نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شک به خیانت همسرم با یک آشنا

1130
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation شک به خیانت همسرم با یک آشنا

سلام.من یه خانم متاهل 27 ساله هستم.2 ساله که ازدواج کردم و با همسرم هم 6 سال دوست بودم قبلش و احساس همسرم هم بهم خیلی خوبه یعنی عالیه و خیلی حواسش بهم هست.تا حالا هم مچشو تو خیاتت نگرفتم.ولی چیزی که اذیتم میکه اینه
    اول بهتون بگم که ما کلا خیلی خانواده ی راحتی هستیم.یعنی دخترخاله هام خیلی با پسر خاله هام و همسر من راحتم.موضوع اینه چند وقت پیش ما عروسی دعوت بودیم و همسرم شاید در کل 5 دقیقه با من رقصید و همش با دختر خاله پسرخالم میرقصید.من به اینکه چرا با دخترخاله هام میرقصه حسودیم شد و بهش گفتم که از دستش ناراحت شدم.این قضیه گذشت و دیروز که فیلم عروسی رو میدیدیم صحنه ای رو دیدم که خیلی دلم گرفت و اون این بود که وقتی دختر خالم با همسرم می رقصید پشتو کرده بود به همسره من و مثل این دیسکویی ها باهاش میرقصید.خیلی جالب که دختر خالم هم موقع دیدن فیلم کنار من بود و داشت با ذوق و شوق نگاه میکرد.من خیلی دلم گرفت.بی نهایت همسرم رو دوست دارم.دختر خالم هم دختری هستش که تا حالا 1 دوست پسر هم نداشته ولی نمی دونم بینشون چیزی هست یا نه.چرا آخه باید اینجوری برقصن؟؟؟؟
    ویرایش توسط Reihoon : 01-23-2016 در ساعت 12:04 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25805
    تشکـر
    101
    تشکر شده 328 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شک به خیانت همسرم با یک آشنا

نقل قول نوشته اصلی توسط Reihoon نمایش پست ها
    سلام.من یه خانم متاهل 27 ساله هستم.2 ساله که ازدواج کردم و با همسرم هم 6 سال دوست بودم قبلش و احساس همسرم هم بهم خیلی خوبه یعنی عالیه و خیلی حواسش بهم هست.تا حالا هم مچشو تو خیاتت نگرفتم.ولی چیزی که اذیتم میکه اینه
    اول بهتون بگم که ما کلا خیلی خانواده ی راحتی هستیم.یعنی دخترخاله هام خیلی با پسر خاله هام و همسر من راحتم.موضوع اینه چند وقت پیش ما عروسی دعوت بودیم و همسرم شاید در کل 5 دقیقه با من رقصید و همش با دختر خاله پسرخالم میرقصید.من به اینکه چرا با دخترخاله هام میرقصه حسودیم شد و بهش گفتم که از دستش ناراحت شدم.این قضیه گذشت و دیروز که فیلم عروسی رو میدیدیم صحنه ای رو دیدم که خیلی دلم گرفت و اون این بود که وقتی دختر خالم با همسرم می رقصید پشتو کرده بود به همسره من و مثل این دیسکویی ها باهاش میرقصید.خیلی جالب که دختر خالم هم موقع دیدن فیلم کنار من بود و داشت با ذوق و شوق نگاه میکرد.من خیلی دلم گرفت.بی نهایت همسرم رو دوست دارم.دختر خالم هم دختری هستش که تا حالا 1 دوست پسر هم نداشته ولی نمی دونم بینشون چیزی هست یا نه.چرا آخه باید اینجوری برقصن؟؟؟؟���������� �������
    دوست عزیز من خودم ادم خیلی مذهبی نیستم
    ولی حقیقت اینه که اگه به اموزه های دینی همه عمل کنند مطمئنا زندگی زناشویی خیلی بهتر میشه
    تو دین اسلام هم اومده که دختر خاله و پسرخاله اینا همشون نامحرمند
    پس نه تنها نه باید با هم برقصند بلکه باید حجاب کامل هم رعایت بشه
    اکثرا تو همچین خانواده هایی که راحتند اینجور مشکلات پیش میاد
    از نظر من که اسلام محدودیت داره ولی این محدودیت شیرینه چون که به فکر حفظ خانواده هست
    امضای ایشان
    فرعون باشی یا قارون یا انیشتین یا نیوتن....
    آخرت خاک است و مرگ
    دنبال چیزهایی باش که ابدی هستند...

3. 3 کاربران زیر از pschy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

دوست عزیز به قول خودتون خانواده ی راحتی هستید ، و این راحتی حد و مرز نداره ، پس باید انتظار هر عملی رو باید داشته باشید مخصوصا تو عروسی و درحاله رقص که شاید دیگه اون منطق خیلی جواب نداده بین شوهرتون و دختر خالتون .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راحت هستیم ولی بی حرمتی تو خانوادمون نداریم.بی محدودیت راحت نیستیم.منظورم از راحت خودمونی بود.یعنی همش پیش همیم.با هم بزرگ شدیم.یه جورایی با هم خواهر برادریم.این رفتار واقعا برای من و مطمئنا هر کس دیگه ای غیر قابل حضمه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

راحت هستیم ولی بی حرمتی تو خانوادمون نداریم.بی محدودیت راحت نیستیم.منظورم از راحت خودمونی بود.یعنی همش پیش همیم.با هم بزرگ شدیم.یه جورایی با هم خواهر برادریم.این رفتار واقعا برای من و مطمئنا هر کس دیگه ای غیر قابل حضمه������
    تنها کاری که میتونی بکنی اینه که باهاش خیلی جدی صحبت کنیو بگی حساسم روی این روابط ... سرسری نگیرید اون بحثو ... جدی صحبت کن باهاش که بدونه داری عذاب میکشی ازین رفتارش .

بهش بگو تجدید نظر کنه تو رفتارو تماس فیزیکیش با خانما .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26046
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی از راهنماییتون.خودش متوجه شده از دیشب خیلی ناراحتم و همش ازم میپرسه که چرا انقدر بی حوصله ای و تو خونه یکسره هر جا میرم میاد.ولی از یه طرف دوست ندارم چنین حرفی رو بهش بزنم که رومون به هم باز بشه؟ویا اینکه یه تهمت بشه یا اینکه ذهنیتش عوض بشه.نمی تونم سریح این حرفارو بهش بزنم

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

مرسی از راهنماییتون.خودش متوجه شده از دیشب خیلی ناراحتم و همش ازم میپرسه که چرا انقدر بی حوصله ای و تو خونه یکسره هر جا میرم میاد.ولی از یه طرف دوست ندارم چنین حرفی رو بهش بزنم که رومون به هم باز بشه؟ویا اینکه یه تهمت بشه یا اینکه ذهنیتش عوض بشه.نمی تونم سریح این حرفارو بهش بزنم
    نه اصلا نه تهمتی بهش بزنید نه بهش بگید چرا با فلانی اینجوری رقصیدی مگه بینتون خبراییه !!!!!

اصلا اینجوری باهاش صحبت نکنید .

شما فقط بهش بگید یه سری رفتارا آزارم میده ، اینکه رابطه ی نزدیک با خانما داشته باشی

همینجور که من حدو حدودمو حفظ میکنم درارتباط با پسرا و مردای فامیل از شما هم همین انتظارو دارم که یکم ارتباطت کنترل شده باشه

مثلا تو مهمونی یا عروسی دوست دارم چشات فقط منو ببینه یا دوست دارم پیش خودم بشینی تو مهمونیا یا تو عروسیا فقط با خودم برقصی

بهش بگو میدونم رعایت میکنی ولی اینو گفتم که خیالم راحت بشه که فقط مال خودمی .

دوست عزیز یادت باشه اصلا نه با تندی حرف بزنی نه تهمتی ، که بهش بگی چرا با دختر خالم رقصیدی حتما ازش خوشت میاد .... اصلا اینطوری حرف نزن که اونم گارد میگیره و بحثو دعوایی پیش میاد .

9. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    توصیه من اینه که به همسرتون فعلا چیزی نگید. چون هنوز ناراحت هستین و براتون هضم نشده و ممکنه حرفی بزنید یا رفتاری کنید که بعدا پشیمون بشید.
    سعی کنید در این چندروز کارهایی که بهتون ارامش میده رو روی کاغذ لیست کنید و برای انجام دادنشون برنامه بریزید تا حالتون بهتر بشه.
    و مطمئن باشید که مساله تون خیلی جدی نیست چون همسر شما، شما رو دوست دارند و متوجه ناراحتی تون هم شدن که این خودش نشونه توجه مناسب همسرتون به شما هست.
    پس گام اول شما حفظ ارامشتون هست.
    یک سوال داشتم ازتون، ایا همسر یا دختر خاله شما در حالت مستی بودند؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد