نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم تفاهم با خانمم

1528
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25791
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post عدم تفاهم با خانمم

سلام من با خانمم حدودا 3 سال ازدواج كرديم هميشه با هم بحث داشتيم سر اين كه چرا تصميمات من ميگيرم خوب و بد من ميگم حد و مرز رو من بزارم آخه واقعا ي سري كارها اصلا درست نيست كه خانمم ميگه يجوري لج بازي ميكنه. تو ي خانواده بزرگ شده كه تصميمات هميشه با اون بوده ي جور شخصيت مردونگي تو خودش داره ​فكر ميكنه اگه با حرف من باشه يجور اسيري گير كرده تا اين حد ما مشكل داريم كه كار داره به طلاق كشيده ميشه ممنون ميشم راهنمايي كنيد البته ناگفته نماند ايشون 60 درصد تصميمات ميگيره ولي بازم مشكل داريم ما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : عدم تفاهم با خانمم

سلام واقعا این شخصیت را داره یعنی شخصیت مردونگی را ویا اینکه چون خواست شمارا نمیپذیره شما اینجور بهش نسبت میدید؟ودوم اینکه واقعا 60درصد تصمیمارا ایشون میگیره یا باز تفکر شماست؟ به نظر من الان از خانوم شما بپرسم چند درصد تصمیما را شوهرتون میگیره میگه70درصد وسط دعوا حلوا خیرات نمیکنن به نظر من شما مشاور حضوری خانواده برید که یک نفر بیطرف شما را رودر رو کنه وبتون راه حل عملی بده در ضمن مامان وبابای من بعد از 30 سال هنوز این مشکلو دارن ومن هنوز نفهمیدم حرف حرف کیه ؟ بابام یه جور میگه مامانم یه جور اما میدونی باید به مشکلات لبخند بزنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم تفاهم با خانمم

سلام
    و تبریک برای اینکه معلومه که زندگیتون خیلی براتون اهمیت داره که دنبال راه حلی برای حل این مساله هستید. إن شاءالله به بهترین نتیجه ای که ممکن هست برسید.
    برای انتقال درست تر ِ مطلبتون, اگر میشه یه نمونه از اختلاف با همسرتون با دیالوگ های خودتون و ایشون برامون بگید تا مساله برای رسیدن به نتیحه ملموس تر باشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد