نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: رفیق باز بودن همسر

1411
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25662
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رفیق باز بودن همسر

سلام امیدوارم حال همگی خوب باشه
    من حدود 1ساله که ازدواج کردم دو سه ماه نامزد بودیم الانم نزدیک 7ماه که عقد کردیم و روز به روز که میگذره احساس میکنم که من و نامزدم خیلی باهم تفاهم نداریم کلا خیلی بی محلی میکنه حرف کسی براش مهم نیست هر کاری خودش دوست داشته باشه انجام میده وبشدتم رفیق بازه .جالب اینجاس در دوران نامزدی وقتی که عقد نکرده بودیم اصلا این اخلاق ورفتارو نداشت ولی بلا فاصله بعد از عقد رفتاراش تغییر کرد درواقع خود واقعیشو نشون داد به هیچ وجه هم نمیخوام که ازش جدا بشم چون واقعا دوسش دارم البته اینم بگم هر دومون خیلی بی تجربه هستیم من 21 سالمه اونم 25 سالشه ونامزدم بشدت لوس بار اومده ترو خدا ازتون خواهش میکنم کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : رفیق باز بودن همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab1995 نمایش پست ها
    من حدود 1ساله که ازدواج کردم دو سه ماه نامزد بودیم الانم نزدیک 7ماه که عقد کردیم و روز به روز که میگذره احساس میکنم که من و نامزدم خیلی باهم تفاهم نداریم کلا خیلی بی محلی میکنه حرف کسی براش مهم نیست هر کاری خودش دوست داشته باشه انجام میده وبشدتم رفیق بازه .جالب اینجاس در دوران نامزدی وقتی که عقد نکرده بودیم اصلا این اخلاق ورفتارو نداشت ولی بلا فاصله بعد از عقد رفتاراش تغییر کرد درواقع خود واقعیشو نشون داد به هیچ وجه هم نمیخوام که ازش جدا بشم چون واقعا دوسش دارم البته اینم بگم هر دومون خیلی بی تجربه هستیم من 21 سالمه اونم 25 سالشه ونامزدم بشدت لوس بار اومده ترو خدا ازتون خواهش میکنم کمکم کنین
    دوست عزیز شما باید قبل از عقد پیش مشاور می رفتید برای ازدواج که ببنید با هم تفاهم دارید یا خیر ... الانم باز دیر نشده حتما به پیش یه مشاور خوب برید با توجه به اینکه همسرتون رو دوست دارید.
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25585
    تشکـر
    15
    تشکر شده 35 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم شما با صحبت کردن می تونی مشگلت رو حل کنی.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab1995 نمایش پست ها
    سلام.

ببینید این دوران دوران شناخت هست و باید توو این دوران طرفتون رو بشناسید.

که البته به اعتقاد من شما باید قبل از اینکه عقد کنید یا نامزد بشید به صورت کلی تحقیق میکردید.و باید تمام زندگیش رو چک میکردید

چه از نظر اعتقادات و چه از نظر دوست هاش.

که دوست های طرفتون خیلی مهم هستند.چون دقیقا مجاورت مشابهت میاره.همین امشب با شخصی مشاوره میکردم که میگفتن همسرم اعتیاد داره .

وقتی ازشون سوال پرسیدم گفتن که چند تا دوست داره که همه شون اعتیاد داره.ولی به من گفته روی من تاثیر نداره.

اما ایشون نمیدونستن که مشکل اصلی همسرشون این بوده که فکر میکردن که دوستاشون تاثیری روشون نداره که متاسفانه

اون آقا معتاد شده بود.چون امام علی ع می فرمایند که انسان به کیش دوستان خود می رود.

پس خیلی باید مراقب باشید که خدایی نکرده زندگیتون خراب نشه.

اگر میبینید نمیتونید تاثیر گذار باشید روی همسرتون و نمیتونید و توانایی تغییر ایشون رو ندارید حتما در ازدواج و عروسیتون تامل بیشتری بکنید.

5. کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد