نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: حساسیت به رابطه ی گذشته ی نامزد

2096
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25634
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy حساسیت به رابطه ی گذشته ی نامزد

با سلام
    من با دختری آشنا شدم و خیلی زود به هم وابسته شدیم. بعد از مقداری صمیمی شدن بهم گفت قبلا یه بار ازدواج کرده. من هیچ مشکلی با این موضوع نداشتم و بی خیال از این قضیه رد شدم و دیگه هیچوقت به اون ازدواجش فک نکردم. تا اینکه چند ماه بعد خودم متوجه شدم وقتی متاهل بوده همزمان با یه پسر دیگه هم رابطه داشته. به زحمت اعتراف کرد و متاسفانه خیلی وارد جزییات اون رابطه شدم. خودش خیلی دختر خوبیه و این خیانت یه جورایی نتیجه ی طلاق عاطفی، سن کم، تنهایی و سادگیش بوده. حدود چهار پنج سال توی اون رابطه ی مخفی بوده و انواع سواستفاده ها رو تحمل کرده. نهایتا وقتی از همسرش جدا میشه تصمیم میگیره از شر هر دوشون راحت شه و با دوس پسرش هم به هم میزنه و توبه میکنه. به خوبی این دختر من هیچ شکی ندارم و به قول خودش قدر این رابطه رو خوب میدونه و حتی یه لیوان آب هم بدون اطلاع من نمیخوره (با اینکه من ازش همچین انتظاری نداشتم هیچوقت.) اما مشکلی که دارم اینه که با تصاویری که از رابطه ی اونا دارم همیشه به هم میریزم و همه چی رو تلخ میکنم. خیلی به خودم فشار میارم که توی حال زندگی کنم و به گذشته فک نکنم ولی نمیشه. درسته، مقصر خودم هستم که وارد جزییات اون رابطه شدم اما اگه نمیدونستم هم کلی تصورات دیگه داشتم. حتی پسره رو توی فیسبوک پیدا کردم و همیشه عکسشو نگاه میکنم و گریه میکنم. اصلا نمیتونم سراغش نرم. نمیتونم بهش فک نکنم. همه ی فکر و ذکرم شده.
    الان ذهنم و فکرم مریض شده و واقعا با کوچکترین چیزی حالم بد میشه و بداخلاقی میکنم و اون طفلک هم همش گریه میکنه و میگه شرمنده س (بابت چیزی که هیچ ربطی به من نداره). من با دیدن یه استیکر س ک سی و یا یه جوک جنسیتی ممکنه کاملا به هم بریزم و تصویر بیاد توی ذهنم. از طرفی حسادت زیادی دارم که یه نفر دیگه خصوصی ترین لحظات زندگی نامزد منو دیده و تجربه ش کرده و از طرفی دلم برای نامزدم میسوزه که انقد عذابش میدم. وقتایی که حالم بده مثل سنگ میشم و هیچ حسی بهش ندارم. انگار اصلا نمیبینمش. انقد فکر سراغم میاد که شبها خوابم نمیبره گاهی. دکتر که رفتم گفت علائمش به بیماری پای بی قرار مربوطه و مال فشار عصبی زیاده. کارم به آرامش بخش خوردن کشیده. از طرفی هر دو سه روز یه بار واقعا حالم بده میشه و عصبی میشم و از طرفی واقعا دوسش دارم و همه ی این کارام از دوس داشتنشه. البته گاهی خیلی بی رحم میشم و به خودم میگم تمام چیزایی که اتفاق میفته نتیجه ی کارهاییه که کرده، ولی خب خودم خوب میدونم قضاوت کردن اون نه کار منه و نه کار درستیه...
    تو رو خدا بگید چیکار کنم...
    بیست و نه سال داریم و هم سن هستیم. فوق لیسانسیم و قراره با هم ازدواج کنیم تا یه ماه آینده.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : حساسیت به رابطه ی گذشته ی نامزد

نامزد رسمی هستین ؟؟
    پس به نظر شما کسی که قبلا ازدواج کرده و قبل از اشناییتون این مساله رو مخفی نگه داشته و بعد از وابستگی و ایجاد علاقه بهتون گفته و در حالی که متاهل بوده به همسرش خیانت کرده و سالها با کسی بطور مخفیانه در ارتباط بوده و الان هم دقیق نمیدونم بدون محرمیت با شما در ارتباطه :"دختر خوبیه "!!!!!!!!!!
    خب پس مبارکه ..علف باید به دهن بزی شیرین بیاد دیگه .

