نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: شوهر شکاک

12125
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    845
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر شکاک

سلام دوستان.
    من الان نزدیکه 9 ماهه با شخصی آشنا شدم .بعد از یه دوران سختی که هر دومون گذروندیم وقتی بهم رسیدیم فکر کردیم دیگه رسیدیم به ته خوشبختی. اما این خوشبختی برای من فقط 3 ماه بود. بعد از 3 ماه ازم پسورد ایمیلمو خواست. منم دادم به این امید که این ادم انقد فکرش بازه که کاری به کارم نداره .اما رفت تمام متن چتام حتی با دوستای خودم که مال 2 سال پیش بودو خوند و اینجا اول بی اعتمادی بود.یواش یواش دعواهای ما بیشتر شد. محدودم کرد با دوستام قطع رابطه کردم .دیگه ن جایی میرم نه با کسی در ارتباطم.میگه دوستم داره عاشقمه من نباشم نمیتونه .اما خیلی اذیتم میکنه. وقتی عصبانیه هیچ چیزی جلو دارش نیست بدترین و زشت ترین و رکیکترین حرفارو به من و خونوادم میزنه.بعدشم پشیمون میشه.
    اینده برام معنی نداره.ازم جدا نمیشه.هربار که حرف جدایی میزنم با تهدید و فهش میگه آبروتو میبرم هزار جور حرف میزنه تا باز مجبور میشم ادامه بدم.دوستش دارم اما دیگه نمیتونم ادامه بدم.خسته ام.از همه چیز خسته ام.26سالشه دانشجوی ارشده من خودم لیسانس کشاورزی ام اما انقد تحقیر شدم انقد خرد شدم که دیگه هیچ هدفی ندارم واسه زندگیم.واقعا نمیکشم.پیش مشاور رفتیم اما باز بیفایده بود.هزار بار قول داده اما نتونسته سر قولش واسته.شما جای من بودید چیکار میکردید؟

2. 2 کاربران زیر از parisaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    991
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نیاز به مشاور دارم کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟/

یه کاری کن که اعتمادش جلب بشه. بدون خیلی دوست داره.هرجا میری با خودت ببرش مرتب بهش بگو دوسش داری واسش هدیه بخر.

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    835
    تشکـر
    148
    تشکر شده 58 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام پریسا خانوم عزیز
    قطعا ایشون به شما علاقه ی زیادی دارن و براشون مهم هستی و گرنه دلیلی وجود نداشت که اینقدر نگران از دست دادن شما باشند
    سعی کن با رفتارت اعتماد روبهش برگردونی
    میدونم خیلی سخته یه نفر آدمو مدام زیرنظر داشته باشه و یا زیر سوال ببره اما احتمالا موضوعی باعث این عدم اعتماد شده و مسلما خودش بیشتر از شما در این جریانات اذیت میشه
    سعی کن باهاش مدارا کنی و جواب سوالاتشو واضح و روشن بدی از رفتارایی که حس بدبینی اونو تحریک میکنه پرهیز کن حتی سعی کن بهش نشون بدی که جایگاه ویژه در قلب شما داره و کسی نمیتونه جانشین اون بشه
    با گفته ها و رفتارت بهش ثابت کن میخوای سعی بکنی این حس بدی که داره بخاطرش عذاب میکشه رو از بین ببری
    اون شدیدا به محبت و توجه تو نیاز داره تا دوباره به آرامش برسه پس بهش کمک کن

5. کاربران زیر از mandana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3156
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام پریساجون، یقین داشته باش که شوهرت خیلی دوست داره که روت حساسه وگرنه اگه کاملا بهت بی اعتماد بود راحت تر از آب خوردن ولت میکرد...یه کاری کن اعتمادش دوباره جلب شه دوباره عاشقش کن.اینو بدون مردا همه بچه ان.!!! فقط هارتوپوت الکین!!! شوهرت میترسه آب نباتشو از دست بده....
    موفق باشی....

7. کاربران زیر از shiva labratory بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم باهم رسما ازدواج کردین؟ نمیخوام نا امیدت کنم. اما برام شک برانگیز شد دقیقا بعداز زمانی که پسوورد ازت خواست اینطور شد؟ آیا قبلش مثلا زیرنظرش نبودی که خودت متوجه نباشی؟ یه ذره به عقب برگرد و دوباره همه چیو بررسی کن اگه احساس کردی از اول زمینه بدبینی رو داشته و ربطی به تو یا کارات نداره حتما به یک مشاور کاربلد یا روانپزشک مراجعه کن ممکنه مشکل روحی چیزی داشته باشه و تو بی خبر باشی. چون شکاکیت و بدبینی بی مورد یه بیماریه روحی هستش موفق باشی.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3173
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

گلم توکل به خدا کن نمازاتو سروقت بخون شوهرتم تشویق به نماز و قرآن کن....

10. 2 کاربران زیر از ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10531
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهر شکاک

سلام
    من درکت میکنم چون همین مشکلو دارم و دارم بشدت عذاب میکشم.
    یه مدت پیش مشاورم رفتیم خودم بشدت افسردگی گرفتم بخاطر رفتاراش دکتر گفت این یه بیماریه به اسم پارانویید بهش دارو داد یه مدت مصرف کرد اما بعدش گفت من مشکلی ندارم که دارو مصرف کنم تو مشکل داری تو افسرده ای.
    منکه تا حالا سازش کردم شما اگه میتونی متقاعدش کنی پیش مشاور بره شاید درمان شه اما از تنها چیزی که مطمعنم همون عشق و دوسداشتنشه اما غافل از این که این دوسداشتن خودخواهانه طرف مقابل و ذره ذره آب میکنه.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21155
    تشکـر
    167
    تشکر شده 192 بار در 140 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط parisaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من الان نزدیکه 9 ماهه با شخصی آشنا شدم .بعد از یه دوران سختی که هر دومون گذروندیم وقتی بهم رسیدیم فکر کردیم دیگه رسیدیم به ته خوشبختی. اما این خوشبختی برای من فقط 3 ماه بود. بعد از 3 ماه ازم پسورد ایمیلمو خواست. منم دادم به این امید که این ادم انقد فکرش بازه که کاری به کارم نداره .اما رفت تمام متن چتام حتی با دوستای خودم که مال 2 سال پیش بودو خوند و اینجا اول بی اعتمادی بود.یواش یواش دعواهای ما بیشتر شد. محدودم کرد با دوستام قطع رابطه کردم .دیگه ن جایی میرم نه با کسی در ارتباطم.میگه دوستم داره عاشقمه من نباشم نمیتونه .اما خیلی اذیتم میکنه. وقتی عصبانیه هیچ چیزی جلو دارش نیست بدترین و زشت ترین و رکیکترین حرفارو به من و خونوادم میزنه.بعدشم پشیمون میشه.
    اینده برام معنی نداره.ازم جدا نمیشه.هربار که حرف جدایی میزنم با تهدید و فهش میگه آبروتو میبرم هزار جور حرف میزنه تا باز مجبور میشم ادامه بدم.دوستش دارم اما دیگه نمیتونم ادامه بدم.خسته ام.از همه چیز خسته ام.26سالشه دانشجوی ارشده من خودم لیسانس کشاورزی ام اما انقد تحقیر شدم انقد خرد شدم که دیگه هیچ هدفی ندارم واسه زندگیم.واقعا نمیکشم.پیش مشاور رفتیم اما باز بیفایده بود.هزار بار قول داده اما نتونسته سر قولش واسته.شما جای من بودید چیکار میکردید؟

عزیز چطور چت های 2 سال پیشت رو خوند؟
    اخه اونا که پاک میشن از حافظه

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

مردهایی که قبلا ارتباطاتی با خانمها داشته اند معمولا شکاک هستند خودشان منظومه شمسی را گشته اند و انتظار دارند خانمی پیدا کنند که ماه و خورشید ندیده باشه. اینها که گفتید بعید بنظر میاد با ازدواج حل بشه. ظاهرا ایشون داره باج خواهی عاطفی می کنه. مراقب باش برای ادامه دادن یک دلیل منطقی داشته باشی و بدون که یک بار می تونی تو این دنیا زندگی کنی پس اونو به پای مردی بریز که اهل شکر باشه. اهل کمک کردن به تو برای تحمل بالا و پایین زندگی باشه نه اینکه خودش یه مشکل باشه تو زندگیت. با کسی عمرتو بگذرون که بتونی بهش تکیه کنی

14. 2 کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط مشاور. نمایش پست ها
    مردهایی که قبلا ارتباطاتی با خانمها داشته اند معمولا شکاک هستند خودشان منظومه شمسی را گشته اند و انتظار دارند خانمی پیدا کنند که ماه و خورشید ندیده باشه. اینها که گفتید بعید بنظر میاد با ازدواج حل بشه. ظاهرا ایشون داره باج خواهی عاطفی می کنه. مراقب باش برای ادامه دادن یک دلیل منطقی داشته باشی و بدون که یک بار می تونی تو این دنیا زندگی کنی پس اونو به پای مردی بریز که اهل شکر باشه. اهل کمک کردن به تو برای تحمل بالا و پایین زندگی باشه نه اینکه خودش یه مشکل باشه تو زندگیت. با کسی عمرتو بگذرون که بتونی بهش تکیه کنی
    موافقم...کتابی هست بانام سوظن میان همسران نوشته ی اقای سعید کاوه کارشناس ارشد روانشناسی ...نوشته های کتاب باکلام شما مطابقت داره...

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

نامزدتون بی دلیل به شما مشکوک شدن یا در ایمیلتان مورد خواصی از گذشته شما دیده اند ؟ یعنی شک با دلیل هست یا همین طوری الکی شک دارند

اینو بدونین ایشون اگه شکاک باشن با رفتارا شما درست نمی شن

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33089
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

https://telegram.me/joinchat/BD-5zj6QpWC7fAyt7MgeMA
    یه سر به این کانال بزن. به روانشناسی ربط داره. البته هزینه هم داره ها. از اون طریق میتونی به eft.ir بری و واسه مشکلت راه حلش رو پیدا کنی. ای اف تی یه روش جدیده. سریعتر و موثر تر از ان ال پی

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35448
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پریسا بانو چک کردن همسر در زمانه ی امروز روش متداول اکثر آقایون شده.حتی خانمها هم در دنیای امروز شدیدا علاقمند به کنترل همسرشون هستن.به ورود همسران به فضای مجازی این کنترل وشک دائمی شده من زن وشوهری رو سراغ ندارم که بگن از حضور طرف مقابلشون در فضای مجازی 100 درصد خیالشون راحته.اگر هم بگن از ته قلب نیست.شما که پاک هستی بذار هرچقدر دلش میخواد چک کنه.منم در اوایل ازدواج مشکل شما رو داشتم وقتی شناخت همسران از هم بیشتر میشه این مساله کاهش پیدا میکنه.با خونسردی جواب سوالاتش رو بده و نگذار نقطه ابهامی براش بمونه.موفق باشی

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

شکاک بودن یه جور بیماری وخیم و بدخیمه
    از روانپزشک کمک بگیر
    اگه نیومد تهدیدش کن به جدایی و بگو یا باید درمان بشی یا جدا شیم. با عشقی که داره میاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد