نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همزیستی

1062
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

همزیستی

با سلام
    من تو خونه دانشجویی زندگی می کنم... دانشجوی مهندسی هستم... به رشته ام زیاد علاقه پیدا کردم و دنبال پیشرفت هستم و خیلی علاقه دارم فعالیت فرادرسی انجام بدم و مطمئن هستم که توانش رو دارم... اما متاسفانه تو طول روز اینقدر فکرم مشغول عوامل مختلف میشه که نمی تونم برای هدفم کار کنم... یعنی فکرم زود مشغول هر چیزی میشه مثلا به خوندن اخبار سیاسی و جهان علاقه دارم ولی وقتی می خونم میرم تو فکر... و مشکل اصلی من هم یکی از هم خونه ای هاست... البته غیر قابل تحمل نیست ولی فکرمو مشغول می کنه... از نظر من و بقیه اون خیلی حسابگر هست و رفاقتی کار نمی کنه... راحت طلب هست دنبال راحتی و رفاه هست فقط برای خودش و اینا خیلی اعصاب منو خورد میکنه و اگه درس نداشتم حتماً باهاش دعوا می کردم... ولی دوستان هم خونه ای دیگم همچنین نظری ندارند و کنار اومدن با این مسئله... خواهش می کنم کمکم کنید چیکار کنم

Sent from my C2105 using Tapatalk

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همزیستی

باهاش صحبت کنید دوستانه اما محکم ......... بگید که الان یه خانواده محسوب میشین اگرم بین اعضای خانواده دوستی و تعامل وجود نداشته باشه

دیگه رابطه ی گرم و صمیمی نخواهید داشت و مانع آرامش و پیشرفته ...........

انتظارات خودتو بهش بگو و درمقابل حرفها و انتظاراتشو گوش کن

جوری حرف نزن که فکر کنه فقط بخاطر آرامش و راحتی خودت داری تلاش می کنی بهش بگو که خوشحالی آرامشش براتون مهمه به فکرش

هستین اگه به این نتیجه برسه که توجمع شما ارزش و جایگاه داره برای رفاه و راحتی شماهم تلاش میکنه.............

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22139
    تشکـر
    2
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همزیستی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsan91 نمایش پست ها
    باهاش صحبت کنید دوستانه اما محکم ......... بگید که الان یه خانواده محسوب میشین اگرم بین اعضای خانواده دوستی و تعامل وجود نداشته باشه

دیگه رابطه ی گرم و صمیمی نخواهید داشت و مانع آرامش و پیشرفته ...........

انتظارات خودتو بهش بگو و درمقابل حرفها و انتظاراتشو گوش کن

جوری حرف نزن که فکر کنه فقط بخاطر آرامش و راحتی خودت داری تلاش می کنی بهش بگو که خوشحالی آرامشش براتون مهمه به فکرش

هستین اگه به این نتیجه برسه که توجمع شما ارزش و جایگاه داره برای رفاه و راحتی شماهم تلاش میکنه.............
    ممنون از راهنمایی تون... این کار رو چند بار کردیم ولی خیلی جواب نداد... ایشون بی نهایت آدم احساسی هست و ما برعکس... فکر می‌کنم اگه زیاد با هم صحبت کنیم حساسیت بیشتر میشه و اینکه فکرم بیشتر مشغول میشه

Sent from my C2105 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)