نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خواب خوب

870
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

خواب خوب

سلام دوستان
    چند وقتی میشه که برنامه خوابم بهم ریخته...شبا حدود ساعت 2 خواب میرم...همش خوابای درهم و قاطی میبینم و تو خواب صدام همش میره بالا...گاهی صدام بلندتر میشه و تبدیل به جیغ میشه...حتی چندبار اعضای خونواده بیدار شدن!...یه وقتایی حالت ترس هم بهم دست میده که چراغ اتاقمو روشن میذارم...طرفای صبح هم خیلی حالت بختک بهم دست میده...من قبلنا خواب خیلی خوبی داشتم شب تا صبح میخوابیدم هیچیم نمیفهمیدم...اما یهو رویه خوابم تغییرکرده...نمیدونم چرا...چیکار کنم مثل قبل شم؟؟....ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواب خوب

فکر کنم عوارض قرص های باشه که سرخود گذاشتین کنار

البته خودمم دم صبح نمی دونم جرا از خواب بیدار میشم وخواب درهم برهم می بینم!!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    فکر کنم عوارض قرص های باشه که سرخود گذاشتین کنار

البته خودمم دم صبح نمی دونم جرا از خواب بیدار میشم وخواب درهم برهم می بینم!!
    همون قرصا خواب منو بهم ریختن....وگرنه قبلش خوابم عالی بود...دیگه غلط بکنم برم طرف این قرصا...به جای اینکه بیان حال آدم خوب کنن اثری که ندارن هیچ...چیای دیگه هم بهم میریزن...این چندوقتم اینقدر آدمایی دورم دیدم تازه فهمیدم خیلی بیشتر از من احتیاج به قرص دارن!

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

راستش نمیخوام از هیچ روش دارویی استفاده کنم...ولی گاهی واقعا دیگه حوصله ندارم و میخولم خوب بخوابم آلپروزولام میخورم در این صورت خواب سنگینی دارم و راحت میخوابم...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    راستش نمیخوام از هیچ روش دارویی استفاده کنم...ولی گاهی واقعا دیگه حوصله ندارم و میخولم خوب بخوابم آلپروزولام میخورم در این صورت خواب سنگینی دارم و راحت میخوابم...
    خخخخخخخخ اره خلیا به قرص احتیاج دارند ولی به روی خودشون نمی ارند. خب ترک یهوی این دارو ها هم عوارض داره بهتر بود پزشک عوض میکردی!!! در مورد اینقرص چیزی نمی دونم !!!ولی خواب مصنوعی ارزش نداره خخخخ

6. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    ا

خخخخخخخخ اره خلیا به قرص احتیاج دارند ولی به روی خودشون نمی ارند. خب ترک یهوی این دارو ها هم عوارض داره بهتر بود پزشک عوض میکردی!!! در مورد اینقرص چیزی نمی دونم !!!ولی خواب مصنوعی ارزش نداره خخخخ
    من حتی 1 ماه هم مصرف نکردم که بهشون وابسته بشم...واقعا به بعضیا باس گفت شما سراپا قرصی!!من تو جنبه های دیگه زندگیم تقریبا خوبم فقط خوابم اینجوری شده...اتفاقا گاهی خوبه...اینکه آدم اعصابش بهم بریزه بهتره یا یه خواب مصنوعی راحت داشته باشه!!...ولی من نمیخوام اینجوری باشم...

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوستان
    چند وقتی میشه که برنامه خوابم بهم ریخته...شبا حدود ساعت 2 خواب میرم...همش خوابای درهم و قاطی میبینم و تو خواب صدام همش میره بالا...گاهی صدام بلندتر میشه و تبدیل به جیغ میشه...حتی چندبار اعضای خونواده بیدار شدن!...یه وقتایی حالت ترس هم بهم دست میده که چراغ اتاقمو روشن میذارم...طرفای صبح هم خیلی حالت بختک بهم دست میده...من قبلنا خواب خیلی خوبی داشتم شب تا صبح میخوابیدم هیچیم نمیفهمیدم...اما یهو رویه خوابم تغییرکرده...نمیدونم چرا...چیکار کنم مثل قبل شم؟؟....ممنون
    سلام

آخه عزیز سر خود مصرف دارو غلطه(از هر نوعی) همانطور که قطع کرن آنها غلطه بخصوص بنزودیازپینها و همه اینها از قطع دارو میتونه باشه.

تنها و بهترین روش به یکی از همکاران روانپزشک ما در شهر خود رجوع کنید و موضوع رو کاملا مطرح کنید و اجازه بدین ایشون با توجه به تخصصشون تصمیم بگیرن.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

9. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

آخه عزیز سر خود مصرف دارو غلطه(از هر نوعی) همانطور که قطع کرن آنها غلطه بخصوص بنزودیازپینها و همه اینها از قطع دارو میتونه باشه.

تنها و بهترین روش به یکی از همکاران روانپزشک ما در شهر خود رجوع کنید و موضوع رو کاملا مطرح کنید و اجازه بدین ایشون با توجه به تخصصشون تصمیم بگیرن.

موفق باشید

سپاس

دکتر
    ممنون.....من فقط یه مدت 3 هفته اونم یه روز درمیون آسنترا مصرف میکردم....تاثیری هم ازش ندیدم...نمیدونم اگه به این سرعت آدم به این داروها وابسته میشه پس ترجیح میدم دیگه هیچوقت مصرف نکنم...

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.این قضیه خواب ها چطور شروع شد؟ اتفاق خاصی واستون افتاد و بعد شروع به دیدن کابوس کردین و زمان خوابتون به هم ریخت؟
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من حتی 1 ماه هم مصرف نکردم که بهشون وابسته بشم...واقعا به بعضیا باس گفت شما سراپا قرصی!!من تو جنبه های دیگه زندگیم تقریبا خوبم فقط خوابم اینجوری شده...اتفاقا گاهی خوبه...اینکه آدم اعصابش بهم بریزه بهتره یا یه خواب مصنوعی راحت داشته باشه!!...ولی من نمیخوام اینجوری باشم...
    چطور مسکن درد فقط تسکین میده ،درمان نمی کنه!! این دارو هم همینطور باید علت اش پیدا کنی ببینی چرا نمی تونی بخوابی و بعد درمان کنی تا یک عمر اسوده وراحت خواب های خوش ببینی....

13. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    سلام.این قضیه خواب ها چطور شروع شد؟ اتفاق خاصی واستون افتاد و بعد شروع به دیدن کابوس کردین و زمان خوابتون به هم ریخت؟
    سلام...راستش تا جایی فکر میکنم قضیه جدیدی نبوده...خب کلا ذهن مشغولی دارم...ولی قبلتر با همین ذهن خوب میخوابیدم....ولی من فکر میکردم میگرن دارم رفتم دکتر قرص اعصاب نوشت!!..درصورتیکه من حتی فکرشم نمیکردم ...اصلا موردی ندارم...تو این زمونه همه استرسایی دارن من نمیدونم اگه قرار باشه من قرص اعصاب بخورم پس دیگه خیلیا باید بستری شن!!اولین کابوسم رو با شروع این قرصا دیدم...حالا مثلا قرار بود حالم بهتر شه..کابوس نمیدیدم که دیدیممنم گفتم به درک قطشون کردم

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    میزان امتیاز
    9

راستی چون واسه ارشد میخونم روزا که اصلا نمیتونم فقط شبا...یه وقتایی حوصلم بذاره مشغول خوندن میشم میبینم ساعت 2 شده...ولی شبایی هم که نخوام بخونم باز خواب نمیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد