نمایش نتایج: از 1 به 42 از 42

موضوع: ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

5601
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    تشکر شده 135 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

با سلام حضور همه کاربران سایت

یک نکته ای که توجه منو به خودش جلب کرده این موضوع هست که تو سیستم انتخاب کاربر سایت مشاور... تنها نظر کاربران فعال مورد قبول هست و تنها اونها میتونند فرد برتر رو انتخاب کنند

حالا سوال اینجاست که ایا این کاربران فعال واقعا فعالیت مفید دارند و یا نه پستهاشون بیشتر برای سرگرمی و تفریح و دعوا و درگیری هست؟؟

برای مثال تو انتخاب کاربر برتر دی ماه کاربر ghazal1 کمترین رای رو اورده.. در حالی که من شاهد بودم همیشه اولین کمک کننده به افرادی هست که مشکل داشتند

در حالی که با یک دید سطحی میتوان مشاهده کرد که کاربران به اصطلاح فعال تعداد پست مفیدشون بسیار کم هست

و تنها به علت اینکه فلانی دوستشون هست رای صادر میکنند...

همچنین تعداد کم افرادی که نظر میدند کی کاربر برتر باشه

همین دی ماه فقط چهار نفر شرکت کردند چون اصلا کاربر فعال هم کم هست و هم اون تعداد کم هم غیرفعال هست تا فعال!!

خلاصه خواسته من از مدیریت محترم اقا فرخ این است که یک سیستم دیگه ای برای انتخاب کاربر برتر قرار بدند طوری که حق دوستان ضایع نشه

حتی خودشون هم با بررسی پستهای مفید و غیر مفید اشخاص میتونند متوجه بشند که واقعا انتخاب کاربر برتر حق چه کسی هست...

چون که اینگونه که حق بقیه ضایع میشود باعث میشود که کاربران فعال واقعی به مرور دلسرد شده و از فعالیت دست میکشند...

با تشکر از مدیریت محترم

ضمناا از هرگونه اظهار نظر و دعوا و درگیری (مخصوصا کاربران به اصطلاح فعال) خودداری کنید.

2. 4 کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ناعادلانه بودن سیستم تشویقی سایت

کاملا موافقم با صحبتهای شما

یکی از دلایل اصلی که مدیران رای دهدنگان رو به رندوم خاصی محدود کردن فکر میکنم جلوگیری از تقلب کاربرا با ایجاد یوزرهای متعدد هستش
    ولی این راه درستی نیست
    مثلا بنده مشکلی داشتم اومدم توی سایت مسکلمو مطرح کردم ، کاربر x جواب داده و منو بخوبی راهنمایی کرده، حق ایشون هست که مورد تشویق قرار بگیده و یوزری هم که مساوره شده قطعا دوست داره یجوری لطفشو جبران کنه اما محدوده
    باید یه فکر اساسی کرد مثلا سیستم بتونه ip کاربر رو یکبار مصرف کنا مقل خیلی از نظرسنجی ها که بیش از یکبار نمیشه شرکت کرد

4. 4 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها

یکی از دلایل اصلی که مدیران رای دهدنگان رو به رندوم خاصی محدود کردن فکر میکنم جلوگیری از تقلب کاربرا با ایجاد یوزرهای متعدد هستش
    ولی این راه درستی نیست
    مثلا بنده مشکلی داشتم اومدم توی سایت مسکلمو مطرح کردم ، کاربر x جواب داده و منو بخوبی راهنمایی کرده، حق ایشون هست که مورد تشویق قرار بگیده و یوزری هم که مساوره شده قطعا دوست داره یجوری لطفشو جبران کنه اما محدوده
    باید یه فکر اساسی کرد مثلا سیستم بتونه ip کاربر رو یکبار مصرف کنا مقل خیلی از نظرسنجی ها که بیش از یکبار نمیشه شرکت کرد
    بعله پیشنهاد بسیار خوبی دادین
    البته جایزه فقط یک ربع سکه هست
    ولی مساله اینجاست که کاربری که به بقیه کمک میکنه و واقعا مشکل کاربران رو حل میکنه از دور رقابت حذف میشه
    الان کاربران فعال سایت که اکثرا دوست صمیمی هم هستند هر دفعه که زمان انتخاب میرسه
    واسه دوستش تبلیغات میکنه و اون برنده میشه ( با توجه به اینکه تعداد کاربر فعال 7 نفر هم نمیرسه و اکثرا دوستند)
    در حالی که این کار کاملا حق خوری هست و فرقی نمیکنه دنیای مجازی باشه یا حقیقی
    در هر صورت حق کاربران فعال واقعی و مفید هدر میره

6. 2 کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

با تایید حرفای دوستان ، پیشنهاد من این هست که اصلا چیزی به اسم کاربر برتر و رای گیری وجود نداشته باشه ...

و فقط با توجه به پستهای مفید مدیریت درجه ی اون کاربر رو بالا تر ببره .

8. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

اگه اینجور که هرکی هی میتونه ثبت نام کنه بیاد رای بده .

تنها کاربران فعال نیستند که میتونن رای بدن کاربران ویژه کاربران تیم مشاور و خود مدیر سایت میتونن شرکت کنند

کاربران ویژه و. فعال و تیم مشاور الکی انتخاب نشدن. حتما مدیر فعالیت های مفید ازشون دیدن. که این لگو ها بهشون داده شده

اگه شما کاربر فعال صرفا در این میبینید که پست زیاد میذاره. این لگو بهش تعلق میگیره کاملا. در اشتباه هستید.

و اینجور که من میبینم اعتراض دارید احتمالامیدم با یه نام کاربری دیگه فعالیت داشتید زییییاااد پست میذاشتید ولی مدیر کاربر فعالتون نکرده حالا با این اسم فعالیت دارید و پست به اصطلاح مفید میذارید یکبار دیگه. شاید اسمتون امد توی لیست های ثابت سایت
    [COLOR="#800080" و چون در نظر سنجی کاربران برتر. سایت تو ماه قبلی رای نیاوردید( نام کاربری قبلیتون) اینجور دارید خودکشی و خود زنون میکنید با اینکه یکی دوماه بیش نیست فعالیت دارید !!!!

و کاربران فعال اینجا که میبینید بیش از چندیین ماه و. یا سال هست که فعالیت دارن

من با توجه. مدت زیادی که اینجا عضوم تا جایی که میتونستم اطلاعات در اختیارتون دادم حالا من این تایپک به مدیر گذارش میدم که برسی کنن و رسیدگی کنن

راستی راجب صمیمیت گفتی که بین کاربران ثابت سایت هستن بخاطر این که خیلی مدت زیاد همدیگرو میشناسیم. و هممون تو سختی ها بهم کمک کردیم و همین کاربران که فعال شدن ( رضا.. .ملکه شیشه ای .نغمه ..و وفاطمه68 و ....) خیلییییی کمک من یکی کردن. و حقشون میدونم

]

[/COLOR]
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    با تایید حرفای دوستان ، پیشنهاد من این هست که اصلا چیزی به اسم کاربر برتر و رای گیری وجود نداشته باشه ...

رای گیری برای انتخاب کاربری که واقعا زحمت میکشه و مشکل بقیه رو حل میکنه ...میتونه برای سایت مشاور خیلی خیلی خوب باشه
    مشکل الان اینه که داره حق یه سری قشنگ خورده میشه
    هرچند مبلغی نیست و ارزش مادی چندانی نداره
    حقیقت اینه که الان باند کاربران فعال تو سایت به وجود اومده که مدیریت هم هیچ گونه واکنشی نشون نمیدند
    چند روز پیش هم شاهد دعوا و درگیری و حمله همین کاربران به اصطلاح فعال بودیم که چطوری سایت رو ریخته بودند به هم
    من از مدیریت خواهش میکنم یک فکری به حال سایت بکنند چون الان باند بازی و پارتی بازی به اوج خودش رسیده

12. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

حالا کاربر برتر انتخاب بشه فکر نمبکنم مشکلی ایجاد کنه اتفاقا باعث دلگرمی و یجوری قدردانی هم هست
    ولی سیستم رای دادن باید عوض شه
    کافیه با کمک شناسایی ip سیستم اجازه ی یکبار شرکت در رای گیری رو به کاربر بده

14. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ولی این راه درستی نیست
    اگه ایپی کاربرا یکبار مصرف که خیلی خوب بود. ...خیلی کاربرا. با دوتا نام یا بیشتر فعالیت نمیکردن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اگه ایپی کاربرا یکبار مصرف که خیلی خوب بود. ...خیلی کاربرا. با دوتا نام یا بیشتر فعالیت نمیکردن
    خیلی راحت شدنیه... یخورده برنامه نویس سایت باید زحمت بکشن

18. 2 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خیلی راحت شدنیه... یخورده برنامه نویس سایت باید زحمت بکشن
    شاید چون این سایت متفاوت با سایت های دیگست اینجور نشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اگه اینجور که هرکی هی میتونه ثبت نام کنه بیاد رای بده .

تنها کاربران فعال نیستند که میتونن رای بدن کاربران ویژه کاربران تیم مشاور و خود مدیر سایت میتونن شرکت کنند

کاربران ویژه و. فعال و تیم مشاور الکی انتخاب نشدن. حتما مدیر فعالیت های مفید ازشون دیدن. که این لگو ها بهشون داده شده

اگه شما کاربر فعال صرفا در این میبینید که پست زیاد میذاره. این لگو بهش تعلق میگیره کاملا. در اشتباه هستید.

و اینجور که من میبینم اعتراض دارید احتمالامیدم با یه نام کاربری دیگه فعالیت داشتید زییییاااد پست میذاشتید ولی مدیر کاربر فعالتون نکرده حالا با این اسم فعالیت دارید و پست به اصطلاح مفید میذارید یکبار دیگه. شاید اسمتون امد توی لیست های ثابت سایت
    [COLOR="#800080" و چون در نظر سنجی کاربران برتر. سایت تو ماه قبلی رای نیاوردید( نام کاربری قبلیتون) اینجور دارید خودکشی و خود زنون میکنید با اینکه یکی دوماه بیش نیست فعالیت دارید !!!!

و کاربران فعال اینجا که میبینید بیش از چندیین ماه و. یا سال هست که فعالیت دارن

من با توجه. مدت زیادی که اینجا عضوم تا جایی که میتونستم اطلاعات در اختیارتون دادم حالا من این تایپک به مدیر گذارش میدم که برسی کنن و رسیدگی کنن

راستی راجب صمیمیت گفتی که بین کاربران ثابت سایت هستن بخاطر این که خیلی مدت زیاد همدیگرو میشناسیم. و هممون تو سختی ها بهم کمک کردیم و همین کاربران که فعال شدن ( رضا.. .ملکه شیشه ای .نغمه ..و وفاطمه68 و ....) خیلییییی کمک من یکی کردن. و حقشون میدونم

]

[/COLOR]
    دوست عزیز اول اینکه همین شما و دو تا از دوستانت هستین که همیشه در تاپیکها و چت باکس این سایت رو تبدیل کردین به جایی به فحش و حرفهای رکیک

همچنین اکثر پستهای شما بی محتوا و فاقد ارزش برای این سایت حساب میشه

این نظر من نیست نظر خیلیا هست....

مدت عضویت هم مهم نیست مهم کیفیت هست که شما و دوستانتون هیچ گونه نقشی در پیش برد این سایت ندارید
    جز خراب کاری

هرکسی هم که بخاد پست مفید بزاره یا کار مفید بکنه حمله میکنید و سعی در تخریبش دارید

برای مثال همین کاربر love که چون در رای گیری از دوست شما جلو بود

چند روز پیش سعی در تخریب شخصیت ایشون داشتین

من از مدیریت خواهش میکنم یک فکر اساسی بکنند به وضع موجود

چون کاربران از این وضع به شدت ناراضی هستند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

دوستان به کسی اتهام نزنید لطفا
    این تاپیک صرفا یه پیشنهاده و مدبران سایت تصمیم میگرن..
    لطف کنید اسم از کسی نبارید

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

حالا یکی کاربر فعال باشه یکی معمولی چه فرقی داره؟ مگه این عناوین خیلی مهمن؟ به نظرم اینجا همه جمع شدن به هم کمک کنن، حتی کابرای فعال هم مشکل دارن و مسلما خیلی پیش میاد یه کاربر معمولی به کاربر فعال کمک کنه...

الان همین عناوین و القاب باز داره باعث دعوا و دلخوری میشه و اگه همینطور تاپیک ادامه بده مثل چند روز پیش دعوا میشه...
    به نظرم مطرح کردن این مسائل توی تاپیک عمومی خیلی جالب نیست، تا بخواد حل بشه و به نتیجه برسه بازدید کننده هایی که میبینن کلی اعتبار سایت رو میاره پایین...
    با تیم مدیریت صحبت کنین بهتره به نظرم...
    ( من کلا در جریان عناوین و فعالیت های کسی نیست، فقط به نظرم این بحث ها باعث دلخوری بیشتر میشه و اعتبار اینجا پایین میاد، از راه های بهتر انجام بشه بهتره )

24. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    رای گیری برای انتخاب کاربری که واقعا زحمت میکشه و مشکل بقیه رو حل میکنه ...میتونه برای سایت مشاور خیلی خیلی خوب باشه
    مشکل الان اینه که داره حق یه سری قشنگ خورده میشه
    هرچند مبلغی نیست و ارزش مادی چندانی نداره
    حقیقت اینه که الان باند کاربران فعال تو سایت به وجود اومده که مدیریت هم هیچ گونه واکنشی نشون نمیدند
    چند روز پیش هم شاهد دعوا و درگیری و حمله همین کاربران به اصطلاح فعال بودیم که چطوری سایت رو ریخته بودند به هم
    من از مدیریت خواهش میکنم یک فکری به حال سایت بکنند چون الان باند بازی و پارتی بازی به اوج خودش رسیده
    حالا کاربر برتر انتخاب بشه فکر نمبکنم مشکلی ایجاد کنه اتفاقا باعث دلگرمی و یجوری قدردانی هم هست
    ولی سیستم رای دادن باید عوض شه
    کافیه با کمک شناسایی ip سیستم اجازه ی یکبار شرکت در رای گیری رو به کاربر بده
    من فقط برای اینکه نزاع و درگیریه لفظی تو انجمن بوجود نیاد میگم رای گیری اصلا انجام نشه ، وگرنه قطعا باعث دلگرمی هست برای کسی که زحمت کشیده .

26. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

..........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:01 PM

28. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    حالا یکی کاربر فعال باشه یکی معمولی چه فرقی داره؟ مگه این عناوین خیلی مهمن؟ به نظرم اینجا همه جمع شدن به هم کمک کنن، حتی کابرای فعال هم مشکل دارن و مسلما خیلی پیش میاد یه کاربر معمولی به کاربر فعال کمک کنه...

الان همین عناوین و القاب باز داره باعث دعوا و دلخوری میشه و اگه همینطور تاپیک ادامه بده مثل چند روز پیش دعوا میشه...
    به نظرم مطرح کردن این مسائل توی تاپیک عمومی خیلی جالب نیست، تا بخواد حل بشه و به نتیجه برسه بازدید کننده هایی که میبینن کلی اعتبار سایت رو میاره پایین...
    با تیم مدیریت صحبت کنین بهتره به نظرم...
    ( من کلا در جریان عناوین و فعالیت های کسی نیست، فقط به نظرم این بحث ها باعث دلخوری بیشتر میشه و اعتبار اینجا پایین میاد، از راه های بهتر انجام بشه بهتره )
    مساله بحث بانو و پارتی بازی هست که بین کاربران فعال اینجا مرسوم شده
    شما اطلاع ندارین ولی یک سیستم تشویقی برای کاربران هست که تنها کاربران فعال حق دارند تو این شرکت کنند
    در حالی که همین کاربران فعال نقشی در کمک به بقیه ندارند و تنها باعث درگیری و کش و مکش در سایت هستند
    اونقدر این باند بازی قوی شده که حتی تو تاپیکا به یک نفر حمله میکنند و هرچی دلشون میخاد بارش میکنند
    من از مدیریت خواهشم اینه که اقدامی بکنند چون اینطوری تنها باعث دلسردی کاربران فعال واقعی میشه و بس

30. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

.......
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:01 PM

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دوست عزیز اول اینکه همین شما و دو تا از دوستانت هستین که همیشه در تاپیکها و چت باکس این سایت رو تبدیل کردین به جایی به فحش و حرفهای رکیک

همچنین اکثر پستهای شما بی محتوا و فاقد ارزش برای این سایت حساب میشه

این نظر من نیست نظر خیلیا هست....

مدت عضویت هم مهم نیست مهم کیفیت هست که شما و دوستانتون هیچ گونه نقشی در پیش برد این سایت ندارید
    جز خراب کاری

هرکسی هم که بخاد پست مفید بزاره یا کار مفید بکنه حمله میکنید و سعی در تخریبش دارید

برای مثال همین کاربر love که چون در رای گیری از دوست شما جلو بود

چند روز پیش سعی در تخریب شخصیت ایشون داشتین

من از مدیریت خواهش میکنم یک فکر اساسی بکنند به وضع موجود

چون کاربران از این وضع به شدت ناراضی هستند

اولا جو نده کم دوروغ بباف باید مدرک بیاری که ما سعی در تخریب کاربر دیگه ای رو داشتیم!!*!!!!!!!!

دوما شما کسی نیستید که بخواید تشخیص بدید کی. تایپک خوبه کی بد با اینکه به شخص خود بنده جز نفرات اول تایپک زدن مفید هستم میتونید تو لیست گوشه سمت راست سایت مشاهده کنید باتشکر

شما انقدر خودت رو عقل کل میدونید. فکر میکنی خیلی حالیته. ..

اگه تو به خودت اطمینان داشتی که با چند نام کاربری فعالیت نداشتی چون تو رای گیری ماه قبل رای نیاوردی. داری دق میکنی!!!!!!!! با اینکه کسی تورو نمیشناخت که بخواد بهت رای بده با تشکر

اگه بحث و فحش رکیک داخل چت باکس منظورت که ما اهل فحش دادن رکیک نیستیم. دیشب که من و مریم داشتیم میگفتیم اصلا مشاور نیستی. واسه همین داری اینجور جو میدی

حالا به تیتیش قبات برخورد

باتشکر

اقا فرخ لطفا اینو کاربر فعال کنید و بقیه ماهرو برداشت ید تا هممون نخورده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز پریماه
    کاربر به اصطلاح فعال سایت
    لطف کن درگیری راه نندار در تاپیک من
    فکر نکن خیلی باهوشی و میتونی با ایجاد درگیری تو این تاپیک هم به هدف خودت برسی
    لطف کن دست از سر کاربرای بیچاره بردار و شرتو کم کن

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

...........
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:02 PM

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

دوستان هدف فعلی این باند سایت این هست که تو این تاپیک هم درگیری راه بندازه
    تا باعث بشه این تاپیک حذف بشه
    هیچ کس پستی ارسال نکنه لطفا
    تا مدیریت سایت خودشون تکلیف این قضیه رو مشخص کنند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

ینی اخراج از گروه,اونم بخاطر رفتار و حرکتای خودتون,اینقد سوزش داشت ک سرییییییییییییییییییییییع ا دوتا تاپیک زدین اقای مشااااور؟؟؟؟
    والا بوخدا مشاورا اینجوری صحبت نمیکنن
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

38. 2 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    میزان امتیاز
    9

..............
    ویرایش توسط a girl : 04-28-2021 در ساعت 08:02 PM

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

شما روز اول اومدین سایت برا ربع سکه اومدین؟ادمین سایت شاید دلشون بخواد به یک کاربر معمولی بدن یا اصلا فقط برا تبلیغ سایت یه اسمی رد کنن!تضمین دادن به شما که فعالیت کنین ربع سکه بگیرین؟
    در توبه همیشه بازه استغفار کن برادر

41. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیز هیچ پستی ارسال نکنید
    این تاپیک خطاب به مدیریت هست
    هیچ پستی ارسال نکنید....
    از این ساده تر بگم؟؟ هیچ کس تحت هیچ عنوان پستی تو این تاپیک ارسال نکند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

براتون متاسفم که بخاطر کاربر فعال شدن میاین و به هموطنان کمک میکنین ، اینجا به کاربر فعال فکر نمیکنم چیز خاصی بدن و هرکس اینجا فعالیت میکنه چه برای کمک به دیگران چه برای ثوابش داره وقتش رو صرف میکنه و اصلا جای بحس برای فعال بودن و.... نیست

قطعا هرکس هم علاقه ای به امتیاز نداره ، بنظرم یه سیستم امتیاز دهی جدا از سیستم خود vbulletin باید راه اندازی کنن اسکریپت vbulletin خیلی محدوده مال این سایت هم که ورژنش قدیمیه

بنظرم یه سیستم جدا بزارین هرکس که خواست از کمک هایی که میکنه یه سودی هم ببره تو امضاش کدی که بهش میدیم رو وارد کنه تا با دکمه ی امتیاز دادن به کاربر یه امتیاز به امتیازات اضافه بشه و امتیاز دادن محدود به ای پی ایران و فقط یک بار در روز و یک بار به کاربر باشه و حد اقل کاربر 10 پست داشته باشه اینجوری دیگه کسی نمیتونه تقلب کنه

مدیریت علاقه مند بود و اعتماد داشت خودم هم براشون مینویسم

44. 3 کاربران زیر از erfanplus بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    میزان امتیاز
    9

خدابه داد کاربرایی که از شما کمک میخوان

46. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دوست عزیز پریماه
    کاربر به اصطلاح فعال سایت
    لطف کن درگیری راه نندار در تاپیک من
    فکر نکن خیلی باهوشی و میتونی با ایجاد درگیری تو این تاپیک هم به هدف خودت برسی
    لطف کن دست از سر کاربرای بیچاره بردار و شرتو کم کن
    کاربر عزیز علی
    درگیری راه ننداختم فقط چون هرچی میدونستم گفتم انقدر عصبانیت نداره

همه جا تردد کردن داری اینجور عقده میکنی

دوستانی که فکر میکنید ایشون خیلی دلش سوخت نه اینجور نیست ایشون فقط سنگ خودش به سینه میزنه

چون تو کاربر برتری ماه قبل رای بهش ندادن اینجور داره میکنه !!!!!!! واسه همین با این نام کاربری فعالیت میکنه. شاید کرمی شد

به هرحال مدیر بیشتر صلاح میدونه

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

48. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

راستش رو بخواهید من از اقا فرخ توضیح خواستم .در مورد نحوه انتخاب کاربر برتر

ایشون فرمودند :با توجه به ارسال موضوع وپاسخ دهی به کاربرا ونحوه پاسخ گویی وهمچنین نظر سنجی از دیگر کاربرا

این کاربرا انتخاب میشن .

این موضوع درست نیست که ما به دوستانمون رای میدیم .من اولین باری بود که امکان نظر سنجی داشتم .خب نمیشد که به همه رای بدم .

فقط به یک نفر رای دادم .متاسفانه با کلیک روی رای گیری امکان انتخاب های دیگه از من سلب شد .

به هر حال نمیشد که به همه رای داد چون دیگه رای گیری معنی ومفهومی نداره .

من تعداد موضوعات ارسالیم زیاد بود تو دی .

تا جایی که تونستم ودر توانم بوده پاسخ کاربرا رو هم با احترام دادم .

ولی اسم کسانی رو دیدم که اصلا نمیشناختمشون این مدتی که اینجا بودم .
    ویرایش توسط ستیلا : 02-05-2016 در ساعت 03:02 PM
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

50. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

دوستان عزیزز

لطف کنید پست ارسال نکنید

چون هدف این باند همینه که درگیری ایجاد بشه

هیچ کس هیچ گونه پستی در این تاپیک ارسال نکند

این بار چهارم

52. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    میزان امتیاز
    9

دوستان عزیزز

لطف کنید پست ارسال نکنید

چون هدف این باند همینه که درگیری ایجاد بشه

هیچ کس هیچ گونه پستی در این تاپیک ارسال نکند

این بار چهارم
    شما میتونستین بجای متشنج کردن سایت پیغام خصوصی میدادین به ادمین سایت نه پست بزنین وبعدش بگین پست ندین ادمین بیان ببینن و...

53. 3 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

علی گرامی شما یه تایپیک زدی که نظرتو درباره سیستم تشویق بگی و بقیه کاربران هم بیان نظرشون را بگن چه موافق چه مخالف پس این مسخره بازیا را بزار کنار که هیشکی پست نزنه و اینا

دوم اینکه دوستانی که هی میگن آیپی آیپی با نرم افزارهای تغییر آیپی که الان هست به راحتی میشه آیپی تغییر داد پس خیلی رو آیپی حساب نکنید

و اما نکته مهم من خیلی موافق این مورد نیستم که فقط کاربران فعال حق داشته باشن رای بدن به کاندید ها نه اینکه خدای ناکرده بچه های فعال بد باشن یا بخوان پارتی بازی کنن از اونور هم موافق اینم نیستم که سیستم رای گیری باز بشه هرکی به محض اینکه پاشو تو سایت گذاشت بتونه رای بده من نظرم اینه واسه رای دادن بر تعداد پستها نظارت بشه یعنی مثلا بگید وقتی شما 1000 پست مشاوره ای مفید بزارید سیستم رای دادن واستون باز میشه و یک رای دارید البته به جز پستهایی که تو بخش خوش و بش گذاشته میشه چون حالت فان داره البته نه اینکه من بیام تو فلان تایپیک اسپم بدم و مثلا بزنم سلام کارت درست نیست خدافظ منظورم پستی که به درد استارتر بخوره

البته این نکته را هم بگم در کنار این روشی که من گفتم باید یه سری از امتیازات مخصوص هم باشه که کاربران فعال به کاندید ها میدن چون این کاربران تو این سایت جایگاه ویژه ای دارند و حتما مفید بودند واسه سایت و کاربران سایت که لقب کاربر فعال را گرفتند

یعنی مثلا اگه من کاندید فلان ماه شدم در کنار رای هایی که میتونم بگیرم یه رای هم از کاربران فعال بگیرم که مخصوص افرادی باشه که کاندید هستن و کاربر فعال نشدن به اینصورت که مثلا پریماه به عنوان کاربر فعال 2 تا رای داشته باشه

1 دونشو رای عمومی که میتونه به هرکس دلش خواست بده حالا چه فلان فرد که کاربر فعال نیست چه مثلا خانم ستیلا که کاربر فعال هستن

و 1 رای که فقط بتونه به کاندید هایی بده که کاربر فعال نباشن
    ویرایش توسط sam127 : 02-05-2016 در ساعت 03:24 PM

55. 6 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

اگه من گفتم کسی پست نزاره به این دلیله خوب میشناسم این گروه

و چند روز قبل هم شاهد حمله همین گروه به یکی از کاربران بودم

هدفشون تنها اینه که طرف رو بکوبند تا همچنان قدرت در دستان خودشون باشه

و همدیگرو انتخاب کنند

من هم دنبال ربع سکه نیستم چون خدا رو شکر هیچ نیاز مادی ندارم

ولی از ناعدالتی و از بین رفتن حق بقیه خیلی خیلی بدم میادد

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

البته این نکته را هم بگم در کنار این روشی که من گفتم باید یه سری از امتیازات مخصوص هم باشه که کاربران فعال به کاندید ها میدن چون این کاربران تو این سایت جایگاه ویژه ای دارند و حتما مفید بودند واسه سایت و کاربران سایت که لقب کاربر فعال را گرفتند

یعنی مثلا اگه من کاندید فلان ماه شدم در کنار رای هایی که میتونم بگیرم یه رای هم از کاربران فعال بگیرم که مخصوص افرادی باشه که کاندید هستن و کاربر فعال نشدن به اینصورت که مثلا پریماه به عنوان کاربر فعال 2 تا رای داشته باشه

1 دونشو رای عمومی که میتونه به هرکس دلش خواست بده حالا چه فلان فرد که کاربر فعال نیست چه مثلا خانم ستیلا که کاربر فعال هستن

