نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سردرگمی برای ازدوج

577
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25658
    تشکـر
    5
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سردرگمی برای ازدوج

سلام . وقتتون بخیر...حدود 4 سال پیش با یه اقایی دوست شدم تو این چهارسال اتفاقات مختلفی افتاد و چند بار رابطه داشتیم.سال پیش اون اقا اومد خواستگاری و پدرم بدلیل شغلش که باید میرفت جنوب قبول نکرد. و حتی چندبار بعدی هم که اومدن نتونستن پدرمو راضی کنند. تا اینکه تهران به کار دیگه ای مشغول شدن و نیاز به جنوب رفتن هم نداره. ایشون مهندس نفت هستن. من چندین بار خواستم ارتباطمونو قطع کنم ولی ایشون نذاشتن و گفتن من تورو مثل همسر خودم میدونم و اگر اشتباهی شده باید جبران کنیم. قراره فردا شب برای بار چندم بیان خواستگاری البته پدرم هم کمی راضی شدن... اما من میترسم ازین ازدواج. از طرفی برای اینده که باهم بودنمون باعث دلسردیش نشه و از طرفی میدونم ازدواج کردن با شخص دیگری باعث میشه به اون هم خیانت کرده باشم... نظر شما چیه؟ من باید چیکار کنم؟
    ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : سردرگمی برای ازدوج

این خیلی خوبه که شمارو دوست داره و چندین بار امده خاستگاری! دوست داشتن شرط شروع یه رابطست!

ولی چیزی که معلوم شما بیشتر دچار استرس و ترس شدید که خب طبیعی ولی دید منفیتون نه!

ولی متاسفانه ما ایرانی ها همیشه یاد گرفتیم فقط به چیزای منفی فکر کنیم و قدرت جذب اتفاق های منفیمون بیشتر مثبت ( چرا نگی با ازدواج زندگیم عاشقانه تر میشه چرا بگی میترسم دلسرد بشم ؟؟ )

شما باید یه مشاور حضوری برید و این استرس ها و موج های منفی که دوربرتون از خودتون دور کنید تا بتونید یه زندگی ارامش بخشی بدون ترس و تنش داشته باشدی: )

موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سردرگمی برای ازدوج

سلام
    خوشبختانه علاقه بین طرفین وجود داره و این یکی از مهم ترین شروط ازدواج موفق هست، ولی خب کافی نیست.
    جز علاقه، شناخت و کفو بودن و ... هم هست که خودتون باید تشخیص بدین،
    اما در مورد اینکه ترس دارین ازدواج موفقی نباشه، دلیل این ترس چی هست؟ تفکراتتون چیه در مورد این ازدواج که باعث این ترس میشه؟ ترسهاتون رو بشناسین و سعی کنید طبقه بندیشون کنید، هم از نظر منطقی و احساسی بودن و هم از نظر میزان ریسک و اهمیت، بعد سعی کنید تصمیم بگیرید.
    البته مشاوره حضوری در این زمینه میتونه خیلی اثر بخش باشه و بهتره سری به مشاور هم بزنید و دلایل نگرانی هاتون رو هم توضیح بدین و ایشون راهنماییتون کنن
    ویرایش توسط desboy : 02-10-2016 در ساعت 01:51 PM
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

5. 3 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد