نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: حس شک درباره تجاوز

2897
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حس شک درباره تجاوز

سلام !

پسری 18 ساله هستم !

بنده در کودکی در محله ای زندگی می کردم که شوخی ها و بازی های جنسی زیاد رواج داشت ! و هنوز به سن بلوغ نرسیده بودیم ! و معنی کار هایمان را نمی دانستیم !

و گاها بازی های جنسی می کردیم !

من زیاد از این کار ها خوشم نمیومد ! ; یک روز وقتی چند نفر دور هم جمع بودیم یک بازی شروع کردیم که شانسی دو نفر ; دو نفر با هم می رفتیم و به اصطلاح س*ک*س می کردیم !

و البته روی شلوار ! یعنی فاعل فقط شلوارش رو در می آورد و نه مفعول ! و حتی رشد آلت تناسلیمون هم اونقدرا ها نبود و در حد یه بچه 10 ساله یا 9 ساله و هیچکدوم اصلا نمی دونستیم منی چیه و هنوز به اون مرحله نرسیده بودیم !
    و من فقط یک بار این کار رو کردم (از روی کنجکاوی)و متقابلا روم انجام شد ! ولی در هنگام مفعول بودن از روی شلوار هیچ حسی نداشتم یعنی نه حس درد ; نه اصلا احساس لمس مقعدی و هیچــــــــــی و حتی لمس با باسن !(می گم هنوز آلتمون خیلی کوچیک بود ) و در ضمن اونی که اینکار رو با هم کردیم 1 سال از منه 10 ساله هم کوچیک تر بود !

و در ضمن تقریبا یک پسری به همه بچه های محلمون تجاوز کرده بود ولی من اون موقع زورم خیلی زیاد بود و جرئت نمی کرد بیاد سمت من ! و در ضمن بین بچه ها از ارزش بالایی برخورد دار بودم و الانم برخورد دار هستم !

حالا بعد این همه سال این مسئله اومده تو ذهنم که آیا من قربانی تجاوزم ؟!

اصلا به این می گن تجاوز ؟!! همش فکر می کنم این تجربه فقط واسه من اتفاق افتاده (که نمی دونم البته واقعا تجاوزه ؟!!)!

همش بررسی می کنم که تجاوز یعنی چی و اون حس خودم رو در هنگام مفعولی با تجاوز مقایسه می کنم ! و آخرش می بینم نه دخولی انجام گرفته نه حسی داشتم و نه شلوارمو در اووردم و اصلا نمی دونم دخول چه حسی داره و یادمه اون زمان از بچه های قربانی می پرسیدم حسشو چون نمی دونستم ! ولی باز همش هی میاد تو ذهنم که توی یه قربانی و یه آدم بی ارزشی و نمی تونم خودمو قانع کنم و به گونه ای وسواس فکری دارم ! )

نمی دونم اصلا چیزی که قربانی ها رو رنج می ده حسیه که هنگام تجاوز داشتن یا نفس کار ؟!!(فاعل و مفعول بودن ؟!!) من هیچوقت مفعول خالی نبودم ! فقط اون یک بار مفعول بودم که قبلش خودم فاعل بودم (تاکید می کنم از روی شلوار)!
    تازه از زیر شلوار هم نمی تونستیم فاعل باشیم چون اصلا در اون حد رشد نکرده بود آلتمون !

من قربانی تجاوز هستم یا نه ؟!!

این دو به شکی داره دیوونم می کنه ! من آدم مغروری هستم ! و اگر بفهمم قربانی بوده ام روانی می شم صد در صد !

در ضمن پست یکی از بچه رو خوندم همینجا که می گفت تجاوز از روی شلوار ! این حالمو بد تر کرد !

من قربانی تجاوز هستم یا نه ؟!! اصلا تجاوز یعنی چی و چطوریه ؟!! تو رو خدا کمک کنه یکی !

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : حس شک درباره تجاوز

من قربانی تجاوز هستم یا نه ؟!! اصلا تجاوز یعنی چی و چطوریه ؟!! تو رو خدا کمک کنه یکی !

""تجاوز یعنی اقدام به رابطه جنسی با زور و اذیت ""

نه اقدام به رابطه جنسی که هر دو طرف راضی هستن و صرفا برای شناخت جسم است .

درنتیجه شما مورد تجاوز قرارنگرفته اید .

تمام

امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

3. 2 کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

این دو به شکی داره دیوونم می کنه ! من آدم مغروری هستم ! و اگر بفهمم قربانی بوده ام روانی می شم صد در صد !

نه به شما تجاوز شده ونه به کسی تجاوز کردید .فقط یه کنکاوی بچه گانه بوده .

اگر امکان داره به اون محل رفت وامد کنید کاری انجام بدید که کودکانی که در اون محل زندگی میکنند چند سال دیگه این حس شما رو نداشته باشن .

مثلا به پارک اونجا برید وبرنامه ورزش صبحگاهی داشته باشید تو پارک برای بچه ها .یه کمپین بسازید برای جلوگیری از این تجاوز ها .

منظورم این نیست که به شما تجاوز شده ولی اگر کودکان الان کاری رو که شما سال ها پیش انجام میدادید الان انجام بدن حتما کار به جای باریک کشیده میشه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25593
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم این نیست که به شما تجاوز شده ولی اگر کودکان الان کاری رو که شما سال ها پیش انجام میدادید الان انجام بدن حتما کار به جای باریک کشیده میشه .

بهتر بود بگید
    ممکنه کار به جای باریک کشیده بشه . اینطور که گفتید حتما باز ما شدیم قربانی !

خوب همین منم همش اینا رو به خودم می گم ولی باز نمی تونم این فکر منفی رو از خودم بیرون ببرم ! اصلا به این فکر منفی تا چند ماه پیش می خندیدم و وقتی میومد به ذهنم به عنوان تجاوز خندم می گرفت !

می تونه وسواس فکری باشه ؟!!

ولی همین فکر الان داره دیوونم می کنه !

و در ضمن من زمستونا این مشکل میاد سراغم ; ولی این زمستون یکم زیادی طول کشید این افکار !

روزا بهترم ولی شبا همش میاد تو فکرم !

می تونه افسردگی فصلی باشه ؟!!

آیا کسایی هم که قربانی واقعی تجاوزن فقط فصلی اذیت می شن ؟!!

بچه ها کمک کردن استخاره نمی خواد !

لطفا کسایی که تجربه واقعی داشتن یه توضیحی بدن !

لطفا کمکم کنید !

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ریپا خوب گفت .

تجاوز زورو اجبار داخلش هست ، ولی شما هیچ زورو اجبارو ترسی پشتش نبوده ، یه کنجکاوی بوده که دو طرفه هم بوده .

پس این اصلا تجاوز نبوده .

حرفای ریپا رو دوباره بخون .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim09 نمایش پست ها
    سلام !

پسری 18 ساله هستم !

بنده در کودکی در محله ای زندگی می کردم که شوخی ها و بازی های جنسی زیاد رواج داشت ! و هنوز به سن بلوغ نرسیده بودیم ! و معنی کار هایمان را نمی دانستیم !

و گاها بازی های جنسی می کردیم !

من زیاد از این کار ها خوشم نمیومد ! ; یک روز وقتی چند نفر دور هم جمع بودیم یک بازی شروع کردیم که شانسی دو نفر ; دو نفر با هم می رفتیم و به اصطلاح س*ک*س می کردیم !

و البته روی شلوار ! یعنی فاعل فقط شلوارش رو در می آورد و نه مفعول ! و حتی رشد آلت تناسلیمون هم اونقدرا ها نبود و در حد یه بچه 10 ساله یا 9 ساله و هیچکدوم اصلا نمی دونستیم منی چیه و هنوز به اون مرحله نرسیده بودیم !
    و من فقط یک بار این کار رو کردم (از روی کنجکاوی)و متقابلا روم انجام شد ! ولی در هنگام مفعول بودن از روی شلوار هیچ حسی نداشتم یعنی نه حس درد ; نه اصلا احساس لمس مقعدی و هیچــــــــــی و حتی لمس با باسن !(می گم هنوز آلتمون خیلی کوچیک بود ) و در ضمن اونی که اینکار رو با هم کردیم 1 سال از منه 10 ساله هم کوچیک تر بود !

و در ضمن تقریبا یک پسری به همه بچه های محلمون تجاوز کرده بود ولی من اون موقع زورم خیلی زیاد بود و جرئت نمی کرد بیاد سمت من ! و در ضمن بین بچه ها از ارزش بالایی برخورد دار بودم و الانم برخورد دار هستم !

حالا بعد این همه سال این مسئله اومده تو ذهنم که آیا من قربانی تجاوزم ؟!

اصلا به این می گن تجاوز ؟!! همش فکر می کنم این تجربه فقط واسه من اتفاق افتاده (که نمی دونم البته واقعا تجاوزه ؟!!)!

همش بررسی می کنم که تجاوز یعنی چی و اون حس خودم رو در هنگام مفعولی با تجاوز مقایسه می کنم ! و آخرش می بینم نه دخولی انجام گرفته نه حسی داشتم و نه شلوارمو در اووردم و اصلا نمی دونم دخول چه حسی داره و یادمه اون زمان از بچه های قربانی می پرسیدم حسشو چون نمی دونستم ! ولی باز همش هی میاد تو ذهنم که توی یه قربانی و یه آدم بی ارزشی و نمی تونم خودمو قانع کنم و به گونه ای وسواس فکری دارم ! )

نمی دونم اصلا چیزی که قربانی ها رو رنج می ده حسیه که هنگام تجاوز داشتن یا نفس کار ؟!!(فاعل و مفعول بودن ؟!!) من هیچوقت مفعول خالی نبودم ! فقط اون یک بار مفعول بودم که قبلش خودم فاعل بودم (تاکید می کنم از روی شلوار)!
    تازه از زیر شلوار هم نمی تونستیم فاعل باشیم چون اصلا در اون حد رشد نکرده بود آلتمون !

من قربانی تجاوز هستم یا نه ؟!!

در ضمن پست یکی از بچه رو خوندم همینجا که می گفت تجاوز از روی شلوار ! این حالمو بد تر کرد !

دوست عزیز به شما هیچ تجاوزی نشده هیچ تجاوزی، تجاوز یعنی یه فرد بزرگتر و آگاه به زور و اجبار کسی رو وارد رابطه ی جنسی کنه

پس شما قربانی تجاوز نیستین اصلا

چون اولا شما بچه بودین

دوما نمیدونستین چکار میکنین

سوما طرفتون همسن خودتون بوده و مثه شما کودک و جاهل

چهارما این کنجکاویا بین همه بچهای این سنی اتفاق میفته و فقط شما نیستی

اما اینکه توی زمستون این افکار بیشتر میشه مسلما افسردگی فصلی هست

و قابل درمان البته

شما دیگه به اون موقه فک نکن و مدام با خودت یادآوریش نکن که پر رنگ بشه

برای افسردگی فصلی هم حتما به یه روانشناس با تجربه مراجعه کنین

چون معمولا تو این دوران افکار ناامید کننده میان سراغ آدم

و اگه جلوشو نگیرین ممکنه بیشتر و بیشتر شما رو درگیر کنه

موفق باشی.
    ویرایش توسط رزمریم : 01-05-2016 در ساعت 04:20 AM

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25436
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    9

اقا ول کن الکی کورتکس های مغزت رو درگیر چی میکنی
    برو بشین به اینده و بدبختی های پیش رو فکر کن

زیاد در بارش فکر کنی دچار مشکلات روانی میشی
    بی خیال شو

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)