نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات و بیماری پسر نوجوانم

1013
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16731
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات و بیماری پسر نوجوانم

باسلام
    پسر 17 ساله با ضریب هوشی 137 ، از مراتب تحصیلی بسیار بالا و روند صعودی خوبی داشت . از اوایل سال جاری شروع به پرخاشگری ، فحاشی و کتک زدن والدین و ... و ترک تحصیل و ... کرد ، پس از مراجعه به چند دکتر روانپزشک و ارائه علایم پسرم، معیین گردید که به اختلال دو قطبی مبتلا ست و چهار روز در بیمارستان بستری شد.ظاهرا حالش بهبود پیدا کرد بود و با اصرار خودش مرخص شد.
    از همان روز مجددا علایم شدید تر بروز کرد و ما (پدر و مادر ) دو روز از خونه بیرونش کردیم یعنی در واقع خودمون خونه نرفتیم .بعد از اون رفتارش معقول تر شد و به نحوی فهمید اگر ادامه بده مارو از دست میده. در حال حاضر مشکوک به مصرف مواد هستیم و حالاتش تغییر کرده ، گوشه گیر شده و ساعات زیادی بیرون از منزل میگذرونه و هیچ اطلاعی هم نمیده ، سیگار میکشه .
    من و مادرش افسرده شدیم و با هم اختلاف پیدا کردیم و انگیزه ای برای ادامه نداریم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.چطور میتونم زندگی رو برگردونم.
    البته من تنها هستم و کسی رو ندارم.
    ممنونم.
    ج . م

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : واماندگی در زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mirmasoumi نمایش پست ها
    باسلام
    پسر 17 ساله با ضریب هوشی 137 ، از مراتب تحصیلی بسیار بالا و روند صعودی خوبی داشت . از اوایل سال جاری شروع به پرخاشگری ، فحاشی و کتک زدن والدین و ... و ترک تحصیل و ... کرد ، پس از مراجعه به چند دکتر روانپزشک و ارائه علایم پسرم، معیین گردید که به اختلال دو قطبی مبتلا ست و چهار روز در بیمارستان بستری شد.ظاهرا حالش بهبود پیدا کرد بود و با اصرار خودش مرخص شد.
    از همان روز مجددا علایم شدید تر بروز کرد و ما (پدر و مادر ) دو روز از خونه بیرونش کردیم یعنی در واقع خودمون خونه نرفتیم .بعد از اون رفتارش معقول تر شد و به نحوی فهمید اگر ادامه بده مارو از دست میده. در حال حاضر مشکوک به مصرف مواد هستیم و حالاتش تغییر کرده ، گوشه گیر شده و ساعات زیادی بیرون از منزل میگذرونه و هیچ اطلاعی هم نمیده ، سیگار میکشه .
    من و مادرش افسرده شدیم و با هم اختلاف پیدا کردیم و انگیزه ای برای ادامه نداریم.
    لطفا راهنمایی بفرمایید.چطور میتونم زندگی رو برگردونم.
    البته من تنها هستم و کسی رو ندارم.
    ممنونم.
    ج . م

http://mmsi.ir

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)