نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: با کارگر سخن چین چه باید کرد؟

1383
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25483
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با کارگر سخن چین چه باید کرد؟

سلام من دو تا کارگاه تولیدی دارم . تو کارمم خدا رو شکرموفق هستم فقط یه مشکل ریشه ای دارم یکی از استادکارهای من شخص نیمه فنی در کارش بوده و ادم فوق العاده دوبه همزنی است و این کارش باعث شده که من همش کارگرهاروعوض کنم و الان کاملا به مشکل برخوردم نمیدونم باهاش چیکارکنم. اخه شوهر خواهرم هست و من و خواهرم با هم خواهرایه واقعی هستیم . خواهرم هم اخلاق شوهرشو میدونه و خودش هم ناراحته چون ژنتیک خانوادگی همه سخن چین هستن . خیلی سعی کردماصلاحش کنم . نصیحتشکردم ولی مثل ادم اهنی همون لحظه میگه چشم بعد از یک ساعت انگار نه انگار .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25233
    تشکـر
    48
    تشکر شده 22 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با کارگر دو به هم زن و سخن چین باید چه کرد؟

سلام

اولا اینکه اشتباه اول که مرتکب شدی و دیگه فک نکنم بشه کاریش کرد و اونم این بوده که فامیل رو قاطی کارات کردی(هیچ وقت این کار رو نکن چون بین فامیل حالا به هر دلیل کدورت پیش میاد مثل همین مورد شما .مگه دیگه اون شخص فامیل خیلی آدم خوبی باشه که اینطور آدما خیلی کم هستن)

دوما منظورت از دو به هم زنی چیه دقیقا؟؟!!

3. کاربران زیر از edris001 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25483
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این ضرب المثله که : طرف خرگوش روتحریک میکنه به خرگوش میگه بدووووووو از اونورم به شغال میگه بدو خرگوشهرو بگیر
    شده جریان این آقا . حق با شماست من الان بعد از دو سال تازه فهمیدم که چه اشتباه بزرگی کردم . با غریبه ها اصلا مشکل کاری ندارم .من جدا از این کارم سرپرست معدن هستم چندین کارگر زیردست دارم ولی این یکی فلجم کرده.
    یه سیاستی داره خودشو دور نگه میداره بقیه رو میده جلو . و فکرمیکنه که من متوجه نمیشم. بابت ناهار هزینه ها خیلی بالا بودتصمیم گرفتم یک ماه قطع کنم فقط بهش تنهایی گفتم شاید نهار کنسل شه ولی تو چیزی به بچه ها نگو معلوم نیست . فردا نزدیک ظهر یک قیامتی را افتاده بود که ما الان نهار رو باید چیکار کنیم. بهش میگم مگه نگفتم معلوم نیست تو چیزی نگو به راحتی اب خوردن میگه من که چیزی نگفتم .
    به فروشنده ها یاد داده که فلانی باید بابت کارایی که ما میکنیم ازمون تشکرکنه . در حالی که من خیلی هواشو داشتم . 14 سال کار کرده دریغ از یکماه بیمه از وقتی اومده بیمش کردم .
    جنسارو بعضی وقتا خراب میکنه . براحتی میگه بزن به حسابم
    .
    . چی بگم والا

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

اخراجش کن همین
    بگو آقا خوش اومدی برو جایی ک لایقت باشه اینجا در شان تو نیس
    خیرپیش
    والله ...حساب حسابه کاکا برادر

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رها 94 نمایش پست ها
    سلام من دو تا کارگاه تولیدی دارم . تو کارمم خدا رو شکرموفق هستم فقط یه مشکل ریشه ای دارم یکی از استادکارهای من شخص نیمه فنی در کارش بوده و ادم فوق العاده دوبه همزنی است و این کارش باعث شده که من همش کارگرهاروعوض کنم و الان کاملا به مشکل برخوردم نمیدونم باهاش چیکارکنم. اخه شوهر خواهرم هست و من و خواهرم با هم خواهرایه واقعی هستیم . خواهرم هم اخلاق شوهرشو میدونه و خودش هم ناراحته چون ژنتیک خانوادگی همه سخن چین هستن . خیلی سعی کردماصلاحش کنم . نصیحتشکردم ولی مثل ادم اهنی همون لحظه میگه چشم بعد از یک ساعت انگار نه انگار .
    یه کلمه
    اخراج

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26395
    تشکـر
    63
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    اخراجش کن همین
    بگو آقا خوش اومدی برو جایی ک لایقت باشه اینجا در شان تو نیس
    خیرپیش
    والله ...حساب حسابه کاکا برادر

دوستان فراموش نکنید که ایشون شوهر خواهرشون هستند به نظر من کار بهتری براش پیدا کن کسی رو بفرست جلو تا بره سر اون کار اونم با خوشحالی کاری که خودش می کنه مستقیم وارد نشو

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره خیلی جدی و منطقی باهاشون صحبت کنید، یا درجه کاریشون رو کمتر کنید، یا بهشون بگین در صورت تکرار همچین مساله ای یا از کار بیرون میشن یا معرفیشون می کنید جای دیگه کار کنن.
    درسته ممکنه ناراحتی میش بیاد، اما اینطور سوهان روح خودتون میشه و ذره ذره خودتون تاثیرش رو می بینید وعصبی میشید و احتمال اینکه در آینده مشکلات بیشتر و جدی تری به وجود بیاد.
    اول با خودشون صحبت کنید، خیلی جدی و در سطح شغلی نه فامیلی، اگه جواب نداد بعد با خواهرتون صحبت کنید و بهشون بگین اگه درست نشه کارشون مجبور به برخورد جدی می شید، اینطوری دلخوری ها خیلی کمتر میشه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

9. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره با خواهرتون صحبت کنین و ازشون بخواین به همسرش تذکر بده.
    اگر رفتارش رو اصلاح کرد که هیچ. اما اگر نکرد، باید اینبار با خودش حرف بزنین و محترمانه بگین ممکنه مجبور به اخراجش بشین چون باقی کارگرا از حضورش راضی نیستن.
    چندبار که تذکر بدین، بالاخره تصمیمش رو میگیره و هرتصمیمی هم که بگیره عواقبش پای خودشه.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    بهتره خیلی جدی و منطقی باهاشون صحبت کنید، یا درجه کاریشون رو کمتر کنید، یا بهشون بگین در صورت تکرار همچین مساله ای یا از کار بیرون میشن یا معرفیشون می کنید جای دیگه کار کنن.
    درسته ممکنه ناراحتی میش بیاد، اما اینطور سوهان روح خودتون میشه و ذره ذره خودتون تاثیرش رو می بینید وعصبی میشید و احتمال اینکه در آینده مشکلات بیشتر و جدی تری به وجود بیاد.
    اول با خودشون صحبت کنید، خیلی جدی و در سطح شغلی نه فامیلی، اگه جواب نداد بعد با خواهرتون صحبت کنید و بهشون بگین اگه درست نشه کارشون مجبور به برخورد جدی می شید، اینطوری دلخوری ها خیلی کمتر میشه
    منم معتقدم اول با خودش صحبت کنه که در صورت تکرار اخراج میشه

اگر موثر نبود با خواهرشون در میون بزارن .حتی به نظر من پدر ومادر خودشون هم در جریان باشن .

تا جای گلایه ای بعدا نباشه .

بعضی جاها یه مقداری حقوق برای کارگرها در نظر گرفته میشه که در صورت این که اخلاق کاری رعایت بشه

وهمچنین حسن انجام کار به کارگر ها تعلق میگیره .

ایشون میتونن از این شیوه استفاده کنن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد