نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشاور یا پزشک آنلاین

717
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور یا پزشک آنلاین

سلام. ضمن تشکر از همه

جدا این فروم به چه دردی میخوره.

اخه یه پزشک انلاین نداره چه بدردی میخوره.

داداش من نمیخوام پزشک برم من نمی خوام جایی برم. ججان من جان تو این فروم چه فرروم مشاوره ایه که یه پزشک توش نیست. یه روانشناس توش نیست. من نه به کسی تلفن میزنم. نه جایی میرم. مگه روانیم. ینی یه نفر محض رضای خدا یه پزشک توپ تو این دنیا پیدا نمیشه بیاد انلاین ادمو درمان کنه. نه جدا چه بدردی می خوره این فروم. اعضای این فروم دمشون گرم تونستن منو اروم کنن اما همشون گفتن برو پیش روانپزشک. این بخدا به فکر خودم هم میرسه. اما چرا نباید تو این فروم یه روان شناس داشته باشیم تا بصورت انلاین درمان کنه. اخه جان من اسم فروم رو عوض کنین بذارین دلداری. نه مشاوره.

ویرایش توسط ashkan1 : 02-01-2016 در ساعت 02:37 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : .::بوسیدن پای سلامتی::.

تو باید بری سرکار این از بیکاریه که اینجوری شدی اگرم درس میخوای بخونی نمیتونی تمرکز کنی برو کتابخونه تا تو جو درس بیفتی . اگرم ازینجا خوشت نمیاد سایتای دیگم هست اگه یه نفر بدون اینکه تو مشکلتو بگی بتونه تو رو خوب کنه من بهش جایزه میدم

3. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    سلام. ضمن تشکر از همه

داداش من نمیخوام پزشک برم من نمی خوام جایی برم. ججان من جان تو این فروم چه فرروم مشاوره ایه که یه پزشک توش نیست. یه روانشناس توش نیست. من نه به کسی تلفن میزنم. نه جایی میرم. مگه روانیم. ینی یه نفر محض رضای خدا یه پزشک توپ تو این دنیا پیدا نمیشه بیاد انلاین ادمو درمان کنه. نه جدا چه بدردی می خوره این فروم. اعضای این فروم دمشون گرم تونستن منو اروم کنن اما همشون گفتن برو پیش روانپزشک. این بخدا به فکر خودم هم میرسه. اما چرا نباید تو این فروم یه روان شناس داشته باشیم تا بصورت انلاین درمان کنه. اخه جان من اسم فروم رو عوض کنین بذارین دلداری. نه مشاوره.

مگه روانی ای که میخوای درمان شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب وقتی روانی نیستی چرا دنبال پزشک و بقیه میگردی اونم آنلاااااایننننن

خب خوب شو خودت دیگه.. روانی نیستی که بخوای جایی بری یا جایی تلفن کنی

پس با خیال راحت به زندگیت برس

5. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    سلام. ضمن تشکر از همه

تو فقط نشستی هی میگی من روانیم ، حالم خوب نیست ، کمکم کنید ، دکتر معرفی کنید ؟؟

تو اینطور که از حالت میگیو تا این حد وسواس فکری داری که نگرانی چشمت به تاپیکا بخوره و خودتم دچارشون بشی باید حضوری بری روانپزشک ...

این چیزی نیست که با حتی بهترین مشاوره آنلاین حل بشه .

فقطططططط روانپزشک حضوریییییییییی!!

حالا بازم هی بشین بگو اینجا چه بدرد میخوره .

تو اینجوری که داری تعلل میکنی مطمئن باش حالت بهتر نمیشه هیچ بدترم میشه .

مگه حضوری مشکلش چیه که نمیخوای بری ؟؟؟

انقدر سلامتیت مهم نیست که نمیخوای بری حضوری ؟؟؟

اینکه آرامش نداریو انقدر زندگیتو دربر گرفته مشکلت خوبه ?!?!?!?!

تا ده سال دیگه هم اینجا مانور بدی هیچکی نمیتونه بهت کمک کنه جز مشاوره ی حضوری یا روانپزشک حضوری ...

حالا باز بیا در جوابم یه چیز بگو ...

7. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    تو باید بری سرکار این از بیکاریه که اینجوری شدی اگرم درس میخوای بخونی نمیتونی تمرکز کنی برو کتابخونه تا تو جو درس بیفتی . اگرم ازینجا خوشت نمیاد سایتای دیگم هست اگه یه نفر بدون اینکه تو مشکلتو بگی بتونه تو رو خوب کنه من بهش جایزه میدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    مگه روانی ای که میخوای درمان شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب وقتی روانی نیستی چرا دنبال پزشک و بقیه میگردی اونم آنلاااااایننننن

خب خوب شو خودت دیگه.. روانی نیستی که بخوای جایی بری یا جایی تلفن کنی

پس با خیال راحت به زندگیت برس
    نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    تو فقط نشستی هی میگی من روانیم ، حالم خوب نیست ، کمکم کنید ، دکتر معرفی کنید ؟؟

تو اینطور که از حالت میگیو تا این حد وسواس فکری داری که نگرانی چشمت به تاپیکا بخوره و خودتم دچارشون بشی باید حضوری بری روانپزشک ...

این چیزی نیست که با حتی بهترین مشاوره آنلاین حل بشه .

فقطططططط روانپزشک حضوریییییییییی!!

حالا بازم هی بشین بگو اینجا چه بدرد میخوره .

تو اینجوری که داری تعلل میکنی مطمئن باش حالت بهتر نمیشه هیچ بدترم میشه .

مگه حضوری مشکلش چیه که نمیخوای بری ؟؟؟

انقدر سلامتیت مهم نیست که نمیخوای بری حضوری ؟؟؟

اینکه آرامش نداریو انقدر زندگیتو دربر گرفته مشکلت خوبه ?!?!?!?!

تا ده سال دیگه هم اینجا مانور بدی هیچکی نمیتونه بهت کمک کنه جز مشاوره ی حضوری یا روانپزشک حضوری ...

حالا باز بیا در جوابم یه چیز بگو ...

من خدارو شکر بچه ی تهران نیستم که هر دکتری مثل جنازه ریخته باشه تو شهر که. تو شهر ما دککتر هست ولی دلم واسشون میسوزه. چون سواد درست حسابی ندارن میترسم مشکلمو بهشون بگم اونا هم روانی بشن. خخخخخخ انقدر بی سوادن. بری پیششون هیچ نتیجه ای نمی گیرید. فقط باید رفت تهران که دکترای خوبش هم پول زیاد میگیرن هم دیر نوبت می دن. منم که درگیر درس و ..... اقا مشکل من وشواس فکریه. هر فکر ناراحت کننده ای میزنه به ذهنم تو ذهنم می مونه و بیرون نمیره. بیماری های روانی بقیه رو ببینم خودم هم به اونا دچار میشم. اینجوریم. حالا این چیزای ناراحت کننده میتونه چیزای مختلف باشه. اونایی که خیلی ناراحت کنندس امونمو بریده. یکی دیگه از دلایلی که دکتر نمی رم اینه که می ترسم بدتر شم می ترسم خوب نشم میتر سم........... جون تووووو من نمی تونم.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

خب به نظرم ازین وسواس فکریت میتونی استفاده مفیدهم بکنی . مثلا به جای اینکه بشینی با افراد منفی صحبت کنی خبرای منفی گوش بدی برعکسش رفتار کنی برای رسیدن به هدفات مثلا برو زندگی نامه رتبه های اول کنکورو بخون اینجوری هی تو مخت میره که باید نفره اول بشی باید درس بخونی یا زندگی افرادی رو بخون که جایزه نوبل گرفتن اینجوری نوبل گرفتن هی تو ذهنت میره مگه مجبوری چیزای منفی ببینی . وقتی نمیخوای بری دکتر پس ازش برای رسیدن به هدفات استفاده کن . این جمله منو تو ذهنت بسپار که توانستن خواستن هست . حالا یه مدت این تمرینو بکن بعد بیا نتیجشو بگو.

10. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    خب به نظرم ازین وسواس فکریت میتونی استفاده مفیدهم بکنی . مثلا به جای اینکه بشینی با افراد منفی صحبت کنی خبرای منفی گوش بدی برعکسش رفتار کنی برای رسیدن به هدفات مثلا برو زندگی نامه رتبه های اول کنکورو بخون اینجوری هی تو مخت میره که باید نفره اول بشی باید درس بخونی یا زندگی افرادی رو بخون که جایزه نوبل گرفتن اینجوری نوبل گرفتن هی تو ذهنت میره مگه مجبوری چیزای منفی ببینی . وقتی نمیخوای بری دکتر پس ازش برای رسیدن به هدفات استفاده کن . این جمله منو تو ذهنت بسپار که توانستن خواستن هست . حالا یه مدت این تمرینو بکن بعد بیا نتیجشو بگو.
    دی گفت طبیب از سر حسرت چو مرا دید/ هیهات که رنج تو ز قانون شفا رفت

ازین تمرینا زیاد کردم. به خاطر همین تا الان زنده ام. هیچ کی تو این اینترنت نیست که بتونه منو درمان کنه؟؟؟ اخه چرا پس اسم انجمن رو میذارن مشاوره انلاین. ینی یه دکتر تو این انجمن پیدا نمیشه؟ محض رضای خدا یکی؟ یه نفر روانشناس روانپزشک روان درمان هسچ کس اسنجا نیست. یکی؟ اخه یک نفر مشاور باید تو این انجمن باشه یا نه؟ یکی. نه دوتا. یکی اخه اسم انجمن مشاوره است. یکی. فقط فقط فقط یکی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)