نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: عشق یا توهم

1951
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یا توهم

سلام دوستان من چند سالی هست که عاشق دختر عموم بودم تا اینکه متوجه شدم اونم عاشق منه من بیست و پنج سالمه و اون هفده سالشه بعد دو ماهی رو باهم بودیم و مخفیانه همدیگه رو میدیم که اشتباه بود چند روز پیش مادرش فهمید و اونو قسم داده که دیگه به من فکر نکنه اونم دیشب بهم گفت که اصلا عاشقم نبوده و من اونو به زور وارد این رابطه کردم و زندگیشو خراب کردم در صورتی که اون پیشنهاد دیدار مخفیانه رو داد حالا واقعا موندم تا دیروز فکر میکردم خانوادش مخالفن اما دیشب خودشم گفت دیگه نمیخواد منو ببینه.من واقعا عاشقش بودم اما رابطه مخفیانمون همه چیزو بهم زد البته به نظر من اون عاشق من نبوده و فقط به عنوان یه دوس پسر به من نگاه میکرد و الانم خیلی راهت از پایان رابطه حرف میزنه لطفا راهنماییم کنید چکار کنم با این اوضاع واقعا موندم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3222
    تشکـر
    356
    تشکر شده 287 بار در 145 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : عشق یا توهم

عزیز من 25 سالت هست ، الان دیگه وارد دوره بلوغ فکری شدی
    ولی ببخشید رفتارت مثل نوجوونه !
    دختر عموتون 17 سالشه و شما میگید چند سال عاشقش بودید !!
    یعنی از 14 سالگی ؟!
    شما انتخابتون مسلما از روی منطق و عقلانیت نبوده ، احساسی شدید و خودتون رو ناخواسته وارد یه مسئله خیلی ساده کردید که الان خانواده ها هم بهش وارد شدند
    الان هم بهتره مثل یک مرد 25 ساله تصمیم بگیرید و خیلی ساده ایشون رو فراموش کنید

3. کاربران زیر از positive بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Majidsaberi نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند سالی هست که عاشق دختر عموم بودم تا اینکه متوجه شدم اونم عاشق منه من بیست و پنج سالمه و اون هفده سالشه بعد دو ماهی رو باهم بودیم و مخفیانه همدیگه رو میدیم که اشتباه بود چند روز پیش مادرش فهمید و اونو قسم داده که دیگه به من فکر نکنه اونم دیشب بهم گفت که اصلا عاشقم نبوده و من اونو به زور وارد این رابطه کردم و زندگیشو خراب کردم در صورتی که اون پیشنهاد دیدار مخفیانه رو داد حالا واقعا موندم تا دیروز فکر میکردم خانوادش مخالفن اما دیشب خودشم گفت دیگه نمیخواد منو ببینه.من واقعا عاشقش بودم اما رابطه مخفیانمون همه چیزو بهم زد البته به نظر من اون عاشق من نبوده و فقط به عنوان یه دوس پسر به من نگاه میکرد و الانم خیلی راهت از پایان رابطه حرف میزنه لطفا راهنماییم کنید چکار کنم با این اوضاع واقعا موندم.
    عزیزم این موارد نیاز به گذشت زمان داره

چون شما الان هم شرایط ازدواجو نداریدو باید بتونید حرفی برای گفتن داشته باشید به همین خاطر نیازه اول شرایط خودتون رو استوار کنید

بعد میتونید از طریق ریش سفیدی در خانواده موضوع رو عنوان کنید ولی در این مدت نباید هیچ پیشگویی بکنید

چون ممکنه چیزی که شما میخوایت براتون محقق نشه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26075
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita moein نمایش پست ها
    عزیزم این موارد نیاز به گذشت زمان داره

چون شما الان هم شرایط ازدواجو نداریدو باید بتونید حرفی برای گفتن داشته باشید به همین خاطر نیازه اول شرایط خودتون رو استوار کنید

بعد میتونید از طریق ریش سفیدی در خانواده موضوع رو عنوان کنید ولی در این مدت نباید هیچ پیشگویی بکنید

چون ممکنه چیزی که شما میخوایت براتون محقق نشه
    من نمیدونم منظورتون از شرایط چیه اما به نظر من همه شرایطو واسه ازدواج دارم اما مشکل اینه که نمیتونم بهش برسم دیگه نا امید شدم میخوام خودمو ا. این زندگی نکبت خلاص کنم.من تو این سن به هیچ دختری نگاه نکردم وقتی اون وارد زندگیم شد فک کردم خدا واقعا دوسم داره و من و اونو بهم میرسونه اما اشتباه میکردم تنها احساسی که الان دارم احساس بازیچه ی دست اون بودنه و دیگه به اخر خط رسیدم.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25261
    تشکـر
    17
    تشکر شده 32 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز........اساتید راهنمایی هاشونو کردن....من فقط میخوام چیزیو بگم که چندین بار عینن دیدم از نزدیک:
    ازدواج با وجود وخالفت خانواده و عشقی که کمی سست باشه اصلا مورد خوبی برای ازدواج نیست و بعد ازدواج مشکلات فراوان داره.و اینکه اگه مشکلی پیش بیاد چون خانواده قبول نداشتن بعد ازتون حمایت نمیکنن.مطمئن باش
    ب نظر من تو جوونی از خیرش بگذر خیلی گزینه های بهتری میتونی پیدا کنی این همه ادم بلخره یکی هست که منتظرته....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)