نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلال دو قطبی

1452
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25896
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلال دو قطبی

سلام&nbsp;<br>پدری دارم 52 ساله که به مدت حدودا 20سال است از بیماری دوقطبی bmd رنج میبرد. ظاهرا بیماری ارثی است . چون عمویم هم همین بیماری را داشت. در این 20سال بارها و بارها تحت درمان قرار گرفته است . در طول سال 4 الی 5 دفعه به مدت 1ماه حالات شیدایی و افسردگی را دارد. که این حالت زندگی کاری و شخصی او را ار بین برده است. اصلا نمیتواند در یک محیط کاری بماند. و مدام از این کار به کار دیگر....<br>و &nbsp;همچنین بارها در خانه با برادرهایم &nbsp;و مادرم در گیری فیزیگی به وجود آمده است ...و واقعا غیر تحمل شده است .سال هایی اول مدام به تحت نظر دکتر بود اما به دلیل هزینه بالایه روانشناسان الان به مدت 3سال است که فقط دارو مصرف میکند . و همان داروها ی همیشگی که تمام دکترها میدادند.&nbsp;<br>در حدود 3ماه پیش دوباره همان حالت شیدایی به او دست داد &nbsp;که واقعا غیر قابل تحمل بود و باعث درگیری خیلی شدیدی بین مادرم و پدرم شد. به خاطر همین مادر و برادرانم خانه را ترک کردند .و دیگر قصد برگشت ندارند . &nbsp;رفتارهای او باعث &nbsp;شده است که &nbsp;همه فامیل او را تردد کنند و کسی با او رابطه ندارد . ومن نیز هم ازدواج کرده ام و در یک شهر دیگر هستم &nbsp;میخواهم به او کمک کنم اماشوهرم هم از این وضعیت خسته شده است . نمیدانم چه کنم و چه طور میتوانم به او کمک کنم...لطفا راهنماییم کنید.&nbsp;<br><br>

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : اختلال دو قطبی

اختلال دو قطبی یک نوع افسردگی هست که گرچه بصورت وراثتی هست اما تا تحریک نشه خودش رو نشون نمیده و افراد زیادی این مشکل رو دارن اما دچار هیچ مشکلی نمیشن
    اختلال دو قطبی شخصی که تغریبا درمان شده بود از دارو های فیزیکی استفاده میکرد مثل قرص و....
    البته اگر قصد درمان واقعی دارین پیش یه روان پزشک خوب ببرین نه اینکه داروی خواب بده تا بخوابه و کسی رو ازیت نکنه...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلال دو قطبی

اگر تشخیص با اختلال دوقطبی هست بستری شدن در بیمارستان روانپزشکی و در صورت لزوم و تجویز دکتر گرفتن شوک خیلی می تونه کمک کنه.
    و با رعایت مصرف به موقع قرص ها و تحت نظر روانپزشک بودن میشه این بیماری رو تحت کنترل داشت.

تازه خیلی هم خوب هست که شما میزان دوره های شیدایی و افسردگی در سال متوجه شدین که این خودش میتونه به دکتر کمک کنه.

حتما ایشون رو تحت نظر یک روانپزشک خوب بذارید چون بیماری دوقطبی هم خود فرد رو اذیت می کنه و هم اطرافیان رو.

در پناه حق

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد