نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: بدبین بودن

869
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25405
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبین بودن

سلام
    من و شوهرم حدود 7 ماهه که عقد کردیم.
    بعضی وقتا که دعوا می کنیم، من خیلی روحیه ام رو از دست میدم...اصلاً از انتخابم پشیمون و ناراضی نیستم ولی کلی در مورد رابطمون منفی بافی میکنم. به همه چی بدبین میشم و فکرای مسخره میکنم...همیشه شوهرم باهام حرف میزنه تا مشکلاتمونو حل کنه...وقتی با هم آشتی میکنیم، همه دنیا به نظرم قشنگ میشه...ولی تو همون مدت قهرمون خیلی خیلی خیلی اذیت میشم...وقتی حالم جا میاد، یاد فکرام که میفتم حسابی از خودم دلگیر میشم...
    به نظرتون چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بدبین بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شمالی نمایش پست ها
    سلام
    من و شوهرم حدود 7 ماهه که عقد کردیم.
    بعضی وقتا که دعوا می کنیم، من خیلی روحیه ام رو از دست میدم...اصلاً از انتخابم پشیمون و ناراضی نیستم ولی کلی در مورد رابطمون منفی بافی میکنم. به همه چی بدبین میشم و فکرای مسخره میکنم...همیشه شوهرم باهام حرف میزنه تا مشکلاتمونو حل کنه...وقتی با هم آشتی میکنیم، همه دنیا به نظرم قشنگ میشه...ولی تو همون مدت قهرمون خیلی خیلی خیلی اذیت میشم...وقتی حالم جا میاد، یاد فکرام که میفتم حسابی از خودم دلگیر میشم...
    به نظرتون چطوری میتونم این مشکلو حل کنم؟؟؟

عزیزم اولاشه و کاملا طبیعیه

اوایل ازدواج بخاطر اون تصورات رویایی و ارمانی که دو طرف دارن و عشق بالایی که توی دلاشون وجود داره و تا حالا نداشته ؛باعث میشه اگر گاهی بحث کنن و دچار اختلاف نظر بشن دنیا جلو چشمشون تیره و تار بشه و.
    در صورتی که با پذیرش اینکه زندگی ینی شیرینی و تلخی در کنار هم ؛قهر و اشتی در کنار هم ؛ راحت تر با این قضیه کنار میان .

تنها راه چارش اینه :سخت نگیرید

3. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بدبین بودن

همینجوریه
    بعد یه مدت هر چیم دعوا کنین تو سر کله هم بزنین می بینی بهتر از همسرت هیچ کی پیدا نمی شه چون احساساتتون به هم ثابت شده و دیگه نوسان اولیه رو نداره.
    اصلا فکر می کنی که نتونی یه روز بدون وجود اون زندگی کنی ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد