نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوست دارم پزشکی بخونم

944
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25695
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست دارم پزشکی بخونم

باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان
    28سالمه ومتاهل ویه فرزند5ساله دارم مدرک کارشناسی روهم ازدانشگاه سراسری گرفتم وخیلی خیلی هم دوست دارم که دوباره رشته پزشکی بخونم حالاموندم نمیدونم چه کارکنم؟ که آیابارفتن من به دانشگاه به همسروفرزندم ظلم نمیشه؟ باتوجه به اینکه توشهرمااین رشته وجودنداره همسرم هم راضیه میگه اگه دوست داری بخون هرشهری قبول شدی ماهم همراهت میاییم ولی ازاین میترسم که نتونم وظایف مادری وهمسری وبه نحواحسنت انجام بدم.ناگفته نمونه چندسال پیش که درس میخوندم متاهل بودم 2ترم بارداربودم2ترم هم بچه داری میکردم.آیابرای من باتوجه به شرایطی که گفتم دیرنشده که بخوام دوباره درس بخونم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوست دارم پزشکی بخونم

نقل قول نوشته اصلی توسط آمنه میر نمایش پست ها
    باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان
    28سالمه ومتاهل ویه فرزند5ساله دارم مدرک کارشناسی روهم ازدانشگاه سراسری گرفتم وخیلی خیلی هم دوست دارم که دوباره رشته پزشکی بخونم حالاموندم نمیدونم چه کارکنم؟ که آیابارفتن من به دانشگاه به همسروفرزندم ظلم نمیشه؟ باتوجه به اینکه توشهرمااین رشته وجودنداره همسرم هم راضیه میگه اگه دوست داری بخون هرشهری قبول شدی ماهم همراهت میاییم ولی ازاین میترسم که نتونم وظایف مادری وهمسری وبه نحواحسنت انجام بدم.ناگفته نمونه چندسال پیش که درس میخوندم متاهل بودم 2ترم بارداربودم2ترم هم بچه داری میکردم.آیابرای من باتوجه به شرایطی که گفتم دیرنشده که بخوام دوباره درس بخونم؟
    والا باید بگم که خوش به حال تو که شوهرت اینقدر بهت فرصت میده
    دو دستی بچسب بهش
    ولی در مورد اینکه با ادامه تحصیلت وظایفت چی میشه دیگه مطمئنا کم میاری
    و بهشون هم ظلم میشه ولی همسرت هم مطمئنا از این موضوع اگاه هست
    پس اگه همسرت مشکلی نداره میتونی ادامه تحصیل بدی و مشکلی نداره
    ولی خب اینم یادت باشه که اگه به همسرت و فرزندت نرسی ممکنه در اینده یه سری مشکلاتی هم ایجاد بشه که شاید جبران ناپذیر باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

معلومه شوهرتون درک میکنه و پیشرفت شمارو میخواد پس قطعا اون هم بهتون کمک میکنه درک میکنه شما نمیتونی دائما سر بچه تون باشین پس شک نکنین با این همسر فهمیدتون به هیچ مشکلی بر نمیخورید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15295
    تشکـر
    6
    تشکر شده 17 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط یک موضوع مهم رو فراموش نکنید اگر مدرک کارشناسی شما از دانشگاه دولتی و روزانه باشه ، اگر کنکور تجربی پزشکی یا دندان یا دارو ، در دانشگاههای دولتی و روزانه قبول بشید ، مجبورید هر ترم شهریه بدید ( شهریه فعلیش فکر کنم 3 ، 4 میلیونه در هر ترم).

اما اگر مدرک کارشناسی شما از دانشگاههای دولتی ولی دوره شبانه باشه ، مشکلی نیست و شهریه ندارید.

این قانون 3 ، 4 ساله که فکر کنم اجرا میشه ، تو دفترچه ثبت نام کنکور هم گفته شده (مثلاً دفترچه ثبت نام پارسال که میتونید از اینترنت دانلودش کنید ).

حالا باید دید تو دفترچه ثبت نام امسال که حد اکثر تا یک ماه دیگه میاد ، ایا قانونش و عوض کردن یا همچنان پابرجاست.
    ویرایش توسط apolo : 01-14-2016 در ساعت 07:45 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25695
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزان ازراهنمایی هاتون دلم آرومترشداگه توشهرمااین رشته بودخیلی ازمشکلات کم تراحساس میشدبه خاطروجودخانواده ها.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25497
    تشکـر
    9
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    با همسرتون مشورت کامل و برنامه ریزی بکنید ( با خصوصیات همسرتون ، شما هم بایستی درک و مشورت متقابل رو داشته باشید تا در آینده به سردی رفتار نینجامد. ) از همسرتان همیشه سپاس گذار باشید
    با همسرتون در مورد شرایط قانونی و مشکلات پیش رو ، موانع ، چالش ها ، تحقیق کنید و با دید باز تصمیمی بگیرید ، پیش بینی ها لازم را انجام دهید و اقدامات را بر آورد کنید. (برای مثال: در تغییر محل سگونتتان بی گدار به آب نزنید تا مشکلی پیش بیاید که همین مشکل در ادامه راه و در اختلاف ها سرکوفتی خواهد شد و عامل بازدارنده برای پیشرفت و رضایتمندی شما در زندگی)
    و از همه مهم تر نقاط مثبت و منفی این تصمیمتون رو در نظر بگیرید (ترجیحا بنویسید ) و اولویت بندی و ارزش گذاری کنید و ببینید نقاط مثبت بیشترخواهد بود یا منفی .
    به نظر من در صورتی که خانواده پشتیبانی کامل کنند و از استقبال کنند (راضی بودن کافی نیست ) و شما هم ظرفیت درس خواندن و انجام وظایف خانوادگی خود رو را توامان و بدون فشار آوردن به خودتان دارید ، درس بخوانید ، انشالا موفق باشید.
    ویرایش توسط mehdity : 01-14-2016 در ساعت 10:12 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25695
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تشکرازراهنمایی ها و مشاوره های سازنده شما عزیزان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)