3. 3 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

دخترا قبل ازدواج به خصوص وقتی مقصر باشن حرف مفت زیاد میزنن جدی نگیر این حرفارو

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    نامزد رسمی هستین ؟؟
    پس به نظر شما کسی که قبلا ازدواج کرده و قبل از اشناییتون این مساله رو مخفی نگه داشته و بعد از وابستگی و ایجاد علاقه بهتون گفته و در حالی که متاهل بوده به همسرش خیانت کرده و سالها با کسی بطور مخفیانه در ارتباط بوده و الان هم دقیق نمیدونم بدون محرمیت با شما در ارتباطه :"دختر خوبیه "!!!!!!!!!!
    خب پس مبارکه ..علف باید به دهن بزی شیرین بیاد دیگه .
    واقعا براتون متاسفم...یعنی کسی که قبلا ازدواج کرده دیگه حق زندگی نداره؟چطور میتونین آدمها رو قضاوت کنین؟الان شما میدونین اون خانم در زمان تاهلش چه اتفاقاتی رو پشت سر گذاشته که با همه احساس گناهش از نظر عاطفی به یکی دیگه پناه برده؟امثال این خانم که ازدواج نکرده بودند با چند تا پسر در ارتباط بودند؟
    اگر شما همچنان فکر میکنی اون دختری که قبل از ازدواج رابطه داره لایق زندگی نیست براتون بسیار متاسفم برای همینه که آمار طلاق در این مملکت سیر صعودی زیادی داره...خیلی از مشکلات در زندگی به خاطر روابط جنسیه که قبل از ازدواج ازش بی خبر بودند

7. 3 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط xsaman66 نمایش پست ها
    با سلام
    من با دختری آشنا شدم و خیلی زود به هم وابسته شدیم. بعد از مقداری صمیمی شدن بهم گفت قبلا یه بار ازدواج کرده. من هیچ مشکلی با این موضوع نداشتم و بی خیال از این قضیه رد شدم و دیگه هیچوقت به اون ازدواجش فک نکردم. تا اینکه چند ماه بعد خودم متوجه شدم وقتی متاهل بوده همزمان با یه پسر دیگه هم رابطه داشته. به زحمت اعتراف کرد و متاسفانه خیلی وارد جزییات اون رابطه شدم. خودش خیلی دختر خوبیه و این خیانت یه جورایی نتیجه ی طلاق عاطفی، سن کم، تنهایی و سادگیش بوده. حدود چهار پنج سال توی اون رابطه ی مخفی بوده و انواع سواستفاده ها رو تحمل کرده. نهایتا وقتی از همسرش جدا میشه تصمیم میگیره از شر هر دوشون راحت شه و با دوس پسرش هم به هم میزنه و توبه میکنه. به خوبی این دختر من هیچ شکی ندارم و به قول خودش قدر این رابطه رو خوب میدونه و حتی یه لیوان آب هم بدون اطلاع من نمیخوره (با اینکه من ازش همچین انتظاری نداشتم هیچوقت.) اما مشکلی که دارم اینه که با تصاویری که از رابطه ی اونا دارم همیشه به هم میریزم و همه چی رو تلخ میکنم. خیلی به خودم فشار میارم که توی حال زندگی کنم و به گذشته فک نکنم ولی نمیشه. درسته، مقصر خودم هستم که وارد جزییات اون رابطه شدم اما اگه نمیدونستم هم کلی تصورات دیگه داشتم. حتی پسره رو توی فیسبوک پیدا کردم و همیشه عکسشو نگاه میکنم و گریه میکنم. اصلا نمیتونم سراغش نرم. نمیتونم بهش فک نکنم. همه ی فکر و ذکرم شده.
    الان ذهنم و فکرم مریض شده و واقعا با کوچکترین چیزی حالم بد میشه و بداخلاقی میکنم و اون طفلک هم همش گریه میکنه و میگه شرمنده س (بابت چیزی که هیچ ربطی به من نداره). من با دیدن یه استیکر س ک سی و یا یه جوک جنسیتی ممکنه کاملا به هم بریزم و تصویر بیاد توی ذهنم. از طرفی حسادت زیادی دارم که یه نفر دیگه خصوصی ترین لحظات زندگی نامزد منو دیده و تجربه ش کرده و از طرفی دلم برای نامزدم میسوزه که انقد عذابش میدم. وقتایی که حالم بده مثل سنگ میشم و هیچ حسی بهش ندارم. انگار اصلا نمیبینمش. انقد فکر سراغم میاد که شبها خوابم نمیبره گاهی. دکتر که رفتم گفت علائمش به بیماری پای بی قرار مربوطه و مال فشار عصبی زیاده. کارم به آرامش بخش خوردن کشیده. از طرفی هر دو سه روز یه بار واقعا حالم بده میشه و عصبی میشم و از طرفی واقعا دوسش دارم و همه ی این کارام از دوس داشتنشه. البته گاهی خیلی بی رحم میشم و به خودم میگم تمام چیزایی که اتفاق میفته نتیجه ی کارهاییه که کرده، ولی خب خودم خوب میدونم قضاوت کردن اون نه کار منه و نه کار درستیه...
    تو رو خدا بگید چیکار کنم...
    بیست و نه سال داریم و هم سن هستیم. فوق لیسانسیم و قراره با هم ازدواج کنیم تا یه ماه آینده.
    عشقتون رو با این فکر و خیالات خراب نکنین...خانم شما خودش از کردش پشیمونه و الان شما یه آفتاب مهتاب ندیده می خوای پیدا کنی که نمی دونی میتونی اصلا دوستش داشته باشی یا نه؟ اون خانم حق زندگی و عاشق شدن داره..دستشو بگیر ، التیام زخمهاش باش، گذشتشو فراموش کن و به حال و فردا فکر کن...اگر شک و بددلی رو از خودت دور نکنی خیلی زود اون خانم خسته میشه و اگر زنی سرد بشه دیگه برای گرم کردنش نمیشه کاری کرد.ایشالا خوشبخت بشین

9. 4 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط aram37 نمایش پست ها
    واقعا براتون متاسفم...یعنی کسی که قبلا ازدواج کرده دیگه حق زندگی نداره؟چطور میتونین آدمها رو قضاوت کنین؟الان شما میدونین اون خانم در زمان تاهلش چه اتفاقاتی رو پشت سر گذاشته که با همه احساس گناهش از نظر عاطفی به یکی دیگه پناه برده؟امثال این خانم که ازدواج نکرده بودند با چند تا پسر در ارتباط بودند؟
    اگر شما همچنان فکر میکنی اون دختری که قبل از ازدواج رابطه داره لایق زندگی نیست براتون بسیار متاسفم برای همینه که آمار طلاق در این مملکت سیر صعودی زیادی داره...خیلی از مشکلات در زندگی به خاطر روابط جنسیه که قبل از ازدواج ازش بی خبر بودند
    مندقیقا توی کدوم جمله گفتم کسی که قبلا ازدواج کرده حق زندگی نداره ؟؟؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25575
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ، نباید زود قضاوت کنیم چون از گذشتش و زندگی قبلیش خبر نداریم ، دوست عزیز اگه دوسش داری یکبار برای همیشه فکرهاتو بکن و به خودت قول بده که دیگه سراغ گذشتش نمیری،اونم حق زندگی جدید رو داره درسته توی گذشته اشتباه کرده اما نباید ایندشو بخاطر گذشتش خراب کنی ، گذشته هرچی بوده تموم شده توی حال زندگی کن و فعلا قرار ازدواج رو عقب بنداز تا بهتر بشناسید همدیگرو و فکرتون اروم بشه و زندگی جدید رو تشکیل بدید .

12. 2 کاربران زیر از Naznin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    این خانوم کار درستی نکردند که قبل اینکه وابستگی موضوع مخفی کردند و بعد وابسستگی گفتند. حالا نمی دونم شما برات مهم بود گذشته و ازش سوال کرده بودی یانه ولی صرف داشتن ازدواج ناموفق کار بدی نیست حالا ازدواج ناموفق داشته ولی خیانت هیچ توجیهی نداره و حالا توبه کرده یا نه قضاوت اش با خدا ، ولی شما اگر نمی تونی ببخشی ازدواج نکن چون بعد مدتی ممکنه باعث اختلاف بشه ومنجر به طلاق بشه

در رابطه کاربری که گفتند دختر یا بهتر زن های که قبل ازدواج رابطه دارند (نامشزوع) اره حق زندگی دارند ولی حق کلک بازی و حقه بازی ندارند خودشون جای دختر غالب کنند.

14. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام ، من وضعیت ذهنی و درگیریتون را درک میکنم و اهل دلداری دادن الکی هم نیستم .

اولا که ایشون ازدواج کرده ، همسر قبلیش به نظر من یه آدم عوضی بوده ، این عوضی بودن باعث شده که ایشون نسبت به اون آقا سرد بشه ( قانونا همسرش باشه ولی از لحاظ عاطفی حتی ازش متنفر باشه ) اینجا دیگه خودشو محدود نمیبینه و برای کم کردن فکراش میره وارد یه رابطه غیر رسمی و غیر قانونی میشه ، از قضا با یه آدم عوضی تر از همسرش ، اون نفر عوضی دوم (که به غایت حروم زادس و توی جامعه زیبای ما کم نیست این جور حیوانات انسان نما) میفهمه که ایشون متاهل هست و براش میشه یه برگ برنده که از اون خانوم سو استفاده کنه . خانوم هم که نه راه پس داره نه پیش مجبور میشه چند سالی توی همین برزخ بمونه . تا اینکه به خودش میاد و قید هر دو را میزنه ‌ . این براش میشه یه تجربه (که خیلی گرون براش تموم میشه ولی در عین حال بسیار ارزشمنده ) یه تجربه خیلی قوی که به ایشون این قدرت و بینش را میده که توی انتخاب بعدیش (که شما باشی ) حواسشو جمع کنه که یکی باشه از همه لحاظ عالی باشه که هیچوقت بهش سرد نشه .

حالا شما ایشون را انتخاب کردی و توی ذهنت یه تصویر ذهنی خیلی قشنگ ازش ساختی که متاسفانه به دلیل سمج شدن خودتون به گذشته این خانوم این تصویر ذهنیتون از اون خانوم خراب میشه . الان هم داری خودتو عذاب میدی فقط . این رابطه تنها در یه صورت به سرانجام میرسه که شما دیگه حتی 1 بار هم به گذشته ایشون فکر نکنی و توی دعواهاتون (که توی تمام زندگی های مشترک هست ) حرف گذشته ایشون را پیش نکشی ، اگه این کارو بکنی (گذشتشو به یادش بیاری) من قول میدم که به جایی این رابطه به بدترین حالت ممکن تموم میشه ، چرا که گذشته ایشون بیشتر از اینکه برای شما دردناک باشه برای خودشون دردناکه و شما روی این نقطه ضعفش دست بزاری که براش مثل یه زخم میمونه که هی دستکاری میشه (با یادآوری های مکرر شما) هیچوقت این زخمه خوب نمیشه .
    اگه هم‌میبینی که نمیتونی این گذشته را فراموش کنی این رابطه باید تموم بشه چرا که توی دل شما هر لحظه شک و تردید بیشتر میشه و شکا را به جنون میرسونه و آرامش را از زندگی جفتتون بیرون میبره

پ.ن : ایشون میتونستن کامل مخفی کنن اون رابطه را ولی به اشتباه فک کردن که اگه به اصرار شما اعتراف کنن باعث میشه شما دلتون آروم بشه (که برعکسش شده الان)
    پ.ن ۲ : ایشون میتونست خودشو به یکی از این پسر تیلیاردر ها غالب کنه اگه که هدفش چیزی غیر از یه زندگی معمولی باشه
    پ.ن ۳ : شما دو نفر هم دیگه را دوست داشتید که تا الانم با هم موندید (ببین قلبت چی میگه)
    پ.ن ۴ : یکی از دوستان فامیلی یه نظری داشت در مورد ازدواج و اینا ، میگفت دختر باید به اندازه کافی پسر دیده باشه که بتونه انتخابشو درست انجام بده و خودش با همین نظر با یع دختری که همه میگفتن این خرابه و فلان ازدواج کرد و الانم یه بچه دارن و ظاهرا مشکلی هم ندارن .

16. 4 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها

اولا که ایشون ازدواج کرده ، همسر قبلیش به نظر من یه آدم عوضی بوده ، این عوضی بودن باعث شده که ایشون نسبت به اون آقا سرد بشه ( قانونا همسرش باشه ولی از لحاظ عاطفی حتی ازش متنفر باشه ) اینجا دیگه خودشو محدود نمیبینه و برای کم کردن فکراش میره وارد یه رابطه غیر رسمی و غیر قانونی میشه ، از قضا با یه آدم عوضی تر از همسرش ، اون نفر عوضی دوم (که به غایت حروم زادس و توی جامعه زیبای ما کم نیست این جور حیوانات انسان نما) میفهمه که ایشون متاهل هست و براش میشه یه برگ برنده که از اون خانوم سو استفاده کنه . خانوم هم که نه راه پس داره نه پیش مجبور میشه چند سالی توی همین برزخ بمونه . تا اینکه به خودش میاد و قید هر دو را میزنه ‌ . این براش میشه یه تجربه (که خیلی گرون براش تموم میشه ولی در عین حال بسیار ارزشمنده ) یه تجربه خیلی قوی که به ایشون این قدرت و بینش را میده که توی انتخاب بعدیش (که شما باشی ) حواسشو جمع کنه که یکی باشه از همه لحاظ عالی باشه که هیچوقت بهش سرد نشه .

حالا شما ایشون را انتخاب کردی و توی ذهنت یه تصویر ذهنی خیلی قشنگ ازش ساختی که متاسفانه به دلیل سمج شدن خودتون به گذشته این خانوم این تصویر ذهنیتون از اون خانوم خراب میشه . الان هم داری خودتو عذاب میدی فقط . این رابطه تنها در یه صورت به سرانجام میرسه که شما دیگه حتی 1 بار هم به گذشته ایشون فکر نکنی و توی دعواهاتون (که توی تمام زندگی های مشترک هست ) حرف گذشته ایشون را پیش نکشی ، اگه این کارو بکنی (گذشتشو به یادش بیاری) من قول میدم که به جایی این رابطه به بدترین حالت ممکن تموم میشه ، چرا که گذشته ایشون بیشتر از اینکه برای شما دردناک باشه برای خودشون دردناکه و شما روی این نقطه ضعفش دست بزاری که براش مثل یه زخم میمونه که هی دستکاری میشه (با یادآوری های مکرر شما) هیچوقت این زخمه خوب نمیشه .
    اگه هم‌میبینی که نمیتونی این گذشته را فراموش کنی این رابطه باید تموم بشه چرا که توی دل شما هر لحظه شک و تردید بیشتر میشه و شکا را به جنون میرسونه و آرامش را از زندگی جفتتون بیرون میبره

پ.ن : ایشون میتونستن کامل مخفی کنن اون رابطه را ولی به اشتباه فک کردن که اگه به اصرار شما اعتراف کنن باعث میشه شما دلتون آروم بشه (که برعکسش شده الان)
    پ.ن ۲ : ایشون میتونست خودشو به یکی از این پسر تیلیاردر ها غالب کنه اگه که هدفش چیزی غیر از یه زندگی معمولی باشه
    پ.ن ۳ : شما دو نفر هم دیگه را دوست داشتید که تا الانم با هم موندید (ببین قلبت چی میگه)
    پ.ن ۴ : یکی از دوستان فامیلی یه نظری داشت در مورد ازدواج و اینا ، میگفت دختر باید به اندازه کافی پسر دیده باشه که بتونه انتخابشو درست انجام بده و خودش با همین نظر با یع دختری که همه میگفتن این خرابه و فلان ازدواج کرد و الانم یه بچه دارن و ظاهرا مشکلی هم ندارن .
    شوهرش ادم عوضی بوده باید خیانت کنه!!!طلاق واسه چی هست اون موقع !حالا یک شکری خورده ولی توجیح نداره کاراش جز اینکه توبه کنه و دیگه انجام نده.

این پ .ن4 هم از اون حرفا بودااا ، خب با این عقاید اش یک دفعه میرفت یکی از این پورن استارها می گرفت. به قول خود شما الان ظاهرا زندگیش خوبه

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    شوهرش ادم عوضی بوده باید خیانت کنه!!!طلاق واسه چی هست اون موقع !حالا یک شکری خورده ولی توجیح نداره کاراش جز اینکه توبه کنه و دیگه انجام نده.

این پ .ن4 هم از اون حرفا بودااا ، خب با این عقاید اش یک دفعه میرفت یکی از این پورن استارها می گرفت. به قول خود شما الان ظاهرا زندگیش خوبه
    شما وقتی میتونی بگی میخاست طلاق بگیره که حق طلاق با زن باشه ، اونموقع حرف شما درسته و هیچ توجیهی برای خیانت کردن نمیمونه . (عوضی بودن مرد هم توی قانون خیلی درست تعریف نشده و مثلا شوهری که محبت نمیکنه یا به خانومش محل نمیزاره را ، قانون اون مرد را "عوضی" قلمداد نمیکنه و اجازه طلاق نمیده ) هر چند سیستم طلاق (و کلا ازدواج) توی ایران خیلی جالبه و هنوز دختر هایی هستن که به زور پدرشون تن به ازدواج با مردهای سن بالا میدن(و اگه مقاومت کنن یا کتک میخورن یا کشته میشن ) و خودشون یه بازیچه بیشتر نیستن :d بگذریم

هر انسانی هم جایزالخطاست ، شما خودتو از خدا هم بالاتر میبینی ظاهرا همه باید یه فتوکپی از توبه شون را به شما تحویل بدن برای کارهای اداریش =))

پ.ن 4 هم عقاید من نیست ، عقاید یکی دیگست که با همون عقاید زندگی کرده و الانم موفقه و در مورد پ*رن استار هم نمیدونم شاید گیرش نیومده منظورم هم از ظاهرا زندگیش خوبه این بود که کلا کسی نیست که پابند کسی بشه که بهش شک داره ، اگه مشکلی داشتن خیلی راحت جدا میشد
    ویرایش توسط ehsan1966 : 01-06-2016 در ساعت 01:17 PM

19. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

شما وقتی میتونی بگی میخاست طلاق بگیره که حق طلاق با زن باشه ، اونموقع حرف شما درسته و هیچ توجیهی برای خیانت کردن نمیمونه . (عوضی بودن مرد هم توی قانون خیلی درست تعریف نشده و مثلا شوهری که محبت نمیکنه یا به خانومش محل نمیزاره را ، قانون اون مرد را "عوضی" قلمداد نمیکنه و اجازه طلاق نمیده ) هر چند سیستم طلاق (و کلا ازدواج) توی ایران خیلی جالبه و هنوز دختر هایی هستن که به زور پدرشون تن به ازدواج با مردهای سن بالا میدن و خودشون یه بازیچه بیشتر نیستن :d بگذریم

هر انسانی هم جایزالخطاست ، شما خودتو از خدا هم بالاتر میبینی ظاهرا همه باید یه فتوکپی از توبه شون را به شما تحویل بدن برای کارهای اداریش =))

پ.ن 4 هم عقاید من نیست ، عقاید یکی دیگست که با همون عقاید زندگی کرده و الانم موفقه و در مورد پ*رن استار هم نمیدونم شاید گیرش نیومده منظورم هم از ظاهرا زندگیش خوبه این بود که کلا کسی نیست که پابند کسی بشه که بهش شک داره ، اگه مشکلی داشتن خیلی راحت جدا میشد
    حق طلاق داره یا نداره خب حیا و ابرو کجا رفته ، با هر ناسازگاری باید پا بشه بره خیانت کنه!!!!

خب ما خدا نیستیم ولی خدا فرموده برای امرزش گناه تون توبه کنید و تکرارش نکنید

کار این خانوم از نظر اخلاقی و از نظر شرعی درست نبوده ، قضاوت هم نکردم فقط گفتم خیانت هیچ توجیهی نداره و فقط می تونه توبه کنه وانجام نده.

خب منم عقاید دوستت گفتم نه شما ،

21. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25634
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستای خوبم، از همدلی همتون و از وقتی که برام گذاشتین خیلی ممنونم، مخصوصا آرام و احسان عزیز که بهم روحیه دادن...
    غزل خانوم، من هیچ جای حرفام نگفتم نامزدم مشکل داره و هر کی ازدواج کرده یا رابطه داره دیگه آدم نیست! اتفاقا برعکس، گفتم من مشکل دارم و ایراد از منه! گفتم فکر و ذهن من بیمار شده و خودم رو متهم و محکوم دونستم. پس صحبتای شما درباره ی من موضوعیت نداره. ضمنا لطفا یه کم آروم تر صحبت کنید، این همه پرخاشگری واقعا لازم نبود...
    امید جان ممنونم از نظراتت ولی خواهش میکنم نامزد منو اینجوری قضاوت نکن. من هیچوقت به خوبیش شک نداشتم و ندارم، برای هر دختر بی پناهی ممکنه پیش بیاد که به یکی دیگه پناه ببره تا بتونه زندگی عاطفیش رو ادمه بده و از پس خودش بر بیاد...
    اما درباره ی مشکل اصلی خودم، من اعتقاد دارم همه ی آدما مثل هم میتونن رابطه داشته باشن و رابطه داشتن یه دختر نباید زندگیشو تباه کنه. حتی اگر اشتباه هم کرده باشه خدا با توبه میبخشه، من که بنده ی خدام و خیلی ناچیز. به بدی و خوبی گذشته ی اون کار ندارم، چیزی که منو آزار میده حس حسادتیه که فک میکنم همه ی مردها دارن. خانوما شاید فک کنن حسادت مال همه س، مرد و زن نداره، ولی باور کنید تا مرد نباشید نمیدونید چقد سخته...
    نمیدونم چطور توضیح بدم ولی با همه ی عشق و علاقم، حساددتم و اون تصاویر لعنتی همه جا بامن هستن...

23. 3 کاربران زیر از xsaman66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    9

دوستای خوبم، از همدلی همتون و از وقتی که برام گذاشتین خیلی ممنونم، مخصوصا آرام و احسان عزیز که بهم روحیه دادن...
    غزل خانوم، من هیچ جای حرفام نگفتم نامزدم مشکل داره و هر کی ازدواج کرده یا رابطه داره دیگه آدم نیست! اتفاقا برعکس، گفتم من مشکل دارم و ایراد از منه! گفتم فکر و ذهن من بیمار شده و خودم رو متهم و محکوم دونستم. پس صحبتای شما درباره ی من موضوعیت نداره. ضمنا لطفا یه کم آروم تر صحبت کنید، این همه پرخاشگری واقعا لازم نبود...
    امید جان ممنونم از نظراتت ولی خواهش میکنم نامزد منو اینجوری قضاوت نکن. من هیچوقت به خوبیش شک نداشتم و ندارم، برای هر دختر بی پناهی ممکنه پیش بیاد که به یکی دیگه پناه ببره تا بتونه زندگی عاطفیش رو ادمه بده و از پس خودش بر بیاد...
    اما درباره ی مشکل اصلی خودم، من اعتقاد دارم همه ی آدما مثل هم میتونن رابطه داشته باشن و رابطه داشتن یه دختر نباید زندگیشو تباه کنه. حتی اگر اشتباه هم کرده باشه خدا با توبه میبخشه، من که بنده ی خدام و خیلی ناچیز. به بدی و خوبی گذشته ی اون کار ندارم، چیزی که منو آزار میده حس حسادتیه که فک میکنم همه ی مردها دارن. خانوما شاید فک کنن حسادت مال همه س، مرد و زن نداره، ولی باور کنید تا مرد نباشید نمیدونید چقد سخته...
    نمیدونم چطور توضیح بدم ولی با همه ی عشق و علاقم، حساددتم و اون تصاویر لعنتی همه جا بامن هستن...
    سامان عزیز خیلی خوشحالم که هم عشق بزرگی داری و هم روح بزرگ. سعی کن روی خودت کار کنی و به چیزهای منفی فکر نکنی و با خودت تکرار کنی که من عشق واقعی اون خانمم و هیچ کس قدرت رقابت با عشق ما رو نخواهد داشت.من از طرف همه خانمها بهت میگم یه دختر وقتی عاشق بشه همه رابطه های گذشتشو همه لحظاتی که باهاش داشته رو فراموش میکنه و همه ذهن و قلبش و فکرش میشه عشق الانش.پس خیالت راحت باشه که اون خانم مثل شما به اون تصاویر فکر نمیکنه و حتی لحظه ای شما رو با قبلیها مقایسه نمیکنه. می دونم سخته حسادت رو کنار گذاشتن چون من خودم هم خیلی حسودم ولی یه مدته دارم روی خودم و رفتارهام کار میکنم تا بدون فکر کردن به روابط گذشته عشق زندگیم به الانم و فردام فکر کنم و لذت ببرم و باورت نمیشه چه آرامشی پیدا کردم هم خودم و هم آدم زندگیم....
    براتون آرزوی خوشبختی دارم

25. 2 کاربران زیر از aram37 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

این پ.ن.4 تون دیگه رسما ادمو نابود میکنه ..واقعا ادم نمیدونه چی بگه از این جماعت دو پا ...

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

من !پرخاشگری!خشونت!

اییی ادم دیگه میترسه نظر بده ..والا ..حالا خوبه تبریک هم گفتیم

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اولا قضاوت نکردم بهتر موارد که نوشتم خوب بخونید.گفتم شما اگر نمی تونی ببخشی این ازدواج صلاح نیست چون اخراش جدای و طلاق.

ودر ثانی در مورد روابط نامشروع چه از نظر شرعی و چه اخلاقی وبهداشتی کار اشتباه هست، منم نگفتم نمی تونه زندگی کنه گفتم قالب کردن خودش کلک بازی و به نامزد شما کاری نداشتم
    در جواب کاربر ارام گفتم.

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

شما ازکجا میدونین
    خودش داره میگه خوبه
    ایشون با اون برخورد داشته یا شماااا؟؟؟
    مگه شما جای خدا نشستین ک ملتو قضاوت میکنین؟؟؟
    شاید توبه کرده
    شاید واقعا تصمیمش اینه زندگی کنه
    که حتمنم هس

ی خانوم تو سن 29 سالگی
    با ی شکست تو زندگیش
    فک نمیکنم اینقد بچه باشه
    ک عشق و علاقه این اقارو ببینه
    و بازم بخاد اشتباهات گذشتشو تکرار کنه

هرکسی حق زندگی داره
    اتفاقا همسر اینده رنج کشیده باشه
    سختی دیده باشه
    خیلیم خوبه
    (حالا از هر نظر)
    تا قدر داشته هاشو بدونه

موفق باشی ....

همونطورم ک دیشب گفتم
    این فکرارو از خودت دور کن
    یا کمرنگش کن
    تا بتونی خوشبختش کنی

ی سوال :
    وقتی کنارشی
    پیششی
    باهاش ارومی ؟
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

30. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

درضمن
    کار نامزدتون درست نبوده
    ولی حتما پشیمونه
    نمیخواسته شمارو از دست بده
    از رفتنتون ترس داشته
    از نگاهی ک مردم ب ی زن مطلقه دارن ترس داشته
    به همین دلیل بهتون همون اول نگفته
    هرچند این توجیه پذیر نیست
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

32. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

اقای محترم الان شما نسبت به رابطه با همسرش حساسید یا با دوست پسرش .

اگر رابطه خصوصی ایشون با همسرش منظورتونه که به هم محرم بودن واصلا بهش فکر نکنید .

به نظر من شما بیشتر درگیر رابطه دوستی این خانم هستید .البته من نمیدونم تا چه حد وارد رابطه شدن ایشون .(تلفنی -پیامکی -حضوری و....)

در مورد سندروم زانوی بیقرار حتما باید تا پایان عمر دارو مصرف کنید . واین حالات شما اصلا ربطی به این بیماری نداره .

حتما به یک مشاور خوب مراجعه کنید هدف شما از ازدواج آرامشه .اگر شما بخواهید این ارامش رو از خود ودر نتیجه از همسرتون بگیرید تو این ازدواج به شکست

می خورید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

34. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    شما ازکجا میدونین
    خودش داره میگه خوبه
    ایشون با اون برخورد داشته یا شماااا؟؟؟
    مگه شما جای خدا نشستین ک ملتو قضاوت میکنین؟؟؟
    شاید توبه کرده
    شاید واقعا تصمیمش اینه زندگی کنه
    که حتمنم هس

ی خانوم تو سن 29 سالگی
    با ی شکست تو زندگیش
    فک نمیکنم اینقد بچه باشه
    ک عشق و علاقه این اقارو ببینه
    و بازم بخاد اشتباهات گذشتشو تکرار کنه

هرکسی حق زندگی داره
    اتفاقا همسر اینده رنج کشیده باشه
    سختی دیده باشه
    خیلیم خوبه
    (حالا از هر نظر)
    تا قدر داشته هاشو بدونه

موفق باشی ....

همونطورم ک دیشب گفتم
    این فکرارو از خودت دور کن
    یا کمرنگش کن
    تا بتونی خوشبختش کنی

ی سوال :
    وقتی کنارشی
    پیششی
    باهاش ارومی ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    درضمن
    کار نامزدتون درست نبوده
    ولی حتما پشیمونه
    نمیخواسته شمارو از دست بده
    از رفتنتون ترس داشته
    از نگاهی ک مردم ب ی زن مطلقه دارن ترس داشته
    به همین دلیل بهتون همون اول نگفته
    هرچند این توجیه پذیر نیست
    با نظر شقایق جان موافقم

ایشون خودش خانم رو باور داره و قبولش کرده مشکل فقط این حس که تو وجودشون

ممکن واقعا این خانم پشیمون شده و توبه کرده صدرصد هم پشیمون شده
    اولا این خانم از رابطش با این اقا مطمعن نبوده که باهاش ازدواج میکنه یا نه ولی وقتی دیده قسد این اقا ازدواج تصمیم گرفته بگه که قبلا ازدواجی داشته

دوم اینکه ایشون میتونست نگه که با یه پسر دیگه ای در ارتباط بوده ولی میخواست چیزی پنهون نباشه. ..به هرحال نباید بهتون میگفت حالا که گفته باورش کنید و عشقش و قبول کنید چون میتونست نگه ولی گفت مهم این الان شمارو دوست داره و دلیل ارامشش رو شما میدون. .بهتره به چیزایی مثبت فکر کنید تا متفی

ولی حتما قبل ازدواج پیش مشاور حضوری برید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

36. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25514
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام آقا منم دقیقا مثل شما هستم با این تفاوت که من دختر21ساله ام نامزدم با دوس دخترش که قصد ازدواج داشتن یه مرتبه رابطه داشت و بعد دختره خیانت میکنه و نامزدم از اون بدش میاد جدا میشن به قول خودش حالش از اون بهم میخوره و با اشک گفت حتی فکرشم نمیکنم تو چرا داری همش ناراحتی میکنی رزمینا؟ولی من مث شما افسردم و دقیقا حالتام مثل شماس کمکم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)