نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: اختلاف با خواهرشوهر مادرشوهر

1982
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23190
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف با خواهرشوهر مادرشوهر

سلام خسته نباشید.من به کمکتون احتیاج دارم من باکسی ازدواج کردم ک خیلی اختلاف فرهنگی داریم اونها توی روستا هستن سطح فرهنگ پایینی دارند اما جالب اینجاست فکرمیکنند عروس کلفت اونهاست اون هاست
    من ک ازشون بیزارم همیشه تو زندگیم اختلاف اورن زمانیکه میخاستیم عقد کنیم. مادرش زنگ زد ک وای بحالت چیزی بخری عقد با دختره از همون جا کاش میفهمیدم
    بعد ش دخالتهای دیگه چرا میخای برای زنت طلا بخری .شوهرمم این وسط گیر کرده الان من حامله ام خیلی دارم اذیت میشم
    همش مادرش زنگ میزنه یه چیزی میگه اینها ترک اند. خیلی به خانواده گوش میدهند .الان خواهراش از صبح چندبار زنگ زدن ک چی زن تو با ما گرم نمیویره
    چرا با خونواده خودش گرمه!ما نباید بریم سمتش اون عروسه باید بیاد به شوهرم گفتم من همینم هرکسیم با خونوادش صمیمی تره
    همش گفت خواهرم این گفت اون گفت گفت امدم خونشون گفته ظرفارو مواظب باشی!نمیدونم به زندایی گفته اینجا خونتون تمیزه نماز بخونم
    ازاونم حرف دراوردن خودش امد خونم تمام جهاز منو سوال کرد قیمتش و اما من نگفتم چون خاله. زنک نیستم. .خونوادش خالهدزنک اند اینم بهسون گوشمیده من نمیدونم خیلی تحمل کردم
    ایا به خونؤادم. اطلاع بدم ؟اخه این نمیشه ک هر روز دخالت .بخدا اصلا با شوهرم حرف نمیزنم. زندگیمون سرد از قصذد میخام بفهمه به حرفخونگوش
    بده زندگی خودش سرده کلی گریه کردم امده میگه چیه چرا گریه میکنی نمیفهمه از دست خودش و خانوادشه.من یک کلام به برادرم گفتم مبل
    برای خونت بخر اینو بخر قشنگ زنگ زد بهم تو بهم نگو چکارکنم خودم عقل و شعور دارم دارم دفعه اخرت باشه بعد این شوهر احمقم همش گوش میده
    خاک عالم بر سرش .من میخام به برادرم بگم اخه خیلی دارم اذیت میشم .غصه میخورم کاش وقتی گریه میکردم حرفامو به شوعرم میگفتم اما اون
    نمیفهمه میگه تقصیر توعه اونا نمیخان تو زندگیم اختلاف ییارن از اونظر۳م جاریم از در دوستی وارد شده هر روز زنگ همش خودش گرم نشون میده
    حالا شوهرم میگه اره جاریت اینجور گفته دگه خستم. کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف با خواهرشوهر مادرشوهر

به خواهر شوهر و مادرشوهرت بگو بیان تو لینک زیر مشکل منو ببینن از خنده آشتی می کنین:

http://forum.moshaver.co/f123/%D8%AF...75/index2.html

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh.k.m.i نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من به کمکتون احتیاج دارم من باکسی ازدواج کردم ک خیلی اختلاف فرهنگی داریم اونها توی روستا هستن سطح فرهنگ پایینی دارند اما جالب اینجاست فکرمیکنند عروس کلفت اونهاست اون هاست
    من ک ازشون بیزارم همیشه تو زندگیم اختلاف اورن زمانیکه میخاستیم عقد کنیم. مادرش زنگ زد ک وای بحالت چیزی بخری عقد با دختره از همون جا کاش میفهمیدم
    بعد ش دخالتهای دیگه چرا میخای برای زنت طلا بخری .شوهرمم این وسط گیر کرده الان من حامله ام خیلی دارم اذیت میشم
    همش مادرش زنگ میزنه یه چیزی میگه اینها ترک اند. خیلی به خانواده گوش میدهند .الان خواهراش از صبح چندبار زنگ زدن ک چی زن تو با ما گرم نمیویره
    چرا با خونواده خودش گرمه!ما نباید بریم سمتش اون عروسه باید بیاد به شوهرم گفتم من همینم هرکسیم با خونوادش صمیمی تره
    همش گفت خواهرم این گفت اون گفت گفت امدم خونشون گفته ظرفارو مواظب باشی!نمیدونم به زندایی گفته اینجا خونتون تمیزه نماز بخونم
    ازاونم حرف دراوردن خودش امد خونم تمام جهاز منو سوال کرد قیمتش و اما من نگفتم چون خاله. زنک نیستم. .خونوادش خالهدزنک اند اینم بهسون گوشمیده من نمیدونم خیلی تحمل کردم
    ایا به خونؤادم. اطلاع بدم ؟اخه این نمیشه ک هر روز دخالت .بخدا اصلا با شوهرم حرف نمیزنم. زندگیمون سرد از قصذد میخام بفهمه به حرفخونگوش
    بده زندگی خودش سرده کلی گریه کردم امده میگه چیه چرا گریه میکنی نمیفهمه از دست خودش و خانوادشه.من یک کلام به برادرم گفتم مبل
    برای خونت بخر اینو بخر قشنگ زنگ زد بهم تو بهم نگو چکارکنم خودم عقل و شعور دارم دارم دفعه اخرت باشه بعد این شوهر احمقم همش گوش میده
    خاک عالم بر سرش .من میخام به برادرم بگم اخه خیلی دارم اذیت میشم .غصه میخورم کاش وقتی گریه میکردم حرفامو به شوعرم میگفتم اما اون
    نمیفهمه میگه تقصیر توعه اونا نمیخان تو زندگیم اختلاف ییارن از اونظر۳م جاریم از در دوستی وارد شده هر روز زنگ همش خودش گرم نشون میده
    دوست عزیز اول از همه باید عرض کنم که
    بد تایپ کردی و قواعد نوشتاری رو رعایت نکردی ،طوری که مطلبت گنگ به نظر میرسه
    در مورد مشکلاتی که با خانواده همسرت داری، چند تا سوال مطرح هست
    اول اینکه ایا با خانواده پدری همسرتون یه جا س************ت دارین؟
    شما اهل شهرید و همسرتون اهل روستا؟
    چطوری اشنا شدین با همسرتون؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23190
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ه مادوریم اونها شهرستانند .من اهل شهرم شوهرم بزرگ شده شهره مستقله خودش کارکرده.با اینکه دوراند اما بهرحال چیزی پیدا میکنند اون دوست
    برادرم بود.پسربدی نیست الان نازم و میکشه قهرنمیکنه من باهاش قهرم فقط زیاد بحت میکنه و میگه نه ونها حق دارند تو گرم نمیگیری باهاشون
    .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

ه مادوریم اونها شهرستانند .من اهل شهرم شوهرم بزرگ شده شهره مستقله خودش کارکرده.با اینکه دوراند اما بهرحال چیزی پیدا میکنند اون دوست
    برادرم بود.پسربدی نیست الان نازم و میکشه قهرنمیکنه من باهاش قهرم فقط زیاد بحت میکنه و میگه نه ونها حق دارند تو گرم نمیگیری باهاشون
    .
    اگه الان مستقل زندگی میکنید راه حلش اسونه... تنها کافیه یکمی رفت و امدتون رو کمتر کنید

و هرگز باهاشون بحث نکنی....

سعی کن بیشتر تصدیقشون کنی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عزيزم منم وقتي ازدواج كردم فهميدم چقدر فرهنگ خانواده ها مهمه يعني اگر اختلاف طبقاتي زياد باشه زندگي واقعا عذاب آوره
    ولي ديگه انتخابمون رو كرديم و بايد بسازيمش
    يه پيشنهاد همه اين حرفها رو بذار كنار بشين منطقي فكر كن ببين با چيه اين خانواده مشكل داري يكي يكي تجزيه تحليل كن اگر موضوعي هست كه خودت ميتوني حل كني (مثلا ميگه اينو چند خريدي بگي يادم نمياد و بي اهميت باشه كه خودت حلش ميكني)اگر ميدوني گره اين مشكل با شوهرت باز ميشه خيلي خوب و راحت بدون جنجال به شوهرت بگو .بگو من بخاطر اين حرف مامان ناراحت شدم مثلا گفته مبل نخريد خب ما داريم واسه خونه خودمون زندگي خودمون آسايش خودمون ميخريم مامانت چرا ميگه نه تو جوابي چيزي ندادي بهشون بگو نگن همين به همين راحتي
    اگر نميتوني بگي .خودت مي گي شوهرت منطقيه و نازتو ميكشه و قهر نميكنه واسش بنويس خيلي مهربونتك تك مشكلات رو بويس در آخرهم بنويس من تو و زندگيمون رو دوست دارم وقتي من آرامش ندارم قطعا توام همينطوري خواهش ميكنم همه اين بحث ها رو تموم كن
    بگو خواهرهات با رفتارشون و اينكه با حرفاشون منو آزرده خاطر ميكنن منو از خودشون دور ميكنن منم بخاطر اين گرم نميگيرم چون ميدونم در آخر منم كه ناراحتم و غصه ميخورم
    بهشم نگو كه تو بچه شهرستاني من شهريم و اين حرفها اصلا مقايسه نكن

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23190
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=محمدزاده;152734]عزيزم منم وقتي ازدواج كردم فهميدم چقدر فرهنگ خانواده ها مهمه يعني اگر اختلاف طبقاتي زياد باشه زندگي واقعا عذاب آوره
    يه پيشنهاد همه اين حرفها رو بذار كنار بشين منطقي فكر كن ببين با چيه اين خانواده مشكل داري يكي يكي تجزيه تحليل كن اگر موضوعي هست كه خودت ميتوني حل كني (مثلا ميگه اينو چند خريدي بگي يادم نمياد و بي اهميت باشه كه خودت حلش ميكني)اگر ميدوني گره اين مشكل با شوهرت باز ميشه خيلي خوب و راحت بدون جنجال به شوهرت بگو .بگو من بخاطر اين حرف مامان ناراحت شدم مثلا گفته مبل نخريد خب ما داريم واسه خونه خودمون زندگي خودمون آسايش خودمون ميخريم مامانت چرا ميگه نه تو جوابي چيزي ندادي بهشون بگو نگن همين به همين راحتي
    اگر نميتوني بگي .خودت مي گي شوهرت منطقيه و نازتو ميكشه و قهر نميكنه واسش بنويس خيلي مهربونتك تك مشكلات رو بويس در آخرهم بنويس من تو و زندگيمون رو دوست دارم وقتي من آرامش ندارم قطعا توام همينطوري خواهش ميكنم همه اين بحث ها رو تموم كن
    بگو خواهرهات با رفتارشون و اينكه با حرفاشون منو آزرده خاطر ميكنن منو از خودشون دور ميكنن منم بخاطر اين گرم نميگيرم چون ميدونم در آخر منم كه ناراحتم و غصه ميخورم
    بهشم نگو كه تو بچه شهرستاني من شهريم و اين حرفها اصلا مقايسه نكن[/QUOTE اصلا حق رو به من نمیده .من ازاین ناراحتم به خانوءه بدبختم فحس داپ منم
    البته تو دلم نغرینش مئكنم به من مئگه بدذات .به برادرم گفتم بیاد دنبالم ازش بیزارم .حامله ام اما نمیخام به من میگه خونوادم مهمندخونوادشم از من
    بیزار اونم سرحرفای خاله زنکی موندم بخدا همش دعوا همش میگه نمیخاد بری خونثون]

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

[QUOTE=fereshteh.k.m.i;153035]
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    عزيزم منم وقتي ازدواج كردم فهميدم چقدر فرهنگ خانواده ها مهمه يعني اگر اختلاف طبقاتي زياد باشه زندگي واقعا عذاب آوره
    بهشم نگو كه تو بچه شهرستاني من شهريم و اين حرفها اصلا مقايسه نكن[/QUOTE اصلا حق رو به من نمیده .من ازاین ناراحتم به خانوءه بدبختم فحس داپ منم
    البته تو دلم نغرینش مئكنم به من مئگه بدذات .به برادرم گفتم بیاد دنبالم ازش بیزارم .حامله ام اما نمیخام به من میگه خونوادم مهمندخونوادشم از من
    بیزار اونم سرحرفای خاله زنکی موندم بخدا همش دعوا همش میگه نمیخاد بری خونثون]
    ببين ميتوني بزرگترها رو واسطه كني باهاش حرف بزنن
    اينو ميدونم يه روزي همه مردهاي اين مدلي پشيمون ميشن از رفتارهاشون ولي اونروز خيلي ديره زمانيكه پيرشدن و ديگه اون شور و شوق جواني كه ميتونستيم داشته باشيم كنار هم ارامش داشته باشيم رو نداريم اونروز ديگه فايده اي نداره
    اما ديگه چيكارش ميشه كرد چند وقتته؟مطمعني با بچه آيندت با همسرت درست مييشه مطمعني شايد يه راه داشته باشي واسه زندگي باهاش شايد اگر يه مدت ازش جدا زندكي كني به خودش بياد با پدر و مادرت مشورت كن وخيلي بدون اغراق هم خوبي ها هم بدي هاي همسرت رو بگو بگو نميتوني تو اين شرايط زندكي كني ببين نظر اونا چيه

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط pschy نمایش پست ها
    اگه الان مستقل زندگی میکنید راه حلش اسونه... تنها کافیه یکمی رفت و امدتون رو کمتر کنید

و هرگز باهاشون بحث نکنی....

سعی کن بیشتر تصدیقشون کنی
    با تصديقشون هيچي درست نميشه اينو مني ميگه كه واقعا به اين نتيجه رسيده وقتي فرهنگ پايين باشه هيچي فايده نداره فقط بايد شوهر آدم ....باشه

10. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

با تصديقشون هيچي درست نميشه اينو مني ميگه كه واقعا به اين نتيجه رسيده وقتي فرهنگ پايين باشه هيچي فايده نداره فقط بايد شوهر آدم ....باشه
    اره دیگه وقتی دیگه به نفهمی کامل برسه نمیشه کاری کرد خخخخ
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

12. کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

من واقعا دليل اين بي فرهنگي ها رو نميدونم و از اين بابت خيلي حرص ميخورم
    خانواده همسرم دائما در حال انتخاب اسم براي فرزند تو راهم هستند و هي اسم انتخاب ميكنن ولي خانواده من حتي يه اسم هم پيشنهاد ندادند اين يعني چي؟
    واقعا زندگي با اين آدمها خيلي سخته
    به نظر من هميشه به دوستا آشناها ميگم سعي كنيد اول از همه ببينيد چقد راختلاف فرهنگي داريد شايد مهم نباشه اما بعدا خيلي مسائل پيش مياد به نظر من هميشه بايد تساوي بين خانواده ها برقرار باشه و از همه لحاظ به هم بخورن

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

من واقعا دليل اين بي فرهنگي ها رو نميدونم و از اين بابت خيلي حرص ميخورم
    خانواده همسرم دائما در حال انتخاب اسم براي فرزند تو راهم هستند و هي اسم انتخاب ميكنن ولي خانواده من حتي يه اسم هم پيشنهاد ندادند اين يعني چي؟
    واقعا زندگي با اين آدمها خيلي سخته
    به نظر من هميشه به دوستا آشناها ميگم سعي كنيد اول از همه ببينيد چقد راختلاف فرهنگي داريد شايد مهم نباشه اما بعدا خيلي مسائل پيش مياد به نظر من هميشه بايد تساوي بين خانواده ها برقرار باشه و از همه لحاظ به هم بخورن
    افرین دقیقا همینطوره
    متاسفانه جونا اخرین چیزی که بهش توجه میکنند فرهنگشون هست
    در حالی که باید برعکس این امر باشه
    چون که شاید هر دو طرف ادمهای خوبی باشند
    ولی مشکل این باشه که حرف همدیگرو نفهمند و کارهاشون واسه همدیگه عجیب بیاد
    حالا به نظرم هرچقدر هم که سطح تحصیلات خانواده طرفت بیشتر باشه این اختلاف فرهنگی کمتر خودشو نشون میده
    امضای ایشان
    آخرت خاک است و مرگ

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

افرین دقیقا همینطوره
    متاسفانه جونا اخرین چیزی که بهش توجه میکنند فرهنگشون هست
    در حالی که باید برعکس این امر باشه
    چون که شاید هر دو طرف ادمهای خوبی باشند
    ولی مشکل این باشه که حرف همدیگرو نفهمند و کارهاشون واسه همدیگه عجیب بیاد
    حالا به نظرم هرچقدر هم که سطح تحصیلات خانواده طرفت بیشتر باشه این اختلاف فرهنگی کمتر خودشو نشون میده
    خب ممكنه اون شخص
    تحصيلات عاليه نداشته باشه ولي خيلي شخص اصيل و با فرهنگي باشه
    درسته
    تحصيلات هم بايد با هم در يك طبقه باشه برابري خيلي مهمه

16. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23190
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

لطیا متوجه حرفات باش یعنی چی توهین کردی من اشتباه کردم که مشکلمو اینجا مطرح کردم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    میزان امتیاز
    9

لطیا متوجه حرفات باش یعنی چی توهین کردی من اشتباه کردم که مشکلمو اینجا مطرح کردم
    اونو با شما نبودم بیخودی به خودت نگیر خانم
    امضای ایشان
    آخرت خاک است و مرگ

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25575
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام میدونم واقعا شرایط سختیه،منم تقریبا توی این شرایط هستم حتی بدتر چون باهاشون دارم زندگی میکنم توی یک خونه،اما بخاطر دوست داشتن شوهرم بخاطر زندگیم و انتخاب خودم بوده فعلا صبر کردم و یک گوشم در و یکی دروازه شده،سپردم به خدا ،توهم فعلا فقط اعتماد شوهرت رو جلب کن با قهر کردن و رفتن خونه ی پدرت هیچی درست نمیشه مخصوصا که الان بارداری ،میدونم سخته اما بهشون توجه نکن و به شوهرت بگو که دخالت نکنن، و خیلی وقتها خودت محترمانه جوابشون رو بده و نزار بخاطر حرف خاله زنک دید شوهرت بهت عوض بشه ،قوی باش ،من خیلی سختی کشیدم که حتی نمیتونی تصورش کنی اما باعث شد قوی بشم و چشمم خیلی باز بشه و صبور بشم و به خدا بیشتر اعتماد کنم .

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانومی.
    مادر شدنتون رو تبریک می گم.
    شما و همسرتون چند سال سن دارید؟
    شما از نظر مسافتی به خونواده خودتون نزدیک هستین؟
    ایا امکانش هست که با همسرتون مشاوره حضوری برید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد