگی کمک کند.

خودارضایی با شریک جنسی خود یا خودارضایی با یکدیگر راهی بسیار امن برای داشتن رابطه جنسی
    و فرصت خوبی برای گفتن آنچه دوست دارید به طرف مقابل است. اگر اسباب بازی جنسی مشترک دارید ، از کاندوم برای اسباب بازی استفاده کنید و قبل از اشتراک گذاری آن را بشویید. اگر اندام تناسلی یکدیگر را لمس می کنید، قبل از دست زدن به اندام تناسلی دست های خود را بشویید.

آیا می توانم با خودارضایی به بیماری های مقاربتی مبتلا شوم؟
    نه. خودارضایی امن ترین نوع رابطه جنسی است. واقعاً هیچ شانسی برای ابتلا به یک بیماری مقاربتی (STD) یا هر عفونت دیگری از دست زدن به اندام تناسلی شما وجود ندارد (و نه خطر باردار شدن وجود دارد). بیماری های مقاربتی فقط از فردی به فرد دیگر منتقل می شود، بنابراین شما نمی توانید به خودتان یک STD بدهید. با این حال، یک استثنا وجود دارد: تبخال . اگر زخم یا زخمی در دهان دارید و آن را لمس می‌کنید، حتماً قبل از خودارضایی دست‌های خود را بشویید.

به خاطر داشته باشید که اگر با فرد دیگری خودارضایی کنید و اندام تناسلی یکدیگر را لمس کنید ممکن است به عفونت مقاربتی (STI) مبتلا شوید. هنگامی که منی (شیر) یا مایعات واژن با بدن فرد تماس پیدا می کند یا زمانی که دستگاه تناسلی به یکدیگر ساییده می شود، خطر ابتلا به STI وجود دارد . اگر به اندام تناسلی شخص دیگری دست می زنید، قبل از دست زدن به اندام تناسلی دست های خود را بشویید.

بیماری های مقاربتی (STD) همچنین می توانند با به اشتراک گذاشتن اسباب بازی های جنسی با فرد دیگری منتقل شوند. می توانید با استفاده از کاندوم روی همه اسباب بازی هایی که به اشتراک می گذارید، از خود محافظت کنید (حتی اگر شکل آلت تناسلی نداشته باشند). هر بار که شخصی از اسباب بازی استفاده می کند، یک کاندوم قرار دهید.
    اگر شما تنها فردی هستید که از اسباب بازی های جنسی استفاده می کنید، لازم نیست نگران بیماری های مقاربتی باشید. با این حال، اگر از آنها برای افراد دیگر استفاده می کنید، به همان اندازه که از اندام تناسلی خود محافظت می کنید، از آنها محافظت کنید. از کاندوم استفاده کنید !
    خطر استفاده از اسباب بازی های جنسی چیست؟
    این وسایل ممکن است غیر استاندار باشد و به شما اسیب وارد کند و شما را از ازدواج و داشتن رابطه سالم دور کند.
    اگر بدن شما نسبت به شیوه خودارضایی یا چیزهایی که برای خودارضایی استفاده می کنید حساس باشد، خودارضایی ممکن است باعث تحریک یا عفونت شود. با این حال، این مشابه یک STD نیست.
    خامه‌ها، ژله‌های نفتی، روغن‌ها یا محصولات طعم‌دار یا معطر می‌توانند فرج و واژن شما را تحریک کنند.
    خودارضایی بیش از حد سخت و بدون استفاده از روان کننده می تواند باعث تحریک اصطکاک شود. همچنین، میکروب های مقعد شما می توانند باعث عفونت واژن شوند. بنابراین، هرگز چیزی را که در مقعد خود استفاده کرده اید، قبل از شستن یا گذاشتن کاندوم در واژن خود قرار ندهید.

این مقاله توسط سازمان بهداشت عمومی اسپانیا تهیه شده است.Planned Parenthood | Official Site
    آیا با این مقاله موافق هستید؟ آیا می دانید اعتیاد به خودارضایی با درمان های نوین همچون لورتا قابل درمان است؟
    ویرایش توسط Admin : 07-19-2023 در ساعت 06:34 PM
    امضای ایشان

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)