نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: دوستی مشکوک

1386
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستی مشکوک

سلام، من با كسي دوست شدم كه به شدت اصرار داره بگه زن من هستي و ما مال هميم ، حدود دوماهه دوستيم و همكار بوديم قبلن، به شدت جذبش شدم و دوستش دارم، يك بار بهش گفتم در موردت به مامانم گفتم عصباني شد و حدود دوهفته قهر كرد! حالام سعي ميكنم حرفي نزنم كه بدش بياد ولي بيشتر وقتا بي حوصلست و فقط اخر شبا ارتباط داريم، كه اگه اون حوصله داشته باشه مثلن سه روز تو هفته فقط چت ميكنيم تلفن با قرار بيرون اصلن! وقتايي كه حوصله داره از سكس حرف ميزنه و مجبورم ميكنه كه باهاش چت كنم، و خيلي دلش ميخواد برم پيشش براي سكس و من هميشه بهونه ميارم!( تو اين مدت يك بار هم باهام قرار نداشته ولي براي سكس حاضره ببينتم) ايشون مجبورم ميكرد از خودم(الت) براش عكس بدم ومن ميخواستم اون اول اين كارو بكنه، خيلي ميترسيد عكسارو نگه دارم ولي من نگه داشتم و بعد فهميدم كه عكسا با هم فرق دارن يعني الكي عكس داده بود!
    به تازگي متوجه شدم ايشون توي اينستا بلاكم كرده چون قبلن بهش گفتم هميشه وقتي نيستي عكساتو نگاه ميكنم اونجا و يه بارم بهش گفتم فالووراشو ميگشتم، الان ديگه هر دو فالوي هم نيستيم و نه ميتونم براش درخواست بدم نه ميتونم سرچش كنم....ايشون خيلي اصرار داره بگه مشكل اينستاگرامه...
    چيز ديگه اي كه منو حساس كرده و فكر ميكنم دروغگو هست، اينه كه قبلن درباره يكي از همكاراي خانممون كه دوستم هست حرف ميزد و ميگفت خيلي مهربونه باهام و گرم ميگيره پشت تلفن، دختر خوبيه و نكنه دوسم داشته باشه..! ( ابتداي دوستيمون گفت) حالا بعد دوماه از من شماره همكارمونو ميخواد...من بهش گفتم چيكارش داري... نگفت... و بهش گفتم كار شخصي كه نداري سر كار بهش بگو!
    و بايد بگم خيلي حس معصوميت ميده ولي همش احساس ميكنم دروغ ميگه و باهاش كه چت ميكنم ميگم شايد من اشتباه مي كنم...
    بلاك كردن و عكس هارو به روش اوردم و به رو خودش نياورد كه جواب بده و باز گفت ما مال هميم و ...!
    ميخوام بدونم اين رابطه ادامه دادنش صحيحه؟ ايا من شكاكم؟ ايا مشكل اينستاگرام حق با منه يا اون؟

Sent from my D6503 using Tapatalk
    ویرایش توسط 69Sahar : 02-07-2016 در ساعت 01:15 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمي

سلام. مشکل اینستاگرام نیست خیالتون راحت...
    از اینکه ناراحت شدن در موردشون به خانوادتون گفتین باید متوجه میشدین یه جای کار میلنگه، باید همون موقع با قاطعیت از رفتار درستتون دفاع میکردبن

رابطه مناسبی نیست، بلکه رابطه کاملا اشتباه و پرخطری هست، لازمه بدون درنظر گرفتن ایشون و احتمالا حرفی از احساس کاذبشون سریعا قطع رابطه کنید...

حس معصومیت چیزی نیست توی چهره یا رفتار مشخص بشه! از توضیحاتتون در مورد قرار برای رابطه جنسی و صحبت های ایشون کاملا واضحه هدف دوستی ایشون چیه و معصومیتی وجود نداره
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

3. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

درست یادم نیست اینجا بود یا یه جای دیگه ..همین چند روز پیش خوندم .
    یه دختری نوشته بود که دوست پسرش مدام صداش میکرده خانوممو میگفته تو زن من هستی و مال منی و ...
    تا کارشون به جای باریک کشیده بود و ناراحت بود که دیگه نمیگه تو مال منی ...

اتفاقا الان با خوندن موضوع شما به تاریخ نگاه کردم ببینم همونه یا نه که دیدم مال امروزه گفتم پس اون نیست !!

واااای که چقدر ما داریم اشتباهات دیگران رو تجربه میکنیم!

چقدر دوست داریم همه چیزو خود خودمون تجربه کنیم و ادعای باهوش بودنمونم میشه !
    اخه مگه ما چقدر فرصت زندگی کردن داریم که هی هاشتباه رو تجربه کنیم .یعنی اونقدر باهاش نیستیم که از تجربیات دیگرانی که میخونیم میبینیم یا میشندویم درس بگیریم و زندگی درستی داشته باشیم تا زمان هدر نرفته !

نگران نباش ایشون داره خودشو لوس میکنه واست تا دلت به رحم بیادو بهش بگی بهت وابستمو بیشتر ابامن باش و ..تا در وابسته ترین حالتت ؛تیرش رو به هدف بزنه و خوایته هاشو ازت بخواد جوری که وقتی به خودت میای که خیلی دیر شده .
    اینا تجربیات دیگران بود ؛حالا شما اصرار داری خودت امتحانش کن ؛ضرری نداره که تجربه میشه واست.

5. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ايا به نظر شما مشاوران عزيز بايد شماره همكارمو بدم بهش؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 69Sahar نمایش پست ها
    ايا به نظر شما مشاوران عزيز بايد شماره همكارمو بدم بهش؟

خیلی علاقه مندین بیشتر از این ازتون سوء استفاده بشه؟ مساله سر یه شماره نیست، سر ادامه دادن و ندادن رابطه است. واضحه این رابطه چطور رابطه ای هست و هدفش چیه، اگه ادامه بدین تنها دلیلش میتونه این باشه خودتون هم فقط به دنبال لذت های واهی و زودگذر هستین نه یک رابطه درست و سالم برای رسیدن به آرامش
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

8. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام، من با كسي دوست شدم كه به شدت اصرار داره بگه زن من هستي و ما مال هميم ، حدود دوماهه دوستيم و همكار بوديم قبلن، به شدت جذبش شدم و دوستش دارم، يك بار بهش گفتم در موردت به مامانم گفتم عصباني شد و حدود دوهفته قهر كرد! حالام سعي ميكنم حرفي نزنم كه بدش بياد ولي بيشتر وقتا بي حوصلست و فقط اخر شبا ارتباط داريم، كه اگه اون حوصله داشته باشه مثلن سه روز تو هفته فقط چت ميكنيم تلفن با قرار بيرون اصلن! وقتايي كه حوصله داره از سكس حرف ميزنه و مجبورم ميكنه كه باهاش چت كنم، و خيلي دلش ميخواد برم پيشش براي سكس و من هميشه بهونه ميارم!( تو اين مدت يك بار هم باهام قرار نداشته ولي براي سكس حاضره ببينتم) ايشون مجبورم ميكرد از خودم(الت) براش عكس بدم ومن ميخواستم اون اول اين كارو بكنه، خيلي ميترسيد عكسارو نگه دارم ولي من نگه داشتم و بعد فهميدم كه عكسا با هم فرق دارن يعني الكي عكس داده بود!
    به تازگي متوجه شدم ايشون توي اينستا بلاكم كرده چون قبلن بهش گفتم هميشه وقتي نيستي عكساتو نگاه ميكنم اونجا و يه بارم بهش گفتم فالووراشو ميگشتم، الان ديگه هر دو فالوي هم نيستيم و نه ميتونم براش درخواست بدم نه ميتونم سرچش كنم....ايشون خيلي اصرار داره بگه مشكل اينستاگرامه...
    چيز ديگه اي كه منو حساس كرده و فكر ميكنم دروغگو هست، اينه كه قبلن درباره يكي از همكاراي خانممون كه دوستم هست حرف ميزد و ميگفت خيلي مهربونه باهام و گرم ميگيره پشت تلفن، دختر خوبيه و نكنه دوسم داشته باشه..! ( ابتداي دوستيمون گفت) حالا بعد دوماه از من شماره همكارمونو ميخواد...من بهش گفتم چيكارش داري... نگفت... و بهش گفتم كار شخصي كه نداري سر كار بهش بگو!
    و بايد بگم خيلي حس معصوميت ميده ولي همش احساس ميكنم دروغ ميگه و باهاش كه چت ميكنم ميگم شايد من اشتباه مي كنم...
    بلاك كردن و عكس هارو به روش اوردم و به رو خودش نياورد كه جواب بده و باز گفت ما مال هميم و ...!
    ميخوام بدونم اين رابطه ادامه دادنش صحيحه؟ ايا من شكاكم؟ ايا مشكل اينستاگرام حق با منه يا اون؟

سلام

عزیز انسان تعجب میکنه از اینهمه کم دانی و نا آگاهی!!!!!!!!(البته اگه بالای 22 سال سنتونه که خوب نفرمودید چند سالتونه و تحصیلات و نوع کارتون رو)!!

خودتون کمی با دقت به صورت یک شخص ثالث مطالب خودتون رو بخونید متوجه امر میشید.

توی این رابطه هیچی نیست جز ارضا جنسی که حتما برای شما دردسر ساز خواهد بود. بهتره بپرهیزید!!!

بیشتر بخوانید و بدانید و از یکی از همکاران ما مشاوره بگیرید(خانم باشن).

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دوستی مشکوک

داره دیگه علنا میگه واسه س*س میخوادت ، دیگه واسه چی ادامه میدی خدا وکیلی ؟ :| هدفت از ادامه دادن این رابطه که تهش از همین الان مشخصه چیه ؟

12. 3 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    شما چی می خواید ازین رابطه؟؟

عزیزم به هرکسی بگی متوجه میشه که این آقا فقط دنبال برطرف کردن نیازهای جنسیشون هستن
    اصلا هم غیر مستقیم نیست این موضوع خیلی علنیه حتما خودت هم متوجه شدی
    اگر شما هم دنبال این هستید که ادامه بدید

حالا شما اومدید راجبع اینکه شماره تلفن زن دیگه ای رو بهش بدید یا نه سوال میکنید؟
    من فکر میکنم همچین سوالی با این رابطه ای که دارین بی اهمیت ترین سوال ممکنه
    مهم رابطس که از پایه ویران است

قدر خودت رو بدون
    یه دختر ارزشش خیلی بیشتر ازین حرفهاست

پدر و مادر تو سختی های زیادی رو تحمل کردن برای بزرگ کردنت
    پس قدر خودت رو بدون

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

14. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عكس هم دادي؟واقعا متاسفم اينو بگم كه كسي وقتي شخصي رو دوست داشته باشه هيچ وقت به لكه دار كردن عفت اون خانم فكر نميكنه
    عكس ...شما رو ميخاد چيكار انقدر مهمه
    چرا پس فقط شما رو بخاطر ... ميخاد ببينه
    خودت بشين فكر كن ديگه چطور بگه داره رو مخت كار ميكنه كه ببراي رابطه جنسي آمادت كنه و اگر نشد شخص ديگه رو براش مهيا كني
    يكم عاقلانه فكر كن منطقي باش

16. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

خودت یه بار پستت رو بخون به عنوان کسی که میخوای مشاوره بدی

اونوقت یهویی مثه من میگی اصن جای سوال کردن داره این رابطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه از این تابلو تر که تو رو واسه چی میخواد؟؟؟

به قول غزل عزیز ( شایدم غزال) چرا همش ما داریم اشتباهات دیگران رو تجربه میکنیم؟؟؟؟

وقتی یه نفر این راه رو رفته و به بن بست خورده چرا بقیه راهو عوض نمیکنن؟؟؟

الان شما بدونی که یه خیابونی رو بری آخرش میفتی تو چاه ... خداییش میری تو اون خیابون؟؟؟؟؟ نه خداییش میری؟؟؟

مجبورم کرده یعنی چی دقیقا؟؟؟؟

یعنی تو هیچ اختیاری از خودت نداری؟؟؟؟

نهایتش اینکه سرد میشد و تو هم رهاش میکرد چون همچین کسی ارزش موندن نداره

وقتی میگی از اینکه دربارش به خانوادت گفتی ناراحت شده خب دیگه منتظر چی هستی؟؟؟؟

دقیقا باید چه اتفاقی بیفته تا بفهمی اشتباه میکنی؟؟؟؟

حتی قرار معمولی هم نباید با همچین آدمی بذاری...چه برسه...

اصلا تو خودت توجه کن... میگی فقط آخر شبا... فقط وقتی خودش میخواد .. اونم صحبت در مورد...

تو رو خدا دخترا به خودتون بیاید

این چه وضعیه برا خودمون درست کردیم؟؟؟؟؟

یعنی چی؟؟؟

باید چن نفر قربانی بشن تا بقیه دیگه اون راه رو نرن

به خدا سرم سوت میکشه همچین پستایی رو میخونم

ببخشید اگه تند حرف زدم... اما دلم میسوزه... واقعا ناراحت میشم

از اینکه همه چیز رو انقد ساده میگیرم... و همش فک میکنیم حتما من با بقیه فرق دارم

تو رو خدا ساده نباشید... جون هرکی دوست دارید این همه نشونه و علامت رو ساده ازش نگذرید

کی گفته قراره با همین یه نفر دنیا به آخر برسه

اول از همه به خودت احترام بذار... مگه تو حق نداری ناراحت بشی؟؟؟

یعنی چی نخواستی ناراحتش کنی؟؟؟؟

کسی که قراره با دو بار ناراحت شدن بره همون بهتر که بره

حواست به خودت باشه، به احساساتت، به روحیت، به جسمت، به خانوادت..به اعتبار شغلیت

نمیدونم دیگه چی بگم که بدونی انقد واضحه اشتباه این رابطه که حتی جای سوال کردن نداره

18. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از همه، بله متوجه اشتباه بزرگم شدم...اخه بهم قول ازوداج داده بود و ميگه از ساداته و ... فكر كردم ادم پاكيه، و با چنتا دوستام دربارش حرف زدم اونام گفتن طبيعيه همه پسرا سكس ميخوان منم فكر كردم طبيعيه... شايد چون خيلي دوستش دارم متوجه نيستم و نميتونم تموم كنم😢 سعي ميكنم تمومش كنم 🙏

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنون از همه، بله متوجه اشتباه بزرگم شدم...اخه بهم قول ازوداج داده بود و ميگه از ساداته و ... فكر كردم ادم پاكيه، و با چنتا دوستام دربارش حرف زدم اونام گفتن طبيعيه همه پسرا سكس ميخوان منم فكر كردم طبيعيه... شايد چون خيلي دوستش دارم متوجه نيستم و نميتونم تموم كنم������ سعي ميكنم تمومش كنم ������

طبیعیه که ************ میخوان؟؟؟؟

درسته که طبیعیه... اما تو چه شرایطی؟؟؟ وقتی هنوز با شما نسبتی نداره؟؟؟

وقتی حتی از اینکه شما به مادرتون گفتین ناراحت شده؟؟؟

مگه هرکی از سادات باشه آدم خوبیه؟؟؟؟

من کلی سید میشناسم که اند خلافن

آدم پاک اونیکه که از شما عکس نمیخواد، که با شما قهر نمیشه وقتی به مامانت گفتی

امیدوارم زودتر تمومش کنی

فکر هم نکن شکست عشقی خوردی و اینا

چون اصن اسم این رابطه رو نمیشه عشق گذاشت

خییییییلی مواظب خودت باش، قاطع باش و استوار

برات بهترین ها رو آرزو میکنم دوست خوبم

21. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26424
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از لطفتون ❤

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ممنون از لطفتون ❤

با خبرای خوب برگرد

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    درست یادم نیست اینجا بود یا یه جای دیگه ..همین چند روز پیش خوندم .
    یه دختری نوشته بود که دوست پسرش مدام صداش میکرده خانوممو میگفته تو زن من هستی و مال منی و ...
    تا کارشون به جای باریک کشیده بود و ناراحت بود که دیگه نمیگه تو مال منی ...

اتفاقا الان با خوندن موضوع شما به تاریخ نگاه کردم ببینم همونه یا نه که دیدم مال امروزه گفتم پس اون نیست !!

واااای که چقدر ما داریم اشتباهات دیگران رو تجربه میکنیم!

چقدر دوست داریم همه چیزو خود خودمون تجربه کنیم و ادعای باهوش بودنمونم میشه !
    اخه مگه ما چقدر فرصت زندگی کردن داریم که هی هاشتباه رو تجربه کنیم .یعنی اونقدر باهاش نیستیم که از تجربیات دیگرانی که میخونیم میبینیم یا میشندویم درس بگیریم و زندگی درستی داشته باشیم تا زمان هدر نرفته !

نگران نباش ایشون داره خودشو لوس میکنه واست تا دلت به رحم بیادو بهش بگی بهت وابستمو بیشتر ابامن باش و ..تا در وابسته ترین حالتت ؛تیرش رو به هدف بزنه و خوایته هاشو ازت بخواد جوری که وقتی به خودت میای که خیلی دیر شده .
    اینا تجربیات دیگران بود ؛حالا شما اصرار داری خودت امتحانش کن ؛ضرری نداره که تجربه میشه واست.
    اره منم دیروز خوندم .چهار سال دوست بودند ،سال اخر دوستیشون رابطه جنسی داشتند کلا ولی دختره از این ناراحت بود بیشتر که اخرین دفعه پرده اش زده شده.....

خداوکیلی زنا ،زنا است و دختر وارد این رابطه بشه دیگه دختر نیست خودتون گول نزنید .......

خدا شکر این خانوم الان با راهنمای دوستان پی بردند به اشتباه شون ولی امید وارم دیگه کلا رابطه قطع کنند.
    ویرایش توسط omidd : 02-07-2016 در ساعت 07:21 PM

25. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)