ویرایش توسط sam127 : 02-05-2016 در ساعت 03:24 PM

58. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

آفرین دقیقا همون چیزیه که گفتم

59. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

باند کاربرای فعال
    ما باند نداریم مگه قچاق مواده؟
    اتفاقا هرکسی پاشو توی این سایت میذاره سریع میتونه بیاد تو جمع کاربرا من خودم از روز اولی که اومدم اصلا حس نکردم غریبم چون همه بام مهربون بودن و زود جوش خوردیم با هم بخصوص پری اصلا کارش اینه یخ ادما رو اب کنه .
    ازین باندی که میگه همه قدیمی نیستن خیلیا اومدن و رفتن و نتونستن خودشونو وقف بدن با بقیه، این که طبیعیه. همین الانشم خیلی از کاربرای جدید هستن که تازه اومدن و چون برخورد خودشون خوبه همه دوستشون دارن و باهاشون خوبن. مثل همین بهنام 1 یا erfanplus یا a girl یا Motazedi Fard یا خیلیا دیگه که به محض اینکه اومدن با بقیه ی کاربرا جوش خوردن. اینجا اتفاقا جوش خیلی دوستانست یکی از کساییم که جو اینجا رو صمیمی نگه میداره پریماست چون خیلی اجتماعیه و با همه جور ادمی میتونه راحت جوش بخوره. حالا اگه کسی نمیتونه وارد این به قول بعضیا باند بشه مشکل خودشه که نمیتونه.
    اینجا خیلیا اومدن با حسن نیت خواستن کمک کنن ولی هیچ وقت چشمداشتیم نداشتن.
    نمونش اجی نغمه که همه میشناسنش چقدر به همه کمک کرده اما کاربر برترم نشد تو رای گیری که براش گذاشتن.
    هیچوقتم اعتراض نکرد با اینکه از نظر من جز کساییه که خیلی خیلی خیلی تو این سایت وقت گذاشته و حرفای مفید زده و کمک کرده به خیلیا. اونم حرفایی که از خودش بود. یعنی وقت میذاشت و همدردی میکرد با کاربرا نه اینکه بخاد بره تو گوگل سرچ کنه بعد مطلب بذاره تو سایت .
    خود منم دفعه ی دومیه که تو رای گیریم دفعه ی اول به یه کاربر جدیدتر باختم اونم سر اختلاف یه رای هیچوقتم برام مهم نبود چون واسه تشویق شدن نمیومدم انجمن واسه این بود که دوست داشتم بیام.
    کسایی که تو نظر سنجینو خود مدیر گذاشتن حتما یه چیزی میدونن ک اینکارو کردن استارتر این تاپیک 2 ماهه که اومدن شاید اگه قدیمی تر بودن خودشون ازین دلیلا خبر داشتن.
    الانم سر اینکه خورده تو ذوقشون از دیروز تا حالا با عزم جزم اومدن کلی تایپیک زدن برای کاربرای این سایت و برای اینکه خودشنونو خالی کنن.

60. 3 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

خدایی سر یه مساله الکی چقدر بحث می کنین... واقعا یه عنوان اینقدر اهمیت داره؟!

اینجا همه اومدن مشکلاتشون رو حل کنن، دیگه چه فرقی داره کسی که کمک میکنه مدیر باشه، یا معاون یا فعال یا عادی؟ مهم اینه بتونی کمک کنی. موقعیت شغلی هم نداره که رقابت باشه، ترفیع بگیرین حقوقتون که افزایش پیدا نمیکنه، عزیز تر هم نمیشین، کلا هیچ فرقی نداره، مثلا کاربر فعال بشین بیشتر میتونین کمک کنین و راه کار های بهتری ارائه میدین؟ نه ، فقط رنگتون میشه بنفش که تازه پسرونه هم نیست [replacer_img]

الان سر یه مساله که واقعا ارزش زیادی نداره چقدر کدورت و ناراحتی پیش اومد...

خدای میگم ارزش نداره نگین پسره عضو جدیده هیچی حالیش نیست... مثال بزنم واستون تا اینطوری فکر نکنین

4،5 ساله تو یه انجمن فعالیت دارم، فعالیتمم از خیلی معاون ها و اعضای فعال بیشتره، تعداد ارسالی ها و تشکرهایی هم که گرفتن همینطور، تقریبا 90% پست هامم مفید بوده، ولی هربار خواستم عنوان جدید کاربری بگیرم خودم مخالفت کردم، مثلا معاون، ناظم و... اینا مسئولیت بیشتر میارن نسبت به کاربر عادی که کسی که وجداد داره باید پایبندش باشه حتی توی محیط مجازی...
    کاربر فعال هم واقعا یه عنوان تشویقیِ، مگه چیه که انقدر سرش دعوا بشه...؟

من توی سایتی که گفتم کاربر عادیم، چون به پیشنهاد خیلی از اعضا کلا تگ کاربر فعال حذف شد که الکی بحث نشه... اعتبارم توی اون انجمن خیلی هم بالاس و اعضای قدیمی، مدیرها، اعضای فعال، عادی و ... قبولم دارن، ولی یه عضو عادیم رنگم هم سیاه هست، خب چی میشه مگه؟ اتفاقا توی چیزهایی که جایزه داره شرکت نمی کنیم که جایزه ای اگه هست به اعضای جدیدتر که فعالیت کمتری داره برسه و خوشحال بشن.

به نظرم میشه جای این بحث سر اعضای فعال، بیاین یه سری مدال تعریف کنین، مدال ها با تعداد زیاد و اندازه های خیلی کوچک مثلا 20*20 و هرکس پست هاش به یه تعداد رسید، لایک هاش به یه تعداد رسید، یا خیلی شرطهای دیگه، مدال مورد نظر رو بگیره، مثلا مدال مربوط به تعداد پست، مربوط به تاریخ عضویت، مثلا کاربر قدیمی، کاربر وفادار، کاربر فعال، کاربر اخلاق و ... میشه 100 ها مدال ساخت! ( البته منظورم نیست صدتا ساخته بشه، میگم میشه عناوین زیادی رو تعریف کرد)

این اعضای فعال هم یا همین روش بمونه، یا مدال های دریافتی رو بسنجه و هرکس مدال هاش تو زمینه هایی به یه حداقل هایی رسید فعال بشه... ( البته فعال جالب نیست، مثلا عنوان کمک مشاور، مشاور، پیشکسوت و این چیزا... )

آخرش هم تاکید کنم این گروه کاربری رنگشون دخترونس اینقدر بحث نکنین همین مشکی قشنگ تره که واقعا یه بحث الکیه، منم این همه تایپ کردم فکر نکنین مهمه ها، نظرم هنوز اینه واقعا ارزش بحث و دعوا نداره، حالا هرچی هم خوب باشه، ارزش نداره ناراحتی پیش بیاد

هوففف، یه شیرازی رو مجبور میکنین انقدر بنویسه... آخه این درسته؟ خدا راضیه من این همه تایپ کنم و آخر سر هم شما نخونین ؟
    ویرایش توسط desboy : 02-05-2016 در ساعت 04:22 PM
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

62. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگه من گفتم کسی پست نزاره به این دلیله خوب میشناسم این گروهو چند روز قبل هم شاهد حمله همین گروه به یکی از کاربران بودمهدفشون تنها اینه که طرف رو بکوبند تا همچنان قدرت در دستان خودشون باشهو همدیگرو انتخاب کنندمن هم دنبال ربع سکه نیستم چون خدا رو شکر هیچ نیاز مادی ندارم ولی از ناعدالتی و از بین رفتن حق بقیه خیلی خیلی بدم میادد
    به قول عرفان اگه هدفت واقعا دلسوزی برا بقیه بود تو خصوصی مدیر میپرسیدی تایپک نمیزدی خیلی جالب هرچی به نفعش باشه اشکال نداره کاربران نظر بدن ولی مخالفت دید پستش نقل قل نکنید راجب ما داری بد میگی توقع داری جوابت ندیم ؟؟؟ خیلییی پرویییییییییییی خیلیییی بچه ای خیلیییییییی فیلم زیاد میبینی هی میگی باند باند مگه فیلم مافیا هست ؟؟؟؟ واقعا خجالت نمیکشی اینجور حرف میزنی اسم خودتم گذاشتی مشاور ؟؟؟؟و این تایپک از عمد زدی چون دیشب تو چت باکس تردد کردن تو گروه تلگرام از گروه اخراجت کردن و تو رای گیری ماه قبل رای نیاوردی امدی اینجوری عقدت خالی میکنی که شاید این اسمت رفت تو رای گیری واقعا خجالت بکش خفت بارت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

64. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

من فقط خاستم اعتراض خودم رو عنوان کنم
    حاضر به دهن به دهن شدن هم نیستم چون شخصیتم بالاتر از اینه که با بعضیا بشینم حرف بزنم
    خطاب حرف من به مدیریت سایت بود که مطمئنا ایشون این پست رو مطالعه فرمودند
    چندین بار هم گفتم از ارسال پست خودداری کنید
    با تشکر

66. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

شما به مدیر خصوصی بده توی سایتم تنش ایجاد نکن . باتشکر

67. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

من فقط خاستم اعتراض خودم رو عنوان کنم
    حاضر به دهن به دهن شدن هم نیستم چون شخصیتم بالاتر از اینه که با بعضیا بشینم حرف بزنم
    خطاب حرف من به مدیریت سایت بود که مطمئنا ایشون این پست رو مطالعه فرمودند
    چندین بار هم گفتم از ارسال پست خودداری کنید
    با تشکر
    ببخشید اگه مخاطبتون اقای فرخ بودن
    خصوصی پیام میدادین
    چرا جو متشنج میکنی؟
    وقتی تاپیک زدی یعنی
    بقیه هم بیان نظر بدن

اصلا فکرشم نمیکردم از گروه ریموو شین و یهویی
    سه تا تاپیک باهم بزنین
    یکی راجب من
    یکی سارا
    یکی پری

واقعا باید ب حال بعضیا تاسف خورد
    فقططططط تاسف
    متاسفم براتون

درضمن شخصیت بالات کاملا مشخص و اثبات شده هس

بااااااااااااااااا تشکر فرااااااااااوان از شما اقای مشاور
    الکی مثلا مشاوری
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

68. 2 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23975
    تشکـر
    49
    میزان امتیاز
    0

اینکه من تصمیم گرفتم تاپیک بزنم یا خصوصی مطرح کنم به خودم مربوطه
    و این اخرین تذکر من هست اگه زبان ادمیزاد حالیتون میشه البته
    برای بار پنجم
    زیر این تاپیک پست ارسال نکنید (اگه زبان ادمیزاد حالیتون میشه البته)
    با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)