نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ایا برمیگرده؟

833
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایا برمیگرده؟

سلام.خسته نباشی.من دختری 23 ساله هستم.پرستار هستم.و به تازکی استخدام شدم و از نظر مالی ب استقلال میرسم.سه ماه قبل با مسری اشنا شدم.ب اصرارهای زیادش قبول کردم که باهاش دوس شم.اوایل خیلی خوب بود و دوسم داشت ولی کم کم دیدم از اینده میترسه.یهو رفتاراش عوض شد.ی لحظه دیوانه وار عاشقمع و ی لخظه بهم هیچ حسی نداره.تا اینکه گفت من قولی در مورد ازدواج نمیتونم بدم.چون ذهنم دگیره و نمیتونم در مورد اینده تصمیم بگیرم.اون گذشته شختی داشت.سه شب پیش واس بار اخر همو دیدیم.از جدایی گریه میکرد و میگف من نمیدونم چمه.و میترسم روزی بهت هیانت کنم و واس همین دارم جدا میشم.از گذشته تلخش گفت و کریه میکرد.که پدرش مادرش و میزد وب اون میگف خرابی...پدرش خرج خونه نمیده و اوت از صب تا شب کار میکنه.همه فامیل باهاشون قهرن و اون میکه زندکیم طلسم شده.و دعاهای طلسمو مادرم او خیاط پیدا کرده که عمم طلسممون کرده.گفت تو هم خوشگلی هم موقعیت مالی و خونوادکیت بیسته من میدونم دارم اشتباه نیکنم ولی نمیتونم باهات باشم که ردزی شاید خیانت کنم.و کفت شاید چند ماه دیگه برکردم و تو منو نخوای و اینو میدونم.الان ب نظرتون اون برمبگرده پیشم؟ب نظرتون اون ب دلیل ضربه های کودکیش لینجوری شده؟من باید چیکار کنم؟برمیگرده؟اگه اره چقد زمان میبره تا برگرده؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : ایا برمیگرده؟

سلام چقدر بهش اعتماد دارین؟! شاید همه اینا ی داستان باشه.
    خودت را اسیر قصه دیگران نکن و به فکر آینده ات باش

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد