نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حس دوگانه

688
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26346
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question حس دوگانه

با سلام و خسته نباشید پسری 22 ساله هستم و دانشجو تو دانشگاه عاشق یه دختری شدم و حدود دوسال باعم بودیم اونم دوسم داشت اما تابستون باباش سرطان گرفت و گفت قبل مرگم میخوام عروس شدنتو ببینم و کل خانوادش جلوش واستادن ک اگه اتفاقی برا بابات بیفته تقصیر تو و ب اجبار مجبور ب ازدواج شد و اما نذاشته ک پسره دست بزنه بش الانم پسره معتاد ازاب درومده داره طلاق میگیره البته قبل اینکه بفهمن پسره معتاده یک هفته بعد عقد درخواست طلاق داده بود اما چون دلیلی واسه طلاق نداشت دادگاه قبول نمیکرد الان خانوادشم فهمیدن ک پسره معتاده و داره طلاق میگیره ما بعد عقدش هم باهم در ارتباط بودیم اما من بیشتر ب خاطر گریه هاش و اینکه دلم براش میسوخت باهاش بودم نمیگم دوسش نداشتم چرا داشتم اما نه ب اندازه قبل الانم ی حس دوگانه توم ایجاد شده نمیدونم چیکار کنم یه لحظه دوسش دارم ی لحظه ازش متنفرم ی لحظه از دوریش دیوونه میشم ی لحظه حاضر نیستم ریختشو ببینم نمیدونم دقیقا دوسش دارم یا نه میخواستم راهنماییم کنین ک چیکار کنم ب پاش بمونم و باهاش ازدواج کنم یا نه ؟ با توجه ب اینکه میدونم خانوادمم ب این آسونی با این ازدواج موافقت نمیکنن توروخدا کمکم کنید خیلی داغونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حس دوگانه

سلام
    به نظر من حال الانت به خاطر اینه که هم دوسش داشتی و تحمل اینو نداشتی با کسی باشه وقتی ازدواج کرده عصبانی بودی هم ته دلت میدونی تقصیر خودش نیست و نمیتونی عصبانیتتو سر چیزی خالی کنی.
    تو عصبانی هستی. کلی خشم داری که نمیذاره درست فکر کنی. اجازه نمیده حس واقعیتو بفهمی.
    به نظر من یه مشاوره حضوری برو شاید کمک کنه. بعدشم یادت نره چیزی که الان پاش وسطه عشقیه که شاید دیگه هیچوقت با کس دیگه نتونی حسش کنی.
    ازون گذشته خودتم یه کاری برای خودت بکن. یه جوری سعی کن خودتو خالی کنی. هرکاری که میدونی جواب میده امتحان کن. برو مسافرت. خلوت کن. گریه کن. داد بزن. یه جوری خودتو از فشاری که تو این مدت تحمل کردی خلاص کن. وقتی دوباره ادم سابق شدی میتونی درست تصمیم بگیری.

بعدشم درسته که طرفت الان اسم یه مرد دیگه تو شناسنامشه. درسته که الان حرف ازدواجش تو مردم پیچیده. درسته که لباس عروسیشو یه نفر دیگه غیر از تو براش خریده اما چه اهمیتی داره وقتی دلش هنوز با توعه؟ اونم به خاطر عشقتون سختی کشیده. به خاطر باباش مجبور شده ازدواج کنه اما بعد از ازدواجم هنوز پای تو وایساده. سعی کن از ته دلت ببخشیش. اگه دلتو باش صاف کنی میتونی خودتو ازیم تنش خلاص کنی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinam نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید پسری 22 ساله هستم و دانشجو تو دانشگاه عاشق یه دختری شدم و حدود دوسال باعم بودیم اونم دوسم داشت اما تابستون باباش سرطان گرفت و گفت قبل مرگم میخوام عروس شدنتو ببینم و کل خانوادش جلوش واستادن ک اگه اتفاقی برا بابات بیفته تقصیر تو و ب اجبار مجبور ب ازدواج شد و اما نذاشته ک پسره دست بزنه بش الانم پسره معتاد ازاب درومده داره طلاق میگیره البته قبل اینکه بفهمن پسره معتاده یک هفته بعد عقد درخواست طلاق داده بود اما چون دلیلی واسه طلاق نداشت دادگاه قبول نمیکرد الان خانوادشم فهمیدن ک پسره معتاده و داره طلاق میگیره ما بعد عقدش هم باهم در ارتباط بودیم اما من بیشتر ب خاطر گریه هاش و اینکه دلم براش میسوخت باهاش بودم نمیگم دوسش نداشتم چرا داشتم اما نه ب اندازه قبل الانم ی حس دوگانه توم ایجاد شده نمیدونم چیکار کنم یه لحظه دوسش دارم ی لحظه ازش متنفرم ی لحظه از دوریش دیوونه میشم ی لحظه حاضر نیستم ریختشو ببینم نمیدونم دقیقا دوسش دارم یا نه میخواستم راهنماییم کنین ک چیکار کنم ب پاش بمونم و باهاش ازدواج کنم یا نه ؟ با توجه ب اینکه میدونم خانوادمم ب این آسونی با این ازدواج موافقت نمیکنن توروخدا کمکم کنید خیلی داغونم

البته نظر من اینه که شما اصلا" عاشق این دختر نبودید ...

بین شما فقط یک حس وابستگی ساده بوده و بس ...

بهتره در این مورد با خودتون صادق باشید .. دو گانگی محض وجود نداره و اگر به دلتون رجوع کنید به یک طرف علاقه منده

اگر قراره دوستش داشته باشید با یک علاقه و عشق جدید باید باشه نه یک علاقه قدیمی و تاریخ مصرف گذشته
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26340
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظرمن بهتره باهم صحبت کنید شما صادقانه حرفای دلتون رو بگید و حستون رو از این ماجرا باهاش در میون بزاره
    تا وقتی خودتون فکر میکنید و خودتون نتیجه میگیرید اروم نمیشید اجازه بدید اونم از خودش دفاع کنه شاید حرفاش قانعتون کنه اما اگر بعدش نتونستین با خودتون کنار بیاید این رابطه رو تموم کنید چون اون دختر همیشه فکر میکنه شما یک دل کنارشید درحالی که شما دیگه نمیتونید اون ادم سابق باشید.پس باهاش صحبت کنید و باهم تصمیم بگیرید نه بجای هم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد