نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: از این شاخه به آن شاخه پریدن

961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25935
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question از این شاخه به آن شاخه پریدن

سلام من 32 سالم است.
    از 18 سالگی در یک مغازه مشغول به کار بودم. در 24 سالگی بعد از کار کردن در چند شرکت تبلیغاتی خودم یک دفتر تبلیغاتی باز کردم که کارهای چاپی و طراحی گرافیکی انجام میدادم اما بعد از یک شکست در تولید سررسید و همزمان با خرج و مخارج ازدواج نتوانستم از پس مخارج دفتر بر بیام و همه چیزو تحویل دادم و مشتریانی که از قیل باهاشون کار میکردم باهام در تماس بودن. من 3 سال به صورت هوم آفیس کار میکنم و از وضع درآمد و پرستیژ کاریم ناراضی هستم و در طول این 3 سال خواستم کار جدیدی رو شروع کنم که با یکی از دوستانم که در کار سنگ ساختمان بود شریک شدم که باید گفت که در این چند سال درآمدی نداشتم و فقط به قول معروف خاک کار وخوردم و از درآمدی که از تبلیغات و طراحی داشتم زندگی و مخارج کار جدیدو میچرخاندم.
    مشکل اصلی من اینه که من بخاطر کافی نبودن در آمد از تبلیغات، کار سنگ و شروع کردم که دوست داشتم رقم جابجایی پولش دورشت تر باشه که تا الان موفق نبودم و از یک طرف هم نمیخوام ولش کنم و در حال حاضر خیلی سرد شدم و از طرف دیگه نه تمرکز در طراحی و تبلیغات دارم نه بازاریابی سنگ.
    مثل کلاف سر در گم نمیدونم که کدوم و ادامه بدم. در کل اهدافمو پیدا نمیکنم و در گیر روزمرگی شدم و مثل یک دایره همش دارم دور خودم میچرخم.
    ممنون میشم بعد از پراکنده گویی های من بتونید منو راهنمایی کنید که چطور میتونم یک کارو نصفه نیمه ول نکنم و به بهترین موقعیت در هر شغلی برسم و ازش نا امید نشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : از این شاخه به آن شاخه پریدن

دوست عزیز کمتر کسی تو این انجمن درکت میکنه....
    من هم در این رابطه تاپیک زدم کسی جوابم رو نداد
    یه کاری کن که من انجام دادم خیلی عالی بود ! رفیق هاتو فراموش کن کتاب هاتو بنداز دور دکراسیون اتاقت رو تغیر بده و یه مقوا اشتنباخ بزرگ بخر و گوشه پایین سمت راست یا چش یه دسته لیبل بخر بزن و روش کاغذ آچار منگنه کن نه کلشو کاغذ آچار بزنی اما هروقت هر کاری خواستی شروع کنی اول یه کاغذ بزن و کار هایی که نیازه انجام بدی رو روش بنویس یعنی هدفت بعد کار های ریز ریز رو بصورت لیبل بزن دورش و تمام وقت بهش فکر کن و هر فکر متفرقه ای که اومد بگو اول این رو باید ردیفش کنم....
    دکراسیون و کتاب هایی که میخونی رو گفتم تغیر بده بخاطر اینه که یه آدم جدید بشی تا خواسته های قبلت از بین برن حالا فقط دکراسیون هم نیست حتی تم موبایل و ویندوز کامپیوترت و اگر امکانش هست لباس ها و غذا هایی که میخوری !
    من این کار رو کردم کامل حل نشده اما خیلی خوب پیش میرم.... امید وارم تورو هم کمک کرده باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد